Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Duminica Noaptea, 14 Spre 15 Iunie, Se Lucreaza La Server
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Aria tehnica
Andrei
Buna ziua tuturor smile.gif

Duminica noaptea, 14 spre 15 iunie 2009, vom face cateva modificari tehnice la server, deci este posibil ca din cand in cand, siteul si forumul sa nu functioneze.
Speram ca luni dimineata pana in ora 8 sa terminam lucru smile.gif

imi urez o noapte alba, fara probleme sad.gif( sad.gif
cristinu_tza
Uauuu, dar muncesti oricand, nu gluma smile.gif
Sa ai spor si eficienta maxima si...multumim de info!
Andrei
Multumesc cristinu_tza smile.gif
Am ales sa lucram noaptea, pentru ca ziua mi-as fi luat bataie de la voi smile.gif
Cu aceasta ocazie, daca totul decurge cum ne-am propus, nu vor mai fi probleme cu diacriticele si nici nu se va mai opri serverul din cand in cand smile.gif
liliana2u
numai sa ai grija sa pastrezi anuntul pe prima pagina, altfel iti iei injuraturi de la noctambuli laugh.gif
mult succes, Andrei!
dyana
am citit deja... nu o sa injur; imi pun la scos niste filme de pe acum laugh.gif
Andrei
multumesc pentru intelegere smile.gif
in scurt timp va voi anunta si ora de la care incepem lucru. Probabil va fi cam 2:00 noaptea sad.gif smile.gif
cristinu_tza
QUOTE(Andrei @ Jun 12 2009, 01:34 PM) *
Multumesc cristinu_tza smile.gif
Am ales sa lucram noaptea, pentru ca ziua mi-as fi luat bataie de la voi smile.gif
Cu aceasta ocazie, daca totul decurge cum ne-am propus, nu vor mai fi probleme cu diacriticele si nici nu se va mai opri serverul din cand in cand smile.gif

Eeeee...bataie pe umar, de apreciere! Stii ca tinem la tine si nu ne superi asa usor smile.gif
Ar fi mers si ziua, ca-i dragut si dupa o pauza biggrin.gif
dyana
hai mai Andrei ca am glumit tongue.gif Poti totusi incepe si mai devreme, sigur nu o sa se supere nimeni... asta daca nu ai si altceva de facut pana la 2 laugh.gif
Andrei
sigur ca am dyana liwlol.gif
zeci de teste la server, pentru a ne asigura ca totul e ok sad.gif(
dyana
zeci de teste? dar ce, da capacitatea? liwlol.gif)))))

vrei sa te ajutam si noi? ne pricepem, maaaaai ales la stricat wink.gif tongue.gif
rami
saracu de tine daca rezisti noaptea bine daca nu poti sa faci si ziua ca nu ne suparam
Andrei
smile.gif
Alondra
QUOTE(Andrei @ Jun 12 2009, 01:49 PM) *
multumesc pentru intelegere smile.gif
in scurt timp va voi anunta si ora de la care incepem lucru. Probabil va fi cam 2:00 noaptea sad.gif smile.gif

Ha!La ora aia oricum sunt singura care bantuie pe forum pana pe la 6 dimineata cand incepe lumea sa se trezeasca.....ce zici, e timp destul?
Spor la treaba Andrei! trandafir.gif
Andrei
Multumesc Alondra smile.gif
Sper sa reusim pana atunci smile.gif
nana196721
eu am terminat concediuuuuul,deci la ora aia voi dormi!dar vorba fetelor,poti lucra cand vrei tu,cine se supi,ii trece.....spor la treaba!
USA
Ok Andrei.......Spor la treaba......ce va fii nou? partners.gif
roxikira
Chiar...intrebare smile.gif Nu o sa mai apara pagina alba cu "this link is broken" ??? ...sau ceva asemanator imi tot aparea...ce ma enervam...ca aparea tot cand aveam eu plimbari importante pe forum spada.gif
Foarte bine duminica...ca la ora aia de regula e liniste si pace pe forum rolleyes.gif
Mikaell
sa ai spor la treaba!!!!!!!!dar e cam tarziu la ora aia!!! sad.gif daca incepi mai devreme nu cred ca s-ar supara nimeni!!!
Claudia94
tu esti boss-ul deci nu cred ca se supara nimeni oFloare1.gif

oricum , multa bafta si spor la lucru !! si sa iasa totul bine trandafir.gif
VALERIA OANA
Hai Andrei, nu ne mai vraji...de fapt tu lucrezi noapta pentru ca astepti barza si vrei sa te pregatesti pentru noptile albe cu bebelul tau....
VALERIA OANA
Hai Andrei, nu ne mai vraji...de fapt tu lucrezi noapta pentru ca astepti barza si vrei sa te pregatesti pentru noptile albe cu bebelul tau....
daria24
spor la munca si multumim
diutza
Andrei, spor la lucru!
Si sa ai o noapte nu prea lunga duminica!
perla163
QUOTE(Andrei @ Jun 12 2009, 12:25 PM) *
Buna ziua tuturor smile.gif

Duminica noaptea, 14 spre 15 iunie 2009, vom face cateva modificari tehnice la server, deci este posibil ca din cand in cand, siteul si forumul sa nu functioneze.
Speram ca luni dimineata pana in ora 8 sa terminam lucru smile.gif

imi urez o noapte alba, fara probleme sad.gif( sad.gif

AAAA......PAI ATUNCI spor la muncaaaa SI PUP!!!!!!!!!!!!! floare2.gif
anastasia80
Spor la treaba Andrei. Multumim pt ceea ce faci pt noi mamicile si viitoare mamici. Crede-ma ca daca nu ar fi fost site-ul asta...nu stiu ce m-as fi facut.Inca o data spor la treaba si odihna placuta dupa.
roxanne
A disparut varianta in mov??????????????? unsure.gif Pai nu erau mai multe voturi pentru mov?....intreb si yo.... wacko.gif
lia maria71
eu,intarziata ca de obicei,am vazut anuntul abia acum ,cand deja totul e gata!!!!!
marimaria
QUOTE(anastasia80 @ Jun 14 2009, 04:27 PM) *
Spor la treaba Andrei. Multumim pt ceea ce faci pt noi mamicile si viitoare mamici. Crede-ma ca daca nu ar fi fost site-ul asta...nu stiu ce m-as fi facut.Inca o data spor la treaba si odihna placuta dupa.

Am fi intrat pe alt site
Andrei
QUOTE(roxanne @ Jun 15 2009, 11:03 AM) *
A disparut varianta in mov??????????????? unsure.gif Pai nu erau mai multe voturi pentru mov?....intreb si yo.... wacko.gif


nu a disparut.
inca se lucreaza
lia maria71
QUOTE(marimaria @ Jun 15 2009, 12:01 PM) *
Am fi intrat pe alt site

da,dar nu era asa bun ca asta!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.