Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: De Prin Viata Adunate
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog aly80r
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
aly80r
QUOTE(stefyangro @ Sep 23 2009, 11:42 PM) *
Super tare masinutza!

Si Erika face exact ce as fi facut si eu, se baga in portbagaj tongue.gif


Si ea e foarte incantata..........deocamdata! Sa vedem cat o tine pt ca se plictiseste foarte repede de orice noua achizitie. Eu i le mai ascund si le scot dupa ceva timp. Numai ca p-asta nu prea imi da mana sa o pitesc. Numai cat stau sa umflu la ea.... wacko.gif
mir0108
de mult nu am mai fost la voi in vizita oFloare1.gif ...va salut frumoaselor ,soferitelor..
si leaganul si-a meritat banii?a incantat-o?
poop pt voi ,doua...

aly80r
QUOTE(mir0108 @ Sep 24 2009, 09:10 PM) *
de mult nu am mai fost la voi in vizita oFloare1.gif ...va salut frumoaselor ,soferitelor..
si leaganul si-a meritat banii?a incantat-o?
poop pt voi ,doua...



Frumoasele mele, ne-a fost dor de voi tzuc.gif !

Leaganul.......sincera sa fiu....nu prea a incantat-o cand trebuia sa o incante cool.gif . Nu vroia deloc sa stea in el. Imi aduc aminte ca prima data cand am pus-o voia sa se trezeasca si leaganul nu ii dadea voie (ea nu prea s-a omorat cu somnul de mica). Eram asa de incantata atunci!!! Gata, imi spuneam, asta e rezolvarea: o pun aici si face nani-nani! Dar, ca orice minune, a tinut doar 3 zile tongue.gif . Nu am dat foarte multi bani pe el; l-am comandat in Italia si a fost de vreo 5 ori mai ieftin ca aici.

Va imbratisam cu drag hug.gif si va mai asteptam pe la noi partners.gif
aly80r
Asa-i ca asta aici se pune??!! laugh.gif

aly80r
La nunta.....invitat special: ERIKA!!!!!

aly80r
Poze de la Craciunul trecut. Erika avea atunci 7 luni.

Asa o astepta bradutul in ziua de Craciun



aly80r
Asa a reactionat la vederea bradului



Si cam asta a tentat-o laugh.gif



aly80r
Desfacerea sacului cu cadouri de la Mosul super.gif








Abia astept sa vad reactia ei anul acesta!!!!
aly80r
Poze mai recente. Sper sa le savurati liwlol.gif

Micuta mea wub.gif



Mami, adica eu blush.gif



Tati liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



aly80r
Poza de grup: noi 3 si Ali (verisoara sotului meu)



Tati si fetitza lui partners.gif

anastasia80
Doamne haioase poze!!! De unde ati reusit sa achizitionati urechile alea de ren si nasul? Vreau si euuuuu.Poate imi dai si mie idee de cadou de Craciun ca, sunt in pana de idei.Poop si mai asteptam poze. tzuc.gif
stefyangro
QUOTE(aly80r @ Nov 28 2009, 10:57 PM) *
Poza de grup: noi 3 si Ali (verisoara sotului meu)



Tati si fetitza lui partners.gif


HAhahaha! Sunteti bestali. Sa pui mai des poze, ca de cand ma tot uit si nu mai gasesc nimic aproape mi s-au facut urechile ca alea de ren.
Va pupacim!
aly80r
QUOTE(anastasia80 @ Dec 1 2009, 02:04 AM) *
Doamne haioase poze!!! De unde ati reusit sa achizitionati urechile alea de ren si nasul? Vreau si euuuuu.Poate imi dai si mie idee de cadou de Craciun ca, sunt in pana de idei.Poop si mai asteptam poze. tzuc.gif



Nu sunt ale noastre, dar vreau si eu sa-i cumpar Erikai. O intreb pe Aly si revin cu raspunsul. Ma gandesc si la idei de cadou pt Craciun si iti spun. Va pupam pe amandoua. tzuc.gif
aly80r
QUOTE(stefyangro @ Dec 1 2009, 12:30 PM) *
HAhahaha! Sunteti bestali. Sa pui mai des poze, ca de cand ma tot uit si nu mai gasesc nimic aproape mi s-au facut urechile ca alea de ren.
Va pupacim!



Am sa pun mai des poze. Pupam fetele frumoase tzuc.gif
aly80r
QUOTE(anastasia80 @ Dec 1 2009, 02:04 AM) *
Doamne haioase poze!!! De unde ati reusit sa achizitionati urechile alea de ren si nasul? Vreau si euuuuu.Poate imi dai si mie idee de cadou de Craciun ca, sunt in pana de idei.Poop si mai asteptam poze. tzuc.gif



Mi-a zis ca le-a luat de la Bamboo. A dat 10 ron pe cornite si 10 ron pe nas. Dar eu cred ca trebuie sa fie si prin hypermarkete acum, cu sarbatorile.
aly80r
A venit Mos Nicolae!!!!

Asa i-a aranjat Mosul cadourile piticei mele



aly80r
Si iata si fatzusca ei la vederea darurilor wub.gif









aly80r
Alte reactii nanner.gif









stefyangro
Fata ei fericita spune totul! Vezi, inseamna ca a fost o cuminte daca i-a adus mosul atatea!
aly80r
QUOTE(stefyangro @ Dec 9 2009, 12:29 AM) *
Fata ei fericita spune totul! Vezi, inseamna ca a fost o cuminte daca i-a adus mosul atatea!



Chiar a fost fericita!!! Am fost atat de incantata cand i-am vazut reactiile wub.gif . Cat despre cumintenie........ai vazut si tu rolleyes.gif . Dar e a mea, o iubesc si merita tot ceea ce ii putem oferi wub.gif
aly80r
loredana21
QUOTE(aly80r @ Dec 8 2009, 11:06 PM) *

cat e de dulce .......te pupacim scumpete......tzuc.gif hug.gif floare2.gif
roxanne
Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


aly80r
QUOTE(loredana21 @ Dec 21 2009, 11:51 AM) *
cat e de dulce .......te pupacim scumpete......tzuc.gif hug.gif floare2.gif


tzuc.gif
aly80r
QUOTE(roxanne @ Dec 21 2009, 09:21 PM) *



Va multumesc din suflet, frumoasele mele partners.gif
aly80r
QUOTE(Miha79 @ Dec 22 2009, 07:11 PM) *
Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!




Va pupam pe toti, dar mai ales pe gemeneii divini hug.gif
loredana21

ninina
aly80r
QUOTE(ninina @ Dec 22 2009, 11:49 PM) *



Multumesc iubita ninina tzuc.gif . E minunat pray.gif
Tania_25
aly80r
QUOTE(Tania_25 @ Dec 23 2009, 01:58 AM) *



Multumesc, draga mea! Va doresc si voua sarbatori imbelsugate si fericite acute.gif
andaro
Sarbatori frumose, calde si luminoase va doresc.... bye1.gif
natsandrea


Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.
aly80r
QUOTE(andaro @ Dec 23 2009, 03:57 PM) *
Sarbatori frumose, calde si luminoase va doresc.... bye1.gif



Multumim de urari, draga mea! bye1.gif
aly80r
QUOTE(natsandrea @ Dec 23 2009, 03:59 PM) *


Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.



Multumim de urari, frumoaselor!!!
kerstin09


Craciun fericit va dorim,si sa aveti parte de tot ce e mai frumos pe lume!
aly80r
QUOTE(kerstin09 @ Dec 23 2009, 05:40 PM) *


Craciun fericit va dorim,si sa aveti parte de tot ce e mai frumos pe lume!



Va imbratisam cu drag si va dorim asemenea.
mia22_ro
maria26
delala




aly80r
VA MULTUMESC TUTUROR SI VA DORESC SARBATORI FERICITE SI IMBELSUGATE!!!
aly80r
QUOTE(meaw_ela @ Dec 23 2009, 11:36 PM) *



MULTUMESC, FRUMOASA DOAMNA!!! DEOSEBITA, CA DE OBICEI partners.gif . PUPAM FAMILIA FRUMOASA SI IMPLINITA tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
stefyangro
Mikaell
mirela bz

Mona75
natsandrea

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.