Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ma Mandresc Ca Sunt Mama
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog vasi
vasi
printesa ,viata,aeru ,inima,ingeras astea sunt cateva apeletive pe care le folosesc cand vorbesc de puiutu meu mic aiana-andreea.ce sa fac sunt fericita ca sunt mamica si ca mi-a dat d-ze un bb asa scump.va doresc la toate sa va
bucurati de prunci vostri si nu uitati:trebuie sa va laudati.fiti mandre ca are cine sa va zica mami.

natsandrea
sa fiti sanatoase si sa cresteti mari...cred ca orice mama se mandreste cu copilul ei... oFloare1.gif
Tania_25
QUOTE(vasi @ May 31 2009, 04:47 PM) *
printesa ,viata,aeru ,inima,ingeras astea sunt cateva apeletive pe care le folosesc cand vorbesc de puiutu meu mic aiana-andreea.ce sa fac sunt fericita ca sunt mamica si ca mi-a dat d-ze un bb asa scump.va doresc la toate sa va
bucurati de prunci vostri si nu uitati:trebuie sa va laudati.fiti mandre ca are cine sa va zica mami.

Ce BB micut si frumos.......... love1.gif Sa va traiasca si sa fie sanatoasa! floare2.gif
vasi
MERSI TANIA VA DORESC SANATATE SI VOUA SI VA PUPAM.
Mikaell
QUOTE(vasi @ Jun 1 2009, 02:17 AM) *

CE POATE FII MAI SACUMP PE LUME DECAT UN ZAMBET DE COPIL,SI EU SUNT MANDRA CA SUNT MAMA CA AM O PRINTESICA FRUMOASA SI SANATOASA,ESTE UN COPIL FOARTE DORIT SI FOARTE IUBIT,CRED CA IUBIREA UNEI MAME NU SE POATE SCRIE IN CUVINTE EA DOAR SE SIMTE!!!!! SA VA DEA D-ZEU MULTA SANATATE SI FERICIRE!!!!MULTI PUPICI DE LA ERIKA! tzuc.gif floare2.gif tzuc.gif
roxanne
mia22_ro
Tania_25
natsandrea

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.
Lusha&Zbenguica
natsandrea

Tania_25
trandafir.gif La multi ani!!!
anku
maria26
roxanne
Tania_25
simina_ana

roxanne
Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
Imi30
anku
sarbatori fericite din partea noastra!!!

Rose68
Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa ca ZIUA INVIERII.
HRISTOS A INVIAT!

Va pupam cu drag, Rose si Andreea
anastasia80
Rose68
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire.Iar Mosul sa aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri voua si celor apropiati. LA MULTI ANI CU SANATATE!
Rose68 si Andreea
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.