Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Andy La Botez
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog maria26
maria26
maria26
la biserica


maria26
facem baitza smile.gif

maria26

maria26


maria26
la restauranr
Mikaell
andy esti minunat!!!sa cresti mare si sanatos!!! tzuc.gif
maria26
QUOTE(Mikaell @ Jun 18 2009, 08:15 PM) *
andy esti minunat!!!sa cresti mare si sanatos!!! tzuc.gif


tzuc.gif
vasi
o frumusete de baiat.il vreau de ginere pt.
maria26
QUOTE(vasi @ Jun 19 2009, 11:30 AM) *
o frumusete de baiat.il vreau de ginere pt.


SE ACCEPTA! oFloare1.gif
maria26
tortul smile.gif
maria26

katy85
iti statea f bine in rochia rosie, si tortul a fost frumos, oameni fericiti ce mai, eu nu am putut participa la botez , voi l-ati facut dupa 40 zile, nu? stiu ca mamele nu au voie in biserica pana atunci... multa sanatate la puiut , sa creasca mare si sanatos.
maria26
QUOTE(katy85 @ Sep 30 2009, 03:35 PM) *
iti statea f bine in rochia rosie, si tortul a fost frumos, oameni fericiti ce mai, eu nu am putut participa la botez , voi l-ati facut dupa 40 zile, nu? stiu ca mamele nu au voie in biserica pana atunci... multa sanatate la puiut , sa creasca mare si sanatos.


da, la 7 saptamani l-am facut.. multumesc pentru compliment trandafir.gif .. de ce nu ai putut participa la botez? anima1.gif
EMY2000
e tare dulce si frumos piticu tau.
maria26
multumesc... trandafir.gif
Claudia94
foaaarte frumos andy , si tu esti frumoasa , imi plac rochiile care le-ai purtat biggrin.gif pupici tzuc.giftzuc.giftzuc.gif
maria26
QUOTE(Claudia94 @ Sep 30 2009, 04:00 PM) *
foaaarte frumos andy , si tu esti frumoasa , imi plac rochiile care le-ai purtat biggrin.gif pupici tzuc.giftzuc.giftzuc.gif


multumesc mult.. eram un pic cam grasuta pentru rochiile alea.. aveam vreo 56 kg sad.gif( ... dar eu ma vedeam slaba rau ... dupa ce am scapat de burtoi liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.