Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Alexia Denisa
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog mirela bz
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
mirela bz
QUOTE(myshelle_f @ Nov 6 2009, 06:24 PM) *
alta strungareata!!! deci.....declar


mda strungareata, zambarici scump a lu mami !!! hug.gif
mirela bz

ne-a facut roxi poze !!!
seman ........macar putin cu mami ???
mirela bz
maine mergem la casuta noastra si o sa facem pozeee !!!
sper sa fie soare ca de nu stam acasa trandafir.gif
myshelle_f
QUOTE(mirela bz @ Nov 7 2009, 08:15 PM) *
maine mergem la casuta noastra si o sa facem pozeee !!!
sper sa fie soare ca de nu stam acasa trandafir.gif


sa stii ca la tine ma gandeam!! s-a anuntat o vreme minunata pana pe marti asa ca.....!!! sper sa gasesc poze pe forum pana mai intru eu rolleyes.gif
mirela bz
QUOTE(myshelle_f @ Nov 7 2009, 09:56 PM) *
sa stii ca la tine ma gandeam!! s-a anuntat o vreme minunata pana pe marti asa ca.....!!! sper sa gasesc poze pe forum pana mai intru eu rolleyes.gif

pai , nu a-ti plecat ???
sper sa va simtiti bine ........nu stiu daca o sa va distrati , dar asta e !!!
astept poze cu printesa ta !
si LA MULTI ANI , PT MAINE!!!sa fii fericita si iubita !!!
si..........vin si eu la chef........!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
myshelle_f
QUOTE(mirela bz @ Nov 7 2009, 10:03 PM) *
pai , nu a-ti plecat ???
sper sa va simtiti bine ........nu stiu daca o sa va distrati , dar asta e !!!
astept poze cu printesa ta !
si LA MULTI ANI , PT MAINE!!!sa fii fericita si iubita !!!
si..........vin si eu la chef........!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


haide!!!! va asteptam cu drag - doar stii ca plecam de acasa wink.gif) liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif las cheia la vecina liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif


dar acum serios, merci de urari!!! si fata e mihaela asa ca.....plus ca anul trecut exact in 8 am botezat=o rolleyes.gif deci...






mirela bz
QUOTE(myshelle_f @ Nov 7 2009, 10:27 PM) *
haide!!!! va asteptam cu drag - doar stii ca plecam de acasa wink.gif) liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif las cheia la vecina liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif
dar acum serios, merci de urari!!! si fata e mihaela asa ca.....plus ca anul trecut exact in 8 am botezat=o rolleyes.gif deci...


da .........unde mi-e capu " nseara asta ........
la multi ani si printesei mici !!! multi pupici si multa sanatate !!!
sa fie totul pregatit ca luam noi cheia de la vecina ........ spada.gif
mir0108
QUOTE(mirela bz @ Nov 7 2009, 12:49 AM) *

ne-a facut roxi poze !!!
seman ........macar putin cu mami ???

mami...inca ma abtin!vedem mai tarziu...
hai... floare2.gif daca te bucura:seamana si cu tine ..dar nu mult.. tzuc.gif
nici fetele mele nu imi prea seamana.... facem (cate)un baiat? laugh.gif

QUOTE(mirela bz @ Nov 7 2009, 10:15 PM) *
maine mergem la casuta noastra si o sa facem pozeee !!!
sper sa fie soare ca de nu stam acasa trandafir.gif

si vad ca nu ai poze noi... rolleyes.gif
sa aveti spor si putere sa continuati lucrarile la casa!! partners.gif
mirela bz
QUOTE(mir0108 @ Nov 11 2009, 09:38 AM) *
mami...inca ma abtin!vedem mai tarziu...
hai... floare2.gif daca te bucura:seamana si cu tine ..dar nu mult.. tzuc.gif
nici fetele mele nu imi prea seamana.... facem (cate)un baiat? laugh.gif
si vad ca nu ai poze noi... rolleyes.gif
sa aveti spor si putere sa continuati lucrarile la casa!! partners.gif

ooooo .......multumesc de vizita ! trandafir.gif
mai iuli cu asemanarea dintre fete si mine sunt in dilema .......cea mare cica ar semana perfect cu tati iar cea mica partners.gif mai ca ar semana putin si cu mine , asta o spun unii, dar mai sunt si care spun exact invers liwlol.gif , so amandoua seamana si cu mami si cu tati .....asa imi place mie sa spun , sanatosi sa fim !
la casa probabil ca din primavara ne vom lua iar de treaba , desi a fost destul de bine afara , ca se putea lucra si acum .......dar vin sarbatorile si nici timp nu a avut sotul meu !
va mai asteptam hug.gif
Mih@ela
QUOTE(mirela bz @ Nov 6 2009, 09:49 PM) *

ne-a facut roxi poze !!!
seman ........macar putin cu mami ???

Da,in proportie de 50 % ..,frumoasa bebelina! floare2.gif
mirela bz
poze de azi trandafir.gif
e sarafanul meu , oare ?!?
mirela bz
QUOTE(Mih@ela @ Nov 11 2009, 05:56 PM) *
Da,in proportie de 50 % ..,frumoasa bebelina! floare2.gif

50% zici .......e bine si asa ! si eu ti-am admirat albastrelul , e o minune de baiat !!! partners.gif
multumim de vizita .
mirela bz
nu exista loc unde sa nu intru eu !
mirela bz
cu teo prietena mea care are numai 4 lunite trandafir.gif
mirela bz
loredana21
buna sera fetele ...am venit si noi pe aici........ne primiti?pupici :*:**:* tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif














[/url
[url=http://www.glitterfy.com/]





mirela bz
QUOTE(loredana21 @ Nov 12 2009, 11:46 PM) *
buna sera fetele ...am venit si noi pe aici........ne primiti?pupici :*:**:* tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif





[/url
[url=http://www.glitterfy.com/]




bine a-ti venit la noi !!! pup doua fete frumi si va mai astept pe aici ! poate stam de vb ......
loredana21
QUOTE(mirela bz @ Nov 13 2009, 12:02 PM) *
bine a-ti venit la noi !!! pup doua fete frumi si va mai astept pe aici ! poate stam de vb ......

buna ........... tu ce mai faci !!!ce face alexia?pupacim 2 fum..... tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif floare2.gif oFloare1.gif trandafir.gif


























mirela bz
QUOTE(loredana21 @ Nov 13 2009, 02:26 PM) *
buna ........... tu ce mai faci !!!ce face alexia?pupacim 2 fum..... tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif floare2.gif oFloare1.gif trandafir.gif








hiiii , acum nu esti tu ........ce ne potrivim !!!!
alex nu ma lasa sa stau la pc .....vrea si ea , daca o iau in brate imi distruge tot tongue.gif
in rest e bine , de fapt nu prea mai vrea sa pape , are asa o perioada mai de maraiala !
io iesi vreo maseluta .........dinti are 6 si nu da semne ca i-ar mai iesi vreunul ! hug.gif
dyana
QUOTE(mirela bz @ Nov 11 2009, 05:59 PM) *
poze de azi trandafir.gif
e sarafanul meu , oare ?!?

Hotaraste-te, bebe frumos, altfel... rolleyes.gif
Va pup pe amandoua! smile.gif
mirela bz
QUOTE(dyana @ Nov 13 2009, 08:07 PM) *
Hotaraste-te, bebe frumos, altfel... rolleyes.gif
Va pup pe amandoua! smile.gif

da , are mama bb frumos care nu vrea sa doarma nici la ora asta guitar.gif are chef de joaca jucaus.gif noroc pe mine ca se mai joaca si roxi cu ea !!!
pupam si noi pe lara si mami ei hug.gif
mirela bz
mirela bz
nu pot sa dooorm .........asa ca ma joc.....cu pozele !!!
mirela bz
mirela bz
meaw_ela
Ai cu ce te juca! Este o papusha! trandafir.gif rolleyes.gif
loredana21
QUOTE(mirela bz @ Nov 13 2009, 07:35 PM) *
hiiii , acum nu esti tu ........ce ne potrivim !!!!
alex nu ma lasa sa stau la pc .....vrea si ea , daca o iau in brate imi distruge tot tongue.gif
in rest e bine , de fapt nu prea mai vrea sa pape , are asa o perioada mai de maraiala !
io iesi vreo maseluta .........dinti are 6 si nu da semne ca i-ar mai iesi vreunul ! hug.gif

giuliuca nu m-o lasat in seara asta mai deloc sa stau si am avut si ceva musafiri........iar daca o iau la pc face la fel ca alexia distruge totul ........asa k am renuntat....asa face si mandra mea a avut vreo 2 zile in care nu prea a mancat si cred ca mai era vre-un dintisor sa iasa sau ar fi mai fost un motiv poate ca a avut vre-o afta de culoare pielii.....si de aceea........tu de unde din bz esti ...?pupici la voi tzuc.gif tzuc.gif










loredana21
cu ce program modifici tu pozele mirela?tzuc.gif tzuc.gif














mirela bz
QUOTE(meaw_ela @ Nov 14 2009, 01:32 AM) *
Ai cu ce te juca! Este o papusha! trandafir.gif rolleyes.gif

multumim de vizita ela scumpa trandafir.gif
pupacim si noi iubitii tai frumosi !!!
mirela bz
QUOTE(loredana21 @ Nov 14 2009, 01:37 AM) *
cu ce program modifici tu pozele mirela?tzuc.gif tzuc.gif







buna !!!
imikimi se cheama programul .........tre sa-ti faci cont la ei ........este gratuit hug.gif tzuc.gif
loredana21
QUOTE(mirela bz @ Nov 14 2009, 03:23 PM) *
buna !!!
imikimi se cheama programul .........tre sa-ti faci cont la ei ........este gratuit hug.gif tzuc.gif

buna mirela.............ce face-ti voi?ce iti fac printesele?giulia mea gace vocalize.......va pupicim tzuc.gif












mirela bz
QUOTE(loredana21 @ Nov 14 2009, 01:32 AM) *
giuliuca nu m-o lasat in seara asta mai deloc sa stau si am avut si ceva musafiri........iar daca o iau la pc face la fel ca alexia distruge totul ........asa k am renuntat....asa face si mandra mea a avut vreo 2 zile in care nu prea a mancat si cred ca mai era vre-un dintisor sa iasa sau ar fi mai fost un motiv poate ca a avut vre-o afta de culoare pielii.....si de aceea........tu de unde din bz esti ...?pupici la voi tzuc.gif tzuc.gif







seara buna , eu stau in berca si mai am o casa in candesti . tu parca spuneai pe undeva unde stai dar nu mai stiuuu!!!
am stat si eu in brosteni pana m-am casatorit apoi m-am mutat . nici parintii mei nu mai stau acolo , au vandut ! trandafir.gif
noi azi am fost singurele ........mai ne cred ca mergem la nasi care stau in micro xiv !!!
loredana21
QUOTE(mirela bz @ Nov 14 2009, 09:37 PM) *
seara buna , eu stau in berca si mai am o casa in candesti . tu parca spuneai pe undeva unde stai dar nu mai stiuuu!!!
am stat si eu in brosteni pana m-am casatorit apoi m-am mutat . nici parintii mei nu mai stau acolo , au vandut ! trandafir.gif
noi azi am fost singurele ........mai ne cred ca mergem la nasi care stau in micro xiv !!!

noi stam pe langa crang......tzuc.gif tzuc.gif












mirela bz
QUOTE(loredana21 @ Nov 14 2009, 10:41 PM) *
noi stam pe langa crang......tzuc.gif tzuc.gif







heiiiiii !!! lori sunt aici .......
mirela bz
noapte buna tuturor !

trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
myshelle_f










loredana21
QUOTE(mirela bz @ Nov 14 2009, 11:33 PM) *
noapte buna tuturor !

trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

noapte buna sad.gif pupici somnorosi de la giulia pentru printesele tale tzuc.gif












mirela bz
mirela bz
mirela bz
hehe am pus niste poze pe cd si uite ce am gasit .......10 lunite avea ingerasul meu aici .......
mirela bz

partners.gif wub.gif tzuc.gif
myshelle_f
babuta alba wink.gif anima1.gif sa vezi tu ce o sa ne apuce plansul cand o sa dam de greu! dar tu ai trecut prin asta deja wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
mirela bz
iubirea mea wub.gif
mirela bz
QUOTE(myshelle_f @ Nov 17 2009, 07:31 AM) *
babuta alba wink.gif anima1.gif sa vezi tu ce o sa ne apuce plansul cand o sa dam de greu! dar tu ai trecut prin asta deja wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

oho da am trecut .......am domnisoara mareeee trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif wub.gif tzuc.gif tzuc.gif
mirela bz
ingerasu
buna,mirela
am venit si noi in vizia l;a voi
doamneeeeeeee ce imi place strungareata Alexiei.......
ce scumpa e ,ai un ingeras mami,pupa fetele din partea noastra
mirela bz
QUOTE(ingerasu @ Nov 21 2009, 10:37 AM) *
buna,mirela
am venit si noi in vizia l;a voi
doamneeeeeeee ce imi place strungareata Alexiei.......
ce scumpa e ,ai un ingeras mami,pupa fetele din partea noastra

heiiii , buna seara !!!
azi am fost plecati la un gratar de peste .........la niste prieteni !!!
a fost f frumos afara , alex e f f foarte incantata de iesirile astea , mai ales daca gaseste ceva pisicute sau catelusi sa-i alerge !!!
ingerasu multumim de vizita , pacat ca nu am fost acasa laugh.gif am pupat fetele hug.gif si -ti trimitem mii de pupici tzuc.gif si te mai asteptam .....
mir0108
QUOTE(mirela bz @ Nov 22 2009, 01:25 AM) *
heiiii , buna seara !!!
azi am fost plecati la un gratar de peste .........la niste prieteni !!!
a fost f frumos afara , alex e f f foarte incantata de iesirile astea , mai ales daca gaseste ceva pisicute sau catelusi sa-i alerge !!!
ingerasu multumim de vizita , pacat ca nu am fost acasa laugh.gif am pupat fetele hug.gif si -ti trimitem mii de pupici tzuc.gif si te mai asteptam .....

partners.gif fata ,sa va fie de bine si sa aveti mereu masa ,chef..gasca(prieteni)...
pe la "copii" nu ai mai venit de ceva vreme..ce s-a intamplat? rolleyes.gif
mirela bz
QUOTE(mir0108 @ Nov 21 2009, 11:49 PM) *
partners.gif fata ,sa va fie de bine si sa aveti mereu masa ,chef..gasca(prieteni)...
pe la "copii" nu ai mai venit de ceva vreme..ce s-a intamplat? rolleyes.gif

multumim iubita , cand spui de ceva vreme imi vine in minte laugh.gif ohoooho ceva vreme blush.gif ultima oara am postat joi cred , nu s-a intamplat absolut nimic doar ca nu am avut timp , am citit ce a-ti scris si de multe ori nu mai apuc sa si scriu ceva .....ca vine alexia hotarata sa-mi distruga laugh.gif pc tzuc.gif
mirela bz
QUOTE(mirela bz @ Nov 14 2009, 01:26 AM) *

vin sarbatorile de iarna ........am asa un sentiment placut !!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.