Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Duomo Milano
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog livya
livya
ohmy.gif
livya
USA
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Imi amintesc...e un loc plin de ceva deosebit!!!!!!!!!!!!!!!!! partners.gif
livya
QUOTE(USA @ Jun 11 2009, 11:30 AM) *
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Imi amintesc...e un loc plin de ceva deosebit!!!!!!!!!!!!!!!!! partners.gif

asa de mult imi place si mie,cu toate ca l-am vazut de multe ori ...e superb... partners.gif notworthy.gif hug.gif
livya

livya
rolleyes.gif
livya
o imagine superba...Duomo!
livya
super...

hanuk26
superb...ce mici suntem noi oamenii...
livya
QUOTE(hanuk26 @ Jun 12 2009, 08:07 AM) *
superb...ce mici suntem noi oamenii...

asa e...sunt de atatia ani aici in italia,dar sa privesc duomo din milano nu m-am saturat... smile.gif trandafir.gif
Mikaell
superbe poze!!!!si voi sunteti o familie frumoasa sa va bucurati din plin de puiutul vostru si de locurile acelea minunate!!! oFloare.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Jun 12 2009, 02:25 PM) *
superbe poze!!!!si voi sunteti o familie frumoasa sa va bucurati din plin de puiutul vostru si de locurile acelea minunate!!! oFloare.gif

multumesc draga mea....va pupacim tare ,tare... tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
mia22_ro
QUOTE(livya @ Jun 12 2009, 02:41 PM) *
asa e...sunt de atatia ani aici in italia,dar sa privesc duomo din milano nu m-am saturat... smile.gif trandafir.gif

SUPER POZE!
DE CAT TIMP ESTI IN ITALIA?
NU E GREU CU CRIZA,CU SERVICIU ACOLO?
CRED CA TI-AI DAT SEAMA DE CE TE INTREB...
livya
QUOTE(mia22_ro @ Jun 21 2009, 08:40 PM) *
SUPER POZE!
DE CAT TIMP ESTI IN ITALIA?
NU E GREU CU CRIZA,CU SERVICIU ACOLO?
CRED CA TI-AI DAT SEAMA DE CE TE INTREB...

de 7 ani sunt aici,nu e usor...si cu serviciu acum e o perioada ca nu prea gasesti,am lucrat inainte sa fiu insarcinata de dimineata pana seara,poate de la anu o sa ma duc iar la lucru ca vreau sa-l duc pe mihai la gradinita,asa daca gasesc ceva o sa lucrez jumate de zi.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.