Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: De Ce Nu Pot Vota?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Concursuri
ceaza
stie oare cineva de ce anume nu pot vota?imi spune ca ori nu'mi este validat contul aici pe forum ceea ce este imposibil avand in vedere ca postez acum...sau ca nu am atins minim cele 5 postari de pe forum...de ce nu am stiut de asta pana acum?oricum,multumesc!
aditza_0476
se termina concursul si eu tot nu pot vota.....asta este ...probabil nu este buna poza copilului meu.....http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/participant-editia2.asp?id=980 ....acelasi lucru l-am patit si prima data si mi-am facut si un alt cont cu mai mult de 5 postari dar acelasi lucru.....Andrei te rog din suflet sa imi spui si mie care este cauza macar sa stiu ca oricum sanse nu mai avem.....multumesc
alina_roxana28
sunt in aceeiasi dilema ca si voi! ... mi se pare mie sau ceva nu merge cum trebuie? ... un capat tot trebuie sa existe sper sa il gasesc cat mai repede sau va dau site-ul in judecata! ... (joke) wink.gif







offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif anima1.gif
RaluS
QUOTE(aditza_0476 @ Mar 14 2009, 04:14 PM) *
se termina concursul si eu tot nu pot vota.....asta este ...probabil nu este buna poza copilului meu.....http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/participant-editia2.asp?id=980 ....acelasi lucru l-am patit si prima data si mi-am facut si un alt cont cu mai mult de 5 postari dar acelasi lucru.....Andrei te rog din suflet sa imi spui si mie care este cauza macar sa stiu ca oricum sanse nu mai avem.....multumesc



QUOTE(alina_roxana28 @ Mar 14 2009, 10:13 PM) *
sunt in aceeiasi dilema ca si voi! ... mi se pare mie sau ceva nu merge cum trebuie? ... un capat tot trebuie sa existe sper sa il gasesc cat mai repede sau va dau site-ul in judecata! ... (joke) wink.gif


offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif anima1.gif


De pe acelasi calculator nu se poate vota decat o singura data pe ora!

Trebuie sa aveti un minim de 5 postari pentru a putea vota. Cititi regulamentul aici: http://www.utilecopii.ro/copilul-anului/premii.asp

VALERIA OANA
Nu poti vota ca nu ai 18 ani
Danutza_rge
QUOTE(VALERIA OANA @ Mar 15 2009, 12:51 AM) *
Nu poti vota ca nu ai 18 ani



+ ca trebuie sa platiti ca sa votati ............10 centi pe vot
VALERIA OANA
10centi?????????????????????????? Si cine ia banutii astia?
Danutza_rge
QUOTE(VALERIA OANA @ Mar 15 2009, 12:55 AM) *


1_3ani.gif 1_3ani.gif
RaluS
QUOTE(VALERIA OANA @ Mar 14 2009, 10:51 PM) *
Nu poti vota ca nu ai 18 ani



QUOTE(Danutza_rge @ Mar 14 2009, 10:53 PM) *

+ ca trebuie sa platiti ca sa votati ............10 centi pe vot



QUOTE(VALERIA OANA @ Mar 14 2009, 10:55 PM) *
10centi?????????????????????????? Si cine ia banutii astia?



QUOTE(Danutza_rge @ Mar 14 2009, 10:59 PM) *
noi sa ne luam tigari si bautura bere.gif


Va rog sa incetati cu ironiile pe tema concursului!
Danutza_rge
QUOTE(RaluS @ Mar 15 2009, 01:05 AM) *
Va rog sa incetati cu ironiile pe tema concursului!


ne cerem scuze daca va-m suparat floare2.gif
VALERIA OANA
cafea.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.