Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: World Builder
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Discutii despre filme/actori care ne plac
adrianaO
adrianaO
sa inteleg ca genul asta de declaratii de dragoste nu sunt pe gustul nimanui? sad.gif sau poate muzica...
dyana
woooow cat de frumos poate fi! ohmy.gif ohmy.gif
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
adrianaO
QUOTE(dyana @ May 20 2009, 11:53 PM) *
woooow cat de frumos poate fi! ohmy.gif ohmy.gif
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

si pe mine m-a impresionat pana la lacrimi..... ma impresioneaza mai mult faptul ca barbatii au o astfel de viziune si ca pot face astfel de lucruri frumoase (barbatii de azi, nu ma refer la da vinci sau michelangelo) smile.gif
adela72
foarte fain....si ei sunt asa frumosi!!!! wub.gif wub.gif wub.gif spune-mi , te rog, si mie cum pun imagini de pe youtube ca nu stiu....multumesc!! oFloare1.gif
adrianaO
QUOTE(adela72 @ May 21 2009, 11:33 AM) *
foarte fain....si ei sunt asa frumosi!!!! wub.gif wub.gif wub.gif spune-mi , te rog, si mie cum pun imagini de pe youtube ca nu stiu....multumesc!! oFloare1.gif

deschizi paranteza dreapta scrii in interior youtube inchizi paranteza dreapta scrii codul din cifre si litere de la coada linkului din bara de sus dupa "=" deschizi paranteza dreapta pui semnul slash "/" scrii youtube si inchizi paranteza
dyana
QUOTE(adrianaO @ May 21 2009, 10:58 AM) *
si pe mine m-a impresionat pana la lacrimi..... ma impresioneaza mai mult faptul ca barbatii au o astfel de viziune si ca pot face astfel de lucruri frumoase (barbatii de azi, nu ma refer la da vinci sau michelangelo) smile.gif

da, se pare ca ei mereu au fost preocupati de inceputuri, de origini iar noi de a le desavarsi creatia oFloare.gif
adela72
QUOTE(adrianaO @ May 21 2009, 11:58 AM) *
deschizi paranteza dreapta scrii in interior youtube inchizi paranteza dreapta scrii codul din cifre si litere de la coada linkului din bara de sus dupa "=" deschizi paranteza dreapta pui semnul slash "/" scrii youtube si inchizi paranteza

MULTUMESC MULT ADRIANA!!! floare2.gif HABAR NU AVEAM!!!
Luka
Si mie mi-a placut ! wub.gif
adrianaO
Pentru fanii "LOST", daca exista wink.gif, va pot spune ca "fumul negru" a fost creat chiar de BRUCE BRANIT....si multe alte chestii foarte cunoscute

Oanaaa
QUOTE(adrianaO @ May 21 2009, 01:47 PM) *
Pentru fanii "LOST", daca exista wink.gif, va pot spune ca "fumul negru" a fost creat chiar de BRUCE BRANIT....si multe alte chestii foarte cunoscute

me like it super.gif
ieri am downladat primu sezon din lost deseara incep sa ma uit tongue.gif
adrianaO
QUOTE(Oanaaa @ May 21 2009, 02:12 PM) *
me like it super.gif
ieri am downladat primu sezon din lost deseara incep sa ma uit tongue.gif

ai sa fii uimita sa vezi (cel putin dupa parerea mea) ca primele doua sezoane sunt dementiale si restul sunt trase de par liwlol.gif in rest, este super ideea filmului dar cam lungit....

eu am vazut primele doua sezoane in 4 zile...non-stop liwlol.gif
adrianaO
mi s-a parut ca este un filmulez care merita si el sa fie inclus aici, in acest topic, pentru ca este tot un fel de "world builder" dar mai mult axat pe world observer:

One Year in 40 Seconds

dyana
Desi in doar 40 de secunde placa video a reusit sa ma scoata din minti doar de 39 de ori... tongue.gif biggrin.gif am reusit sa vad filmuletul pana la capat. Este posibil sa il fi vazut mai mult din perspectiva unui fotograf, e drept, dar mi-a placut wub.gif
adrianaO
stiu ca nu toata lumea este incantata/atrasa de genul asta de muzica dar as vrea sa va arat doua videoclipuri faine din punct de vedere artistic (cel putin mie asa imi par):

cui ii place si muzica...cu atat mai bine!!!!
dyana
Mie imi plac; cel putin Bjork mi-a placut mereu: stilul de muzica, videoclipurile -tehnic vorbind, nonconformismul si creativitatea ei. smile.gif
adrianaO
pe asta il stiti?

liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.