Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Frumuseti Din Natura...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3
ninina
QUOTE(Sara1 @ Jul 12 2009, 10:34 PM) *
Ninicutza draga, dar tu locuiesti intr-un coltz de rai! Norocoaso! wub.gif

Multumesc frumoasa mea partners.gif partners.gif
Sper sa am chef sa merg un pic mai sus ca mine...sa fac poze la tot peisajul.....
Te imbratisez... trandafir.gif
ninina
....trandafirii mei...dupa o tura de ploaie.... rolleyes.gif

ssimmona
Minunatie de flori love1.gif
Bucura-te de minunile care te inconjoara ... traieste din plin ... te invidiez! hug.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Aug 24 2009, 06:32 PM) *
Minunatie de flori love1.gif
Bucura-te de minunile care te inconjoara ... traieste din plin ... te invidiez! hug.gif

partners.gif hug.gif
...da ma bucur...toata ziua sunt pe afara si ma plimb...imi pare rau ca asa repede trece vara...deja incep frunzele sa cada....of.....asta este....
trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Aug 24 2009, 07:00 PM) *
....trandafirii mei...dupa o tura de ploaie.... rolleyes.gif

Oauuuu...sunt absolut superbi Ninina mea iubita partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Aug 24 2009, 07:07 PM) *
Oauuuu...sunt absolut superbi Ninina mea iubita partners.gif

partners.gif tzuc.gif hug.gif ms...pupik.... trandafir.gif
ninina
..apus de pe balconul casei nostre....

ninina
..peisaj tot de pe balcon..dar este in fata casei....

...comori din gradina ....

ninina
...casutza noastra...pana aici am ajuns....azi meseriasii pun folia....si mai traziu tabala...

...iar ciresul meu....ne-a dat de veste ca a venit toamna crybaby.gif
ninina
ninina
...UITATI CUM SE RELAXEAZA IUBITUL MEU....

...vroiam sa merg si eu cu el...dar era noapte si nu aveam o lanterna mai amre sa pot sa ma urc.....
...super fain...era luna plina...si sub ia o stea faina....
...nu se vede clar...era si la distanta si noapte...

ninina
...cred ca ati observat unde este iubi meu....ca nu am specificat...este pe varful casei....admira de la inaltime luna si stelele.... rolleyes.gif
ninina
...la 500 de metri de casuta mea....

cristina321711
frumos yes.gif o placere a fost vizita la tine floare2.gif
USA
Foarte frumosss.....tipic romanesc! partners.gif
Miha79
waw ninina ce frumos e la voi in Maramures , super pozele peisajele de acolo, gradina plina cu de toate , foarte frumos partners.gif
si casuta voastra partners.gif sa va ajute DD sa o terminati cat de repede floare2.gif

mi-a placut la tine poate ne mai pui poze si cu iarna asta bineinteles daca te lasa bebicu mic partners.gif
ninina
QUOTE(cristina321711 @ Oct 29 2009, 05:31 PM) *
frumos yes.gif o placere a fost vizita la tine floare2.gif

partners.gif trandafir.gif

QUOTE(USA @ Oct 29 2009, 05:36 PM) *
Foarte frumosss.....tipic romanesc! partners.gif

...te astept sa ma vizitezi de adevarat....te imbbrac tipic maramuresenesc daca vi....si mancare speciala....si ce sa maizci...poate te conving... tongue.gif ,,,mergem cu mocanitza.....sau.....in multe locuri faine.... trandafir.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 29 2009, 07:11 PM) *
waw ninina ce frumos e la voi in Maramures , super pozele peisajele de acolo, gradina plina cu de toate , foarte frumos partners.gif
si casuta voastra partners.gif sa va ajute DD sa o terminati cat de repede floare2.gif

mi-a placut la tine poate ne mai pui poze si cu iarna asta bineinteles daca te lasa bebicu mic partners.gif

multumesc Miha...te astept aici....la mine....sa vezi mAramuresul printre colindatori...si fulgi de zapada....ce zici???
...da casutza noastra a crescut mare...dar mai avem cale lunga sa o vedem gata...dar incetul cu incetul...acuma steptam termopanele...
ninina
...da...nu am mai vazut de ceva timp rasaritul....dar puiul meu s-a hotarat sa imi faca si mie o surpriza....sa vad rasaritull laugh.gif
..dar totusi nu am isit afara..am facut pozele de pe geam....

aici se evde putin si casutza nostra...de abia astept sa o terminam...
Alondra
Foarte frumos rasaritul de soare Ninina, dar mai ales e frumos ca se vede si cuibusorul vostru in zare! love1.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Nov 9 2009, 08:50 AM) *
Foarte frumos rasaritul de soare Ninina, dar mai ales e frumos ca se vede si cuibusorul vostru in zare! love1.gif

partners.gif trandafir.gif ...da Alondra..cuibusorul nostru....de abia astept sa fie gata...dar mai dureaza.... trandafir.gif
..de abia acum i-am pus geamurile...o sa revin cu o poza cu geamurile puse...
ninina
...un pic din MAramures....
de pe teresa de la spitalul din Borsa...

..arat cam dezastru...super obosita...asseara am stat si am facut tort si alte bunatati pt iubitum meu sot....
USA
QUOTE(ninina @ Apr 29 2010, 07:49 PM) *
...un pic din MAramures....
de pe teresa de la spitalul din Borsa...

..arat cam dezastru...super obosita...asseara am stat si am facut tort si alte bunatati pt iubitum meu sot....

Wau ce frumossss.....idilic..... floare2.gif
ninina
QUOTE(USA @ Apr 29 2010, 07:59 PM) *
Wau ce frumossss.....idilic..... floare2.gif

trandafir.gif trandafir.gif te astept...sa vi sa vezi..... trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jun 3 2010, 06:11 PM) *
trandafir.gif trandafir.gif te astept...sa vi sa vezi..... trandafir.gif

Vinnnnn sa stii ca vin...... blush.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif pupik la iubiticul meu pufossss.... tzuc.gif si la mamy tzuc.gif
ninina
...poze de aseara....
apus de soare....

se apropie ploaia...
sa fi diferit in mijlocul frutunii....

ninina
un alt apus de soare f frumos....

ruxy
Ninina draga mea, la voi e totul bine? ...sper ca nu ai fost in bataia inundatiilor partners.gif
USA
QUOTE(ruxy @ Jul 1 2010, 07:54 PM) *
Ninina draga mea, la voi e totul bine? ...sper ca nu ai fost in bataia inundatiilor partners.gif

Totul e ok floare2.gif ...sunt doar prinsi cu treburi......si nu prea merge netul....
Dar va pupik dulce cu dor.... floare2.gif
ruxy
QUOTE(USA @ Jul 1 2010, 08:22 PM) *
Totul e ok floare2.gif ...sunt doar prinsi cu treburi......si nu prea merge netul....
Dar va pupik dulce cu dor.... floare2.gif

Multumesc partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 1 2010, 07:54 PM) *

....Ruxy iti multumesc din suflet ca te gandesti la noi... partners.gif partners.gif
...suntem bine.....am fsot ocupata cu musafiri multi....si am avut de stat in bucatarie cam mult...si de plecat cu ei in vizita....
am facut vreo 5 portii mari de prajitura...plus multa mancare.....
multumesc de grija.... partners.gif partners.gif partners.gif
Usa te imbratisez...si ms...pupik mare partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 10:27 PM) *
....Ruxy iti multumesc din suflet ca te gandesti la noi... partners.gif partners.gif
...suntem bine.....am fsot ocupata cu musafiri multi....si am avut de stat in bucatarie cam mult...si de plecat cu ei in vizita....
am facut vreo 5 portii mari de prajitura...plus multa mancare.....
multumesc de grija.... partners.gif partners.gif partners.gif
Usa te imbratisez...si ms...pupik mare partners.gif

Ma bucur ca esti bine Ninina, m-am gandit la tine imediat cum am auzit de inundatiile din Maramures partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
..flori de azi...din gradina mea...
...ador primavara....

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.