Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mamici De Decembrie 2009
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina > Mamici de 2009
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255
rody_ms
QUOTE(danutza17 @ Oct 23 2010, 12:03 PM) *
Am o rugaminte!!votati-o si pe fetita asta!
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...Arhip-20500.htm
E fetita unei fff bune prietene. Nu aspira ea la premiu, dar doar asa... for fun... sa se bucure si mamica ei cand primeste Daria voturi... Merci!!

votat
MIOSA
votast iar

inclusiv pe pitica cea noua a danutzei.............i-am dat votul 6

danutza mai punei adresa sa o votam

pupam mamiciile si piticii!


auziti dar daca am face si noi o lista cu vreo 20 mamici?
noi ne votam normal si restul de mamici vreo 13-14 sa ne voteze in plus si noi pe ai lor bebei normal!
rody_ms
hai ca m-am distrat cum se voteaza listuta aceea, pe sarite..... adica pe cine vor.
oricum sanse sa inte brandusa in primii 25 cred ca nu mai sunt, in ultima ora am primit doar 1 vot. crybaby.gif
rody_ms
QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 12:34 PM) *
votast iar

inclusiv pe pitica cea noua a danutzei.............i-am dat votul 6

danutza mai punei adresa sa o votam

pupam mamiciile si piticii!
auziti dar daca am face si noi o lista cu vreo 20 mamici?
noi ne votam normal si restul de mamici vreo 13-14 sa ne voteze in plus si noi pe ai lor bebei normal!

si renunti la cealalta lista ?
danna2009
Buna dimi,fetelor!Am dormit si eu in sfarsit eliberata de durere!Ne-am trezit pe la 10 si ceva...Am reusit primul vot..Teo 253,Brandusa 296,Bianca 265,Dragos 36 si Ada 30..asta era acum aproape o ora..O sa urmeze cot 2..Am mai votat si aseara,dar nu am mai intrat pe forum..La 22 am culcat-o pe Daria si tastatura face zgomot si o trezeste..Am oprit si tv..Noi am stat in cealalta camera.Acum fac si bagaj ptr Sinaia..Plecam diseara ,pe la 16.O sa iau laptopul sa incerc sa mai votez macar bebe de decembrie..La lista voi incerca sa fac 6 voturi azi,pana plec:)...Suntem invitati la ziua unui prieten,la Hanul din meri o face..zice ca sunt vreo 40 de invitati...Adonis a zis ca merge in blugi,deci ma voi asorta cu el tot in blugi..imi iau o bluza mai eleganta si gata..Oricum sunt cu Daria in brate si nu e cazul sa ma elegantesc:)!Va voi pune foto cand venim maine,sa vedeti atmosfera.
In ceea ce priveste voturile,vad ca unii au muuulte deja...Dar luna are 30 de zile,asa ca timpul ne va arata cine e consecvent.Succes echipei si un weekend frumos!
rody_ms
QUOTE(danna2009 @ Oct 23 2010, 12:43 PM) *
Buna dimi,fetelor!Am dormit si eu in sfarsit eliberata de durere!Ne-am trezit pe la 10 si ceva...Am reusit primul vot..Teo 253,Brandusa 296,Bianca 265,Dragos 36 si Ada 30..asta era acum aproape o ora..O sa urmeze cot 2..Am mai votat si aseara,dar nu am mai intrat pe forum..La 22 am culcat-o pe Daria si tastatura face zgomot si o trezeste..Am oprit si tv..Noi am stat in cealalta camera.Acum fac si bagaj ptr Sinaia..Plecam diseara ,pe la 16.O sa iau laptopul sa incerc sa mai votez macar bebe de decembrie..La lista voi incerca sa fac 6 voturi azi,pana plec:)...Suntem invitati la ziua unui prieten,la Hanul din meri o face..zice ca sunt vreo 40 de invitati...Adonis a zis ca merge in blugi,deci ma voi asorta cu el tot in blugi..imi iau o bluza mai eleganta si gata..Oricum sunt cu Daria in brate si nu e cazul sa ma elegantesc:)!Va voi pune foto cand venim maine,sa vedeti atmosfera.
In ceea ce priveste voturile,vad ca unii au muuulte deja...Dar luna are 30 de zile,asa ca timpul ne va arata cine e consecvent.Succes echipei si un weekend frumos!

distractie placuta Danna
acidor_ms
vot 4
teo 258
daria 321
cosmina 351
calin 397
ancuta 404
raul 446
bianca 268
danutza17
Am mai votat o tura.
Merci fetelor ca o votati si pe Daria Arhip. tzuc.gif
Chiar am ceva cu voturile rotunde. Azi lui Calin i-am dat vot 400, iar Dariei vot 300 dimineata!
danutza17
QUOTE(rody_ms @ Oct 23 2010, 11:36 AM) *
hai ca m-am distrat cum se voteaza listuta aceea, pe sarite..... adica pe cine vor.
oricum sanse sa inte brandusa in primii 25 cred ca nu mai sunt, in ultima ora am primit doar 1 vot. crybaby.gif

unde e lista aia de care tot vorbiti?
danutza17
Noi vom pleca imediat ce se trezeste pitica la parintii mei, ca si-a luat fratele masina si tre sa o ude. Deci pana maine seara nu vom vota. Imi pare rau! tzuc.gif
looloo
QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 11:34 AM) *
votast iar

inclusiv pe pitica cea noua a danutzei.............i-am dat votul 6

danutza mai punei adresa sa o votam

pupam mamiciile si piticii!
auziti dar daca am face si noi o lista cu vreo 20 mamici?
noi ne votam normal si restul de mamici vreo 13-14 sa ne voteze in plus si noi pe ai lor bebei normal!


eu sunt de acord. ca vad ca din ce ziceti voi, pe lista aialalta se voteaza din 2 in 3.
QUOTE(rody_ms @ Oct 23 2010, 11:36 AM) *
hai ca m-am distrat cum se voteaza listuta aceea, pe sarite..... adica pe cine vor.
oricum sanse sa inte brandusa in primii 25 cred ca nu mai sunt, in ultima ora am primit doar 1 vot. crybaby.gif

vezi ca am mai dat si eu unul acum. eu mi-am mituit verisorii sa il voteze pe fi-miu, ca altfel raman codasa codasilor. nici teo nu mai prinde 25, ca e mai jos ca brandusa.

QUOTE(danna2009 @ Oct 23 2010, 11:43 AM) *
Buna dimi,fetelor!Am dormit si eu in sfarsit eliberata de durere!Ne-am trezit pe la 10 si ceva...Am reusit primul vot..Teo 253,Brandusa 296,Bianca 265,Dragos 36 si Ada 30..asta era acum aproape o ora..O sa urmeze cot 2..Am mai votat si aseara,dar nu am mai intrat pe forum..La 22 am culcat-o pe Daria si tastatura face zgomot si o trezeste..Am oprit si tv..Noi am stat in cealalta camera.Acum fac si bagaj ptr Sinaia..Plecam diseara ,pe la 16.O sa iau laptopul sa incerc sa mai votez macar bebe de decembrie..La lista voi incerca sa fac 6 voturi azi,pana plec:)...Suntem invitati la ziua unui prieten,la Hanul din meri o face..zice ca sunt vreo 40 de invitati...Adonis a zis ca merge in blugi,deci ma voi asorta cu el tot in blugi..imi iau o bluza mai eleganta si gata..Oricum sunt cu Daria in brate si nu e cazul sa ma elegantesc:)!Va voi pune foto cand venim maine,sa vedeti atmosfera.
In ceea ce priveste voturile,vad ca unii au muuulte deja...Dar luna are 30 de zile,asa ca timpul ne va arata cine e consecvent.Succes echipei si un weekend frumos!

distractie placuta, danna. chiar voim s ate intreb daca mai ai probleme. e bine ca ai scapat.

QUOTE(danutza17 @ Oct 23 2010, 12:11 PM) *
Noi vom pleca imediat ce se trezeste pitica la parintii mei, ca si-a luat fratele masina si tre sa o ude. Deci pana maine seara nu vom vota. Imi pare rau! tzuc.gif

nu-i bai. stai tu linistita si te distreaza.
looloo
mai fetelor, cred ca barbatii astia ai nostri s-au vorbit sa fie niste tantalai (ca sa nu folosesc un termen mai tare). al meu s-a luat de viata mea astazi ca am cheltuit ieri prea mult. si i-am explicat ca am luat numai ce am avut stricta nevoie. si mai mult am cumparat pentru fi-su. si bineinteles, a urmat replica: "eu ti-am zis, sa stii ca nu prea mai avem bani si mai e pana la salariul urmator". si m-au apucat dracii si n-am mai putut sa rabd: "auzi, cand n-oi mai aruca tu cu bani in stanga si in dreapta, atunci sa vorbesti!" (va dau ad-literram discutia, ca ma enerveaza sa o povestesc).
-ce bani am aruncat eu in stanga si in dreapta?
-in primul rand, habar n-ai de ce e nevoie in casa asta, in schimb vrei. in al doilea rand, din moment ce esti asa de darnic cu maica-ta si i-ai dat acum o saptamana 50 de lei, de ziua lui tata 70 de lei si aseara i-ai cumparat ulei si zahar si astazi ii vei cumpara pateuri, pe care sigur nu ti le va plati ca ii spui ca tu te descurci, sa nu te mai aud. si am incheiat orice discutie.

n-a mai zis nici pas. pai ce mama masii? stiam ca parintii ajuta copii daca au nevoie, nu copiii fac poftele parintilor iar ei stau nemancati. pai habar nu are ca n-am avut sa ii cumpar baiatului o saptamana portocale si din cauza asta l-am constipat, iar el ii da masii bani ca se descurca el jumulindu-ma pe mine de creieri. si mi-a picat pata si i-am servit-o. acum sa ii fie de bien si lui si masii. nici nu ma mai duc pe la ea. sa vina ea daca vrea sa isi vada nepotul, ca are bani de autobuz. adik mi-am adus aminte ca se plimba gratis, ca e pensionara.
looloo
rody, nu ti se pare ca baietelul asta seamana foarte bine cu adelinutzili?
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...ndrei-20259.htm
looloo
votat si noi al 4-lea vot, cred. sau al 5-lea, nu mai stiu exactamente.
danna2009
QUOTE(looloo @ Oct 23 2010, 12:50 PM) *
mai fetelor, cred ca barbatii astia ai nostri s-au vorbit sa fie niste tantalai (ca sa nu folosesc un termen mai tare). al meu s-a luat de viata mea astazi ca am cheltuit ieri prea mult. si i-am explicat ca am luat numai ce am avut stricta nevoie. si mai mult am cumparat pentru fi-su. si bineinteles, a urmat replica: "eu ti-am zis, sa stii ca nu prea mai avem bani si mai e pana la salariul urmator". si m-au apucat dracii si n-am mai putut sa rabd: "auzi, cand n-oi mai aruca tu cu bani in stanga si in dreapta, atunci sa vorbesti!" (va dau ad-literram discutia, ca ma enerveaza sa o povestesc).
-ce bani am aruncat eu in stanga si in dreapta?
-in primul rand, habar n-ai de ce e nevoie in casa asta, in schimb vrei. in al doilea rand, din moment ce esti asa de darnic cu maica-ta si i-ai dat acum o saptamana 50 de lei, de ziua lui tata 70 de lei si aseara i-ai cumparat ulei si zahar si astazi ii vei cumpara pateuri, pe care sigur nu ti le va plati ca ii spui ca tu te descurci, sa nu te mai aud. si am incheiat orice discutie.

n-a mai zis nici pas. pai ce mama masii? stiam ca parintii ajuta copii daca au nevoie, nu copiii fac poftele parintilor iar ei stau nemancati. pai habar nu are ca n-am avut sa ii cumpar baiatului o saptamana portocale si din cauza asta l-am constipat, iar el ii da masii bani ca se descurca el jumulindu-ma pe mine de creieri. si mi-a picat pata si i-am servit-o. acum sa ii fie de bien si lui si masii. nici nu ma mai duc pe la ea. sa vina ea daca vrea sa isi vada nepotul, ca are bani de autobuz. adik mi-am adus aminte ca se plimba gratis, ca e pensionara.

Furioasa azi,Luci?!:))L-ai scos la lectie si l-ai mustruluit ca nu-si face bine temele...liwlol.gif
Teo 267
Brandusa 305
Bianca 274
DARIA A IMPLINIT AZI 10 LUNI!LUATA DE VALUL VOTULUI AM SI UITAT...MAMA AIURITA CE SUNT!O VOM SARBATORI CU TORTUL LUI LORIN:)))!!!VA PUP!Pe la 16 plecam,deci mai votez..Offf!I-AU IESIT IAR BROBONITE ROSIATICE PE DECOLTEU DARIEI:(((...SI CE SA VA MAI SPUN CE IRITATII ARE LA PASARICA LA INCHEIETURI..ASTEPT SUGESTII CU CE SA-I DAU CA MA DOARE EFECTIV INIMA CAND O PRIVESC:(...
rody_ms
QUOTE(danutza17 @ Oct 23 2010, 01:11 PM) *
Noi vom pleca imediat ce se trezeste pitica la parintii mei, ca si-a luat fratele masina si tre sa o ude. Deci pana maine seara nu vom vota. Imi pare rau! tzuc.gif

distractie placuta. Eu o voi vota pe printea ta in continuare.

am revenit acasa si am dat tura 5 de voturi la toti cei 8 pitici voinici

occasion.gif occasion.gif occasion.gif DARIA
MIOSA
am votat iar

luci esti tare!!!
foarte bine ca i le-ai zis...........pai ce el are acum familia lui( nevasta si copil)

rody ma gandeam sa facem noi o lista si sa intram pe toate forumuriile cu mamici si sa le zicem de lista

daca voi sunteti de acord in principiu o sa fac mai pe dupa amiaza
acum prajesc cartofi cu oua pt pranz

fug la bucatarie

looloo
QUOTE(danna2009 @ Oct 23 2010, 12:59 PM) *
Furioasa azi,Luci?!:))L-ai scos la lectie si l-ai mustruluit ca nu-si face bine temele...liwlol.gif
Teo 267
Brandusa 305
Bianca 274
DARIA A IMPLINIT AZI 10 LUNI!LUATA DE VALUL VOTULUI AM SI UITAT...MAMA AIURITA CE SUNT!O VOM SARBATORI CU TORTUL LUI LORIN:)))!!!VA PUP!Pe la 16 plecam,deci mai votez..Offf!I-AU IESIT IAR BROBONITE ROSIATICE PE DECOLTEU DARIEI:(((...SI CE SA VA MAI SPUN CE IRITATII ARE LA PASARICA LA INCHEIETURI..ASTEPT SUGESTII CU CE SA-I DAU CA MA DOARE EFECTIV INIMA CAND O PRIVESC:(...

occasion.gif Dariuca!!!!!!!!1 sa cresti mare, puisorule.

QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 01:11 PM) *
am votat iar

luci esti tare!!!
foarte bine ca i le-ai zis...........pai ce el are acum familia lui( nevasta si copil)

rody ma gandeam sa facem noi o lista si sa intram pe toate forumuriile cu mamici si sa le zicem de lista

daca voi sunteti de acord in principiu o sa fac mai pe dupa amiaza
acum prajesc cartofi cu oua pt pranz

fug la bucatarie

pai de cand astept sa il prind la cotitura si sa ii zic!!!
eu sunt de acord, ti-am mai zis. dar daca faci tu lista, ca eu una nici nu ma precep, nici nu am timp. si sa va fie de bine mancarea.
looloo
astept sa se faca fix sa mai trag si eu o tura de votat.
looloo
astept sa se faca fix sa mai trag si eu o tura de votat.
rody_ms
RUNDA 6 VOTATA
looloo
votat si noi, ca s-o facut fix trecut 5 liwlol.gif
looloo
fetelor, dati-ne si noua un vot, va rugam
http://www.reclama/album_nn.html?ac...ow&pid=8393
soricica84
Inca o tura de voturi. Acum am venit acasa de la plimbare. Raul m-a cam suparat pt ca nu avea stare in carucior si plangea de mama focului. Si mai nou a invatat sa-si frece picioarele unul de celalalt si sa se descalte. Asa ca l-am lasat descult pana acasa, pt ca isi dadea jos ambele ghete.
soricica84
QUOTE(danutza17 @ Oct 23 2010, 11:03 AM) *
Am o rugaminte!!votati-o si pe fetita asta!
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...Arhip-20500.htm
E fetita unei fff bune prietene. Nu aspira ea la premiu, dar doar asa... for fun... sa se bucure si mamica ei cand primeste Daria voturi... Merci!!


Votat!!
soricica84
QUOTE(danna2009 @ Oct 23 2010, 11:43 AM) *
Buna dimi,fetelor!Am dormit si eu in sfarsit eliberata de durere!Ne-am trezit pe la 10 si ceva...Am reusit primul vot..Teo 253,Brandusa 296,Bianca 265,Dragos 36 si Ada 30..asta era acum aproape o ora..O sa urmeze cot 2..Am mai votat si aseara,dar nu am mai intrat pe forum..La 22 am culcat-o pe Daria si tastatura face zgomot si o trezeste..Am oprit si tv..Noi am stat in cealalta camera.Acum fac si bagaj ptr Sinaia..Plecam diseara ,pe la 16.O sa iau laptopul sa incerc sa mai votez macar bebe de decembrie..La lista voi incerca sa fac 6 voturi azi,pana plec:)...Suntem invitati la ziua unui prieten,la Hanul din meri o face..zice ca sunt vreo 40 de invitati...Adonis a zis ca merge in blugi,deci ma voi asorta cu el tot in blugi..imi iau o bluza mai eleganta si gata..Oricum sunt cu Daria in brate si nu e cazul sa ma elegantesc:)!Va voi pune foto cand venim maine,sa vedeti atmosfera.
In ceea ce priveste voturile,vad ca unii au muuulte deja...Dar luna are 30 de zile,asa ca timpul ne va arata cine e consecvent.Succes echipei si un weekend frumos!


Multumim frumos si distractie placuta! Oricum va votam in continuare!
soricica84
QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 01:11 PM) *
am votat iar

luci esti tare!!!
foarte bine ca i le-ai zis...........pai ce el are acum familia lui( nevasta si copil)

rody ma gandeam sa facem noi o lista si sa intram pe toate forumuriile cu mamici si sa le zicem de lista

daca voi sunteti de acord in principiu o sa fac mai pe dupa amiaza
acum prajesc cartofi cu oua pt pranz

fug la bucatarie


sunt de acord cu acea lista.
danna2009
VOTAT SI NOI!
rody_ms
SERIA 8 OK
looloo
cred ca o ajuns emil la ma-sa de sughitz tare asa. cred ca ma vorbesc numai de bine.
MIOSA
votat iar ..........nu mai stiu a cata oara


sper sa am timp sa fac acea lista

ca puteeeeeeeeeeee bucataria mea

nu am reusit sa fac curat peste tot
offf si diseara s-ar putea sa am si musafiri

si o veste mare

Sora mea cea mai mica este insarcinata................. liwlol.gif
iupiiiiiiiiiii la anul in iunie devin matusica a 6 oara nanner.gif

fug
looloo
votat!
soricica84
occasion.gif occasion.gif occasion.gif Daria- Maria!![size="4"][/size]
soricica84
Votat
MIOSA
votat iar!

luci mi-a dat eroare sa votez link ul acela!
rody_ms
vot 9
MIOSA
fetele hai sa-i aducem pe teo si bianca cu peste 300 voturi

ca nu mai au mult

eu voi incerca sa votez la fiecare ora pana diseara cand ma culc
MIOSA
fetele oare am scris bine???

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=12613


pupici
soricica84
Gata votul ora asta. Si eu incerc sa votez ora de ora. Cat mai mult!!
soricica84
QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 04:35 PM) *


Da ca m-am trecut si eu. wink.gif
nicsor
votat si eu!


fetelor nu ma mai tin de voi!
nu mi-a venit sa cred cand am vazut la ce pagina ati ajuns! bravo voua!
eu ca de obicei in criza de timp, nici nu am timp de citit. am citit cate un pic doar.
rody imi pare rau ca ai necazuri, sper ca sotul tau sa isi dea seama ca are multe de pierdut si sa gasiti o cale sa va intelegeti.
si pe mine ma mai supara al meu uneori dar imi trece. la voi sunt si mai multi ani in spate si 2 copii ar fi pacat sa pierdeti totul....
gata , tr sa il culc pe mihnea si cum nu doarme decat la tzitzi tr sa ies.........uneori imi este asa greu ca ma gandesc sa il intarc......
va pup!
MIOSA
nicsor nu ati plecat la tara??
credeam ca deja beti vin si mancati pastrama la tara!
MIOSA
rody, luci si roxana haideti pe nou link

lavinia a dat ok acolo iar pe Bianca si Daria le-am trecut eu tinand cond ca-s plecati din localitate !!!

rody da-mi si mie tel tau pleaseeeeeeee
MIOSA
aaaaaaaaaa
si vroiam sa va rog sa dati si voi sfoara in tara despre noul link

intrati pe diferite topicuri si lasati mesaj
e

hai ca scriu cu ancuta in brate si nu prea pot

MIOSA
pe daria, teo, brandusa, binanca i-am inscris eu
pe ral soricica
mai am pe cosmina
deja avem vreo 4 sau 5 copii noi

hai fetele unde sunteti????
udati floriile??
mai dati de veste ca anca plange si nu mai pot
rody_ms
QUOTE(MIOSA @ Oct 23 2010, 06:24 PM) *
pe daria, teo, brandusa, binanca i-am inscris eu
pe ral soricica
mai am pe cosmina
deja avem vreo 4 sau 5 copii noi

hai fetele unde sunteti????
udati floriile??
mai dati de veste ca anca plange si nu mai pot

aici sut, Am votat la ora 17 turul 10
nu am mai scris ca printes baga somn de vre-o 2 ore jumare si fac liniste. Tastatura tacane si nu vreau sa o trezesc. am vazut linkul si merg la vot acolo
Multumim ca neai pus in listuta
rody_ms
gabi, fiinca tu ai deschis lista ar fii bine sa le spui fetelor ca se voteaza toata lista fara nici o exceptie chiar daca unele mamici lipsesc si nu voteaza si ele la randul. Si nu facem urmariri, tu nu ai votat nici eu nu te votez sau chestii de genul asta.
Oricum va spun de la inceput ca mi-am notat nr votului pe care l-am dat la fiecare in parte.
Daca pana la fix mai apar inscrisi pe listuta o sa ii votez atunci. vreau sa votez toata lista la aceeasi ora,. Hai ca ies o jumate de ora cu Brandusa afara si revin
rody_ms
pana la urma m-am enervat si am scris io. Deci chiar tupeu deja. ma adaugati votez, nu ma votati nu votez.
m-am descarcat. hai ca plec
soricica84
Gata inca o tura de voturi.
MIOSA
rody am citit si eu fugitiv pt ca am musagfiri

de maine punem la punct toate detaliile
f bine ca le-ai zic
sunt cateva care s-au inscris din cealalta lista si vin cu aceleasi idei de vot pt vot

vreau sa va intreb functioneza lista?
ati vazut mai multe voturi la copii vostri ca eu nu am timp sa ma uit


pupici
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.