Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Hobby-ul Meu
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog dianar
dianar
Mie-mi place sa fac foto si sa le prelucrez,mai ales cu piciutul meu.Sa-l prind in diferite situatii,cu diferite mimici si grimase.
Care sunt ocupatiile preferate ale voastre? rolleyes.gif
mirela _bz
buna! si mie imi place la nebunie sa fotografiez orice ! oFloare1.gif arata-ne si noua foto! trandafir.gif
dianar
QUOTE(sandybebe2001 @ Mar 19 2009, 05:48 PM) *
buna! si mie imi place la nebunie sa fotografiez orice ! oFloare1.gif arata-ne si noua foto! trandafir.gif

Cu placere!
Cristi la 3 zile(primul zambet)

Baitia



Gugutsa

Mirare

Sunt deja mare
hellena09
ai un pui tare scump!
sa-ti traiasca si sa fie sanatos! tzuc.gif hug.gif
dianar
QUOTE(hellena09 @ Mar 20 2009, 12:31 PM) *
ai un pui tare scump!
sa-ti traiasca si sa fie sanatos! tzuc.gif hug.gif

Merci mult! floare2.gif
Daca ai postat aici,poate ne spui ce ocupatii preferate ai? daca nu hobby
mirela _bz


Sunt deja mare
[/quote]
ce dulce este!!! floare2.gif
dyana
Foarte frumos surprinzi momentele cheie ale copilariei bebelui tau frumos! Felicitari! oFloare.gif
ssimmona
Buna, Diana! floare2.gif Interesant hobby-ul tau! Si-ti reuseste foarte bine! Nici modelul nu este mai prejos...de fapt, el face poza! partners.gif Sa fie sanatoas si sa aiba mult noroc! Si ca sa raspund intrebarii tale : si mie-mi place foarte mult sa fotografiez! rolleyes.gif As vrea chiar sa fac ceva cursuri! Cu drag! floare2.gif

dianar
QUOTE(ssimmona @ Mar 25 2009, 05:16 PM) *
Buna, Diana! floare2.gif Interesant hobby-ul tau! Si-ti reuseste foarte bine! Nici modelul nu este mai prejos...de fapt, el face poza! partners.gif Sa fie sanatoas si sa aiba mult noroc! Si ca sa raspund intrebarii tale : si mie-mi place foarte mult sa fotografiez! rolleyes.gif As vrea chiar sa fac ceva cursuri! Cu drag! floare2.gif

Multumesc Simmona oFloare.gif
Imi pare ca toate mamicile au acesc hobby eusa_clap.gif Cursuri... idee buna. Sa mai fie si un aparat foto profesional.....Pupice
dyana
nu stiu daca niste cursuri ajuta intotdeauna atat cat pare... Folosesc daca vrei sa obtii o acreditare, in rest...ce sa spun, eu nu am avut rabdare sa trec de primele pagini laugh.gif Eu vi le pot pune la dispozitie daca vreti smile.gif
dianar
QUOTE(dyana @ Mar 26 2009, 04:27 PM) *
nu stiu daca niste cursuri ajuta intotdeauna atat cat pare... Folosesc daca vrei sa obtii o acreditare, in rest...ce sa spun, eu nu am avut rabdare sa trec de primele pagini laugh.gif Eu vi le pot pune la dispozitie daca vreti smile.gif

Sunt foarte interesata.Pleeeeeeeeease tzuc.gif
dyana
QUOTE(dianar @ Mar 26 2009, 05:46 PM) *
Sunt foarte interesata.Pleeeeeeeeease tzuc.gif

ok, le caut si ti le trimit...sper sa nu imi ia foarte mult, ca nu prea le-am mai vazut la fata de curand biggrin.gif
dianar
QUOTE(dyana @ Mar 27 2009, 12:25 AM) *
ok, le caut si ti le trimit...sper sa nu imi ia foarte mult, ca nu prea le-am mai vazut la fata de curand biggrin.gif

Merci.Esti foarte draguta. tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.