Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Muzica Sarbeasca
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Oanaaa
Pagini: 1, 2, 3
Oanaaa
Va place muzica sarbeasca??
Eu de foarte multe ori o prefer in locul muzicii romanesti de moment tongue.gif

Oanaaa
Oanaaa
livya
buna oana!fain,fain.............mie imi place foarte mult greceasca-1 eusa_clap.gif super.gif super.gif
Oanaaa
Imi place si mie ft ft mult greceasca dar sarbeasca pentru mine e deosebita, bine eu ma chinui sa invat limba sarba shi nu se prinde nimic de mine, mi se pare oribil de grea de pronuntat, mi se plimba limba`n gura liwlol.gif
livya
QUOTE(Oanaaa @ Apr 30 2009, 04:17 PM) *
Imi place si mie ft ft mult greceasca dar sarbeasca pentru mine e deosebita, bine eu ma chinui sa invat limba sarba shi nu se prinde nimic de mine, mi se pare oribil de grea de pronuntat, mi se plimba limba`n gura liwlol.gif

o doamne ,nu stiu ce greceasca am vazut ,si is si cu ochelari iti dai seama biggrin.gif mie imi plac aminduoa si una si alta,asa parca ma iau emotiile cind le ascult imi da o stare placuta...de romantism,de visat. wink.gif
natsandrea
si mie imi place muzica sarbeasca,dar si cea greceasca
Tania_25
Si mie imi place muzica sarbeasca......... bouncy.gif
livya
atunci haideti la dans,dragelor! tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Apr 30 2009, 02:40 PM) *
atunci haideti la dans,dragelor! tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



bananab.gif bananab.gif bananab.gif bere.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Apr 30 2009, 04:44 PM) *
bananab.gif bananab.gif bananab.gif bere.gif

bravo,bravo,hai toata lumea...sa ne petrecem bananab.gif super.gif super.gif super.gif macar ne mai distram si noi,nu?
livya
QUOTE(Oanaaa @ Apr 30 2009, 03:40 PM) *
Va place muzica sarbeasca??
Eu de foarte multe ori o prefer in locul muzicii romanesti de moment tongue.gif


oana ,ne-ai bine dispus... bananab.gif bere.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Apr 30 2009, 02:49 PM) *
bravo,bravo,hai toata lumea...sa ne petrecem bananab.gif super.gif super.gif super.gif macar ne mai distram si noi,nu?




Nu am mai fost demult la o petrecere.......mare plictiseala e pe la noi.......macar pe net sa ne petrecem...... guitar.gif super.gif bere.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
nalya
Eu sunt inebunita dupa muzica sarbeasca,imi place tare mult Sasa Matic,Saban Saulic....si muuuuulti alti.
Oana,felicitari pentru topic eusa_clap.gif eusa_clap.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Apr 30 2009, 05:05 PM) *
Nu am mai fost demult la o petrecere.......mare plictiseala e pe la noi.......macar pe net sa ne petrecem...... guitar.gif super.gif bere.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif

da nu?asa si eu ,parca mi dor de un chef grozav,mai ales ca toata ziua pe acasa si la plimbare cu piticu,ne distram pe net,bine ca avem... bananab.gif tzuc.gif
adrianaO
QUOTE(nalya @ Apr 30 2009, 04:09 PM) *
Eu sunt inebunita dupa muzica sarbeasca,imi place tare mult Sasa Matic,Saban Saulic....si muuuuulti alti.
Oana,felicitari pentru topic eusa_clap.gif eusa_clap.gif


nalya, prietenii stiu de ce wink.gif dar de lepa brena nu spune nimeni nimic? oliver mandici ceva???? hai bre baga si muzica buna!
Oanaaa
haideti fetele la dans super.gif
Oanaaa
QUOTE(adrianaO @ Apr 30 2009, 05:28 PM) *
nalya, prietenii stiu de ce wink.gif dar de lepa brena nu spune nimeni nimic? oliver mandici ceva???? hai bre baga si muzica buna!


iubita pentru tine
TESYMO
Oana super idee ti-a venit, eu sunt pe jumatate sarboaica, dupa tata. Din pacate inteleg cam tot ce se vorbeste pe sarbeste , dar nu stiu sa raspund.
Vroiam sa adaug si eu niste melodii preferate dar nu stiu exact unde gasesc codul.
nalya
Oana,mie imi place tare mult melodia Iaci Neko Nikad-Mai tari ca niciodata,e super!!!!
Melodia e cantata de cele mai tari voci ale Serbiei,parerea mea,Dragana Mircovik,Mile Kitic,Saban Saulici si Semsa.
De Lepa Brena,Ceca...nu mai spun... notworthy.gif
Oanaaa
imediat incepem party-ul numa sa o pun pe Ariana la somn biggrin.gif
Oanaaa
QUOTE(nalya @ Apr 30 2009, 10:10 PM) *
Oana,mie imi place tare mult melodia Iaci Neko Nikad-Mai tari ca niciodata,e super!!!!
Melodia e cantata de cele mai tari voci ale Serbiei,parerea mea,Dragana Mircovik,Mile Kitic,Saban Saulici si Semsa.
De Lepa Brena,Ceca...nu mai spun... notworthy.gif


diana nu gasesc melodia de care ziceai...daca o gasesti tu pe youtube poti sa o pui linistita
Oanaaa
Simona uite asha iei cudu pt video de pe youtube

codul ce il copiezi de dupa "=" il pui intre youtube /youtube numai le incadrezi intre []
TESYMO
sa vedem daca functioneste huh.gif
Oanaaa
eusa_clap.gif eusa_clap.gif Simona super.gif
TESYMO
A-ti auzit varianta romanesca a acestei melodii?
TESYMO
QUOTE(Oanaaa @ Apr 30 2009, 11:02 PM) *
eusa_clap.gif eusa_clap.gif Simona super.gif

na pai tine-te ca pana dimineata iti tot pun melodii care imi plac .... pana ma dai afara bananab.gif guitar.gif
nalya
eu sunt mai smotana,nu stiu sa pun clipul,dar va pun link-ul
http://www.youtube.com/watch?v=CmLDiSRSeMM
nalya
Si inca una frumoasa,poate asa nu pare cine stie ce,dar daca intelegi cat de cat limba,e super
http://www.youtube.com/watch?v=O8DHadThdtw
Oanaaa
QUOTE(terbancea @ Apr 30 2009, 11:07 PM) *
na pai tine-te ca pana dimineata iti tot pun melodii care imi plac .... pana ma dai afara bananab.gif guitar.gif


cum sa te dau afara hug.gif
deaia am deschis topicul sa ne simtim bine, sa puna toata lumea muzica , nu numai eu ca raman si eu in final in pana de idei tongue.gif
da stiu variana romaneasca de la melodia de mai sus dar imi place mai mult in sarba biggrin.gif
Oanaaa
QUOTE(nalya @ Apr 30 2009, 11:11 PM) *
Si inca una frumoasa,poate asa nu pare cine stie ce,dar daca intelegi cat de cat limba,e super

Oanaaa
QUOTE(nalya @ Apr 30 2009, 11:08 PM) *
eu sunt mai smotana,nu stiu sa pun clipul,dar va pun link-ul

nalya
Vezi de ce te iubesc eu pe tine....
notworthy.gif notworthy.gif tzuc.gif
TESYMO
Ca tot vb fetele de muzica greceasca biggrin.gif

nu credeati ca pun muzica greceasca, nu? biggrin.gif
TESYMO
offtopic.gif Nalya voi unde a-ti locuit in Ro?
nalya
QUOTE(terbancea @ Apr 30 2009, 10:24 PM) *
offtopic.gif Nalya voi unde a-ti locuit in Ro?

Eu sunt din Orsova,Mh,sotul e sarb biggrin.gif
Oanaaa
QUOTE(nalya @ Apr 30 2009, 11:25 PM) *
Eu sunt din Orsova,Mh,sotul e sarb biggrin.gif


de unde sarb??... din care parte a serbiei ??? ... rolleyes.gif offtopic.gif
TESYMO
In sf am gasit-o bananab.gif .......cu melodia asta am crescut, daca nu o mai cantam pe afara dupa rev'89' doh.gif
nalya
Sper sa scriu bine locul
Pozarevac,cam la 20 de km de Svilajnac
Oanaaa
simo beton melodia super.gif super.gif
Oanaaa
eu am un prieten foarte bun, e muntenegrean adevarat, shi el ma facut sa imi placa muzica sarbeasca shi pt el vreau sa invat si limba biggrin.gif
sta la 2 strazi de mine shi ne intelegem beton biggrin.gif
TESYMO
Saban Saulic - Idi, idi

TESYMO
Am mai gasit una care imi place
Lepa Brena - Cik, Cik Pogodi

si sa va distrati de 1 Mai
Oanaaa
noapte buna si voua !!!!
sper sa ne distram, mergem la padure undeva langa ciacova biggrin.gif
voi??
TESYMO
Inca nu stim sigur.........unde ne duce masina liwlol.gif , da oricum o sa ajungem intr-un loc unde putem pescui.
Mai vb poate ne intalmin intr-o zi prin centru sa ne pozam cu babuta ta. tzuc.gif
Oanaaa
QUOTE(terbancea @ May 1 2009, 12:20 AM) *
Inca nu stim sigur.........unde ne duce masina liwlol.gif , da oricum o sa ajungem intr-un loc unde putem pescui.
Mai vb poate ne intalmin intr-o zi prin centru sa ne pozam cu babuta ta. tzuc.gif


da da da... ar fii sooper sa ne intalnim super.gif
Tania_25
QUOTE(terbancea @ Apr 30 2009, 10:06 PM) *
A-ti auzit varianta romanesca a acestei melodii?




Frumoasa melodia......... bouncy.gif Multumim! floare2.gif
Oanaaa
Tania_25
Merge cheful fetelor?? super.gif nanner.gif nanner.gif nanner.gif bere.gif
Tania_25
QUOTE(terbancea @ Apr 30 2009, 11:11 PM) *
Am mai gasit una care imi place
Lepa Brena - Cik, Cik Pogodi

si sa va distrati de 1 Mai




Ce imi place asta cu gratarul........face mici sau carnati??? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.