Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Noi Si Cei Dragi Ai Nostri
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog perla163
Pagini: 1, 2, 3
perla163
va spun tuturor si sper sa va placa sa vizitati bloguletul meu!!!!!!! notworthy.gif
perla163
o sa incerc incet incet sa pun niste fotografii de-ale noastre si chiar cu cei dragi ai nostri,mai ales nepoteii care ne sunt atat de dragi!!!!!!!
pustiks
Asteptam pozele tale Perla cu mare nerabdare. trandafir.gif
perla163
QUOTE(pustiks @ Mar 27 2009, 04:08 PM) *
Asteptam pozele tale Perla cu mare nerabdare. trandafir.gif

esti prima vizitatoare a blogului meu,deci te tratez ca atare ,te invit la
Magda Alexandru
Draga Perluta, asteptam poze sa ne cunoastem mai bine. floare2.gif
perla163
aici eram la o nunta .........cred ca prin 2006......la hotelul SANTA LUCIA -Cefalu
pustiks
QUOTE(perla163 @ Mar 27 2009, 05:39 PM) *
aici eram la o nunta .........cred ca prin 2006......la hotelul SANTA LUCIA -Cefalu

Multumesc pentru ospitalitate. Ce rochie frumoasa, ca si cea care e in rochie! floare2.gif
Alondra
Perla ma bucur ca ti-ai facut bloguletz, spor la scris si asteptam poze muulteee! tzuc.gif
perla163
QUOTE(pustiks @ Mar 27 2009, 04:41 PM) *
Multumesc pentru ospitalitate. Ce rochie frumoasa, ca si cea care e in rochie! floare2.gif

da si mie imi place mult rohita ,pacat ca acuma nu mai incap in ea!!!!!!!!! doh.gif
Magda Alexandru
Eeeeee, pozici! smile.gif F frumos, atat rochia, cat si posesoarea wink.gif
perla163
sotiorul meu drag,era ziua lui partners.gif love1.gif
Saya
QUOTE(perla163 @ Mar 27 2009, 05:39 PM) *
aici eram la o nunta .........cred ca prin 2006......la hotelul SANTA LUCIA -Cefalu

perla ma bucur sa cunosc una dintre persoanele care ma incurajeaza!esti o frumoasa si te admir ca faci totul pt a avea bb,iti admir ambitia de a slabi....si sper sa reusesti daca asta este ceea ce trebuie sa faci pentru a avea bb!
perla163
QUOTE(ocristina @ Mar 27 2009, 05:39 PM) *
perla ma bucur sa cunosc una dintre persoanele care ma incurajeaza!esti o frumoasa si te admir ca faci totul pt a avea bb,iti admir ambitia de a slabi....si sper sa reusesti daca asta este ceea ce trebuie sa faci pentru a avea bb!

tzuc.gif sper si ma rog sa am si eu candva un puiut sa-l strang in brate.......ceea ce iti doresc tie si tuturor fetelor de la VSFMami!!!!!!!!!!!
perla163
alisamon
Draga mea...Ma bucur sa te cunosc....Sa stii ca esti f frumoasa, si dupa mine arati f bine si asa fara sa mai slabesti....Doar ca na, e mai bine se pare pt sanatate...Iti doresc din tot sufletul sa vina bebe repede la tine...Te pupic
roxikira
Perluta frumoasa tzuc.gif Ce bine ca ai blogulet smile.gif Sunteti tare dragalasi amandoi...si tu esti o scumpa tzuc.gif wub.gif Sa nu mai zici ca esti grasa ca iti dau o bataita virtuala spada.gif biggrin.gif Mie imi place de tine...esti ca o papusica wub.gif
Felicitari pentru "bloc" liwlol.gif
perla163
QUOTE(alisamon @ Mar 28 2009, 07:22 AM) *
Draga mea...Ma bucur sa te cunosc....Sa stii ca esti f frumoasa, si dupa mine arati f bine si asa fara sa mai slabesti....Doar ca na, e mai bine se pare pt sanatate...Iti doresc din tot sufletul sa vina bebe repede la tine...Te pupic

si eu te pupik si multa sanatate si tie si un jucaus.gif !!!!!!!!! floare2.gif

QUOTE(roxikira @ Mar 28 2009, 12:24 PM) *
Perluta frumoasa tzuc.gif Ce bine ca ai blogulet smile.gif Sunteti tare dragalasi amandoi...si tu esti o scumpa tzuc.gif wub.gif Sa nu mai zici ca esti grasa ca iti dau o bataita virtuala spada.gif biggrin.gif Mie imi place de tine...esti ca o papusica wub.gif
Felicitari pentru "bloc" liwlol.gif

na......dar vezi tu,poza aia are vreo 3 ani si eu inca m-am ingrasat de atunci.........vreau sa ajung macar cum eram cand am venit in Italia!!!!!!!!!acum caut o poza de atunci ,sa vezi cum aratam noi atunci eram mullllllt mai slabi,sotul chiar era silueta!!!!!!!!!
perla163
------asa aratam noi ,in 2002------se vede cam rau poza ca e copiata de pe o fotografie inramata
Alondra
Tineri si nelinistiti draga Perla! wub.gif eusa_clap.gif Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult, ca asta e cel mai important! tzuc.gif
perla163
QUOTE(alondramona @ Mar 28 2009, 04:19 PM) *
Tineri si nelinistiti draga Perla! wub.gif eusa_clap.gif Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult, ca asta e cel mai important! tzuc.gif

multumim Ramo,asemenea si voua!!!!!!! floare2.gif
perla163
asta e nepotelul nostru cel mai mic,MIRKO tatal lui e unul din fratii sotului
perla163
asta e fetita sorei mele mai mici,nepotica si finuta noastra --Florentina partners.gif si acesta e baietelul sorei mele mai mari,STEFAN
Magda Alexandru
Ce copilasi superbi, Perla! oFloare.gif Sa va traiasca si sa va dea DD si voua un bebe dulce cat mai repede! partners.gif
perla163
QUOTE(Magda Alexandru @ Mar 29 2009, 02:17 PM) *
Ce copilasi superbi, Perla! oFloare.gif Sa va traiasca si sa va dea DD si voua un bebe dulce cat mai repede! partners.gif

sa dea DD si voua asemenea!!!! partners.gif
hanuk26
Perluta....acu mi-am amintit ca ziceai zilele trecute de blogulet...si uite ca l-am gasit...ma bucur ca l-ai facut....sa te putem cunoaste mai bine si pe tine...de ce nu postezi si poza din ziua nuntii aici sa vada toate fetele ce frumoasa ai fost....in rochia de mireasa?

si eu o sa ma apuc de acum sa mai pun ceva poze...dar trebuie sa-mi conectez calc..de cand ne-am mutat nici macar nu i-am bagat cablurile....liwlol.gif numai de el nu am avut timp...
perla163
QUOTE(hanuk26 @ Mar 30 2009, 09:15 AM) *
Perluta....acu mi-am amintit ca ziceai zilele trecute de blogulet...si uite ca l-am gasit...ma bucur ca l-ai facut....sa te putem cunoaste mai bine si pe tine...de ce nu postezi si poza din ziua nuntii aici sa vada toate fetele ce frumoasa ai fost....in rochia de mireasa?

si eu o sa ma apuc de acum sa mai pun ceva poze...dar trebuie sa-mi conectez calc..de cand ne-am mutat nici macar nu i-am bagat cablurile....liwlol.gif numai de el nu am avut timp...

multumesc de vizita,draga mea,incerc sa pun ceva foto de la cununia civila si de la nunta notworthy.gif
perla163
notworthy.gif
liviuta
Draga Perluta ma bucur ca ai pus poze cu tine,esti o dulce tzuc.gif si nepoteii tai la fel..........sa va de-a si voua DD cat de curand copilasi dragalasi asemeni nepoteilor vostri oFloare.gif te pupik tzuc.gif
perla163
QUOTE(liviuta @ Mar 30 2009, 07:44 PM) *
Draga Perluta ma bucur ca ai pus poze cu tine,esti o dulce tzuc.gif si nepoteii tai la fel..........sa va de-a si voua DD cat de curand copilasi dragalasi asemeni nepoteilor vostri oFloare.gif te pupik tzuc.gif

tzuc.gif si eu,tu ce mai faci? oFloare1.gif
nalya
QUOTE(perla163 @ Mar 29 2009, 10:20 AM) *
asta e nepotelul nostru cel mai mic,MIRKO tatal lui e unul din fratii sotului



QUOTE(perla163 @ Mar 29 2009, 10:44 AM) *
asta e fetita sorei mele mai mici,nepotica si finuta noastra --Florentina partners.gif si acesta e baietelul sorei mele mai mari,STEFAN

Ce ingerasi frumosi partners.gif
Sa fie sanatosi,ca de frumosi sunt... rolleyes.gif
floare2.gif
liviuta
QUOTE(perla163 @ Mar 31 2009, 12:41 AM) *
tzuc.gif si eu,tu ce mai faci? oFloare1.gif

Eu sunt bine ..........nu prea pot sa intru pt ca am foarte multa treaba la serviciu,off..........am ramas in urma cu cititul doh.gif
perla163
----o fotografie de la cununia civila
perla163
cateva de la nunta 21/10/2006 in asteptarea mirelui
...........va urma
ssimmona
Perla noastra draga, dulce si frumoasa!!!!!!te iubesc partners.gif abia acum am intrat si eu aici...Imi placi tare mult!..si nepoteii sunt dulci foc! Iar rochia ta de mireasa e foarte draguta!!!! Te pup cu drag si ma bucur ca ai decis sa te apropii si mai mult de noi..sa ne cunoastem mai bine!!! hug.gif Mai asteptam poze ! Te voi vizita des! tzuc.gif
Saya
am vrut sa-ti spun de ieri...ai nepotei frumosi....si o sa ai copii si mai frumosi pt ca tu esti o scumpa.esti foarte aproape de noi...cred ca toate simtim asta...
perla163
QUOTE(ssimmona @ Mar 31 2009, 07:46 PM) *
Perla noastra draga, dulce si frumoasa!!!!!!te iubesc partners.gif abia acum am intrat si eu aici...Imi placi tare mult!..si nepoteii sunt dulci foc! Iar rochia ta de mireasa e foarte draguta!!!! Te pup cu drag si ma bucur ca ai decis sa te apropii si mai mult de noi..sa ne cunoastem mai bine!!! hug.gif Mai asteptam poze ! Te voi vizita des! tzuc.gif

QUOTE(ocristina @ Mar 31 2009, 10:47 PM) *
am vrut sa-ti spun de ieri...ai nepotei frumosi....si o sa ai copii si mai frumosi pt ca tu esti o scumpa.esti foarte aproape de noi...cred ca toate simtim asta...

DA;Chiar ma simt fffoarte aproape de voi........va doresc tot binele din lume.....si sa dea DD sa ne strangem si noi jucaus.gif jucaus.gif la piept,cat de curand!!!!!!!UN PUUUUUP MARE;MARE MARE!!!!!!!!!! floare2.gif
pysypisi
Buna draga Perla,acum am reusit si eu sa-ti vizitez bloguletul...
Sunteti simpatici amandoi si va potriviti de minune,la fel de frumosi sunt si nepoteii,sa-ti traiasca si sa-ti dea si tie DD cat de curand un jucaus.gif Sa fi-ti fericiti si sa va iubiti la fel de mult toata viata!!! tzuc.gif
perla163
QUOTE(pysypisi @ Apr 2 2009, 10:39 AM) *
Buna draga Perla,acum am reusit si eu sa-ti vizitez bloguletul...
Sunteti simpatici amandoi si va potriviti de minune,la fel de frumosi sunt si nepoteii,sa-ti traiasca si sa-ti dea si tie DD cat de curand un jucaus.gif Sa fi-ti fericiti si sa va iubiti la fel de mult toata viata!!! tzuc.gif

notworthy.gif notworthy.gif MUTUMesc,draga mea...... asemenea si voua!!!!!!!!! partners.gif
perla163
eu si mirele
dansam......
de 3 ori pe dupa masa..
diutza
QUOTE(perla163 @ Apr 5 2009, 11:31 AM) *
eu si mirele
dansam......
de 3 ori pe dupa masa..

Perlutza noastra draga...
Cand intru ma uit la tine si la alondramona sa vad dava nu cumva aveti ceva vesti...
Abia dupa ce intru imi amintesc ca tu esti inca singura acasa...
perla163
DIUTZA mea draga,poimaine vine si iubitul meu sot acasa.........mi-e ff dor de el!!!!!!! si sper ca DD sa ne binecuvinteze cat de curand cu jucaus.gif meu dorit,!!!!!!!!!!! SA AUD SI DE LA TINE VESTI CU 2II..........si de la toate fetele de la VSFM.......carora le vreau un bine IMENSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!
te pupik dulce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! floare2.gif
pustiks
Perla va doresc ca Pastele sa va aduca ceea ce asteptati cu atat drag, un bb.gif mic si frumos!
hanuk26


liviuta


Luminoasa sarbatoare a Sfintelor Pasti sa coboare peste noi toti bucurii duhovnicesti, pace si buna intelegere, iar Hristos cel Inviat sa ne daruiasca sanatate si intru toate buna sporire. Hristos a Inviat!
roxikira
Saya
pysypisi
perla163
FETELE MELE DRAGI CE SCUMPE SUTETI!!!!!!!!! VA DORESC TOT BINELE DIN LUME SI DD SA VA DEA SI VOUA jucaus.gif jucaus.gif jucaus.gif jucaus.gif mult visati!!!!!!!!!!!!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
MIMI76
adioana708
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.