Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Copii Cu Talent De Mici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Propune categorie (sectiune) noua pentru forum
anamariadimulescu
fetelor cu copilasi mai mari , cand v-ati dat seama ca bebei au un talent ? cam la ce varsta? fetita mea are aproape 7 luni(face pe 21 martie) si cred ca o sa ii placa foarte mult cariera de fotomodel si de cantareata pt ca atunci cand vede aparatul de fotografiat incepe sa zambeasca si sa fie foarte fericita iar cand aude muzica incepe sa cante pe mai multe sunete...oare asta sa fie un semn sau asta o sa descopar mai tarziu ? astept raspunsuri de la voi fetele!
maria2008
QUOTE(anamariadimulescu @ Mar 16 2009, 02:20 PM) *
fetelor cu copilasi mai mari , cand v-ati dat seama ca bebei au un talent ? cam la ce varsta? fetita mea are aproape 7 luni(face pe 21 martie) si cred ca o sa ii placa foarte mult cariera de fotomodel si de cantareata pt ca atunci cand vede aparatul de fotografiat incepe sa zambeasca si sa fie foarte fericita iar cand aude muzica incepe sa cante pe mai multe sunete...oare asta sa fie un semn sau asta o sa descopar mai tarziu ? astept raspunsuri de la voi fetele!

Si fetita mea cand aude muzica inceteaza orice activitate si incepe sa aplaude.Eu cred ca la varsta asta e fascinata de sunete si de lumina aparatului sau o sa iasa o mare cantareata wink.gif .pupici floare2.gif
anamariadimulescu
http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/participant-editia2.asp?id=1119
QUOTE(maria2008 @ Mar 16 2009, 07:39 PM) *
Si fetita mea cand aude muzica inceteaza orice activitate si incepe sa aplaude.Eu cred ca la varsta asta e fascinata de sunete si de lumina aparatului sau o sa iasa o mare cantareata wink.gif .pupici floare2.gif

ce varsta are fetita ta? pupici
maria2008
QUOTE(anamariadimulescu @ Mar 16 2009, 09:52 PM) *

1 an si 2 luni! trandafir.gif
anamariadimulescu
QUOTE(maria2008 @ Mar 17 2009, 12:39 AM) *
1 an si 2 luni! trandafir.gif

sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa si sa creasca mare si frumoasa!!! floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.