Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Buna
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog mamiralu
mamiralu
va pup s va astept pe la mn cu tot cu burtici:)
adela72
QUOTE(mamiralu @ Jun 17 2009, 04:16 PM) *
va pup s va astept pe la mn cu tot cu burtici:)


buna!!!! am venit si noi pe la voi!!! anima1.gif ne primesti???? trandafir.gif
mamiralu
buna:) bineinteles....va servesc cu o cafeluta?::**:
Mikaell
buna am trecut si eu sa va salut!!!sper ca si pe noi ne primit!!! oFloare1.gif
mamiralu
normal...va pup...ce faceti?:*::*:*
MoniQ
Buna!

In sfarsit ''am aterizat '' si eu pe aici smile.gif
Si cu ce tratezi oaspetii? wink.gif
mamiralu
QUOTE(MoniQ @ Aug 17 2009, 08:44 PM) *
Buna!

In sfarsit ''am aterizat '' si eu pe aici smile.gif
Si cu ce tratezi oaspetii? wink.gif


hei moniq ...bn ai venit...pentru ca esti insarcinata doar o limonada...tongue.gif:P:P
EMY2000
buna seara mami.am venit si noi. ne primesti?am trecut sa te salutam si sa-l pupacim pe bebe mic.
mamiralu
QUOTE(EMY2000 @ Aug 30 2009, 01:23 AM) *
buna seara mami.am venit si noi. ne primesti?am trecut sa te salutam si sa-l pupacim pe bebe mic.


buna...si noi va pupam si abia asteptam sa va cunoatem lumea hug.gif
EMY2000
buna ziua mamica frumoasa.ce faci?cum te simti azi?pupici de la noi
mamiralu
QUOTE(EMY2000 @ Aug 31 2009, 02:31 PM) *
buna ziua mamica frumoasa.ce faci?cum te simti azi?pupici de la noi


bunaaaaa...azi ,,,ma simt bn,,,adica ma trezii cu o stare naspa...dar ma inveselii pe parcurs...bebe ...i-am dat voie de fiecare data cand mai face o saptamna sa deacat poate din craci si vad ca m=-a ascultat ca nu mai pot:)))liwlol.gif)liwlol.gif))dar am o plb,,,,nu facui nimk nimk ,,,nici patul:)))liwlol.gif
EMY2000
QUOTE(mamiralu @ Aug 31 2009, 03:17 PM) *
bunaaaaa...azi ,,,ma simt bn,,,adica ma trezii cu o stare naspa...dar ma inveselii pe parcurs...bebe ...i-am dat voie de fiecare data cand mai face o saptamna sa deacat poate din craci si vad ca m=-a ascultat ca nu mai pot:)))liwlol.gif)liwlol.gif))dar am o plb,,,,nu facui nimk nimk ,,,nici patul:)))liwlol.gif


ce zapacita esti.....
eee na ...lasa ca-l faci tu...diseara.
mamiralu
QUOTE(EMY2000 @ Aug 31 2009, 03:52 PM) *
ce zapacita esti.....
eee na ...lasa ca-l faci tu...diseara.


diseara?lasa ca il fac pe 5 cand zugravesc mai bn:)))liwlol.gif)liwlol.gif ce rost are sa il fac toata ziua?liwlol.gif)
EMY2000
buna dimineata mamica frumoasa..ce mai faci tu?ce face bb?
mamiralu
QUOTE(EMY2000 @ Sep 9 2009, 12:25 PM) *
buna dimineata mamica frumoasa..ce mai faci tu?ce face bb?


buna emy draga mea....bebe ...nu mai are loc in garsoniera lui vrea in apartamentul; meu:))liwlol.gif)liwlol.gif) ce sa facem...asteptam momentul cat mai repde...ca nu mai pot...ma simt ca o baba...dar voi?sunteti bn? trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
EMY2000
CE FACE O VIITOARE MAMICA DULCE SI FRUMOASA?????
NOI SUNTEM BINE, NUMAI CA ZILELE ASTEA NU PREA AM MAI AVUT TIMP DE CALC. DECAT FOARTE RAR....
natsandrea

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.

Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


ninina
Tania_25
Lusha&Zbenguica
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.