Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Noi 2 Nunta
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog alisamon
Pagini: 1, 2
alisamon
alisamon
alisamon
alisamon
USA
Sunteti frumosi tare....sa aveti o casnicie plina de lumina, bucurie si implinire...alaturi de multi pitici asemeni voua! trandafir.gif
ninina
Ce poze superbe....!!!
Sunteti asa frumosi amandoi.... tzuc.gif
FAmilia vostra sa dea Dumnezeu sa creasca....asa cum va doriti.... trandafir.gif
Mai vreau poze...ca nu ma satur sa va privesc.... oFloare1.gif
G.Raluca
De vis ce vad aici!
Superbi! Casa de piatra ...iubiti-va mult! trandafir.gif
roxikira
Nu sunteti frumosi...sunteti SUPERBI wub.gif ...foarte frumoase pozele eusa_clap.gif floare2.gif si Felicitari pentru BLOG tongue.gif
andaro
Sunteti o pereche frumoasa....sa va intelegeti si sa va iubiti mult.... trandafir.gif
Alondra
Frumoase poze!Si voi sunteti draguti Monica!Sa fiti fericiti si sa va dea Dumnezeu un bb.gif mic ca sa fii fericita! floare2.gif
alisamon
Multumesc mult tuturor. O sa incerc sa mai pun poze.....
ruxy
Superbi...ce frumoasa e iubirea rolleyes.gif Va doresc casa de piatra...invaluita de dragoste si fericire trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

alisamon
gabytza
ce superbe sunt pozele..........te rog, te rog spune-mi cine este fotograful pentru ca si eu sunt din timisoara si in septembrie se casatoreste sora mea tzuc.gif
Tania_25
Ce frumosi sunteti!!! oFloare.gif Sa fiti sanatosi si toata viata sa traiti fericiti! partners.gif
ruxy
QUOTE(alisamon @ Mar 24 2009, 05:49 PM) *

Parca ai fi o papusica...esti tare frumoasa oFloare.gif
ssimmona
Frumos! super.gif Frumos! super.gif Frumos! super.gif Mai pune poze!!! Esti o scumpa si-o gingasa! Casa de piatra! Si bebe cat de curand!!!!!!!!!! pray.gif
liviuta
Foarte frumoase poze.........dar mai frumosi sunteti voi trandafir.gif .....sa de-a DD ca in curand sa ne aduci poze cu gravida.gif
krystyna
krystyna
oktavia
QUOTE(alisamon @ Mar 24 2009, 04:21 PM) *

superbe pozele. eusa_clap.gif
Sa fiti fericiti si indragostiti mereu!
krystyna
nu va suparati ca am pus si eu pozele mele dar mie chiar imi plac biggrin.gif chiar daca nu suntem cei mai frumosi miri biggrin.gif daca nu va place va rog sa le stergeti
anaid27
Frumoase pozele ! frumosi si mirii! Casa de piatra!!!
mamanda
WAW anima1.gif anima1.gif anima1.gif !Ce poze superbe......sunteti voi frumosi de aia au iesit asa frumoase.Sa fiti fericiti si sa va iubiti muuuult de tot . Cand vine barza2.gif pe la voi?
adioana708
superbe pozele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sa va dea dumnezeu multa fericire si intelegere.
pustiks
Monica sunteti minunati! Esti frumoasa ca o zana, iar rochia e un vis! Sper sa aveti cat mai curand parte de un jucaus.gif la fel de frumos ca voi. tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(krystyna @ Mar 24 2009, 03:59 PM) *
nu va suparati ca am pus si eu pozele mele dar mie chiar imi plac biggrin.gif chiar daca nu suntem cei mai frumosi miri biggrin.gif daca nu va place va rog sa le stergeti


Exista un topic special pt poze cu miresici...Aici este blogul lui alisamom si isi pune ea pozele... floare2.gif Topicul este aici...

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...ic=1902&hl=

Saya
superb
isterikk
QUOTE(alisamon @ Mar 24 2009, 06:49 PM) *

Doamne cat de frumosi sunteti.............. nu ma mai satur privindu va wub.gif Casa de Piatra si multa sanatate va doresc floare2.gif Tu cel putin......esti o printesa wub.gif
alisamon
Va multumesc mult tuturor....Sa va dea Dumnezeu si voua casa de piatra si multa multa sanatate si fericire....Si sa vina bebe la toate cele care isi doresc...si Doamne cate suntem.....Va pup pe toate....
alisamon
QUOTE(mamanda @ Mar 24 2009, 10:12 PM) *
WAW anima1.gif anima1.gif anima1.gif !Ce poze superbe......sunteti voi frumosi de aia au iesit asa frumoase.Sa fiti fericiti si sa va iubiti muuuult de tot . Cand vine barza2.gif pe la voi?

Eu sunt de la topicul "vreau sa fiu mami 2" deci imi doresc enorm un bebe doar ca nu prea imi iese....Speram...
alisamon
QUOTE(gabytza @ Mar 24 2009, 07:51 PM) *
ce superbe sunt pozele..........te rog, te rog spune-mi cine este fotograful pentru ca si eu sunt din timisoara si in septembrie se casatoreste sora mea tzuc.gif

Draga mea....Fotograful nostru este din Arad...ca de acolo este sotul meu....dar daca vrei o sa iti dau nr pe mess...
pysypisi
Am ramas super impresionata de aceste poze...sunteti fermecatori de frumosi,iar pozele si costumatia voastra te face sa traiesti in trecut,pe vremea printeselor...felicitari si sa dea DD sa vina si un jucaus.gif la fel de frumos ca si voi. floare2.gif
gabicostache
Sunt superbe pozele, iar voi sunteti doi frumosi.......mi se pareau cunoscute rolleyes.gif ....pana am vazut ca esti din Timisoara, am un verisor care a facut nunta anul trecut in septembrie si au pozele aproape la fel cu ale voastre......e posibil sa fie acelasi fotograf
perla163
DRAGA mea,cat sunteti de frumosi!!!!!!!!!!.......parca sunteti personaje din povesti!!!!!!!!!!!!!! sa va dea DD o viata plina de iubire,intelegere ,fericire incununATE DE CEL MAI MARE SI MAI FRUMOS DIAMANT-------un jucaus.gif --------- PUPIK!!!!!!! floare2.gif
mirela _bz
trandafir.gif frumosilor! sa fiti fericiti!
Magda Alexandru
Draga mea, desi imi trimisesei pe mail 2 poze, aici am vazut altele pe care nu le stiam. Sunteti atat de frumosi, si va potriviti fff bine! Esti superba si asa de gingasa. Sa va dea DD tot binele din lume si un bebe cat de curand posibil!
Adresa ta mi-a disparut din mess, nu stiu de ce, probabil ca de asta nici nu mai primeam mesajele tale. Era alisamon18? Ca sa fiu sigura ca este asta si sa adaug din nou. Eu am avut niste zile ingrozitoare la serviciu, abia am reusit sa manancn, de net nici nu putea fi vorba. Insa astazi sunt singura acasa si voi avea laptopul deschis pana la noapte, daca maiintri poate reusim sa vorbim.
Te pup si iti doresc un week-end linistit si romantic! Sa va iubiti mult! partners.gif floare2.gif
hanuk26
O printesa ai fost si tu in ziua nuntii....ce frumos sa ai asa amintiri....sanatate iti doresc si fruntea sus ca ne vine si noua randul in curand...pupicei
pustiks
hanuk26


liviuta


Luminoasa sarbatoare a Sfintelor Pasti sa coboare peste noi toti bucurii duhovnicesti, pace si buna intelegere, iar Hristos cel Inviat sa ne daruiasca sanatate si intru toate buna sporire. Hristos a Inviat!
roxikira
Saya

perla163
[/url]
adioana708
ssimmona
Hristos a inviat!



Paste fericit, Monica! Fie ca Domnul sa-ti daruiasca cea mai de pret Lumina!
Sa va umple astfel sufletul de pace si de bucurie! partners.gif
Tania_25
georgeta23
Miha27X
Vorbind cu voi mi-am imaginat fiecare cum aratati, iar acum pas cu pas va descopar in poze.....Am rama muta de uimire cand am vazut cat esti de frumoasa! Nu zic ca nu mi te-am imaginat fumoasa, dar eu te vedeam bruneta, si parca altfel.....dar ... bravooo.... esti superba, si minunata!
Multi pupici......aaaaa.....bebe o sa fie fffffff frumos .... cu asa parinti!!!!
hanuk26
Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse, miros de cozonaci si mere coapte, Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.Este bunatatea, speranta renascuta.Este pace si intelegere...Nu suntem niciodata singuri - acesta este mesajul Craciunului.

Craciun fericit pentru toata lumea!

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.