Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Am Implinit Un An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog maria26
maria26


maria26


maria26


maria26


maria26
alexandra81
Frumoase poze...LA MULTI ANI PENTRU ANDY...Sanatate multa si numai bucurii...Vad prin curte si o masina de Valcea...Unde sunteti in poze? La tara? Unde anume? tzuc.gif Si eu tot din Valcea sunt la origine... hug.gif
maria26
QUOTE(alexandra81 @ Jun 17 2009, 10:51 AM) *
Frumoase poze...LA MULTI ANI PENTRU ANDY...Sanatate multa si numai bucurii...Vad prin curte si o masina de Valcea...Unde sunteti in poze? La tara? Unde anume? tzuc.gif Si eu tot din Valcea sunt la origine... hug.gif


Noi suntem din Pitesti, dar avem foarte multe rude in Valcea... ziua lui Andy i-am facut-o la Calinesti- Arges... de unde esti de origine? Rudele mele stau chiar in Rm Valcea smile.gif
maria26

maria26
alexandra81
QUOTE(maria26 @ Jun 17 2009, 05:55 AM) *
Noi suntem din Pitesti, dar avem foarte multe rude in Valcea... ziua lui Andy i-am facut-o la Calinesti- Arges... de unde esti de origine? Rudele mele stau chiar in Rm Valcea smile.gif


Eu am parintii si socrii in oras...in Rm - Valcea...Dar eu din anul 2004 m-am mutat in Craiova...
maria26
QUOTE(alexandra81 @ Jun 24 2009, 10:23 PM) *
Eu am parintii si socrii in oras...in Rm - Valcea...Dar eu din anul 2004 m-am mutat in Craiova...


cand va mai duceti la parinti, ma anuntati... noi mergem destul de des la Valcea smile.gif
maria26
am implinit 2 ani biggrin.gif



Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.