Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Pictures
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Any-Olanda
Any-Olanda
http://www.hi5.com/friend/photos/displayMa...nerId=391179713

Andrei, te rog sa ma scuzi daca nu-mi este permis sa postez link-ul asta aici, dar nu ma descurc altfel cu pozele astea. In Pc am numai poze mari...As fi vrut sa pot crea un album aici pe site, este posibil? Poate imi poti spune cum...
Multumesc frumos pt orice sugestie rolleyes.gif
roxikira
Draga mea...eu nu pot vedea pozele ptr ca nu am cont pe hi5 oFloare1.gif
Uite citeste aici despre cum sa pui poze http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=3750
tzuc.gif
Tania_25
Am vazut pozele tale pe hi5....Esti foarte draguta! floare2.gif partners.gif te-am vazut mireasa.... :oFloare:pupici! wub.gif
Imi30
Frumoase pozele.Sunteti minunati asa impreuna.
Daca citesti cu atentie pasii ptr incarcarea pozelor aici pe BLOG,sa stii ca merge destul de usor...Mi-a luat si mie ceva ieri...dar pana la urma m-am descurcat!Te pup. oFloare.gif
Magda Alexandru
Din pacate eu nu am cont pe hi5... asa ca nu am reusit sa vad pozele sad.gif Dar poate reusesti totusi sa le postezi aici, nu e greu.
pupici!
Any-Olanda
Buna frumoaselor!

M-am straduit, dar n-am reusit...Diseara dupa ce ies de la birou trebuie sa merg la scoala, deci in weekend o sa-mi fac timp sa mai incerc hug.gif

Va pup dulce pe toate si va multumesc pt urari tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
oktavia
Frumoase poze, ai fost o mireasa frumoasa! trandafir.gif
Miha27X
Surioara draga mi-am permis sa te ajut putin pana inveti tu cum sa pui poze.....am vrut ca toate fetele sa te vada pt ca esti o frumoasa!













restul le pui tu!
pupici
Miha27X
au fost mici, si n-am reusit sa le fac mai mari....sorryyy.
Any-Olanda
QUOTE(mykyiy81 @ May 14 2009, 12:53 PM) *
au fost mici, si n-am reusit sa le fac mai mari....sorryyy.


Stai linistita, multumesc pt efort:)
Nici nu ai cum sa le copiezi mari ca sunt "protejate".

Te pup dulce, asa ca intre surori inger.gif tzuc.gif hug.gif
Miha27X
QUOTE(Any-Olanda @ May 14 2009, 01:56 PM) *
Stai linistita, multumesc pt efort:)
Nici nu ai cum sa le copiezi mari ca sunt "protejate".

Te pup dulce, asa ca intre surori inger.gif tzuc.gif hug.gif


bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Theo
Frumoase poze,esti o frumusica!
isterikk
QUOTE(Theo @ Jun 8 2009, 10:14 PM) *
Frumoase poze,esti o frumusica!


Eu nu pot sa vad nimic..... crybaby.gif
_maia_
esti o dulcica, te-am adaugat ca prietena pe hi. tzuc.gif
Saya
Oi fi tu dulcica da niste poze cu tine si cu bb nu vrei sa ne arati?hai ca asteptam! tzuc.gif
ruby
he he ,te-am descoperit si eu !din intimplare frunzarind paginile pe forum,de plictiseala ! deschid si cind colo ce sa vad ,ca ne dai un link si ca ne trebuie si cont de hi5 sa vedem si noi pozele cu tine!

zis si facut!mi-am facut si eu rapid un cont ca sa te vad ,draga prietena ,ca daca tot conversam atit ,macar sa am si eu idee cum arati,nu?

si ce gasesc ,o Any frumoasa ,o mireasa ce radia de happiness,un mire elegant si multa dragoste in priviri!frumoase poze !si va potriviti !

sa mai reinoiesti si tu blogul cu poze,sa vedem cum arati si astazi ,cred ca mai frumusica ,ca deh radiezi toata ,de la mon bebe!

astept cu nerabdare ,deci o sa mai trec pe la tine in vizita!tot ziens en dikke kus!
Saya
frumoase poze,mie imi plac mult florile,ca mireasa nici nu mai spun,sa fiti fericiti si sa aveti un bb sanatos si frumos...!
perla163
DRAGUTAA......pe unde esti???? esti ok??? vrem poze cu burtikutaaaaaa.......te pup!!!!!! trandafir.gif
Saya
iti doresc multa sanatate,si sarcina super usoara si nastere la fel,si daca nu e prea mult vrem sa vadem si pozite! biggrin.gif tzuc.gif
Imi30
Tania_25
hanuk26
Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse, miros de cozonaci si mere coapte, Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.Este bunatatea, speranta renascuta.Este pace si intelegere...Nu suntem niciodata singuri - acesta este mesajul Craciunului.

Craciun fericit pentru toata lumea!

perla163
primiti cu colinda? whistling.gif

te pupik tzuc.gif
un pup dulce la burtika!
simina_ana
Iata vine iepurasul, prin zapada fuge lin..Ups!...am gresit personajul! Mi se trage de la vin!
CRACIUN FERICIT!
pustiks
SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI! Anul 2010 sa va aduca sanatate, iubire, impliniri, bucurie si un bebe sanatos!

natsandrea

Tania_25
La multi ani!
Miha27X
Anyyyyyy unde esti? sper din tot sufletul ca sunteti bine tu si bebe......hai iubita macar 2 minutele intra si tu pe aici.....sa stim ca sunteti bine! eventual si niste poze daca ne-ai arata n-am zice nu notworthy.gif
Tania_25
simina_ana



Imi30
ruby
Primavara... anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de 8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca!
Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni..si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale.Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos !
Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
perla163
Imi30
anku
sarbatori fericite din partea noastra!!!

pustiks
Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii!
maria26
anastasia80
Imi30
anku
"La Mulți Ani și fericire
Casa plină de iubire
Punga plină de mulți bani
Hai noroc și La mulți ani!"


Un an nou fericit cu tot ce va doriti!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.