Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: O Mamica Modesta Cere Ajutor !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
elena-koller
Suntem un cuplu tinar care locuim cu chirie in Bucuresti,cu posibilitati financiare modeste (sotul este singurul intretinator al familiei) si care asteptam cu drag venirea unui sufletel de fetita pe la inceputul lui octombrie.
As dori sa rog mamicile cu suflet mare, daca doresc, sa ne ajute cu ce pot pentru viitorul nostru bebelus
(port-bebe, pampers, patut, pledulet, biberoane, tetine , cosmetice bebe, pompita de nas, sterilizator de biberon, suzete sau orice alt lucru de trebuinta pt un nou nascut).
Orice ajutor este mai mult decit bine venit.
In prezent avem 24 saptamini si suntem tare cuminti .

Va multumim din suflet, eu si bebe.

Ea este Lidia, sicine doreste sa o ajute....Daca doreste cineva, sa scrie in acest topic cine vrea sa doneze...Am sa va mai dau detalii...Sper sa existe si mamici cu suflet bun si sa doneze cate ceva...
dyana
In acest caz, mai asteptam detaliile tale. smile.gif
elena-koller
la detalii, marefeream ca vrei: nr. de tel, o adresa ceva...daca doresti sa donezi...
dyana
QUOTE(elena-koller @ Jun 23 2009, 08:20 PM) *
la detalii, marefeream ca vrei: nr. de tel, o adresa ceva...daca doresti sa donezi...

pai la asta ma refeream si eu smile.gif
Am vazut ca este din Bucuresti si cred ca mi-ar fi ceva mai usor.
vasi
pai vrem o adresa un nr de tel
elena-koller
Poftim, nr. de telefon... 0726 393 903 ...
elena-koller
Fetelor ati mai comunicat cu lidia?
dyana
Daca este aceeasi lidia, eu da. smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.