Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mamici De Decembrie 2009
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina > Mamici de 2009
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255
rody_ms
QUOTE(soricica84 @ Oct 21 2010, 09:18 PM) *
Nora sa-ti mananc falcutele alea dulci. Sincer eu ochi asa albastri si mari si impresionanti n-am mai vazut la un bebe. O pupam tzuc.gif si-i transmitem ca o votam in continuare.

I-am votat acum si pe ceilalti.

anima1.gif tzuc.gif
rody_ms
inventar pagina 4

un vot de 256
raul 227 avem 164,154, 134
Bianca 129
si inca uunul cu 121
restul sub 80
Am uitat sa va spun pe care i=am vazut cu 0 voturi i-am votat..... sper ca nu mi-a scapat niciunul din greseala
soricica84
QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 08:28 PM) *
ia uitativa voi aici ce obrajiori si gurita are baietelul asta
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...Tudor-20471.htm
sau
uitativa voi ce ochi si ce carlionti blonzi
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...aciuc-20436.htm

hai ca mai molipsit
pe prima pagina avem 35 de participanti din care 1 cu 223, inaca una cu 207 si al treilea 130, resstul de la 70 in jos
trec la pagina 2


Tot nora mea este mai frumoasa si are ochii mai patrunzatori wink.gif
rody_ms
pe pagina 4 doar DARIA cu 143 restul sub 80, din care majoritatea 75% intre 1-10 voturi
rody_ms
QUOTE(soricica84 @ Oct 21 2010, 10:07 PM) *
Tot nora mea este mai frumoasa si are ochii mai patrunzatori wink.gif

pentru mine cei mai frumosi bebei sunt cei de decembrie si ianuarie si ii iubesc pe toti. Dar in special pe Raul si pe Teo (iubitelul si nasucul )
MIOSA
rody ti-am zis ca-s nebuna cu numaratul ...........sunt 35 copii inclusiv ai nostri cu cele mai multe voturi
azi la 12 erau 35 cu voturi peste 100 ( inclusiv ai nostri)...tot pe pagini i-am scos si eu dar se mai inscriu copii si nu prea mai corespund paginile la un moment dat
eu de ce ti-am zis ca avem o sansa
spre exemplu brandusa la ora 12 era pe locul 33
eu zic ca-i bine
si daca suntem constante cum ai zis si tu si votam zilnic cat de des putem cu siguranta ca o sa fie bine
eu mi-am socotit cam cate voturi pot da si am facut socoteala sa vad daca merita efortul si am constata ca merita
eu pot vota si cand ies cu copii afara ca stau cu ei in curte si intru in casa 5 minute si votez

hai ca mai votez odata si ma pregatesc de culcare ca o sa am noapte grea cu piticul meu daca face temperatura

sper sa nu ia si Ancuta raceala

aveti si voi grija ca-i o viroza tare nemernica prin Romania ..........cu un virus mai nou pe aici
la o gagica la gradi din 30 copii azi erau decat 4 restul acasa bolnaviori

rody astept si numaratoarea ta
rody_ms
pagina 5
avem o fetita cu .... 738 voturi wacko.gif
335/ 342, 318, 271, 173 si 158
looloo
QUOTE(asdfghjkl @ Oct 21 2010, 07:33 PM) *
Eu mai mult de 8 au 9 voturi nu am cum.......si sa mai ba cativa oameni la cap sa voteze lista.....mai mult nu pot, acu in loc sa strang rufele am stat la votat............va vai ma bate sotu daca ar sti de ce casa e mai vraiste de ct de obicei.........

roxana, stai linistita, ca eu si pentru alea zic bogdaproste, mai ales ca fi-miu e nasparliu la numarul de voturi liwlol.gif

QUOTE(MIOSA @ Oct 21 2010, 07:49 PM) *
rody ai mare dreptate........toti sunt frumosi si merita voturiile noastre
eu ma referam la primii 25 cate voturi or fi avut anul trecut???
si eu am votat si acum copii care mi-au placut in mod deosebit
sau exista o fetita ada marinescu parca care seamana izbitor cu daria a danei si am votat-o uneori si pe ea'
iar Calin la votat pe baietelul imbracat in costum de soricel

iar eu sunt cu calculele nu am ce face, eu cand merg undeva si ma plictisesc ma apuc sa numar placiile de faianta, gresie, geamuriile de la blocuri cand stau in statie etc........numar ca nebuna
munca mea timp de 10 ani s-a bazat pe coduri formate din cifre la piese auto ( pai stiam peste 500 de coduri pe dinafara si peste 100 nr de telefon ..........acum ......... crybaby.gif de abia mai stiu 5 sau 6 numere de telefon) dar pasiunea pt numarat mi-a ramas

ioi, maica!!!! adevarul e ca daca ai lucrat cu numere 10 ani, trebuie s amai ramana ceva. dar sa tii minte 100 de nr. de tel. n-am mai auzit. jos palaria in fata ta.

rody, am vrut astazi sa te sun si aveai telefonul inchis. pe unde ai umblat? liwlol.gif

danna, te simti mai bine?
rody_ms
QUOTE(looloo @ Oct 21 2010, 10:32 PM) *
roxana, stai linistita, ca eu si pentru alea zic bogdaproste, mai ales ca fi-miu e nasparliu la numarul de voturi liwlol.gif
ioi, maica!!!! adevarul e ca daca ai lucrat cu numere 10 ani, trebuie s amai ramana ceva. dar sa tii minte 100 de nr. de tel. n-am mai auzit. jos palaria in fata ta.

rody, am vrut astazi sa te sun si aveai telefonul inchis. pe unde ai umblat? liwlol.gif

danna, te simti mai bine?

ioi doamne, cum sa am telefonul inchis, cand sta in buzunarul de la blugi isi pierde semnalul. Gta, de maine umblu fara pantaloni
gata, fac clasamentul orei 20
rody_ms
21, Raul 227 v
23 Anca 207v
24 Calin 206 v
25 Cosmina 189v
30 Brandusa 152 v
31 daria 143v
33 teo 132v
35 Bianca 129



danna2009
QUOTE(looloo @ Oct 21 2010, 09:32 PM) *
roxana, stai linistita, ca eu si pentru alea zic bogdaproste, mai ales ca fi-miu e nasparliu la numarul de voturi liwlol.gif
ioi, maica!!!! adevarul e ca daca ai lucrat cu numere 10 ani, trebuie s amai ramana ceva. dar sa tii minte 100 de nr. de tel. n-am mai auzit. jos palaria in fata ta.

rody, am vrut astazi sa te sun si aveai telefonul inchis. pe unde ai umblat? liwlol.gif

danna, te simti mai bine?

E traumatizat sanul.dar rezist.Vad ca m-au scos din listuta buclucasa,nu inteleg de ce..eu am votat de 4 ori azi...Consecventa va fi secretul:)..E distractiv,oricum,sa fim o echipa!Poate vota si adonis de la laptop..ca are alt ID:))!Este adonis72,sa-l stiti pe forum:))...bineinteles ca tot mana mea va fi:))!Offffff!Ma doare sanul rau,dar vreau sa uit..Am reusit s-o adorm pe Daria..sper sa nu se trezeasca...La fara 15 am vot iar.
asdfghjkl
Mai fac o voteala si gata, pe maine de acu!
Noapte buna si la multe mule voturi asa peste noapte!
asdfghjkl
am votat +tudor parca si carliontii cu ochi albastri............si am stat si eu si-am citit descrierile, rusine sa-mi fie ca abia acum! tare simpatice

CALIN : PUNE SI MANANCA TOT DIN FARFUIE!.................cu asta am rams in cap
am fugit


aaaa chiar voi ce va faceti bebeii cand vor fi mari??????? Pe Gabriela tata o face politista iar mama balerina!....saracu copil jucaus.gif liwlol.gif
rody_ms
si inca 2 serii de voturi. Unul din partea mea si unuldin partea lui laurentiu pt fiecare din puiutii din decembrie.
looloo
QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 09:58 PM) *
ioi doamne, cum sa am telefonul inchis, cand sta in buzunarul de la blugi isi pierde semnalul. Gta, de maine umblu fara pantaloni
gata, fac clasamentul orei 20

asa sa faci. si te rog si la plimbare tot fara sa te duci liwlol.gif

QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 10:06 PM) *
21, Raul 227 v
23 Anca 207v
24 Calin 206 v
25 Cosmina 189v
30 Brandusa 152 v
31 daria 143v
33 teo 132v
35 Bianca 129

ce tare este fi-miu!!! liwlol.gif rody, ii bine ca stai si faci topul. multumim ca mai vedem si noi cum stam.
io parca daca nu votez toti piticii nu poci sa ma ridic de la calculator.
acum l-am dat pe barbate-miu la o parte sa ma lase cu steaua lui, ca sa votez piticii inca o data inainte de culcare.

deci... noapte buna, vise placute, puricii sa va sarute si pe voi si pe pitici.

QUOTE(danna2009 @ Oct 21 2010, 10:25 PM) *
E traumatizat sanul.dar rezist.Vad ca m-au scos din listuta buclucasa,nu inteleg de ce..eu am votat de 4 ori azi...Consecventa va fi secretul:)..E distractiv,oricum,sa fim o echipa!Poate vota si adonis de la laptop..ca are alt ID:))!Este adonis72,sa-l stiti pe forum:))...bineinteles ca tot mana mea va fi:))!Offffff!Ma doare sanul rau,dar vreau sa uit..Am reusit s-o adorm pe Daria..sper sa nu se trezeasca...La fara 15 am vot iar.

of, Doamne! lasa ca trece, danna. si du-te maine si fa-ti niste infestigatii si odihneste-te bine. cred ca de aia te-au scos, de parca iti dadusera voturi multe al naibii. ca am vazut ca nici tu nu aveai cine stie ce multe voturi.

QUOTE(asdfghjkl @ Oct 21 2010, 10:47 PM) *
am votat +tudor parca si carliontii cu ochi albastri............si am stat si eu si-am citit descrierile, rusine sa-mi fie ca abia acum! tare simpatice

CALIN : PUNE SI MANANCA TOT DIN FARFUIE!.................cu asta am rams in cap
am fugit
aaaa chiar voi ce va faceti bebeii cand vor fi mari??????? Pe Gabriela tata o face politista iar mama balerina!....saracu copil jucaus.gif liwlol.gif

chiar a fost tare faza cu calin. eu am scris la poza lui fi-miu: eu vreau sa il fac academician, si tac'su fotbalist sa ne intretina la batranete. ii gestionez eu resursele financiare, orice s-ar face liwlol.gif. ii zic ca l-am crescut cu greutati, asa ca sa ma tina el in puf liwlol.gif . oricum, la cat de incantat e cand da cu sutul in minge si la ce directie are, parca vad ca il asculta pe tac'su si pe mine nu.

QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 11:03 PM) *
si inca 2 serii de voturi. Unul din partea mea si unuldin partea lui laurentiu pt fiecare din puiutii din decembrie.

sar'na!!!!!!!!!!!!!!!!

fetelor, sunt super incantata ca a reusit fi-miu sa se ridice singurel in picioare pe premergator. era asa de incantat!!! pana a cazut ca bolovanul in cur, dar i-a trecut repede. maine sa vad pe unde il duc sa aiba de ce apuca sa se ridice, ca trebuie sa se invete.
deci gata!!!! am flacau de insuratoare, ca se tine picioarele lui.

si am uitat: gabi, si mie imi place cand scriem asa de mult. ma simt asa de fericita cand intru si vad ca am ce citi! chiar daca scriem mai mult de concurs, tot e fain. parca ma simt si mai apropiata de voi.
looloo
am intrat sa vad si eu ce s-a mai scris pe listuta aia. mi-a placut la nebunie cum toata lumea: vot nr 5 inceput... am terminat vot nr 4... incep vot nr 7...
tare de tot.
danna, ce s-a luat aia de tine? si bine ca i-ai tinut piept. pai adik vrea voturi fara sa dea? si cica este treaba ioanei aleia. macar sa va ajute fetelor. de fapt vad ca la gabo si la soricica functioneaza. macar unii dintre noi sa participe si sa castige. fetelor, daca castigati pampersi pentru 1 an, ne dati si noua cate un bax liwlol.gif

v-ati dat seama ca trag de timp sa treaca ora sa votez, nu?
bryama
fata mea pe ce loc este?? imi puteti spune, va rog, daca tot ati vizualizat toate pozele? partners.gif
rody_ms
si am mai dat o portie de voturi..... continuam maine, Somn usor la toata lumea tzuc.gif
rody_ms
QUOTE(bryama @ Oct 22 2010, 01:11 AM) *
fata mea pe ce loc este?? imi puteti spune, va rog, daca tot ati vizualizat toate pozele? partners.gif

un vot in schimb primesc ? doar am muncit ceva sa vad 280 de copilasi
la momentul acela era pe locul 11 cu 331 voturi. Acuma vad ca are 373 de voturi. 42 in trei ore e ceva.
rody_ms
QUOTE(looloo @ Oct 22 2010, 12:51 AM) *
am intrat sa vad si eu ce s-a mai scris pe listuta aia. mi-a placut la nebunie cum toata lumea: vot nr 5 inceput... am terminat vot nr 4... incep vot nr 7...
tare de tot.
danna, ce s-a luat aia de tine? si bine ca i-ai tinut piept. pai adik vrea voturi fara sa dea? si cica este treaba ioanei aleia. macar sa va ajute fetelor. de fapt vad ca la gabo si la soricica functioneaza. macar unii dintre noi sa participe si sa castige. fetelor, daca castigati pampersi pentru 1 an, ne dati si noua cate un bax liwlol.gif

v-ati dat seama ca trag de timp sa treaca ora sa votez, nu?

aha, nu sunt singura.. M-am distrat si eu ce metoda de vot au. Uite, mamica vare m-a intrebat pe ce loc e fata ei 42 voturi in trei ore. Raul, Ancuta, Calin si Cosmina de ce nu au tot cu atatea voturi in plus ca doar fac parte din listuta aceea ?
Aici se vede cat de corecte sunt. incep, urmariti, verificati. Pai asa ceva nu se poate verifica. In fine le las ca pe ele.
Luci draga mergem la culcare ? sau bem o visinata ?
rody_ms
QUOTE(looloo @ Oct 22 2010, 12:24 AM) *
asa sa faci. si te rog si la plimbare tot fara sa te duci liwlol.gif
ce tare este fi-miu!!! liwlol.gif rody, ii bine ca stai si faci topul. multumim ca mai vedem si noi cum stam.
io parca daca nu votez toti piticii nu poci sa ma ridic de la calculator.
acum l-am dat pe barbate-miu la o parte sa ma lase cu steaua lui, ca sa votez piticii inca o data inainte de culcare.

deci... noapte buna, vise placute, puricii sa va sarute si pe voi si pe pitici.
of, Doamne! lasa ca trece, danna. si du-te maine si fa-ti niste infestigatii si odihneste-te bine. cred ca de aia te-au scos, de parca iti dadusera voturi multe al naibii. ca am vazut ca nici tu nu aveai cine stie ce multe voturi.
chiar a fost tare faza cu calin. eu am scris la poza lui fi-miu: eu vreau sa il fac academician, si tac'su fotbalist sa ne intretina la batranete. ii gestionez eu resursele financiare, orice s-ar face liwlol.gif. ii zic ca l-am crescut cu greutati, asa ca sa ma tina el in puf liwlol.gif . oricum, la cat de incantat e cand da cu sutul in minge si la ce directie are, parca vad ca il asculta pe tac'su si pe mine nu.
sar'na!!!!!!!!!!!!!!!!

fetelor, sunt super incantata ca a reusit fi-miu sa se ridice singurel in picioare pe premergator. era asa de incantat!!! pana a cazut ca bolovanul in cur, dar i-a trecut repede. maine sa vad pe unde il duc sa aiba de ce apuca sa se ridice, ca trebuie sa se invete.
deci gata!!!! am flacau de insuratoare, ca se tine picioarele lui.

si am uitat: gabi, si mie imi place cand scriem asa de mult. ma simt asa de fericita cand intru si vad ca am ce citi! chiar daca scriem mai mult de concurs, tot e fain. parca ma simt si mai apropiata de voi.

iete ca postarea asta numa acu o vazui. Adica la plimbare fara pantaloni zici tu. Pai sa stii ca ii inlocuiam cu fustele ca iete incepusera sa intre pe mine si sa ma cuprinda din nou.
Tei felicitari mama drag. Asa ca in sfarsit ti-ai facut mamica fericita ca umbli si uite ca deja te si insoara. In ce priveste fotbalul, stai linistita, pana creste se satura sa mai fuga dupa minge floare2.gif
In ce priveste topul stai linistita ca nu il mai fac curand. Am vrut doar sa stiu cum stam daca mai are rost sa continui (eu una) sau nu.
bryama
QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 10:35 PM) *
un vot in schimb primesc ? doar am muncit ceva sa vad 280 de copilasi
la momentul acela era pe locul 11 cu 331 voturi. Acuma vad ca are 373 de voturi. 42 in trei ore e ceva.

merci tzuc.gif vot 170 de la mine oFloare1.gif

QUOTE(rody_ms @ Oct 21 2010, 10:40 PM) *
aha, nu sunt singura.. M-am distrat si eu ce metoda de vot au. Uite, mamica vare m-a intrebat pe ce loc e fata ei 42 voturi in trei ore. Raul, Ancuta, Calin si Cosmina de ce nu au tot cu atatea voturi in plus ca doar fac parte din listuta aceea ?
Aici se vede cat de corecte sunt. incep, urmariti, verificati. Pai asa ceva nu se poate verifica. In fine le las ca pe ele.
Luci draga mergem la culcare ? sau bem o visinata ?

mami, metoda de vot e veche, de la celelalte editii ale concursului daca le-ai urmarit partners.gif si anul trecut a terminat pe locul 9 si da se pot si 100 de voturi intr-o ora ...daca dau un mass in lista mea de messenger primesc pe putin 50 ...am peste 200 d epersoane in lista de mess care ma voteaza, plus fetele de aici, plus prieteni, cunostinte, etc. La niciun concurs nu veti vedea copii cu acelasi nr de vot, pt ca fiecare mai are in spate si alti sustinatori, unii mai putini, altii mai multi. Si vorbesc din experienta unui concurs deja incheiat! oFloare1.gif
lausystem
QUOTE(bryama @ Oct 21 2010, 11:59 PM) *
merci tzuc.gif vot 170 de la mine oFloare1.gif
mami, metoda de vot e veche, de la celelalte editii ale concursului daca le-ai urmarit partners.gif si anul trecut a terminat pe locul 9 si da se pot si 100 de voturi intr-o ora ...daca dau un mass in lista mea de messenger primesc pe putin 50 ...am peste 200 d epersoane in lista de mess care ma voteaza, plus fetele de aici, plus prieteni, cunostinte, etc. La niciun concurs nu veti vedea copii cu acelasi nr de vot, pt ca fiecare mai are in spate si alti sustinatori, unii mai putini, altii mai multi. Si vorbesc din experienta unui concurs deja incheiat! oFloare1.gif

multumim de vot trandafir.gif
MIOSA
neata fetele,

pai daca voi ati stat pana la miezul noptii eu va dau desteptarea!
am votat deja toti decembristii nostri !

teo iubitul meu stiam eu ca te poti ridica in picioruse

la vara te duce mami la munte si ai sa joci fotbal cu tati intr-o poienita iar pe mami sa o pui sa alerge dupa minge cand dai tu gresit liwlol.gif

stiu ca se triseaza la aceea lista dar sunt curioasa cat merge cu lista aceea!!
rody incerc azi sa mai fac un top asta daca piticii mei sunt cumintei!
danutza17
Salutare... Am votat si eu decembristii nostri.
Ieri am reusit sa votez de 6 ori de la serviciu si doar de 2 ori acasa. Nu va suparati pe mine va rog... tzuc.gif
soricica84
Neata. Am intrat sa votez toti decembristii. Vad ca la lista aceea se triseaza la greu. Si diferanta de voturi este mare. Unii au ajuns chiar la 400 de voturi. Dar ramanem in continuare sa vedem cat. Eu azi voi lipsi cateva ore, asa ca sa vedem cand ma intorc daca ne-a mai votat cineva.
Teo bravo pentru performanta!!!Si mai zicea mami ca esti mototol! Arata-i contrariul sa ramana cu gura cascata!
MIOSA
am votat azi iar!

hai ca azi or sa sara toti decembristii peste 200 voturi........ nanner.gif

danutza votezi de cate ori poti........nu-i nici o suparare.........eu daca pot votez de 15 ori daca nu de 5 ori depinde de programul fiecareia

asa este lavinia se fura la greu pe lista aceea .........din 13 voturi date azi noapte dupa ce m-am culcat eu Ancuta a primit 9 iar Calin 12...........dar vorba ta vedem ce se mai intampla

danutza17
Am votat si eu iar...
Cat despre persoanele din lista de mess... si eu am vreo 200, insa dupa cum se vede... nu e foarte comod ca sa-si faca cont sa-mi voteze mie gaglicea, asa ca... mergem inainte cu ce se poate!
Cat despre copilasii inscrisi sunt unii atat de gingasi si de frumosi... Si eu am mai votat cand am putut pe cei cu ff putine voturi... erau unii, cum zicea si Rody cu voturi 0, nici mamicile lor nu i-au votat. Oare cum isi imagineaza ca functioneaza concursul asta??

Mie-mi place de fetita asta. Parca e de portelan.
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...Maria-20237.htm
Dar mai sunt o gramada dragalasi foc!!!
asdfghjkl
Buna dimineata ....votat decebristii la 9:02......
rody_ms
QUOTE(MIOSA @ Oct 22 2010, 08:23 AM) *
neata fetele,

pai daca voi ati stat pana la miezul noptii eu va dau desteptarea!
am votat deja toti decembristii nostri !

teo iubitul meu stiam eu ca te poti ridica in picioruse

la vara te duce mami la munte si ai sa joci fotbal cu tati intr-o poienita iar pe mami sa o pui sa alerge dupa minge cand dai tu gresit liwlol.gif

stiu ca se triseaza la aceea lista dar sunt curioasa cat merge cu lista aceea!!
rody incerc azi sa mai fac un top asta daca piticii mei sunt cumintei!

neataaaaaaaaaaaaaaa
votat prima tura
a am uitat sa anunt: incep liwlol.gif
brandusa 183
teo 163
daria 168
cosmina 218
ca;in 238
ancuta 239
raul 267
bianca 155

deci Atentie nu vreau sa notam fiecare de vot dam. Am notat asta pur si simplu sa vad pana deseara cu cate voturi creste fiecare.
rody_ms
QUOTE(MIOSA @ Oct 22 2010, 09:20 AM) *
am votat azi iar!

hai ca azi or sa sara toti decembristii peste 200 voturi........ nanner.gif

danutza votezi de cate ori poti........nu-i nici o suparare.........eu daca pot votez de 15 ori daca nu de 5 ori depinde de programul fiecareia

asa este lavinia se fura la greu pe lista aceea .........din 13 voturi date azi noapte dupa ce m-am culcat eu Ancuta a primit 9 iar Calin 12...........dar vorba ta vedem ce se mai intampla

ma gandeam eu ca asta s-a intamplat. Cand m-am culcat eu Calin ajunsese in fata ancutei cu un vot. Acum e iarasi in spatele ei cu un vot. Asa ca Gabi nici ziua nici noaptea ce se intampla acolo nu e corect. Gura mare, aduna voturi, dar nu dau doar asa din cand sa scoata ochii.

DANAAAAAAAAAA CAFEAUA ???????????
O fac eu ?
nicsor
QUOTE(MIOSA @ Oct 21 2010, 11:56 AM) *
fetele eu am sa va fac o propunere!
mi-as dori foarte mult sa facem un calendar 2011 cu pozele copiilor nostri
pentru asta ar trebui sa va doriti si voi si sa cunoastem pe cineva la o tipografie sau sa avem acces la o imprimanta color

oricum hai sa incepem votarea pentru cine este de acord

Miosa - DA
va dati seama ce frumos ar fi ca iulie sa fie Daria, august brandusa septembrie Teo si tot asa
si in decembrie sa le faca danutza un colaj si sa-i fie toti
este suficient ca una din noi sa cunoasca pe cineva si sa le faca ca banii ii trimitem prin posta iar apoi calendarele la fel

ar fi un cadou superb facut buniciilor, matusiilor etc de Craciun'

hai ganditi-va la idee si votati!!!

trebuie sa gasim o cale, un program ceva cu care sa putem sa il facem

in alta ordine de idei azi nu-i mai scot pe pusti afara ca bate vantul iar Calin vad ca are temp intre 37 si 37.5
asa ca mai bine stam in banca noastra decat sa agravam situatia
aaaa si va rog sa mai votati si altceva
unele dintre noi avem 2 copii si normal ca am vrea sa apara amandoi daca sunteti de acord ca sa apara si cei mari in calendar ( eventuial alaturi de fratisor sau surioara sa ca sa nu incurcam)

super ideea cu calendarul, ma interesez si eu!
rody_ms
QUOTE(danutza17 @ Oct 22 2010, 09:59 AM) *
Am votat si eu iar...
Cat despre persoanele din lista de mess... si eu am vreo 200, insa dupa cum se vede... nu e foarte comod ca sa-si faca cont sa-mi voteze mie gaglicea, asa ca... mergem inainte cu ce se poate!
Cat despre copilasii inscrisi sunt unii atat de gingasi si de frumosi... Si eu am mai votat cand am putut pe cei cu ff putine voturi... erau unii, cum zicea si Rody cu voturi 0, nici mamicile lor nu i-au votat. Oare cum isi imagineaza ca functioneaza concursul asta??

Mie-mi place de fetita asta. Parca e de portelan.
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...Maria-20237.htm
Dar mai sunt o gramada dragalasi foc!!!

din pacate pe ultimele tri pagini , aseara erau foarte multi copii cu 0 voturi, dar sincer nu i-am mai votat pt ca pierdeam mult timp si nu eram acasa la mine, deci ma grabeam. Dar o sa mai intru pe ai ca si acolo sunt multi frumusei, mai ales cei mici.

Hai ca imi place, uite ce prezenta facuta la prima ora avem.
Betty
, unde esti ??? de ieri vreau sa scriu asta. Hai puiule apari, ma spunene una alta ca doar suntem prietenele tale. Acuma ce sa fac daca stau asa departe de tine, nu pot veni in vizita, la o cafea,, la o barfa.
MIOSA
votam, votam
ptiu ca vreau si eu sa compun un slogan si nu-mi trece prin cap ceva haios

nicsor super tare ca vrei si tu

deci

miosa
danutza
luci
rody
nicsor
lavinia

daca am gresit corectati-ma

rody ma tin de ieri sa-ti zic ca tare-mi place de tine..........sa pastrezi asa frumos atatia ani hainutele..........caciulita pe care ai avut-o tu si acum sa o poarte Brandusa

eu am doar o papusa de cand eram eu mica si sunt tare mandra ca se va juca si ancuta

fug sa bag aspiratorul!
danutza17
Da, fetele iertati-ma.. nici n-am apucat sa va spun ca-s moarta dupa copilasii din poze... Iar Adelina si-un sac de i-ai pune pe cap tot o minunatie este si-as pupa-o toata... din crestet in talpite... wub.gif

Dau si cafeaua Rody... am si uitat... dar iar m-am certat aseara cu scortosul meu... spada.gif
soricica84
Am votat inca o data.
Si intr-adevar sutn destui copii care n-au nici un vot. Din cand in cand ii mai votez si te ei, depinde de timp. Dar chiar asa nici mamele lor nu i-au votat?!
Si daca tot e sa spunem ce copil ne place din lista(in afara de decembristi, desigur!) mie imi place baietelul acesta:
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/pa...-Luca-20338.htm
nicsor
fetelor cad ca suteti pornite rau de tot.
sper sa nu va suparatiu pe mine ca nu am timp sa va votez f des insa pur si simplu nu pot intra pe forum, in continuare ies cu mihnea de 2 ori pe zi afara, iar cand nu ies e marait rau si nu ma lasa la calc, tr sa stau in fundul lui sa vad unde se duce....stiti voi prize, cabluri, etc
mai devreme era la cosul cu jucarii si s-a lovit cu una din ele in cap..... crybaby.gif

voi ce fructe le mai dati copiilor ca eu nu stiu ce sa ii mai dau, mere nu mananca in nici o combinatie, banana ii dau mai rar ca se constipa, piersicile si nectarinele nu mai sunt ok ca deja a trecut vremea lor, mai mananca struguri si prune, perele nu ii mai plac, i-am facut compot din gutui si nu i-a placut, probabil din cauza lipsei dulcetii, nu i-am pus zahar in el...
rody_ms
multumim de cafea. Tocmai am baut-o la nu stiu cate grade.... vre-o 15. Am inghetat afara pana am mers sa le daupapica la pui, sunt -2. Pe minunatul meu hol lung de 12 m sunt 9 grade wacko.gif Casa de doi bani, lasa ca o sa o terminam candva si pe ceea mult visata.
Mama mea a pastrat cateva din hainitele mele de cand eram bebe, iar eu la randul meu am pastrat cateva de-a lui Laurentiu. Oricum acum sevede ca erau de calitate ca nu par vechi si folosite deloc. Si am si papusile mele de cand eram mica. Inca nu i le-am dat Brandusei ca sunt duse la stilist acuma. liwlol.gif Adica cineva trebuie sa le spele mai ales parul de praf si sa le imbrac Frumos ca hainele lor originale nu exista si sunt saracutele la pielea goala- Deocamdata i-am dat alte 2 papusi care au in jur de 28 de ani si care au fost ale nepoatei mele. Dupa ce se intoarce Laurentiu din excursie ma pun si eu pe facut poze si v-i le arat.
danutza17
Aaaa... si sa nu mai zic ca minunatii nostri sefi vor sa monitorizeze calculatoarele sa vada ce face fiecare... si intru si eu pe apucate...
Hai sa va pun doua pozici si eu foarte proaspete!!

Studiosu' lu' mama iubit!




Ma distrez cu mami!! (Scuzati tinuta!)


Uploaded with ImageShack.us

Offf... nu se mai umple cadita asta???


Uploaded with ImageShack.us

Nu vreau nani, vreau sa ma plimb...


Uploaded with ImageShack.us
rody_ms
QUOTE(nicsor @ Oct 22 2010, 10:55 AM) *
fetelor cad ca suteti pornite rau de tot.
sper sa nu va suparatiu pe mine ca nu am timp sa va votez f des insa pur si simplu nu pot intra pe forum, in continuare ies cu mihnea de 2 ori pe zi afara, iar cand nu ies e marait rau si nu ma lasa la calc, tr sa stau in fundul lui sa vad unde se duce....stiti voi prize, cabluri, etc
mai devreme era la cosul cu jucarii si s-a lovit cu una din ele in cap..... crybaby.gif

voi ce fructe le mai dati copiilor ca eu nu stiu ce sa ii mai dau, mere nu mananca in nici o combinatie, banana ii dau mai rar ca se constipa, piersicile si nectarinele nu mai sunt ok ca deja a trecut vremea lor, mai mananca struguri si prune, perele nu ii mai plac, i-am facut compot din gutui si nu i-a placut, probabil din cauza lipsei dulcetii, nu i-am pus zahar in el...

Nicsor draga sa stii ca te inteleg, la fel si noi umblam dupa fundelul ei prin casa. Dar o pun jos pe covor sau dimineata mai sta in patutul ei o jumatate de ora, se joaca si eu bantui repede pe aici.In ce priveste fructele, de doua saptamani nu mai vrea sa manance, bea doar sucul de mere iar la pireuri strange gurita. Asa ca in loc de fructe acum papam cate un iaurt de 150 de grame de la ..... cum e reclama.... ca la tara ala care e prea bun. Si la el am ajuns dupa ce am renuntat la danonino si dupa ce am incercat gustul si altora. In iaurt ii zdrobesc marunt de tot trei biscuiti. Cand ma vede cu iaurtul in mana lasa tot, da din maini din picioare se agita se maraie daca nu ajunge urgent prima lingutita in gurita. Si nu va spun ce scandal mi-a facut i Auchean can l-am cumparat. Efectiv a vazut cuitia si vroia sa pape nervi.gif nici nu stiu cum am facut-o s taca si sa nu se mai zvarcoleasca in carucior.
asdfghjkl
vot 2 la 10:8 biggrin.gif
rody_ms
votat tura 2 cafea.gif
rody_ms
QUOTE(danutza17 @ Oct 22 2010, 11:04 AM) *
Aaaa... si sa nu mai zic ca minunatii nostri sefi vor sa monitorizeze calculatoarele sa vada ce face fiecare... si intru si eu pe apucate...
Hai sa va pun doua pozici si eu foarte proaspete!!

Studiosu' lu' mama iubit!




Ma distrez cu mami!! (Scuzati tinuta!)


Uploaded with ImageShack.us

Offf... nu se mai umple cadita asta???


Uploaded with ImageShack.us

Nu vreau nani, vreau sa ma plimb...


Uploaded with ImageShack.us

ce studioasa mica si frumoasa avem noi acolo. Sper sa le placa cartile si cand vor fii mari. Si care tinuta mami draga, areti foarte bine si sexoasa. rolleyes.gif

ce mult imi place perdeaua si draperia si de fapt tot coltul ala cum e aranjat.
danutza17
A treia runda de vot...
looloo
QUOTE(rody_ms @ Oct 22 2010, 12:40 AM) *
aha, nu sunt singura.. M-am distrat si eu ce metoda de vot au. Uite, mamica vare m-a intrebat pe ce loc e fata ei 42 voturi in trei ore. Raul, Ancuta, Calin si Cosmina de ce nu au tot cu atatea voturi in plus ca doar fac parte din listuta aceea ?
Aici se vede cat de corecte sunt. incep, urmariti, verificati. Pai asa ceva nu se poate verifica. In fine le las ca pe ele.
Luci draga mergem la culcare ? sau bem o visinata ?

mai bine beam o visinata, dar m-am dus la culcare liwlol.gif

QUOTE(MIOSA @ Oct 22 2010, 07:23 AM) *
neata fetele,

pai daca voi ati stat pana la miezul noptii eu va dau desteptarea!
am votat deja toti decembristii nostri !

teo iubitul meu stiam eu ca te poti ridica in picioruse

la vara te duce mami la munte si ai sa joci fotbal cu tati intr-o poienita iar pe mami sa o pui sa alerge dupa minge cand dai tu gresit liwlol.gif

stiu ca se triseaza la aceea lista dar sunt curioasa cat merge cu lista aceea!!
rody incerc azi sa mai fac un top asta daca piticii mei sunt cumintei!

iote la ea ce ma pedepseste. dar ce sunt euu? copil de mingi? liwlol.gif

QUOTE(soricica84 @ Oct 22 2010, 08:16 AM) *
Neata. Am intrat sa votez toti decembristii. Vad ca la lista aceea se triseaza la greu. Si diferanta de voturi este mare. Unii au ajuns chiar la 400 de voturi. Dar ramanem in continuare sa vedem cat. Eu azi voi lipsi cateva ore, asa ca sa vedem cand ma intorc daca ne-a mai votat cineva.
Teo bravo pentru performanta!!!Si mai zicea mami ca esti mototol! Arata-i contrariul sa ramana cu gura cascata!

pai cu gura cascata am ramas aseara, plus ca eram gata gata sa dau in plans.

QUOTE(danutza17 @ Oct 22 2010, 10:04 AM) *
Aaaa... si sa nu mai zic ca minunatii nostri sefi vor sa monitorizeze calculatoarele sa vada ce face fiecare... si intru si eu pe apucate...
Hai sa va pun doua pozici si eu foarte proaspete!!

Studiosu' lu' mama iubit!




Ma distrez cu mami!! (Scuzati tinuta!)


Uploaded with ImageShack.us

Offf... nu se mai umple cadita asta???


Uploaded with ImageShack.us

Nu vreau nani, vreau sa ma plimb...


Uploaded with ImageShack.us

baaaaaaiii!!! deci am admirat-o pe bianca, dar ma uitai si la tine cu gura cascat. fata!!!! ce bine arati!!!! ma nervezi la culme. cica balena!! care stiuca, peste spada, macrou sau alt peste mai zvelt? vreau si eu asa ca tine!!! arati super fain. iar poza cu bianca si carticica este super tare. se vede ca era prinsa tare de pozele alea.
looloo
danutza, ce fel de cada ai? ca m-am uitat la poza aia vreo 10 minute sa imi dau seama cum este si n-am reusit. cred ca e misto tare. nu poti sa ii faci o poza numai ei? si sa imi spui si cat ai dat pe ea.
danutza17
QUOTE(looloo @ Oct 22 2010, 10:19 AM) *
baaaaaaiii!!! deci am admirat-o pe bianca, dar ma uitai si la tine cu gura cascat. fata!!!! ce bine arati!!!! ma nervezi la culme. cica balena!! care stiuca, peste spada, macrou sau alt peste mai zvelt? vreau si eu asa ca tine!!! arati super fain. iar poza cu bianca si carticica este super tare. se vede ca era prinsa tare de pozele alea.

De unde-atata bine? Am 73 kile.... Eu arat bine la maxim 62. anima1.gif
De fapt eu is mult mai grasa decat arat in pzoa aia... nu-sh cum de-am iesit asa?! bananab.gif
asdfghjkl
gata de acu mai intru mai dupa-amiza
o zi buna si spr la toate
danutza17
Iote Luci...

Am dat pe ea 2100 lei din Bricostore, prin iulie.
danutza17
Va multumesc fetelor pentru aprecieri! trandafir.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.