Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani, Mir0108
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
Pagini: 1, 2
andaro
LA MULTI ANI, Mir0108...sa fii sanatoasa, bucuroasa alaturi de familia ta minunata si toate visele sa ti se implineasca. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
nalya
LA MULTI ANI Mir0108,SA FI SANATOASA SI FERICITA,SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII
occasion.gif occasion.gif
Tania_25
La multi ani! trandafir.gif Sa ai tot ce iti doresti! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Alondra


Multe bucurii, sanatate si impliniri pe toate planurile!Sa fii iubita! occasion.gif
ruby
QUOTE(alondramona @ Apr 6 2009, 01:55 AM) *


Multe bucurii, sanatate si impliniri pe toate planurile!Sa fii iubita! occasion.gif



occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

sa ai parte de ce e mai bun in viata ,sa fii sanatoasa , sa fii iubita si fericita alaturi de sot si cele doua comori de fetite!
ruxy


Flori pentru o floare!
La multi ani fericiti Mir!!!
DD sa vegheze asupra familiei tale minunate!
MIMI76
LA MULTI ANI!

occasion.gif
mia22_ro
trandafir.gif LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
mir0108
mi-ati facut o imensa bucurie prin prezenta voastra alaturi de mine!va multumesc din suflet pt urari,dragele mele prietene...

partners.gif multumesc anda,si tie iti doresc sa ti se implineasca visele..

multumesc nalya,doar fericirea sa te insoteasca.. oFloare1.gif

tania_25,multumesc pt urari si pt tort:tare dulce! floare2.gif

multumesc ramonica!esti o draguta.. tzuc.gif

mirela,iti multumesc...te pup!si pe ruby! jucaus.gif

rux,draga mea ...iti multumesc pt flori...si ca te-ai gandit la mine! oFloare.gif

mimi...tu esti aproape!azi dau eu tortul!
mir0108
QUOTE(mia22_ro @ Apr 6 2009, 10:08 AM) *
trandafir.gif LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif



multumesc mia ! partners.gif esti o draguta..
diana1318
La multi ani !



Cu sanatate si numai bucurii occasion.gif
mir0108
QUOTE(diana1318 @ Apr 6 2009, 12:10 PM) *
La multi ani !



Cu sanatate si numai bucurii occasion.gif




multumesc diana...! partners.gif
ari05
LA MULTI ANI !!!!!!!! tzuc.gif
nana196721
scuze de intarziere!!!! Sanatate ,bucurii si numai impliniri....
mirela_gl
LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE CEI DRAGI! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de impliniri!

floare2.gif
mir0108
QUOTE(nana196721 @ Apr 7 2009, 05:24 PM) *
scuze de intarziere!!!! Sanatate ,bucurii si numai impliniri....




multumesc din suflet! floare2.gif draga mea,...mi-ai facut o adevarata bucurie!!
mir0108
QUOTE(mirela_gl @ Apr 7 2009, 08:56 PM) *
LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE CEI DRAGI! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de impliniri!

floare2.gif


multumesc mirela!si tie toate cele bune! tzuc.gif
AdeDia

La Multi Ani!!!Mir
Multa sanatate,fericire si bucurii alaturi de cei dragi si de printesele tale frumoase trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif floare2.gif occasion.gif
...imi cer scuze ptr intarziere...sper sa primesti si urarile mele tarzii rolleyes.gif wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


mir0108
QUOTE(AdeDia @ Apr 21 2009, 05:37 PM) *
La Multi Ani!!!Mir
Multa sanatate,fericire si bucurii alaturi de cei dragi si de printesele tale frumoase trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif floare2.gif occasion.gif
...imi cer scuze ptr intarziere...sper sa primesti si urarile mele tarzii rolleyes.gif wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif



multumesc pt flori si pt urari!!!le primesc cu mare placere! tzuc.gif tocmai iti admiram mieluseii si aperitivul... ma tenteaza reteta ta de cozonac..e practica! partners.gif
andaro
Primeste in aceasta zi binecuvantata toate urarile mele de bine, viata sa ti fie frumoasa si asa cum ti-o doresti...

LA MULTI ANI, Iuliana! occasion.gif floare2.gif
Alondra
La multi ani! occasion.gif
Toate urarile de bine si din partea mea!
O zi frumoasa!

ankaA
Mih@ela
Hristos a inviat!La multi ani,scumpa berbecuta ,multa sanatate si cel putin o dorinta sa ti s implineasca azi!Petrecere frumoasa alaturi de frumoasa ta familie!va pupam cu mare drag! trandafir.gif :love: tzuc.gif
mir0108
QUOTE(andaro @ Apr 6 2010, 08:05 AM) *
Primeste in aceasta zi binecuvantata toate urarile mele de bine, viata sa ti fie frumoasa si asa cum ti-o doresti...

LA MULTI ANI, Iuliana! occasion.gif floare2.gif

multumesc ,anda!sa dea DD ! partners.gif pupic pe tine si pe sara!

QUOTE(Alondra @ Apr 6 2010, 09:54 AM) *
La multi ani! occasion.gif
Toate urarile de bine si din partea mea!
O zi frumoasa!


multumesc din inima ,ramo! partners.gif
QUOTE(ankaA @ Apr 6 2010, 09:58 AM) *


multumesc ,ankaA! partners.gif
QUOTE(Mih@ela @ Apr 6 2010, 10:07 AM) *
Hristos a inviat!La multi ani,scumpa berbecuta ,multa sanatate si cel putin o dorinta sa ti s implineasca azi!Petrecere frumoasa alaturi de frumoasa ta familie!va pupam cu mare drag! trandafir.gif :love: tzuc.gif

hei ,berbecuto!!e luna noastra doar!!...curand petrecem si la tine ,nu? !:bananab: esti in aceeasi zi cu o copila draga ce implineste un an!..
ms! partners.gif partners.gif partners.gif

ADEVARAT A INVIAT! trandafir.gif
mela81
La multi ani fericiti alaturi de minunata ta familie! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Tania_25
La multi ani fericiti draga mea! Sanatate,bucurii si vise implinite alaturi de cei dragi iti doresc!Pupicei dulci! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



flori-de-cimp

Sara1
La Multi Ani draga mea! Sa fii sanatoasa, fericita, inconjurata de dragoste si voie buna! Pupici pentru o mami frumoasa si comorile ei! occasion.gif trandafir.gif
mir0108
QUOTE(mela81 @ Apr 6 2010, 05:59 PM) *
La multi ani fericiti alaturi de minunata ta familie! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

iti multumesc ,mela! partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(Tania_25 @ Apr 6 2010, 06:07 PM) *
La multi ani fericiti draga mea! Sanatate,bucurii si vise implinite alaturi de cei dragi iti doresc!Pupicei dulci! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



ce buchet superb ,tania!multumesc pentru gandurile tale...! tzuc.gif pupic si eu..!
QUOTE(flori-de-cimp @ Apr 6 2010, 06:10 PM) *

multumesc tare mult! partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(Sara1 @ Apr 6 2010, 06:19 PM) *
La Multi Ani draga mea! Sa fii sanatoasa, fericita, inconjurata de dragoste si voie buna! Pupici pentru o mami frumoasa si comorile ei! occasion.gif trandafir.gif


sa dea DD ,sara!multumesc si pupic si eu gaska ta frumoasa! tzuc.gif tzuc.gif partners.gif
USA
LA MULTI ANI, MAMI FRUMOS! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Multi pupicei zboara acum spre tine si enorm de multe flori!
ruxy
LA MUUUUUUULTI ANI FERICITI MIR DRAGA MEA CEA MAI CEA!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
mir0108
QUOTE(USA @ Apr 6 2010, 06:36 PM) *
LA MULTI ANI, MAMI FRUMOS! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Multi pupicei zboara acum spre tine si enorm de multe flori!


vreau floriiiii!si pupici!trimit si eu back to USA! tzuc.gif
QUOTE(ruxy @ Apr 6 2010, 06:37 PM) *
LA MUUUUUUULTI ANI FERICITI MIR DRAGA MEA CEA MAI CEA!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

RUXY ,din cateva cuvinte faci pe oricine sa se simta special!asta este darul tau partners.gif (pe langa multe altele!)....pupic si eu! tzuc.gif
laura83
LA MUTI ANI, MIR IUBITA!!!
Mih@ela
QUOTE(mir0108 @ Apr 6 2010, 04:53 PM) *
multumesc ,anda!sa dea DD ! partners.gif pupic pe tine si pe sara!
multumesc din inima ,ramo! partners.gif
multumesc ,ankaA! partners.gif

hei ,berbecuto!!e luna noastra doar!!...curand petrecem si la tine ,nu? !:bananab: esti in aceeasi zi cu o copila draga ce implineste un an!..
ms! partners.gif partners.gif partners.gif

ADEVARAT A INVIAT! trandafir.gif

Happy birhday to u,.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pup! occasion.gif La multi ani,iar,si isar,pana se incheie ziua! guitar.gif sau luna.. anima1.gif floare2.gif Dai de baut? bere.gif eating.gif oFloare.gif
mir0108
QUOTE(laura83 @ Apr 6 2010, 06:43 PM) *
LA MUTI ANI, MIR IUBITA!!!

multumesc mult ,laura!pupici pt 3 fete frumoase! partners.gif

QUOTE(Mih@ela @ Apr 6 2010, 06:48 PM) *
Happy birhday to u,.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pup! occasion.gif La multi ani,iar,si isar,pana se incheie ziua! guitar.gif sau luna.. anima1.gif floare2.gif Dai de baut? bere.gif eating.gif oFloare.gif

multumeeeeesc! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ce party fain !!! bananab.gif bananab.gif
deci ,fataaaa!acum petrec on line cu voi si cu fratii mei de peste mari si tari! bananab.gif guitar.gif

apoi vor veni cei de langa casa la o felie de tort! eating.gif
USA
QUOTE(mir0108 @ Apr 6 2010, 12:00 PM) *

Treci pe la mine!(cadou de ziua ta!)
mir0108
QUOTE(USA @ Apr 6 2010, 07:03 PM) *
Treci pe la mine!(cadou de ziua ta!)

stii ceva?am trecut pe la tine fara sa fi citit aici..am vazut ca ai postat la nord america..si peste ce surpriza dadui!
multumesc daca e dar pentru mine cu atat mai mult! partners.gif partners.gif partners.gif
mirela bz
IULI LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE FAMILIA TA!!!
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
meaw_ela
UN LA MULTZI ANI PLIN DE SINCERITATE, DRAGOSTE SI PARFUM PENTRU O FEMEIE DEOSEBITA, O MAMICA FABULOASA SI O PRIETENA UNICA!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
pustiks
LA MULTI ANI MIR! SA AI TOATA VIATA PARTE DOAR DE BUCURII, IUBIRE SI LUCRURI BUNE!
TESYMO
LA MULTI ANI!!! MUUULTA FERICIRE, VIATA LUNGA SI MUUUUULTE BUCURII occasion.gif floare2.gif tzuc.gif
aly80r


LA MULTI ANI FERICITI SI SANATOSI!!! SA-TI DEA DUMNEZEU TOT CE E MAI BUN PE LUME!
Lusha&Zbenguica
LA MULTI ANI
frumoasa mamica


Mih@ela
Hai cu tortu´ happy birthday 2 u,happy b day 2 u,happy bday to Miiiirrr,happy bday 2 u!!!!!!!!!!!1¡ occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
natsandrea
La multi ani! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
mir0108
QUOTE(mirela bz @ Apr 6 2010, 08:14 PM) *
IULI LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE FAMILIA TA!!!
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif


multumesc tare mult ,mirela! partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(meaw_ela @ Apr 6 2010, 09:16 PM) *
UN LA MULTZI ANI PLIN DE SINCERITATE, DRAGOSTE SI PARFUM PENTRU O FEMEIE DEOSEBITA, O MAMICA FABULOASA SI O PRIETENA UNICA!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

multumesc,esti extraordinara!m-ai emotioanat enorm cu cuvintele tale!!te pupic cu toata dragostea! partners.gif tzuc.gif

QUOTE(pustiks @ Apr 6 2010, 09:49 PM) *
LA MULTI ANI MIR! SA AI TOATA VIATA PARTE DOAR DE BUCURII, IUBIRE SI LUCRURI BUNE!

multumesc ,draga mea!sa dea DD! partners.gif partners.gif partners.gif
danutza75
La multi ani, Iuli!
Sa ai o viata frumoasa ca cele doua printese ale tale!

occasion.gif occasion.gif occasion.gif
mir0108
QUOTE(TESYMO @ Apr 6 2010, 10:23 PM) *
LA MULTI ANI!!! MUUULTA FERICIRE, VIATA LUNGA SI MUUUUULTE BUCURII occasion.gif floare2.gif tzuc.gif


iti multumesc din inima pentru cuvinte!! partners.gif
QUOTE(aly80r @ Apr 6 2010, 10:28 PM) *


LA MULTI ANI FERICITI SI SANATOSI!!! SA-TI DEA DUMNEZEU TOT CE E MAI BUN PE LUME!

multumesc ,aly!sa dea DD! partners.gif partners.gif jucaus.gif
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 6 2010, 10:29 PM) *
LA MULTI ANI
frumoasa mamica




MULTUMESC muuult de tot,lusha!partea cu "frumoasa mamica"m-a topit! love1.gif ! partners.gif
QUOTE(Mih@ela @ Apr 6 2010, 11:55 PM) *
Hai cu tortu´ happy birthday 2 u,happy b day 2 u,happy bday to Miiiirrr,happy bday 2 u!!!!!!!!!!!1¡ occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

vin cu tortul!mi-aifacut ziua mai frumoasa cu veselia ta!!sper sa fiu aici sa petrec alaturi de tine in 16!pupici multi... partners.gif partners.gif

QUOTE(natsandrea @ Apr 7 2010, 08:59 AM) *
La multi ani! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

multumesc pentru urare ,andrea! partners.gif



ps:a trebuit sa sterg din emoticoane sa se posteze!o mie de pupici pentru voi ,dragele mele![size="3"][/size]
mir0108
QUOTE(danutza75 @ Apr 7 2010, 09:13 AM) *
La multi ani, Iuli!
Sa ai o viata frumoasa ca cele doua printese ale tale!

occasion.gif occasion.gif occasion.gif

multumesc ,danutza!sa dea DD! trandafir.gif partners.gif
ruby
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.