Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Funny Video (babies)
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Filme > Filme haioase. Mamicile UtileCopii - mereu vesele, mereu zambitoare :)
Tania_25
CODE
9d_i--693WE
Alondra


oFloare1.gif Ca sa se posteze bine, pune codul acela intre paranteze drepte ...daca dai reply la postarea mea, ai sa vezi cum e pus codul..wink.gif
Tania_25
QUOTE(alondramona @ Mar 31 2009, 06:11 PM) *


oFloare1.gif Ca sa se posteze bine, pune codul acela intre paranteze drepte ...daca dai reply la postarea mea, ai sa vezi cum e pus codul.. wink.gif





Ramona eu nu am inteles bine.....trebuie sa scriu eu codul mereu intre paranteze drepte???
Alondra
QUOTE(Tania_25 @ Mar 31 2009, 08:15 PM) *
Ramona eu nu am inteles bine.....trebuie sa scriu eu codul mereu intre paranteze drepte???

Da, cand ai dat reply la postarea mea, iti apare cum am pus eu codul, de mana...adica copiat codul acela si pui de mana parantezele drepte cu youtube intre paranteze..

Uite asa..ca nu ma lasa sa scriu exact...scrii asa, fara spatii intre ele:


paranteza dreapta youtube paranteza dreapta codul paranteza dreapta / youtube paranteza dreapta
Tania_25
QUOTE(alondramona @ Mar 31 2009, 06:18 PM) *
Da, cand ai dat reply la postarea mea, iti apare cum am pus eu codul, de mana...adica copiat codul acela si pui de mana parantezele drepte cu youtube intre paranteze..

Uite asa..ca nu ma lasa sa scriu exact...scrii asa, fara spatii intre ele:


paranteza dreapta youtube paranteza dreapta codul paranteza dreapta / youtube paranteza dreapta





Mersi mult!!! tzuc.gif
M-am uitat la BB Code help.... doh.gif
Tania_25


USA
Doamne, Tania cat am putut sa rad .......mai ale de bb ala care se facea comedie in cada!.... liwlol.gif liwlol.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Mar 31 2009, 08:18 PM) *
paranteza dreapta youtube paranteza dreapta codul paranteza dreapta / youtube paranteza dreapta

nanner.gif nanner.gif nanner.gif esti tare Alondra, serios...... eusa_clap.gif hi.gif hi.gif
Tania_25
QUOTE(USA @ Mar 31 2009, 06:30 PM) *
Doamne, Tania cat am putut sa rad .......mai ale de bb ala care se facea comedie in cada!.... liwlol.gif liwlol.gif




Si pe mine m-a facut sa rad.... liwlol.gif
Tania_25
QUOTE(USA @ Mar 31 2009, 06:30 PM) *
nanner.gif nanner.gif nanner.gif esti tare Alondra, serios...... eusa_clap.gif hi.gif hi.gif





Ii multumesc ca s-a oferit sa ma ajute. tzuc.gif
Tania_25
fDBkhw1MqFU">fDBkhw1MqFU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Tania_25
VLBsAPZ2DDE">VLBsAPZ2DDE" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Tania_25
fDBkhw1MqFU">fDBkhw1MqFU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Alondra





Cu placere Tania! smile.gif Vad ca nu ti-a mai iesit pt ca ai pus tot codul cu URL cu tot, trebuie doar ce scrie dupa egal...ala de cifre si litere..smile.gif
Astea sunt filmuletele..
Tania_25
Tania_25
QUOTE(alondramona @ Mar 31 2009, 11:17 PM) *





Cu placere Tania! smile.gif Vad ca nu ti-a mai iesit pt ca ai pus tot codul cu URL cu tot, trebuie doar ce scrie dupa egal...ala de cifre si litere.. smile.gif
Astea sunt filmuletele..




Mersi Ramona! hug.gif
Cred ca stiu cauza, eu copiam URL si era cu underline totul scris, apoi stergeam tot inainte de egal si scriam youtube in paranteze.... doh.gif
Tania_25
Tania_25
Ce ras frumos de jucaus.gif liwlol.gif
Tania_25
Funny babies.... liwlol.gif
Tania_25
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tania_25
BB care papa.... liwlol.gif
Tania_25
Baby laugh...... tongue.gif





maryhynt
QUOTE(Tania_25 @ Mar 31 2009, 08:27 PM) *


mama cat am ras ...cu lacrimi!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.