Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mamici Din Grecia
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
_raayan_
oFloare1.gif
dariamidan
QUOTE(_raayan_ @ Feb 22 2009, 02:19 PM) *
oFloare1.gif


buna, unde locuiesti in Grecia?
roxanne
QUOTE(_raayan_ @ Feb 22 2009, 12:19 PM) *
oFloare1.gif


BUNA! oFloare1.gif Eu am stat cativa ani acolo, in Atena. Am si rude acolo. In ce oras stai?
_raayan_
QUOTE(dariamidan @ Feb 22 2009, 02:36 PM) *
buna, unde locuiesti in Grecia?


Buna, in Atena yes.gif
_raayan_
QUOTE(roxana30 @ Feb 22 2009, 05:09 PM) *
BUNA! oFloare1.gif Eu am stat cativa ani acolo, in Atena. Am si rude acolo. In ce oras stai?


Buna, in Atena stau........pacat ca nu mai esti crybaby.gif
roxanne
QUOTE(_raayan_ @ Feb 22 2009, 06:50 PM) *
Buna, in Atena stau........pacat ca nu mai esti crybaby.gif


Nah, asta este! wink.gif Care mai e situatia pe acolo? Mie mi-e dor de magazinele de pe Ermou... rolleyes.gif
_raayan_
[quote name='roxana30' date='Feb 22 2009, 09:11 PM' post='495213']
Nah, asta este! wink.gif Care mai e situatia pe acolo? Mie mi-e dor de magazinele de pe Ermou... rolleyes.gif
[/quot

Nu prea am mai iesit de cand il am pe bebe pentru ca sant singura si nu am cu cine sa-l las si e friiig rau sa ies cu el jucaus.gif. In rest e bine... s-au potolit si nebunii aia cu focul. Eram suparata ca dadeau foc la magazine in Omonia si acolo ma duceam mai des ca-s multe magazine si ai de unde alege bananab.gif
_raayan_
USA.... aici adik nanner.gif
roxanne
[quote name='_raayan_' date='Feb 22 2009, 09:16 PM' post='495276'

Nu prea am mai iesit de cand il am pe bebe pentru ca sant singura si nu am cu cine sa-l las si e friiig rau sa ies cu el jucaus.gif. In rest e bine... s-au potolit si nebunii aia cu focul. Eram suparata ca dadeau foc la magazine in Omonia si acolo ma duceam mai des ca-s multe magazine si ai de unde alege bananab.gif
[/quote]

Da stiu, vazusem la tv si eu...ei...e ceva normal, cu anarhistii lor si etc....Criza cum se resimte acolo? Ca deja erau varza de cand am plecat eu... rolleyes.gif
USA
notworthy.gif notworthy.gif
Ziii si mie cum e pe acolo?....esti de mult timp?
Mancarea cred ca e dementiala, asa?
_raayan_
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:15 PM) *
notworthy.gif notworthy.gif
Ziii si mie cum e pe acolo?....esti de mult timp?
Mancarea cred ca e dementiala, asa?

Mie imi place muuult de tot aici.... de 2 ani sant... si mancarea este buna.... acasa eu gatesc romaneste asa...ca la mama acasa yes.gif biggrin.gif
USA
QUOTE(_raayan_ @ May 11 2009, 07:24 PM) *
Mie imi place muuult de tot aici.... de 2 ani sant... si mancarea este buna.... acasa eu gatesc romaneste asa...ca la mama acasa yes.gif biggrin.gif

Asa gatesc si eu aici..tot romaneste...si putin semi-prep.....ptr ca fata merge la Daily-care-nany....si a inceput sa placxa mancarea americana..
Lucrezi?
Ai vebit acolo dupa sot?
Si pe unde mergeti in timpul liber?
Doamne sper ca nu te superii..sunt curioasa...

_raayan_
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:30 PM) *
Asa gatesc si eu aici..tot romaneste...si putin semi-prep.....ptr ca fata merge la Daily-care-nany....si a inceput sa placxa mancarea americana..
Lucrezi?
Ai vebit acolo dupa sot?
Si pe unde mergeti in timpul liber?
Doamne sper ca nu te superii..sunt curioasa...


USA, imi cer scuze ca raspund asa tarziu...dar eu umblu ca bondarii...noaptea pt ca ziua are fimiu grija sa-mi dea de lucru.. yes.gif doh.gif
Nu am de ce sa ma supar....si nu ma supar eu asa usor... tzuc.gif
Acum nu mai lucrez, stau cu piscotel acasa ...dar am lucrat, dar f putin... ca dehh....m-am maritat sa nu cumva sa-mi fure alta printul tongue.gif biggrin.gif
Pe Mahmud, aici l-am cunoscut, in Grecia ..si timp liber nu prea avem...el lucreaza noaptea iar ziua sta la magazin (al nostru) si doar vine pt vreo 3 ore dupa amiaza sa doarma ...iar eu cu bebelinu jucaus.gif ...deci timp liber...nu prea nervi.gif nervi.gif
_raayan_
QUOTE(roxanne @ May 11 2009, 07:14 PM) *
[quote name='_raayan_' date='Feb 22 2009, 09:16 PM' post='495276'

Nu prea am mai iesit de cand il am pe bebe pentru ca sant singura si nu am cu cine sa-l las si e friiig rau sa ies cu el jucaus.gif. In rest e bine... s-au potolit si nebunii aia cu focul. Eram suparata ca dadeau foc la magazine in Omonia si acolo ma duceam mai des ca-s multe magazine si ai de unde alege bananab.gif
Da stiu, vazusem la tv si eu...ei...e ceva normal, cu anarhistii lor si etc....Criza cum se resimte acolo? Ca deja erau varza de cand am plecat eu... rolleyes.gif


Roxana, sa stii ca mai rau a fost la noi in Romania din cate am vazut la tv...aici nu prea. bineee, a fost o perioada destul de proasta si aici dar nu asa ca in Ro ca sa se inchida magazine,fabrici, etc... yes.gif
_raayan_
Uite, USA...trimit eu Grecia la tine...poate te fac sa vii... super.gif bouncy.gif








mir0108
rodica ,superbe pozele...
o incantare!mai asteptam poze !cu o felie de "grecia"pe care poate apari si tu/voi!!!ca doar nu esti mereu fotograful!!(cam asa sunt eu!am pe toata lumea in poze...mai putin eu!)

va imbratisez! partners.gif si ...usa!afla ca raayan e arvunit!nu te baga in seama!!! liwlol.gif (iti amintesti faza,nu???? biggrin.gif )
_raayan_
QUOTE(mir0108 @ May 12 2009, 09:56 PM) *
rodica ,superbe pozele...
o incantare!mai asteptam poze !cu o felie de "grecia"pe care poate apari si tu/voi!!!ca doar nu esti mereu fotograful!!(cam asa sunt eu!am pe toata lumea in poze...mai putin eu!)

va imbratisez! partners.gif si ...usa!afla ca raayan e arvunit!nu te baga in seama!!! liwlol.gif (iti amintesti faza,nu???? biggrin.gif )

multumesc, iuli...da, sper sa gasesc si eu un fotograf tongue.gif dar...care fu`se treaba cuscra cu ...arvunitul?! anima1.gif
USA, ce facusi soro?! biggrin.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.