Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Brad Si Angelina Doar Joaca Rolul Unui Cuplu Fericit
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
roxanne
Poveștile despre relația tensionată dintre Angelina Jolie și Brad Pitt au crescut în frecvență în ultima vreme.

Și, chiar dacă starurile încearcă să păstreze aparențele unei perechi fericite, informații “din imediata lor apropiere” le zădărnicesc eforturile. Din ce declară apropiații cuplului, Brad și Angelina nu numai că au recurs la “clasica” metodă de a folosi dormitoare separate, dar au trecut la nivelul următor: dorm în case separate. The Mail a publicat fotografii cu proprietatea din Long Island în care au locuit în ultimele patru luni.

Chiar dacă actorii sunt însoțiți de cei șase copii ai lor și 18 persoane din anturajul lor, reședința include o casă pe plajă și alte opt clădiri. Unul dintre cei care-i însoțesc a declarat că Angelina preferă să doarmă singură, în casa de pe plajă.

“Aleg adesea să doarmă cât mai departe unul de celălalt, nu doar în dormitoare separate, ci chiar în case diferite. Angelina își petrece majoritatea timpului într-una dintre anexe, în vreme ce Bard preferă clădirea principală, cea cu zece dormitoare”, spune “anonimul” care le e prin preajmă.

După aceste declarații recente, tentativa de la Cannes a cuplului Jolie-Pitt de a părea cât se poate de fericit nu mai convinge pe nimeni. “În afara momentelor în care s-au afișat împreună, pentru presă și fani, au existat multe momente tensionate, dezvăluie un martor.

Angie s-a refugiat în muncă, în vreme ce Brad n-a prea dat pe-acasă”. Angelina, despre care prietenii spun că este abătută și a slăbit mult, ar plănui să petreacă mai mult timp în familie, în vreme ce Brad pare să aibă nevoie de “spațiu”, pentru a analiza relația. Niciunul dintre purtătorii de cuvânt ai celor două celebrități nu a comentat aceste scenarii.

Sursele apropiate cuplului au dezvaluit pentru publicatia amintita anterior ca, imediat dupa Cannes, cei doi au hotarat sa isi vada mai departe de viata separat.

In vreme ce Brad Pitt isi petrece timpul in California, Angelina Jolie a zburat la New York pentru a termina filmarile la noua pelicula in care joaca rolul principal.

Sursa a declarat pentru National Enquirer ca aparitia celor doi de la Cannes a fost complet regizata si ca, in lunile urmatoare, Brad si Angelina vor mai putea fi vazuti impreuna cu prilejul diferitelor evenimente planificate anterior dar asigura ca rupture dintre ei este DEFINITIVA.

Sursa: Gandul


Deci cine sapa groapa altuia......
vasi
ar fi pacat sa se desparta.sunt un cuplu placut mie.
roxanne
Mie nu-mi place de ea...Nu-i asa o sfanta, si trecutul ei o dovedeste. Ea l-a despartit pe Brad de Jennifer si acum traieste si ea experienta pe pielea ei... rolleyes.gif rolleyes.gif
natsandrea
sapt trecuta scria in presa cum ca jennifer si brad sunt in relatii foarte bune, se suna si se sfatuiesc...ba mai mult jennifer declara ca acum mai mult ca niciodata crede ca are sanse sa-l recupereze pe brad
Tania_25
Nu-mi plac femeile care distrug casniciile..........Angelina cam asta a facut........... spada.gif
roxanne
QUOTE(natsandrea @ Jul 7 2009, 03:06 PM) *
sapt trecuta scria in presa cum ca jennifer si brad sunt in relatii foarte bune, se suna si se sfatuiesc...ba mai mult jennifer declara ca acum mai mult ca niciodata crede ca are sanse sa-l recupereze pe brad

Pai foarte bine ar face sa-l recupereze...sa-i dea celeilalte cu tifla... tongue.gif

QUOTE(Tania_25 @ Jul 7 2009, 03:25 PM) *
Nu-mi plac femeile care distrug casniciile..........Angelina cam asta a facut........... spada.gif


Exact.... spada.gif
mia22_ro
AR FI PACAT...CU ATATIA COPII rolleyes.gif
CRED CA EA E IAR INSARCINATA rolleyes.gif
mia22_ro
QUOTE(roxanne @ Jul 7 2009, 03:04 PM) *
Mie nu-mi place de ea...Nu-i asa o sfanta, si trecutul ei o dovedeste. Ea l-a despartit pe Brad de Jennifer si acum traieste si ea experienta pe pielea ei... rolleyes.gif rolleyes.gif

LA CAT DE BINE ARATA EL...ERA DE ASTEPTAT SA ZBOARE DIN FLOARE-N FLOARE...
IN ''TROIA'' E O SUPERBITATE DE BARBAT....
mia22_ro
QUOTE(mia22_ro @ Jul 7 2009, 05:52 PM) *
LA CAT DE BINE ARATA EL...ERA DE ASTEPTAT SA ZBOARE DIN FLOARE-N FLOARE...
IN ''TROIA'' E O SUPERBITATE DE BARBAT....

BINE CA NU INTRA SI SOTU'MEU PE FORUM... rolleyes.gif
SI EL DE CIUDA AR ZICE CEVA DE BINE DE ANGELINA,CARE E O FEMEIE SUPERBA...
ninina
....asa e...cine sapa groapa altuia.....
Mie imi place de Angelina.....ca femeie...e frumoasa....dar imi displace destul de mult pt faptul ca i-a despartit pe Brad de Jen.....Jennifer...poate nu este chiar asa frumoasa ca Angi...dar e o femeie placuta si cuminte....
Tania_25
QUOTE(mia22_ro @ Jul 7 2009, 04:54 PM) *
BINE CA NU INTRA SI SOTU'MEU PE FORUM... rolleyes.gif
SI EL DE CIUDA AR ZICE CEVA DE BINE DE ANGELINA,CARE E O FEMEIE SUPERBA...




Mai stii daca intra sau nu pe forum....... unsure.gif liwlol.gif
lia maria71
nu ma pot abtine de la comentari rolleyes.gif i.........................daca l-a vrut si l-a luat de la Jennifer,acum sa vada si ea cum e sa ii fie luat. rolleyes.gif ......imi place de ea ,ca actrita si ca femeie si mi se pare si ca e devotata ca mama,insa nu mi-a placut deloc atunci a intervenit intre cei do partners.gifi .................Jennifer imi place mult,ca aparitie partners.gif .................ea a suferit foarte mult dupa despartire crybaby.gif ..........
dar angelina si brad au atatia copii. jucaus.gif .................cum notworthy.gif or sa-i imparta???? notworthy.gif
lia maria71
QUOTE(Tania_25 @ Jul 7 2009, 04:01 PM) *
Mai stii daca intra sau nu pe forum....... unsure.gif liwlol.gif

cu vreun nume "deghizat" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ruxy
Indiferent de ce trecut a avut fiecare, cum nimeni pe lume nu e perfect, formeaza un cuplu frumos, au niste copii adorabili, au demonstrat ca sunt niste parinti buni, nu pot decat sa ma rog pentru binele lor si al copilasilor lor scumpi...nu m-as putea bucura niciodata de nefericirea cuiva... trandafir.gif
dyana
vai ce carcotase suntem si noi liwlol.gif)))))
ruxy
QUOTE(lia maria71 @ Jul 7 2009, 06:28 PM) *
nu ma pot abtine de la comentari rolleyes.gif i.........................daca l-a vrut si l-a luat de la Jennifer,acum sa vada si ea cum e sa ii fie luat. rolleyes.gif ......imi place de ea ,ca actrita si ca femeie si mi se pare si ca e devotata ca mama,insa nu mi-a placut deloc atunci a intervenit intre cei do partners.gifi .................Jennifer imi place mult,ca aparitie partners.gif .................ea a suferit foarte mult dupa despartire crybaby.gif ..........
dar angelina si brad au atatia copii. jucaus.gif .................cum notworthy.gif or sa-i imparta???? notworthy.gif

Ea, Angi, nu a intervenit intre cei doi...el a facut primul pas, atunci cand a luat cu a lui sotioara de la respectiva vreme hotararea de a se desparti( atunci cand lucrurile intre ei nu mai mergeau deloc bine, ea nu dorea copiii iar el era disperat sa devina tata)....astea fiind declaratiile lui...
roxanne
QUOTE(ruxy @ Jul 7 2009, 07:01 PM) *
Ea, Angi, nu a intervenit intre cei doi...el a facut primul pas, atunci cand a luat cu a lui sotioara de la respectiva vreme hotararea de a se desparti( atunci cand lucrurile intre ei nu mai mergeau deloc bine, ea nu dorea copiii iar el era disperat sa devina tata)....astea fiind declaratiile lui...


Eu citisem ca ea a declarat ca ii placuse de el pe cand filmau pt "Mr and Mrs Smith", si a facut totul ca sa-l atraga...A fost intentia ei ca sa-i desparta.
marimaria
QUOTE(lia maria71 @ Jul 7 2009, 07:28 PM) *
dar angelina si brad au atatia copii jucaus.gif cum notworthy.gif or sa-i imparta???? notworthy.gif


Unu' mie, unu' tie biggrin.gif
ruxy
QUOTE(roxanne @ Jul 7 2009, 07:08 PM) *
Eu citisem ca ea a declarat ca ii placuse de el pe cand filmau pt "Mr and Mrs Smith", si a facut totul ca sa-l atraga...A fost intentia ei ca sa-i desparta.

Sincer...eu nu cred asta...


Celebrul actor Brad Pitt a declarat ca nu a inselat-o pe fosta sa sotie, Jennifer Aniston, cu noua sa iubita Angelina Jolie. Acesta a mentionat ca relatia sa cu Angelina a inceput abia dupa ce a hotarat sa se desparta de Jennifer Aniston, in 2005. Anul trecut, Angelina Jolie a recunoscut ca ea si Brad Pitt s-au indragostit pe platourile de filmare ale productiei "Mr.

& Mrs. Smith" (2005), comentarii care au suparat-o pe Aniston. Actrita a calificat aceste declaratii ca fiind cu "cu adevarat neplacute". Insa Pitt a mentionat ca filmarile au continuat si dupa despartirea de Jennifer, iar relatia sa cu Angelina nu a fost una "josnica".

"Ceea ce oamenii nu inteleg este ca noi am filmat la "Mr. & Mrs Smith" timp de un an. Inca mai filmam dupa ce Jen si eu ne-am despartit", a lamurit Brad. "Jen e o draguta. Cred ca a fost tarata in asta si apoi a aparut runda a doua, cu Angie impotriva lui Jen.

Totul a fost creat", a povestit Brad. Familia Jolie-Pitt are in prezent sase copii, din care trei adoptati - Maddox, in varsta de 6 ani, Pax, in varsta de 4 ani, si Zahara, de 3 ani. In afara de gemenii Knox Leon si Vivienne Marcheline, nascuti pe 12 iulie, la Nisa, Angelina Jolie si Brad Pitt mai au o fiica biologica, Shiloh, nascuta in Namibia, in 2006.

Referindu-se la partenerul ei de cuplu, Brad Pitt, Jolie a declarat ca acesta este "cel mai bun tatic din lume si ne distram bine impreuna. De fiecare data cand avem o problema, e suficient sa ne privim si gasim imediat o cale de a o depasi razand".

Sursa: Gardianul
roxanne
QUOTE(ruxy @ Jul 7 2009, 07:54 PM) *
Sincer...eu nu cred asta...
Celebrul actor Brad Pitt a declarat ca nu a inselat-o pe fosta sa sotie, Jennifer Aniston, cu noua sa iubita Angelina Jolie. Acesta a mentionat ca relatia sa cu Angelina a inceput abia dupa ce a hotarat sa se desparta de Jennifer Aniston, in 2005. Anul trecut, Angelina Jolie a recunoscut ca ea si Brad Pitt s-au indragostit pe platourile de filmare ale productiei "Mr.

& Mrs. Smith" (2005), comentarii care au suparat-o pe Aniston. Actrita a calificat aceste declaratii ca fiind cu "cu adevarat neplacute". Insa Pitt a mentionat ca filmarile au continuat si dupa despartirea de Jennifer, iar relatia sa cu Angelina nu a fost una "josnica".

"Ceea ce oamenii nu inteleg este ca noi am filmat la "Mr. & Mrs Smith" timp de un an. Inca mai filmam dupa ce Jen si eu ne-am despartit", a lamurit Brad. "Jen e o draguta. Cred ca a fost tarata in asta si apoi a aparut runda a doua, cu Angie impotriva lui Jen.

Totul a fost creat", a povestit Brad. Familia Jolie-Pitt are in prezent sase copii, din care trei adoptati - Maddox, in varsta de 6 ani, Pax, in varsta de 4 ani, si Zahara, de 3 ani. In afara de gemenii Knox Leon si Vivienne Marcheline, nascuti pe 12 iulie, la Nisa, Angelina Jolie si Brad Pitt mai au o fiica biologica, Shiloh, nascuta in Namibia, in 2006.

Referindu-se la partenerul ei de cuplu, Brad Pitt, Jolie a declarat ca acesta este "cel mai bun tatic din lume si ne distram bine impreuna. De fiecare data cand avem o problema, e suficient sa ne privim si gasim imediat o cale de a o depasi razand".

Sursa: Gardianul


N-are nici o treaba faptul ca ei au filmat si dupa despartirea de Jen, raul era deja facut. Cumva nu putea sa se bage pe el de la inceput? Cum de chiar cand au jucat impreuna intr-un film a inceput relatia lor? Pana atunci de ce nu s-a intamplat? Inseamna ca asta a si asteptat "Angie" rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(roxanne @ Jul 7 2009, 08:40 PM) *
N-are nici o treaba faptul ca ei au filmat si dupa despartirea de Jen, raul era deja facut. Cumva nu putea sa se bage pe el de la inceput? Cum de chiar cand au jucat impreuna intr-un film a inceput relatia lor? Pana atunci de ce nu s-a intamplat? Inseamna ca asta a si asteptat "Angie" rolleyes.gif

Nici una dintre noi nu a fost acolo sa stie ce si cum s-a intamplat...dar oricum ar fi tinand cont de faptul ca au copilasi si ei vor fi cel mai tare marcati de o eventuala despartire...nu avem voie sa ne bucuram de raul lor...si nici sa spunem ca merita asta...nu ar fi corect....mai bine sa nu fie nimeni in pielea lor...sa ajungi sa imparti copiii e deja mai mult decat trist....
roxanne
QUOTE(ruxy @ Jul 7 2009, 08:45 PM) *
Nici una dintre noi nu a fost acolo sa stie ce si cum s-a intamplat...dar oricum ar fi tinand cont de faptul ca au copilasi si ei vor fi cel mai tare marcati de o eventuala despartire...nu avem voie sa ne bucuram de raul lor...si nici sa spunem ca merita asta...nu ar fi corect....mai bine sa nu fie nimeni in pielea lor...sa ajungi sa imparti copiii e deja mai mult decat trist....


Intr-adevar, nici una nu a fost colo, ne bazam pe niste articole aparute in ziare sau pe net. Dar nu a zis nimeni ca se bucura de raul ei...pur si simplu ne-am dat cu parerea in privinta articolului gasit pe net, iar fiecare dintre noi avem dreptul la propria parere. Mie, de exemplu nu-mi place de ea, si mai ales de declaratiile pe care le face uneori ( ma refer la faptul ca i-ar placea si femeile), asta-i parerea mea. oFloare1.gif
Tania_25
QUOTE(lia maria71 @ Jul 7 2009, 05:34 PM) *
cu vreun nume "deghizat" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



doh.gif liwlol.gif
mia22_ro
QUOTE(Tania_25 @ Jul 7 2009, 06:01 PM) *
Mai stii daca intra sau nu pe forum....... unsure.gif liwlol.gif



QUOTE(lia maria71 @ Jul 7 2009, 06:34 PM) *
cu vreun nume "deghizat" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

nu intra ca nu-i place barfa cu femei...nu e genu'
andaro
Chiar in aceasta seara am auzit ca cei doi s-au despartit oficial...iar cei 6 copii vor locui impreuna cu Angelina, la resedinta ei...

Oare Brad tanjeste dupa dragostea fostei sotii...vor forma cei doi din nou un cuplu?
lia maria71
am auzit si eu la tv stirea,
nu cred ca se intoarce la jennifer...........
andaro
Pareau familia ideala...aveau copilasii lor, apoi pe cei adoptati, erau mereu impreuna...dar totusi se pare ca le-a lipsit ceva.... sad.gif

E greu sa fii o persoana cunoscuta, un VIP...
roxanne
Ei, oricum in lumea lor, despartirile sunt ceva normal...si care a fost motivul despartirii?...ca eu n-am vazut stirea.... unsure.gif
andaro
Am prins doar finalul reportajului iar ce am retinut am scris mai sus...sigur mass-media va face tam-tam pe seama lor... cool.gif
dyanp
sincer, nu mi-a placut de la inceput faptul ca a intervenit intr-o casnicie, indiferent de componenta ei, apoi faptul ca a facut copii intr-o disperare, copiii nu tin un barbat langa o femeie, din contra....sincer mie imi pare rau de copii, e destul de greu si pentru ca sunt in mijlocul unei despartiri si pentru ca sunt copii de vedete...pacat...poate asa el invata sa aprecieze nu doar asptectul fizic, ci si caracterul si sufletul persoanei de langa...
manu1981
Brad Pitt si Angelina Jolie au ajuns la un acord de separare, realizat cu ajutorul unor avocati, dupa cum afirma mai multe surse de la Hollywood.Acordul prevede impartirea averii si modul in care vor fi crescuti cei sase copii, informeaza Dui Attorney.

Nicio sursa oficiala nu a confirmat acest fapt, insa se pare ca cei doi vor face in curand un anunt.Multe ziare scriu ca cei doi "divorteza", insa acesta este un termen gresit, deoarece cei doi nu au fost niciodata casatoriti cu adevarat.

Brad si Angelina sunt impreuna din 2004. Ei au de impartit o avere de 330 de milioane de dolari.
"Documentul a fost semnat la inceputul lunii ianuarie. Si Brad si Angelina l-au semnat", a declarat o sursa pentru News of the World, citat de IOL.Aceeasi sursa a spus ca amandoi vor fi implicati in cresterea copiilor, insa micutii vor locui cu Angelina.

Sursa: ziare.com
hanuk26
stirile de ultima ora pe Mediafax..azi...

Angelina Jolie și Brad Pitt nu se despart!

În timp ce zvonurile despre despărțirea cuplului Angelina Jolie-Brad Pitt devin tot mai numeroase, mai multe surse apropiate familiilor celor doi actori americani au declarat pentru revista People că aceste informații sunt false.
"Totul merge bine în viața lor de cuplu", a afirmat una dintre surse, referindu-se la cei doi actori americani, care sunt părinții a șase copii.

O altă sursă a declarat că zvonurile referitoare la despărțirea Angelinei Jolie de Brad Pitt, publicate în premieră într-un tabloid britanic, sunt "complet false".

În ultimele săptămâni cuplul de aur de la Hollywood, numit de presă "Brangelina", a fost extrem de ocupat - filmări, ieșiri în oraș cu familia, opere de caritate - și câțiva observatori au declarat că nu au remarcat nimic deosebit în rutina celor doi.

Pe 2 ianuarie, Brad Pitt, în vârstă de 46 de ani, și Angelina Jolie, în vârstă de 34 de ani, au luat o cină romantică în restaurantul cu specific franțuzesc Le Perigord din New York. "Au vrut să petreacă puțin timp singuri și nu au dorit să fie deranjați de nimeni. E minunat să vezi un cuplu atât de îndrăgostit", a declarat o sursă.

După încheierea filmărilor din New York, cei doi actori s-au întors în Los Angeles pentru a-și pregăti viitoarele roluri din filmele "The Tourist", în care va juca Angelina Jolie, respectiv "Lost City of Z", în care va juca Brad Pitt.

Pe 16 ianuarie, Brad Pitt l-a luat pe fiul cel mare, Maddox, într-o călătorie în New Orleans și au mers împreună la un meci al echipei de fotbal american New Orleans Saints. În acest timp, Angelina Jolie a fost văzută mergând la cumpărături, în complexul Apple Store din Los Angeles, însoțită de fiicele Zahara și Shiloh.

În ultimele zile, Angelina Jolie a mers la New York pentru a participa la o ședință fotografică organizată de revista Vanity Fair, iar Brad Pitt a rămas în Los Angeles pentru a participa la teledonul "Hope For Haiti Now", inițiat de bunul său prieten George Clooney. Pitt și Jolie au donat împreună un milion de dolari în favoarea victimelor din Haiti. Brad Pitt nu a fost prezent, sâmbătă, la gala premiilor oferite de Sindicatul actorilor americani (Screen Actors Guild Awards), unde cel mai recent film al său, "Ticăloși fără glorie/ Inglorious Basterds", de Quentin Tarantino, a triumfat la categoria "cel mai bun colectiv de actori".

Tabloidul britanic News of the World, care a publicat în premieră zvonul despre destrămarea cuplului, potrivit căruia Pitt și Jolie au semnat deja documente legale care pavează calea către separare, implicând o sumă de peste 210 milioane de euro și custodia comună a celor șase copii ai lor, nu doar că s-a înșelat de multe ori în trecut, dar a și inventat multe știri. Astfel, acest tabloid "a fabricat" un interviu șocant cu fosta soție a lui Michael Jackson, Debbie Rowe, la doar câteva ore de la moartea cântărețului.

Angelina Jolie și Brad Pitt sunt împreună din 2004, când s-au cunoscut pe platourile de filmare ale peliculei "Mr and Mrs Smith". Brad Pitt a divorțat de Jennifer Aniston în 2005, după patru ani și jumătate de căsnicie, pentru a fi împreună cu Jolie.

Angelina Jolie l-a adoptat pe cel mai mare dintre copiii ei - Maddox, în vârstă de 8 ani - din Cambodgia, în 2001, pe când era încă măritată cu actorul Billy Bob Thornton, însă a fost singurul său părinte legal. După despărțirea de Thornton, a adoptat-o pe Zahara, din Etiopia, în 2005, și după ce a început o relație cu Brad Pitt, acesta a devenit și el părinte al celor doi copii. Cuplul a avut primul copil biologic - o fiică numită Shiloh - în mai 2006, iar apoi l-au adoptat pe Pax din Vietnam, în martie 2007. În iulie 2008, cei doi actori au devenit din nou părinți biologici, de această dată de gemeni - Knox și Vivienne.
lia maria71
doamne, ..........acum se despart,acum nu........
mia22_ro
oricum nu erau casatoriti... whistling.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.