Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Jucarii De Plus
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
carm3n
Daca aveti de donat sau de cumparat la pret modic jucarii de plus pentru fetita mea v-as fi recunoscatoare, este innebunita dupa animalute din plus si eu nu ii pot oferii prea mult, va multumesc.
raisa
QUOTE(carm3n @ Feb 23 2009, 03:03 PM) *
Daca aveti de donat sau de cumparat la pret modic jucarii de plus pentru fetita mea v-as fi recunoscatoare, este innebunita dupa animalute din plus si eu nu ii pot oferii prea mult, va multumesc.

si eu am o fetita de6luni si am mai multi iepurasi roz din plus luati de sot la inceputurile noastre...as putea sa iti trimit 2...mai mult nu pot ca nici eu nu prea am jucarii adecvate varstei ei iar cu cele de plus inca nu se poate juca!astept sa vorbim pe messenger...id-ul meu e brunetaaa_1! sa imi dai adresa sa le trimit!
andreeak
QUOTE(carm3n @ Feb 23 2009, 03:03 PM) *
Daca aveti de donat sau de cumparat la pret modic jucarii de plus pentru fetita mea v-as fi recunoscatoare, este innebunita dupa animalute din plus si eu nu ii pot oferii prea mult, va multumesc.

Am vazut ca esti din Bucuresti poate ne intalnim pt ca 2-3 jucarii de plus gasesc si eu la noi.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.