Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mamici De Decembrie 2009
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina > Mamici de 2009
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255
zamorica
La multi ani Bianca!! occasion.gif
la multi ani Silviu!! occasion.gif

si cu ocazia asta zic si la multi ani Denise!! occasion.gif care a facut ieri un an!!! Inger alb, daca ne citesti din umbra si nu ai timp sa scrii sa ne pui te rog o poza cu ingerasul tau acum ca are un an!! tin minte ca anul trecut citeam fe forum si ai reaparut tu deodata zicand ca ai nascut o fetita , si de fapt erai in luna a noua, nu a 8-a cum iti ziceau docotorii....

noi in weekend am fost la sora mea, nu am avut timp deloc sa intru, as ca am reinceput de azi sa votez piticii!!

eu de ziua lui Luca o sa ii iau cred ca hainutele necesare.. mereu mai are nevoie de cate ceva.. nimic special.. daca stau si ma gandesc bine ii fac cadouri luna de luna biggrin.gif Soricica eu sincer te invisiez ca il poti lasa pe Raul pe maini sigure, si eu daca as avea cui l-as lasa cu siguranta!!

ma duc sa il culc pe Luca!!

somn usor si va pupam !!!!
looloo
QUOTE(raly @ Nov 3 2010, 10:56 AM) *
LA MULTI ANI, Silviu!
LA MULTI ANI, Bianca!
Va pup dulce! Sa fiti sanatosi si sa aveti o viata plina de bucurii!
incerc sa recuperez si revin......sper sa ma lase zana

uiiii, iote lume noua. ce mai faceti fetelor? ce face bilinca? ai intrat, ai zis la multi ani, si ai disparut? haide, raly, ca ne-a fost dor de voi!!!!!

rody, cred ca nu imi bausem eu cafeaua si am uitat ce am zis. ma ierti? promit ca maine cand iesim afara te sun, ca sa imi tii companie.
danutza17
Buna dimineata!
Poftiti la cafeluta!!!


danutza17
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif LA MULTI ANI MAYA! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif PRIMUL ANISOR DIN VIATA TA SA-TI ADUCA SANATATE, BUCURII, VISE IMPLINITE SI REALIZARI PRINTILOR!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
occasion.gif occasion.gif occasion.gif
MIOSA
LA MULTI ANI MAYA!!!

pupici si sanatate multa.............mami o poza cu fata te rugam sa postezi sa-i vedem mutrisoara cand a facut 1 an

neata fetele,

azi este cald si frumos............in sfarsit...........iesim si noi afara!
raly
Buna dimineata
LA MULTI ANI Maya! Sa fii sanatoasa si iubita si sa ai parte de multa, multa fericire!
Noi suntem bine, dar asa mai agitati s-ar putea sa ne mai viziteze niste dintisori! Fetelor diseara suntem in petrecere, fac si eu azi 20 ani (in fine 29 dar sa nu mai ziceti la nimeni biggrin.gif ) si aseara m-a dus sotu' la concert si la un spectacol cu Florin Piersic (care reprezinta iubirea mea platonica) si sa vdm ce surprize mai am diseara..........abia astept!
Oricum nu imi vine sa cred ca am 29 de ani si o bebelina de aproape un anisor.........offfff am cazut in borcanul cu melancolie
va pup si revin
danutza17
LA MULTI ANI RALU!!!
SA-TI DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE SI IMPLINIRI DEPLINE
SA TE POTI BUCURA DE TOTI CEI DRAGI,
DAR MAI ALES DE PRINTESA TA BIANCA SI DE SOTUL TAU DRAG!


occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif





MIOSA
QUOTE(raly @ Nov 4 2010, 10:43 AM) *
Buna dimineata
LA MULTI ANI Maya! Sa fii sanatoasa si iubita si sa ai parte de multa, multa fericire!
Noi suntem bine, dar asa mai agitati s-ar putea sa ne mai viziteze niste dintisori! Fetelor diseara suntem in petrecere, fac si eu azi 20 ani (in fine 29 dar sa nu mai ziceti la nimeni biggrin.gif ) si aseara m-a dus sotu' la concert si la un spectacol cu Florin Piersic (care reprezinta iubirea mea platonica) si sa vdm ce surprize mai am diseara..........abia astept!
Oricum nu imi vine sa cred ca am 29 de ani si o bebelina de aproape un anisor.........offfff am cazut in borcanul cu melancolie
va pup si revin




cuscra draga ce tinerica esti...........auzi la ea borcan cu melancolie.,...........pai eu mai am oleaca si fac 35 ani asa ca tu la 29 stai super bine

haui La Multi Ani cu sanatate si multe bucurii cu un al doilea bebe fetita.gif ca nu vreau sa creasca nora mea singurica pana la maritis ca nu-i bine

rody_ms
LA MULTI ANI RALY !!!
sa fii sanatoasa fericita si sa tii se indeplineasca toate dorintele


trandafir.gif
rody_ms
occasion.gif occasion.gif occasion.gif MAYA !!!! sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa, sa fii iubita de toata lumea printesa mica occasion.gif occasion.gif occasion.gif
rody_ms
notworthy.gif in sfarsit, terminat spalvase.gif terminat fac_curat.gif terminat mancarea. Offff de azi dimineata nu am mai intart in camera decat sa iau fata sa ii dau sa manance la amiaza, sa o scot afara si acuma. Am taiat si doi pui, facut sarmale, snitele. gata sunt praf. Si acum a venit momentul sa votez si eu. Am apucat doar sa dau o tura pt gasca de dimineata, si am mai avut o tentativa si am inceput-o pe a doua dar nu am terminat-o. Am iesit sa imi beau cafeaua de dimineata si cafea m-am facut.
Asa ca, la votat cu mine.
zamorica
la multi ani Maya!!!! ai un anisor!!! doamne ce trece timpul!!! ELena poate intri numai putin sa ne spui macar ce faceti!!

La multi ani Raly, nu conteaza cifra, conteaza cum te simti!!! multa rabdare si intelepciune si sanatate bineinteles!!! floare2.gif

intru si eu la votat din nou!!
soricica84
occasion.gif occasion.gif occasion.gif Raly! Sa ai parte de multe bucurii si impliniri!!!
looloo
io acum... ce sa mai zic. ti-au urat danutza, rody si cu gabi asa de misto, flori cu scris mare, si toate cele... de ma simt putintica sa iti mai spun si eu ceva in plus.
asa ca RALY, eu iti doresc sa ia parte de toata dragostea din lume, si stii reclama aia cu numai lapte si miere. asa sa fie si viata voastra de acum in colo, daca pana acum nu a fost asa.

cat despre tine, iubita mica MAYA, iti urez sa cresti mare si frumoasa si desteapta. si sa fii cel mai fericit copil din lume, caci ai parinti de nota 20, si se iubesc, si ce e cel mai important: te iubesc pe tine mai mult decat se iubesc pe ei insisi.



QUOTE(raly @ Nov 4 2010, 11:43 AM) *
Buna dimineata
LA MULTI ANI Maya! Sa fii sanatoasa si iubita si sa ai parte de multa, multa fericire!
Noi suntem bine, dar asa mai agitati s-ar putea sa ne mai viziteze niste dintisori! Fetelor diseara suntem in petrecere, fac si eu azi 20 ani (in fine 29 dar sa nu mai ziceti la nimeni biggrin.gif ) si aseara m-a dus sotu' la concert si la un spectacol cu Florin Piersic (care reprezinta iubirea mea platonica) si sa vdm ce surprize mai am diseara..........abia astept!
Oricum nu imi vine sa cred ca am 29 de ani si o bebelina de aproape un anisor.........offfff am cazut in borcanul cu melancolie
va pup si revin

era sa ma iau de tine, ca ce faci, dai fata altcuiva? liwlol.gif dupa aia mi-am dat seama ca tu il mai ai si pe calin si este arvunit de bilinca. sa nu ii spui ancutei ca are o asa soacra posesiva liwlol.gif

QUOTE(MIOSA @ Nov 4 2010, 04:20 PM) *
cuscra draga ce tinerica esti...........auzi la ea borcan cu melancolie.,...........pai eu mai am oleaca si fac 35 ani asa ca tu la 29 stai super bine

haui La Multi Ani cu sanatate si multe bucurii cu un al doilea bebe fetita.gif ca nu vreau sa creasca nora mea singurica pana la maritis ca nu-i bine

auzi la ea, mai gabi, ne face babe pe noi astea trecute de 30 liwlol.gif . pai mai exista om mai realizat ca ea pana la 29 de ani? (in afara de oty si soricica, ca si ele sunt mai micutze, si nu sunt sigura de nicsor)

QUOTE(rody_ms @ Nov 4 2010, 06:04 PM) *
notworthy.gif in sfarsit, terminat spalvase.gif terminat fac_curat.gif terminat mancarea. Offff de azi dimineata nu am mai intart in camera decat sa iau fata sa ii dau sa manance la amiaza, sa o scot afara si acuma. Am taiat si doi pui, facut sarmale, snitele. gata sunt praf. Si acum a venit momentul sa votez si eu. Am apucat doar sa dau o tura pt gasca de dimineata, si am mai avut o tentativa si am inceput-o pe a doua dar nu am terminat-o. Am iesit sa imi beau cafeaua de dimineata si cafea m-am facut.
Asa ca, la votat cu mine.

uoi, maica. dar harnica ai mai fost. te admir la cea mai mare arta ca poti sa faci atatea jucand piticot cu adelinutzili liwlol.gif

fetelor, pe mine teo m-a terminat de o luna incoace. astazi am folosit-o pe gabi pe post de umar pentru plans ca nu mai puteam. daca nu v-as fi avut pe voi macar sa am cui ma plange, sa moara veta de nu o luam razna. lui barbate-miu daca ii zic ca nu mai pot, imediat zice si el: "da' ce, io mai pot?" imi vine sa ii trag una in gura. macar sa se planga cand nu ma plang eu. cred ca de luni ma dau lovita ca mi-e rau sa ma mai scuteasca si pe mine un pic, ca va spun sincer ca am ajuns intr-un grad de oboseala si stres si nervi, de mi-e ca daca ma revars, nu mai ies intreaga.
soricica84
Buna fetelor. Eu am avut o noapte alba. Raul a fost iar deochiat de catre nas de data asta si s-a trezit iar plangand si nu mai vroia sa doarma. A stat treaz de la 12 la 3 si la 5.30 era in picioare definitiv. Ii curge nasul si are si el cativa mucisori.
Ieri am fost si noi la control si are 10,800 gr. si 80 cm. A inceput sa spuna si mai frecvent "mama", caci pana acum spuinea doar "tata" si "mama" cand era suparat.
Nu pot sa mai scriu caci este calare pe mine.
Revin!!!
danutza17
Buna dimineata!

Poftiti la cafeluta!



Uploaded with ImageShack.us

Am avut si eu nopti de-astea Lavinia. Dar nu stiu cat e de la deochi sau poate de la dinti./ Pe noi ne chinuie momentan un premolar. E super umflata gingiuta si abia, abia adoarme pe la 10.30 - 11.00. Si mai nou, daca e televizorul deschis, musai sa se uite. Film, reclame... nu conteaza... orice. Trebuie sa inchidem noi TV-ul ca sa adoarma printesa. Mai sta asa... vreo 5 minute in fundulet, ma mai trage de buza, de ochi ca euma fac ca dorm... sin dupa aia se culca si ea.
soricica84
QUOTE(danutza17 @ Nov 5 2010, 09:32 AM) *
Buna dimineata!

Poftiti la cafeluta!



Uploaded with ImageShack.us

Am avut si eu nopti de-astea Lavinia. Dar nu stiu cat e de la deochi sau poate de la dinti./ Pe noi ne chinuie momentan un premolar. E super umflata gingiuta si abia, abia adoarme pe la 10.30 - 11.00. Si mai nou, daca e televizorul deschis, musai sa se uite. Film, reclame... nu conteaza... orice. Trebuie sa inchidem noi TV-ul ca sa adoarma printesa. Mai sta asa... vreo 5 minute in fundulet, ma mai trage de buza, de ochi ca euma fac ca dorm... sin dupa aia se culca si ea.


Nu stiu cat sa fie de la dinti pt ca in celelalte nopti a dormit bine si nu s-a mai trezit asa. Am mai patit asa saptamana trecuta si tot in ziua in care a venit nasul pe la noi. Asta este a 3 oara cand se intampla asta dupa ce ne viziteaza.
danutza17
QUOTE(soricica84 @ Nov 5 2010, 08:26 AM) *
Nu stiu cat sa fie de la dinti pt ca in celelalte nopti a dormit bine si nu s-a mai trezit asa. Am mai patit asa saptamana trecuta si tot in ziua in care a venit nasul pe la noi. Asta este a 3 oara cand se intampla asta dupa ce ne viziteaza.

Ah... intradevar cam multe coincidente. Eu cand banuiesc deochi, o dau cu aghiazma si-i spun "Tatal nostru", si am senzatia ca se linisteste dupa.
MIOSA
hai salutam fetele,

eu azi am stat in curte si am facut treaba.........offff...am greblat am mai taiat flori uscate etc a fost si sotul acasa si am facut putina curatenie in curte dar bineinteles ca nu am terminat
hai ca ma pun pe vot ca azi nu prea am apucat decat dimineata!
looloo
am dat votul cu numarul 5000 si ancutei (nora-mea) si lui calin. gabi, ce imi vine mie calin daca ancuta mi-e nora?
MIOSA
QUOTE(looloo @ Nov 5 2010, 09:42 PM) *
am dat votul cu numarul 5000 si ancutei (nora-mea) si lui calin. gabi, ce imi vine mie calin daca ancuta mi-e nora?



liwlol.gif
habar n-am ce-i vine .........cred ca tot cuscru!

hai neata fetele o zi buna si un week-end insorit
looloo
QUOTE(MIOSA @ Nov 6 2010, 01:03 PM) *
liwlol.gif
habar n-am ce-i vine .........cred ca tot cuscru!

hai neata fetele o zi buna si un week-end insorit

deci un weekend insorit cred ca o sa avem, dupa cum este vremea afara.

de zi buna... sa vedem cat mai dureaza cearta cu listuta aia liwlol.gif
looloo
fetelor, iar sunteti toate disparute in misiune?
looloo
Avion,... un domn si o fetita.
Domnul zice:
- Ce-ar fi sa stam de vorba?, se pare ca timpul trece mai repede conversand
- Bine, zice fetita inchizand cartea pe care abia o deschisese, despre ce ati dori sa vorbim?
- Pai, zice domnul, o tema interesanta ar fi despre fizica atomica nu crezi? si surade superior.
- De acord, dar intai vreau sa va intreb ceva: O vaca, un cal si o oaie mananca acelasi lucru - iarba, dar oaia excreta niste bilute, vaca o placinta iar calul niste mingi uscate. Cum va explicati fenomenul?
- Habar n-am, zice domnul, minunandu-se de inteligenta fetitei.
- Atunci cum vreti sa vorbim de fizica atomica daca nici despre cacat nu stiti nimic???

Un evreu nu isi mai platise impozitele de mult timp, gasind mereu metode de a pacali fiscul. Intr-o zi primeste o citatie sa se prezinte la sediul finantelor pentru a da explicatii privind impozitele.
Panicat se duce la un prieten care avusese aceleasi probleme sa ceara un sfat.
Prietenul ii zice: "Tot ce pot sa iti zic e sa te imbraci foarte rau, sa te duci cu hainele rupte, pantofii dezlipiti, murdar si nebarbierit; astfel celor de acolo o sa li se faca mila de tine si te lasa in pace".
Nemultumit de sfat, evreul se duce si la avocat, care il sfatuieste: "Important e sa lasi impresia de putere si siguranta. Inchiriaza o limuzina, un smoking, un ceas Rolex de aur si du-te. O sa li se faca frica de tine si te lasa in pace"
Tot nemultumit, evreul decide sa se duca la rabin si ii povesteste:"Rabi, prietenul mi-a zis sa ma imbrac prost, avocatul sa ma imbrac luxos, nu stiu de cine sa ascult".
Rabi se gandeste un moment si zice: "Fiule, am sa iti spun o mica poveste care te va lamuri. A fost odata o fata tanara care trebuia sa se marite. Nestiind cum sa se imbrace in noaptea nuntii, ea s-a dus si i-a cerut sfatul mamei sale.
Aceasta i-a zis: - Fata mea, imbraca-te cu rochia veche a bunicii tale, cea neagra si lunga , si incheie-te pana la gat, pune-ti si un batic in cap astfel incat sa nu ti se vada decat chipul.
Nemultumita fata i-a cerut ajutorul celei mai bune prietene care i-a zis: - Imbraca-te cu o lenjerie sexy, parfumeaza-te, cumpara-ti o rochie superscurta si totul va fi bine.
Fiule, cred ca povestea asta a mea iti va fi de mare folos"
Nedumerit, evreul intreaba: "Bine, rabi, dar nu inteleg ce legatura are ceea ce tocmai mi-ai spus cu problema mea. Nu poti fi mai clar?".
"Fiule, nu conteaza cum o sa te imbraci, oricum o sa te "muta"!"
MIOSA
neata fetele,

ce faceti?
este frumos afara si azi asa ca la plimbare toata lumea!

pupici
danutza17
Buna dimineata!

MIOSA
LA MULTI ANI Cosmina Gabriela si LA MULTI ANI Mihnea Gabriela sa fiti sanatosi, cuminti si norocosi!!!

PUpam piticii de ziua lor si le uram tot binele din lume

si daca am uitat vreun prichindel sau o mamica iertare va rog
soricica84
occasion.gif occasion.gif occasion.gif Gabi. Sa ai parte de tot ce-ti doresti!!!

occasion.gif occasion.gif occasion.gif Cosmina, Mihnea Gabriel !!![color="#FF0000"][/color]
looloo
occasion.gif gabriela cosmina!!!!!!!!
occasion.gif mihnea gabriel!!!!!!
occasion.gif gabi!!!!!!!

sa fiti sanatosi si la punga grosi. tot binele din lume!
rody_ms
Luci mama unde esti. M-am sculat bine dispusa si m-au enervat alea. Cica vor paruiala. Eu ce am scris cred ca am facut-o in termeni civilizati, dar se pare ca vor sa le trimit din nou la piatza. Hai ajutama ca sunt in pana de idei.

occasion.gif occasion.gif occasion.gif Pt toala lumea sarbatorita azi.

Ieri din pacate nu am votat ca l-a mancat pe al meu sa gadile calculatorul si s-a dus. Am crezut aseara ca il bat, dar nu -sa culcat pana nu mi-i la facut ca nou. Noroc ca stie ca altefel 2-3 vorbeam la telefon. Asa ca mi-a reinstalat totulde la Windows la ultimele maruntisuri de jocuri ce le aveam si merge super bine. Asa ca am votat deja de 4 ori astazi gasca
MIOSA
am intervenit si eu in listuta
MIOSA
multam de urari
sanatate si voua si familiei!
eating.gif

va invita la o prajiturica si un suc virtuale
raly
Buna fetele
LA MULTI ANI, Mihnea!
LA MULTI ANI, Cosmina!
LA MULTI ANI, cuscra!
Fetelor mersi muuuult de urari! M-am distrat f bine de ziua mea, am realizat ce oameni deosebiti am langa mine! Dar vineri am avut si o mik problema, a cazut Ilinca din pat......cand am vazut-o cu capul in jos, am inceput sa plang inaintea ei.....si nu puteam sa spun decat iarta-ma, iarta-ma....eram disperata! Copilul nu avea nimik dar eu eram disperata si plangeam in hohote! culmea e ca eram in spatele ei dar nu am reusit sa o prind ....asta e!
Iar sambata am fost la o nunta cam ciudata pt gustul meu, l-au avut invitat pe Gicuta.......nu stiti cine e Gicuta?!, unsure.gif stati linistite ca nici eu, dar era asa o mare realizare ca vine acel Gicutza........evident ca era un manelist care a lalait vreo 2 ore si care d cmai statea mult iesea batut de invitati biggrin.gif
Sambata viitoare mergem la un botez, sa vedem si acolo ce suprize mai avem..........
Si azi am asa os tare proasta, nu am chef de nimik, ma simt si fffff obosita si naspa, cred ca de la vreme (tb sa dau si eu vina pe cineva, nu?) biggrin.gif
Va pup
danutza17
La multi ani sarbatoritilor!
occasion.gif occasion.gif Cosmina Gabriela care face azi si 11 lunite occasion.gif occasion.gif
occasion.gif occasion.gif Mihnea Gabriel occasion.gif occasion.gif
occasion.gif Gabitza draga! occasion.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
soricica84
Cuscra vad ca ai parasit lista. Dar eu tot o votez pe nora mea. Are votul nr 6488 si pupici tzuc.gif
rody_ms
QUOTE(soricica84 @ Nov 8 2010, 07:05 PM) *
Cuscra vad ca ai parasit lista. Dar eu tot o votez pe nora mea. Are votul nr 6488 si pupici tzuc.gif

multumim cuscra, multumim si noi va votam in continuare. Sincer m-am saturat de disputele lor. daca ma asculta aceea persoana in loc sa faca reguli si sa traseze sarcini si sa lase sa curga asa cum mergea de dimineata nu se incurcau nici listele, nici voturile si nici nu va pierdeti timpul cu lucruri inutile cum ar fii sa va plimbati sa vedeti nr pagini si sa postati numai de dragulpostarii. Mai bine bantui pe aici, citesc daca am ce, ca in ultima perioada nu prea avem ce citi, ma joc cu fata. Intre doua ture de vot mai facem si cate o plimbare, o mancarica. Or trece cumva inca 10 zile si nelinistim toate

Si acum:

occasion.gif occasion.gif occasion.gif COSMINA GABRIELA occasion.gif occasion.gif occasion.gif
occasion.gif occasion.gif occasion.gif MATEI CRISTIAN
occasion.gif occasion.gif occasion.gif
sacresteti mari frumosilor si asteptam pozele cu voi acum la 11luni. Iar drept cadou pt Cosmina din partea noastra votul cu nr. 1000
soricica84
Fetelor sunt bucuroasa nanner.gif . Raul a facut azi primii pasi vreo 4 la numar singurel. Nici nu stiam cum sa reactionez ca sa nu-l sperii sa ma bucur sau sa fac vreun sunet mai zgomotos.
danutza17
Da mai, uite ce ametita sunt...
Si Cristian face azi 11 lunite! La mai multe puiule!!!
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Dar chiar pe unde o fi Masada?? De foarte mult timp n-a mai postat! Mai exact de pe 5 august!! Hmmm... sper ca sunt bine cu totii...

Felicitari Lavinia pentru primii pasi ai lui Raul! Sa-i fie drumul vietii presarat cu flori! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
danutza17
Buna dimineata!


MIOSA
neata,

Raul scumpule felicitari pt primii tai pasi...........acum sa o alergi pe mami prin toata casa!
rally cu siguranta vremea este de vina..........noi suntem niste sfinte iar prin capsorul nostru simpatic nu trec decat ganduri bune.............hai ca sambata la botez ai sa te distrezi si ai sa te simti altfel...............pupici de la Calin pt socrela ei si a zis Calin ca trebuie sa-l executi pe gicuta ala cu un pumn in cap si-un microfon infipt in dos liwlol.gif ........si apoi sa vezi petrecere........

o zi senina tuturor!
nicsor
neata!

la multi ani, sarbatoritilor de ieri!
multumim si noi pt urari!

noi am serbat si duminica cu bunicii la tara dar si ieri acasa.
ne-am intors duminica seara iar ieri am fost cu pregatiri, asa ca nu am avut timp de forum........

la tara a fost f bine, am avut 3 zile mai urate dar in rest a fost f cald.........asaq ca mihnea a stat mai mult pe afara, a avut leaganul la discretie, s-a jucat cu cateii, a mers........tot la stadiu de tinut de manute merge, mai are momente in care imi da drumul de o mana dar revine repede, ii este inca teama........de cateva zile sta careva secunde in picioare nesustinut, de mancat nu mai vrea fructe, la san nu renunta deloc, se trezeste si acum noaptea sa manance, la tara nu prea i-a placut in patut ca este mai mic si cand se intorcea se lovea cu capul in el asa ca a fost mai bine cu mami in pat, se trezea aproape din ora in ora pana il luam de acolo.

vorbeste f mult pa limba lui, a inceput sa recunoasca lucrurile si intrebuintarea lor, cand vrea ceva si nu obtine este f insistent.
c-am atat imi amintesc acum, nu ma mai lasa sa scriu, e calare pe mine.......

va pup
nicsor
am uitat sa va intreb ceva........
de 2 luni imi tot scade indemnizatia cu aprox 20 ron pe luna, voi ati patit la fel? stiti ceva legat de acest lucru?
vreau sa fac o sesizare dar tr sa fiu sigura ca nu s-a mai dat vreo lege, ceva prin care sa ne mai taie din banuti.
nicsor
QUOTE(looloo @ Nov 4 2010, 11:41 PM) *
io acum... ce sa mai zic. ti-au urat danutza, rody si cu gabi asa de misto, flori cu scris mare, si toate cele... de ma simt putintica sa iti mai spun si eu ceva in plus.
asa ca RALY, eu iti doresc sa ia parte de toata dragostea din lume, si stii reclama aia cu numai lapte si miere. asa sa fie si viata voastra de acum in colo, daca pana acum nu a fost asa.

cat despre tine, iubita mica MAYA, iti urez sa cresti mare si frumoasa si desteapta. si sa fii cel mai fericit copil din lume, caci ai parinti de nota 20, si se iubesc, si ce e cel mai important: te iubesc pe tine mai mult decat se iubesc pe ei insisi.
era sa ma iau de tine, ca ce faci, dai fata altcuiva? liwlol.gif dupa aia mi-am dat seama ca tu il mai ai si pe calin si este arvunit de bilinca. sa nu ii spui ancutei ca are o asa soacra posesiva liwlol.gif
auzi la ea, mai gabi, ne face babe pe noi astea trecute de 30 liwlol.gif . pai mai exista om mai realizat ca ea pana la 29 de ani? (in afara de oty si soricica, ca si ele sunt mai micutze, si nu sunt sigura de nicsor)

si au am facut 30 anul asta!

la multi ani raly!

la multi ani maia!

danutza17
occasion.gif occasion.gif LA MULTE LUNITE RAUL! occasion.gif occasion.gif
occasion.gif occasion.gif SA CRESTI MARE, SANATOS, occasion.gif occasion.gif
occasion.gif occasion.gif VESEL, NOROCOS, FRUMOS!
occasion.gif occasion.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

looloo
occasion.gif RAUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nicsor
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif raul!!!!
roxana_marius
Buna
Va ultumim pentru urari.....vam servi si noi cu o rajiturica si o sampanie/pentru copii....dar nu stiu sa pun link
asa ca ramane mai voirtala de cat "poze"virtuale



roxana_marius
am pus un filmulet cu harnicuta lu mama......asta e deja "vechi" e de pe 4 nov
soricica84
Multumim tuturor pentru urari tzuc.gif .
Felicitari pentru pasii facuti, Cosmina,harnicuta mamei. Bravo!! eusa_clap.gif

Lui Raul ii este frica deocamdata sa mearga prea mult doar asa 2-3 pasi face dupa care cade si o ia de-a busilea. Acum merge doar de o mana tinut si uneori o mai cauta si pe cealalta.
nicsor
inca o runda de voturi.......

ce faceti fetelor? parca erati mai active!
sa stiti ca astept raspuns referitor la indemnizatie......

gata, noi mergem la culcare, mihnea ma dezbraca deja pt ca vrea tzitzi

pup
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.