Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Invitam Pe Toti La Noi Pe Bolg
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog katy85
Pagini: 1, 2, 3
katy85
imi pare tare bine ca am un bolg unde sa imi scriu gandurile , bucuriile si sa va aratam cat de fericiti suntem noi si bebica noastra. pupici la toti care trec si ne viziteaza.
katy85
acestia doi suntem noi: catalina-georgiana si sotul meu daniel:
.
si aceasta este puiuta noastra alexandra-stefana:
. va pupam.
Mikaell
Buna Katy!!!sunteti o familie frumoasa iar printesica voastra este o dulceata! sa va bucurati de ea in fiecare clipa!!! oFloare.gif tzuc.gif

katy85
MULTUMESC PT URARI.PUPICI.
nalya
Binne te-am gasit Katy!!! trandafir.gif
Sunteti tare frumosi partners.gif
Asteptam mai multe poe cu voi si cu bebulina
katy85
Aceasta era o poza cu burtica mea de craciun
katy85
imagini din burtica
katy85
am botezat recent un baietel
katy85
noi doi
katy85

katy85
am implinit un anisor iata tortul:

katy85

katy85
aici adormise la tati in brate

tot cu tati
katy85
va stramba:

katy85

katy85
la strand:g' border='0'>
cu mami

katy85

katy85
pe bicilcleta
la iarba verde

joc table
Mih@ela
Sunteti o familie frumoasa,Katy,fetitae adorabil,s va traiasca ,sa fit sanatosi sa i aduceti si un fratior! floare2.gif
katy85
multumim asa e o sa ii facem mai acus.pupici
Tania_25
QUOTE(katy85 @ Jun 27 2009, 05:31 PM) *
acestia doi suntem noi: catalina-georgiana si sotul meu daniel:
.
si aceasta este puiuta noastra alexandra-stefana:
. va pupam.

Foarte tineri si frumosi.....sa fiti sanatosi si fericiti! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(katy85 @ Jul 6 2009, 05:15 PM) *

Ce scumpica si dragalasa e ............sa va traiasca si sa fie sanatoasa sa va bucurati de ea! hug.gif tzuc.gif
roxanne
Sunteti frumosi toti trei, sa fiti mereu fericiti si sanatosi!
katy85
va multumesc fetelor pt cuvintele frumoase pe cre mi le-ati transmis, va pup si va doresc multa sanatate, fericire alaturi de familia voastra si de copii.pupici
Theo
QUOTE(katy85 @ Jul 6 2009, 05:19 PM) *
pe bicilcleta

Un pup mare daruim acestei fetite dulci !
mia22_ro
SUNTETU O FAMILIE FRUMOASA!!!
MULTA SANATATE SI INTELEGERE IN FAMILIE!! trandafir.gif
andaro
Tinerei si frunusei si un copilas tare dragalas, Alexandra... sa fitifericiti si sa va iubiti mult... hug.gif tzuc.gif
bendisartemis
Felicitari Katy 85,sunteti o familie frumoasa!!!Sa aveti parte numai de bucurii, si fie ca toate visele sa vi se implineasca! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
katy85
multumesc fetelor va pup pe toate. floare2.gif
katy85
am revenit cu poze:
la botez impreuna cu sora mea

katy85

katy85

katy85

katy85
salutare, am mai revenit cu niste poze:

katy85

katy85

katy85
fetita noastra la mot:
tortul:

a ales de pe tava: bani, telefon si pix:
andaro
Vai ce fete frumoase am vazut aici.... e tare frumusik Alex...iar tu arati bine la un an si ceva de la nastere....
Ultimele poze acuma le-am vazut pt prima data....
Pooopam fetele de Aprilie '08.... tzuc.gif
meaw_ela
Suntetzi tare frumosi si tineri!Va dorescb multa dragoste si fericire! Avetzi o frumusetze de fata- fata lui tata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
katy85
multumesc fetelor pt aprecierile voastre, inca nu arat asa de bine pe cat as vrea eu , vreau sa mai slabesc vreo 5 kg, faptul ca am varsat pana pe la 6 luni de sarcina si de 5 ori pe zi , de asta nu prea m-am ingrasat am pus numai vreo 4 kg care au disparut cand am nascut fetita, pupici si multumim de vizita.
katy85
QUOTE(meaw_ela @ Aug 10 2009, 12:23 AM) *
Suntetzi tare frumosi si tineri!Va dorescb multa dragoste si fericire! Avetzi o frumusetze de fata- fata lui tata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

buna, iti doresc si tie multa sanatate si fericire alaturi de superbi copilasii tai ca ai doua frumuseti, sa iti traiasca.
katy85
QUOTE(andaro @ Aug 9 2009, 11:43 PM) *
Vai ce fete frumoase am vazut aici.... e tare frumusik Alex...iar tu arati bine la un an si ceva de la nastere....
Ultimele poze acuma le-am vazut pt prima data....
Pooopam fetele de Aprilie '08.... tzuc.gif

te pup si eu , si pup si pe sara*(puiut de aprilie 2008) , cea mai minunata luna, luna in care am devenit mamici, multa sanatate si fericire.
katy85
am mai revenit cu niste poze:
cu bunica:
ingheteta:

katy85
viata la tara:

katy85
finuta mea maria- ecaterina, are 2 ani si 8 luni:

finuta mea cezara are 10 lunite:

finutl nostru marius-constantin 3 lunite:

ii iubesc foarte mult pe toti.
katy85
Am si un nepotel matteo- gabriel care are 11 lunite pe care il iubesc si mie tare dor de el, locuieste in verona, italia momentan:

katy85
am si o cumnatica graviduta, care si ea imi va aduce o nepotica pe care o va chema giuliana la sfarsitul lui septembrie , si ei tot in italia sunt:

si aceasta este soacra mea care momentan este in italia si ea: aici era cu nepotelul meu matteo:
natsandrea
hiii...ce puiut scump avem aici
sa cresti mare Alexandra si sa fii sanatoasa
katy85
salut, multumim mult si tu ai o comoara foarte frumusica, andra am vrut sa ii pun si eu numele, sanatate si multi pupici.
katy85

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.