Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Clubul Mamicilor Si Bebicilor Lmh
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
Anais
Buna ziua si bine v-am regasit dragi prietene, pe un forum nou, al prieteniei si al gandurilor bune!

Ii rugam pe admini sa ne indrume si sa ne directioneze spre alta categorie daca am gresit sectiunea ,cu precizarea ca suntem un grup de mamici prietene care au in comun nasterea la Medlife si care conversam in fiecare zi pe diverse teme legate de copii. Desigur ca suntem deschise tuturor care vor sa ni se alature sau sa se informeze despre subiecte de interes.Multumim frumos pentru intelegere!
oanaeliza
Dragi Mamici bine v-am gasit intr-o noua casa. sper aici sa ne fie mai bine! multi pupici tuturor!
oanaeliza
ce ciudat mi se pare noul format! sper sa ne obisnuim repede cu el.
oana_r
Hop si noi, bine v-am regasit. Pupici.
oana_r
Buna fetelor, bine v-am regasit. Sper sa mearga acum, am mai scris o data si nu mi-a aparut.
eliza2
hai sa incerc si eu!
eliza2
si mie mi se pare ciudat aici, dar sper ca ne vom obisnui. Cum le anuntam pe toate fetele ca eu n-am decat mess-ul lui nico , care m-a adus aici si al luianais?
oana_r
Nu stiu eliza, dar banuiesc ca o sa gaseasca Anais o solutie.
oana_r
Test
eliza2
Merge, oana_r, ai scris!
oana_r
QUOTE(eliza2 @ May 26 2009, 01:53 PM) *
Merge, oana_r, ai scris!

Merge Eliza, dar mie nu imi apare, decat dupa ce mai scriu un mesaj.
dyana
Bine ati venit, fetelor! oFloare.gif
Clinca Medlife v-a legat asa? smile.gif Asteptam povesti din experientele voastre si prin alte topicuri. smile.gif
Claudia Elena
Bine ati venit mamici!!! Ce s-a intamplat cu vechea casa? tongue.gif
lia maria71
QUOTE(Claudia Elena @ May 26 2009, 02:04 PM) *
Bine ati venit mamici!!! Ce s-a intamplat cu vechea casa? tongue.gif

care e aia?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.