Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Angelina Jolie... Ravnita De O Femeie...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
lia maria71
Actrita Megan Fox a dezvaluit ca si-ar dori sa fie iubita Angelinei Jolie. Fox s-a despartit recent de Brian Austin Green si crede ca o eventuala relatie amoroasa cu mult mai celebra colega de breasla i-ar rezolva toate problemele.

"Sunt indragostita de Angelina. Ori de cate ori inchei o relatie, imi spun ca as fi foarte fericita daca as putea fi iubita ei.

E o persoana pe care o admir mult. E actrita mea favorita. Imi place mult ca e incredibil de onesta si ca nu se teme sa fie ea insasi. Spune exact ce ii trece prin minte", a declarat Fox.
Anca1985
mie in general imi place de Megan Fox

da' uneori mi se pare ca face niste afirmatii ca sa fie in centrul atentiei tongue.gif stiind foarte bine ca daca esti gay,sau faci lucruri putin mai ciudate,esti pe prima pagina cool.gif

acuma mai stim noi ce intorsatura iau lucrurile laugh.gif maine-poimaine le vedem impreuna cu 20 de copii !!!!! liwlol.gif
pustiks
Din cate stiam eu nici Angelinei Jolie nu-i displac femeile, asa ca nu stim ce vom vedea pe prima pagina peste cateva luni.
Acum ca sa fiu sincera si mie imi place cum arata Angelia Jolie, dar asta nu inseamna ca mi-as putea dori o relatie amoroasa cu ea. laugh.gif Imi plac barbatii totusi.
Anca1985
aaa bine asa si mie'mi place de ea.si cum arata si cum joaca
ea si Charlize Theron sunt preferatele mele
dar vorba ta .. imi plac barbatii laugh.gif
roxanne
QUOTE(pustiks @ Jun 18 2009, 12:10 AM) *
Din cate stiam eu nici Angelinei Jolie nu-i displac femeile, asa ca nu stim ce vom vedea pe prima pagina peste cateva luni.
Acum ca sa fiu sincera si mie imi place cum arata Angelia Jolie, dar asta nu inseamna ca mi-as putea dori o relatie amoroasa cu ea. laugh.gif Imi plac barbatii totusi.


yes.gif yes.gif
Sara1
QUOTE(lia maria71 @ Jun 17 2009, 02:00 PM) *
Actrita Megan Fox a dezvaluit ca si-ar dori sa fie iubita Angelinei Jolie. Fox s-a despartit recent de Brian Austin Green si crede ca o eventuala relatie amoroasa cu mult mai celebra colega de breasla i-ar rezolva toate problemele.

"Sunt indragostita de Angelina. Ori de cate ori inchei o relatie, imi spun ca as fi foarte fericita daca as putea fi iubita ei.

E o persoana pe care o admir mult. E actrita mea favorita. Imi place mult ca e incredibil de onesta si ca nu se teme sa fie ea insasi. Spune exact ce ii trece prin minte", a declarat Fox.


Asta e o stire pe care la noi nu am vazut-o! Si cum de regula stirile despre americani le vad si in reviste, sau pe net la noi, sunt tentata sa cred ca e o nascocire! Dar...de fapt putin imi pasa! Sa fie la ele acolo, doua nebune! laugh.gif doh.gif
Si oricum, chestia asta cu ele, fetele astea care spun ce le trece prin minte...le cam taie sarmul dupa parerea mea! Nu stralucesc pe dinauntru nici una! Pe dinafara da, sunt amindoua care mai decare mai aratoase!
mia22_ro
pai daca e asa ...inseamna ca e irezistibila!!!!!! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.