Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Maternitatea De La Municipal
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Nastere > Spitale, clinici, medici si maternitati
elenadragan
buna mamicilorm,a nascut cineva cu dr culciu petru la municipal.ce parere aveti e dr bun poate ma ajuta si pe mine cineva cu aceasta informatie. jucaus.gif gravida.gif .
elenadragan
nu il cunosc partners.gif
aly80r
Eu am nascut la Municipal anul trecut, in mai, cu d-na dr. INA MOLDOVAN. Iar ca neonatolog, am ales-o pe d-na dr. CULCER ANA (sef sectie). Din fericire pt mine am avut sansa sa nasc atunci cand o aripa a maternitatii abia era data in folosinta. Asa ca totul era nou noutz. Asistentele de la neonatologie au fost toate niste dragute. Celalalte....lasa de dorit.

DIn pacate nu il cunosc pe medicul tau.

Iti doresc nastere usoara si un bebe sanatos.
maeanu_alina
Buna;
Sunt Alina,din Bucuresti si sunt la prima sarcina! Am 35 de saptamani,si am termen cam pe la sf lunii aprilie(29.04-01.05)..aaa...si am un baietel:X:X:X:X
Sunt in evidenta dr Ghe Gica de la Municipal,si dansul pare superrrrr de treaba,insa voi confirma asta suta la suta abia dupa ce nasc.Mi-e foarte frica de cezariana,sper sa nu am complicatii,si sa nasc normal,chiar fara epidurala(sunt curajoasa,stiu pray.gif unsure.gif ) probabil pt ca nu stiu ce ma asteapta....liwlol.gif oricum asa mi-a sugerat si dr...ce ziceti?Aveti vreun sfat pt mine? Cunoaste cineva p d-nul dr?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.