Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Puiul Meu Robert !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog elena-koller
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
elena-koller
Am sa va pun cateva poze cu robert...



















livya
MITITEL SCUMPIC....FELICITARI! trandafir.gif tzuc.gif
roxanne
Sa-ti traiasca micutul! E un scump! wub.gif Parca mai ieri avea si bebitza mea 3 saptamani, si acum are deja aproape 5 luni. Profita de momentele cu el, asa micutz, ca imediat cresc puiutzii nostri... tzuc.gif
dyana
Sa iti traiasca bebele! oFloare.gif E tareeee frumos si cred ca si cumintel! wub.gif
elena-koller
Multumesc...si copilasii vostri sa va traiasca si sa petreceti momente de neiutat acum cat este copil...
Roxanne, eu tot timpul stau cu el, nu imi pot lua ochii de pe el...Va floare2.gif partners.gif ...De la noi un pupic...
nana196721
Draga mea tiza,e mortal puiu tau...l-as jughini un pic..... hug.gif hug.gif hug.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif sa fie sanatos si sa-ti inveseleasca ficare zi!!!!!!
elena-koller
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...

elena-koller



adela72
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 10:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...



SUPER POZE, SUPER BEBE, PARCA E UN BEBE DINTR-O RECLAMA...FRUMOS, FRUMOS... tzuc.gif
mir0108
supeeeer!vorbeste miruna cu robert!...adik cu poza lui... tongue.gif
roxanne
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 09:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...




anima1.gif anima1.gif wub.gif wub.gif wub.gif
myshelle_f
Frumusete de baiat!!! Sa creasca mare si sanatos!!! SI parintilor le fac aceleasi urari: sanatosi si putere sa il cresteti!!!
anastasia80
E un scump, un dulce!!!! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii. Poate ne incuscrim wink.gif anima1.gif
katy85
pupici dulci pt voi si bb!
Theo
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 09:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...


Poza aceasta e de-a dreptul delicioasa,imi place enorm de mult!Sa-ti traiasca bebelusul,e atat de frumos si de dulce iar voi o familie implinita si fericita.
elena-koller
Multumesc...Si voua sa va traiasca puisorii...
elena-koller




EMY2000
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 10:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...



e super poza.de fapt toate sunt.puiutul vostru e delicios.sa va traiasca sa va bucurati de el.
elena-koller
Cred ca mai vreti poze noi, nu?
Acum va punem...
Cteva pozitii noi de la 2 luni...Uraaaaa.....

Pe spate...




Acum pe burta... partners.gif partners.gif

Acum ne ridicam usor singurei...

Uf, ce greu e ...o plimbare prinde bine:
Cu mami putin nervos...

Cu tati...ca intre barbati...

si cu jucaria primita de la matusica mea...


Hei te vad:


Sper sa va placa !
elena-koller
Le-am micsorat putin ca erau prea mari...
liliana2u
Dragut puiutul vostru!
Elena, poza de la avatarul tau mi-a fost mie imagine de suflet cat am fost insarcinata, imi doream o fetita si nu eram sigura ca asa va fi.. uite ca au trecut ani si am o fetita minunata, dar poza aceea tot am pastrat-o, atat la birou, cat si acasa, e atat de expresiva pustoaica rolleyes.gif .. sa inteleg ca iti doresti si o puiuta? Daca da, sa-ti ajute DD!
nu stiu de ce, dar am senzatia ca te cunosc de undeva si nu realizez cum se poate asta..
Sa fiti sanatosi si fericiti, aveti o familie implinita!
USA
QUOTE(elena-koller @ Jun 9 2009, 08:51 AM) *

Un puiuc micut micut....cu multa multa dragoste in jur! partners.gif partners.gif
kerstin09
Frumos,frumos,frumusel micutul ROBERT tzuc.gif hug.gif si inca unul de la KERSTIN tzuc.gif
elena-koller
In fata bisericii, timp de poze...







Si a venit preotul:




In biserica...Scuzati ca nu am sa comentez pozele dar sunt foarte multe..















elena-koller
La restaurant...





elena-koller
Bebe Robert in scaunel.
Cateva fete expresive ale lui Robert:


Curios:



Se stramba:




Zambete:


elena-koller
Poze de ieri din parc.
Toti 3:



Eu singurel, atractia principala:



Eu cu tati:




Si cu mami:





Mih@ela
Un bebe scump si duulce,cu ochi minunatzi!!!! tzuc.gif Suntetzi o familie tare frumoasa,Elena!Multa sanatate si fericire,va doresc! trandafir.gif
elena-koller
QUOTE(Mih@ela @ Aug 19 2009, 08:37 PM) *
Un bebe scump si duulce,cu ochi minunatzi!!!! tzuc.gif Suntetzi o familie tare frumoasa,Elena!Multa sanatate si fericire,va doresc! trandafir.gif


Multumim la fel !
meaw_ela
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 03:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...




QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 01:30 PM) *
Bebe Robert in scaunel.
Cateva fete expresive ale lui Robert:


Curios:



Se stramba:




Zambete:



As pune quote la toate pozele dar nu as mai putea trimite mesajul....Este topitor de dulce iar calitatea pozelor este de admirat!Suntetzi frumosi si buni si talentatzi si norocosi si......va pup! floare2.gif rolleyes.gif
elena-koller
QUOTE(meaw_ela @ Aug 19 2009, 08:54 PM) *
As pune quote la toate pozele dar nu as mai putea trimite mesajul....Este topitor de dulce iar calitatea pozelor este de admirat!Suntetzi frumosi si buni si talentatzi si norocosi si......va pup! floare2.gif rolleyes.gif


Ela iti multumes, si puiutii tau sunt tare scumpi. Nu este vorba de noroc, ne-am dorit ceva asa ca ne-am straduit sa indeplinim acel vis. Asa ca acum cred ca nu este nimic ce ne mai trebuie. Sanatate sa fie si atata tot.
Pupam pe Niko si Maja... tzuc.gif tzuc.gif Desigur si pe tine tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 02:22 PM) *
Ela iti multumes, si puiutii tau sunt tare scumpi. Nu este vorba de noroc, ne-am dorit ceva asa ca ne-am straduit sa indeplinim acel vis. Asa ca acum cred ca nu este nimic ce ne mai trebuie. Sanatate sa fie si atata tot.
Pupam pe Niko si Maja... tzuc.gif tzuc.gif Desigur si pe tine tzuc.gif

Stiu ce zici dar Norocul este prezent deseori in situatii ca astea. Cunosc multzi care se straduie degeaba... rolleyes.gif partners.gif
elena-koller
QUOTE(meaw_ela @ Aug 19 2009, 09:25 PM) *
Stiu ce zici dar Norocul este prezent deseori in situatii ca astea. Cunosc multzi care se straduie degeaba... rolleyes.gif partners.gif


Si despre tine pot sa spun ca ai fost o fata norocoasa. Da ai dreptate si norocul a fost investit in asta... trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 02:34 PM) *
Si despre tine pot sa spun ca ai fost o fata norocoasa. Da ai dreptate si norocul a fost investit in asta... trandafir.gif trandafir.gif

partners.gif inca sunt-LOL notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
kerstin09
E tare dulce puiutul tau Elena....si are niste ochisoriiiiii tareeeeeeeeee frumusei tzuc.gif hug.gif Sunteti o familie fumoasa.... trandafir.gif partners.gif
elena-koller
QUOTE(kerstin09 @ Aug 19 2009, 10:27 PM) *
E tare dulce puiutul tau Elena....si are niste ochisoriiiiii tareeeeeeeeee frumusei tzuc.gif hug.gif Sunteti o familie fumoasa.... trandafir.gif partners.gif


Multumim la fel !!!
EMY2000
QUOTE(elena-koller @ Jul 27 2009, 12:19 AM) *
La restaurant...








QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 08:30 PM) *
Bebe Robert in scaunel.
Cateva fete expresive ale lui Robert:


Curios:



Se stramba:




Zambete:




sa ai fie de bine draga mea elena......e superb puiucu tau.numa bun de papat. eating.gif
Mikaell
QUOTE(elena-koller @ May 28 2009, 09:30 PM) *
Am o poza care am facuto azi, pt ca la ora 7 am ajuns acasa, in Seattle...si am o poza care am facut-o in studio si imi este draga...


tare frumos e robert,in poza asta e bestial...DD sa va dea sanatate si fericire !!! tzuc.gif
Claudia94
ma topesc .. e asa de scump puiutzul vostru love1.gif sa va traiasca, cate luni are ? biggrin.gif hug.gif
elena-koller
QUOTE(Claudia94 @ Aug 28 2009, 08:51 AM) *
ma topesc .. e asa de scump puiutzul vostru love1.gif sa va traiasca, cate luni are ? biggrin.gif hug.gif


Buna Caudia, multumim..
Bbe Robert implineste pe 1 septembrie 4 luni...
gabrielle2003
sunteti o familie frumoasa! tzuc.gif
maria26
QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 08:30 PM) *
Bebe Robert in scaunel.
Cateva fete expresive ale lui Robert:


Curios:



Se stramba:




Zambete:




e superb! sa va traiasca!
andaro
La multe - 4 - lunite, lui Robert...sa creasca mare cu sanatate .... oFloare1.gif
elena-koller
QUOTE(andaro @ Sep 1 2009, 02:49 PM) *
La multe - 4 - lunite, lui Robert...sa creasca mare cu sanatate .... oFloare1.gif


Multumim, abia acum dimineata am venit, am petrecut aniversarea super.gif super.gif ...
Cuscra mea a implinit 68 de ani...si am sarbatorit si ziuta lui Robert de la 4 luni...Pacat ca nu am facut poze de la chef...Dar vin cu poze cu Robert la 4 luni...
elena-koller
Poze noi cu Robert la 4 luni...







maria26
sunt superbe pozele.. sunt prelucrate?
top 5 nu mia avem?
nici un fel de top?
elena-koller
QUOTE(maria26 @ Sep 9 2009, 08:12 AM) *
sunt superbe pozele.. sunt prelucrate?
top 5 nu mia avem?
nici un fel de top?


Multumim mult Maria pozele nu sunt prelucrate, dar Eduard stie cum sa le faca, si acum chiar vroiam sa ma uit si sa vedem cine a mai venit cu poze...
kerstin09
QUOTE(elena-koller @ Sep 9 2009, 05:10 PM) *
Poze noi cu Robert la 4 luni...








CE SCUMPIC ESTE ROBERT,SI CE A CRESCUT hug.gif ARE NISTE OCHISORII SI O PRIVIRE DULCE DE ITI VINE SA-L PAPI TOT tzuc.gif MULTIIII PUPICIIII DE LA NOI,SI MULTE IMBRATISARI FRUMOASA MAMICA floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
elena-koller
QUOTE(kerstin09 @ Sep 9 2009, 01:46 PM) *
CE SCUMPIC ESTE ROBERT,SI CE A CRESCUT hug.gif ARE NISTE OCHISORII SI O PRIVIRE DULCE DE ITI VINE SA-L PAPI TOT tzuc.gif MULTIIII PUPICIIII DE LA NOI,SI MULTE IMBRATISARI FRUMOASA MAMICA floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif


Multumim kerstin, pupici si imbratisari de la robi pt kerstin...
G.Raluca
Un superb ,bebe Robert! tzuc.gif
Pentru mami lui draguta si atenta mereu trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.