Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Momente Din Viata Noastra, In Imagini
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog hanuk26
Pagini: 1, 2, 3
hanuk26
A venit ziua in care am dispozitia sa rasfoiesc printre poze si sa ma puteti cunoaste mai bine ...

Si cum e un inceput...voi incepe si eu de la prima zi a noastra ca sot si sotie ..urmand mai apoi sa mai dau cate un " update" la ocaziile mai importante....spun asta in speranta postarii unui nou test cu II rosii partners.gif

buchetul meu de mireasa

ale domnisoarelor de onoare

impreuna cu ele

cu sotul meu iubit punand sigiliu juramantului luat

in peisajul superb al parcului central

poze de album cand am fost rapiti de la nunta de catre fotograf

dansand in toiul petrecerii

anku
sunteti niste scumpi,va sta bine impreuna si rochia de mireasa a fost superba... hug.gif
Alondra
Ce poze frumoase Hanuk! wub.gif Sunt momente bine imortalizate si de neuitat, nu? smile.gif Cum spune si anku, va sta foarte bine impreuna, va potriviti!
Sa fiti fericiti in continuare si sa va dea DD un jucaus.gif cat mai curand sa pecetluiasca iubirea voastra! floare2.gif
Mai asteptam poze din momente ale vietii voastre!
hanuk26
QUOTE(anku @ Feb 18 2009, 05:07 AM) *
sunteti niste scumpi,va sta bine impreuna si rochia de mireasa a fost superba... hug.gif

Iti multumesc pt aprecieri, cred ca se vede putin ca ne iubim mult..oricum saracul meu sot se forta sa zambeasca asa era de crispat..avea emotii mai mari decat mine super.gif
gabrielle2003
hanuk foarte frumos buchetul tau
trandafirii albi......preferatii mei trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 01:50 PM) *
Iti multumesc pt aprecieri, cred ca se vede putin ca ne iubim mult..oricum saracul meu sot se forta sa zambeasca asa era de crispat..avea emotii mai mari decat mine super.gif

ei mereu spun k sunt cei mai tari dar de multe ori la cate un eveniment .............sunt gata liwlol.gif
hanuk26
QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 05:15 AM) *
Ce poze frumoase Hanuk! wub.gif Sunt momente bine imortalizate si de neuitat, nu? smile.gif Cum spune si anku, va sta foarte bine impreuna, va potriviti!
Sa fiti fericiti in continuare si sa va dea DD un jucaus.gif cat mai curand sa pecetluiasca iubirea voastra! floare2.gif
Mai asteptam poze din momente ale vietii voastre!

multumim si tie de urari draga noastra ramonik, si nu stiu daca mai e nevoie sa zic ca si voi sunteti minunati si ca asteptam (toate aspirantele) sa ne dai si tu vestea cea mare, cand e momentul potrivit bine-nteles...intr-adevar imi amintesc cu mare placere de acele momente....cum sunt o romantik incurabila imi place sa rasfoiesc albumele (virtuale) si sa depan amintiri...
oricum m-am cam ofuscat ca au iesit asa de micute pozele..insa stiam de prima data cand te-am intrebat cum se posteaza poze ca trebuie micsorate la 320x240 ca sa nu depaseasca 90/90 pxl si am vazut pe la voi in poze ca le puteti posta si mai mari....cum sa le fac pana la urma de acum incolo?
maryhynt
foarte fumosi sunteti! tzuc.gif
hanuk26
QUOTE(gabrielle2003 @ Feb 18 2009, 11:53 AM) *
hanuk foarte frumos buchetul tau
trandafirii albi......preferatii mei trandafir.gif

am fost asa incantata de buchet...am gasit o poza pe net si am printat-o iar cei de la florarie l-au refacut identic... hi.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Feb 18 2009, 11:54 AM) *
ei mereu spun k sunt cei mai tari dar de multe ori la cate un eveniment .............sunt gata liwlol.gif

intru totul de acord..liwlol.gif
hanuk26
QUOTE(maryhynt @ Feb 18 2009, 11:56 AM) *
foarte fumosi sunteti! tzuc.gif

hi.gif multumim si tie maryhynt...
nalya
QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 12:55 PM) *
multumim si tie de urari draga noastra ramonik, si nu stiu daca mai e nevoie sa zic ca si voi sunteti minunati si ca asteptam (toate aspirantele) sa ne dai si tu vestea cea mare, cand e momentul potrivit bine-nteles...intr-adevar imi amintesc cu mare placere de acele momente....cum sunt o romantik incurabila imi place sa rasfoiesc albumele (virtuale) si sa depan amintiri...
oricum m-am cam ofuscat ca au iesit asa de micute pozele..insa stiam de prima data cand te-am intrebat cum se posteaza poze ca trebuie micsorate la 320x240 ca sa nu depaseasca 90/90 pxl si am vazut pe la voi in poze ca le puteti posta si mai mari....cum sa le fac pana la urma de acum incolo?

Foarte frumosi sunteti!!! partners.gif
Cat despre poze,din ce stiu eu,trebuie micsorate doar cand l-e folosesti la avatar sau la signature.
Daca am gresit,scuze,sa ma corecteze fetele oFloare1.gif
ninina
Frumoase poze HAnuk.....ai fost o mireasa frumoasa...un buchet super ...al meu a fsot la fel in trandafiri albi si avea si ceva floricele mici albastre....
Sa va incununeze dumnezeu casnicia vostra cu un bebe dulce....
Asteptam poze cu doua liniute...
Pupici...si mai asteptam poze... trandafir.gif oFloare1.gif
hanuk26
QUOTE(nalya @ Feb 18 2009, 01:19 PM) *
Foarte frumosi sunteti!!! partners.gif
Cat despre poze,din ce stiu eu,trebuie micsorate doar cand l-e folosesti la avatar sau la signature.
Daca am gresit,scuze,sa ma corecteze fetele oFloare1.gif

Hmm....pare rezonabila explicatia ta..daca stau bine si ma gandesc parca ramonik de cele de la avatar si profil mi-a zis asa...off ametita sunt..trebuia sa ma gandesc mai bine...iti multumesc de raspuns....si de aprecieri...
hanuk26
QUOTE(ninina @ Feb 18 2009, 01:24 PM) *
Frumoase poze HAnuk.....ai fost o mireasa frumoasa...un buchet super ...al meu a fsot la fel in trandafiri albi si avea si ceva floricele mici albastre....
Sa va incununeze dumnezeu casnicia vostra cu un bebe dulce....
Asteptam poze cu doua liniute...
Pupici...si mai asteptam poze... trandafir.gif oFloare1.gif

multumesc si tie ninina draga..sa dea DD sa ne bucuram si noi anul acesta de gravida.gif daca nu macar anul viitor...si voi sunteti 2 frumosi....sanatate in continuare si sarcina fara probleme...."ninel" sa fie sanatos si vioi.
maryhynt
QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 12:12 PM) *
hi.gif multumim si tie maryhynt...

tzuc.gif
hanuk26
QUOTE(maryhynt @ Feb 18 2009, 02:01 PM) *
tzuc.gif

oFloare.gif
perla163
FRumusei,amandoi,complimente si CASA DE PIATRA!!!!!
va doresc sa puteti incununa cat de curand iubirea voastra cu un jucaus.gif floare2.gif
pysypisi
Ati fost niste miri frumosi,sa dea DD sa vina jucaus.gif cat mai repede. floare2.gif
Cat despre poze poti sa le pui la 680*240.
Alondra
Multumesc Hanuk, aceleasi urari si pt tine! floare2.gif
Cat despre poze, intr-adevar, cum ti-au zis fetele, mici trebuie doar cele de la avatar, semnatura, profil, in rest, le poti incarca in photobucket direct la dimensiunea 680x240 e cel mai bine..pe cele puse deja nu prea ai cum sa le modifici, ca daca umbli la ele in photobucket, dispar de aici, poti doar sa-l rogi pe Andrei sa stearga postarile tale de aici si sa le incarci iar tu..sau sa le mai postezi odata la dimensiunea precizata..ceea ce e de preferat..Si eu am vrut sa te intreb de ce nu le pui mai mari sa le vedem mai bine, dar am crezut ca asa vrei tu sa apara! biggrin.gif
hanuk26
QUOTE(perla163 @ Feb 18 2009, 03:45 PM) *
FRumusei,amandoi,complimente si CASA DE PIATRA!!!!!
va doresc sa puteti incununa cat de curand iubirea voastra cu un jucaus.gif floare2.gif

multumim perluta draga...de toate urarile...sa ne ajute DD la toate sa avem jucaus.gif

QUOTE(pysypisi @ Feb 18 2009, 05:15 PM) *
Ati fost niste miri frumosi,sa dea DD sa vina jucaus.gif cat mai repede. floare2.gif
Cat despre poze poti sa le pui la 680*240.

multumim pysy..asa voi face legat de poze sa vedem cum rezolv cu astea...

QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 07:46 PM) *
Multumesc Hanuk, aceleasi urari si pt tine! floare2.gif
Cat despre poze, intr-adevar, cum ti-au zis fetele, mici trebuie doar cele de la avatar, semnatura, profil, in rest, le poti incarca in photobucket direct la dimensiunea 680x240 e cel mai bine..pe cele puse deja nu prea ai cum sa le modifici, ca daca umbli la ele in photobucket, dispar de aici, poti doar sa-l rogi pe Andrei sa stearga postarile tale de aici si sa le incarci iar tu..sau sa le mai postezi odata la dimensiunea precizata..ceea ce e de preferat..Si eu am vrut sa te intreb de ce nu le pui mai mari sa le vedem mai bine, dar am crezut ca asa vrei tu sa apara! biggrin.gif

wink.gif) ramonik...nu aveam nici o intentie sa le pun mici..ca asa mai bine nu le puneam...am inteles acum cu dimensiunea...oare poate Andrei sa-mi puna optiunea de " EDIT" incat sa pot pune pozele iar dar la dimensiunea normala?
Alondra
QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 09:01 PM) *
multumim perluta draga...de toate urarile...sa ne ajute DD la toate sa avem jucaus.gif
multumim pysy..asa voi face legat de poze sa vedem cum rezolv cu astea...
wink.gif) ramonik...nu aveam nici o intentie sa le pun mici..ca asa mai bine nu le puneam...am inteles acum cu dimensiunea...oare poate Andrei sa-mi puna optiunea de " EDIT" incat sa pot pune pozele iar dar la dimensiunea normala?

Nu, din pacate Optiunea de Edit ramane activa doar cam 15 minute din momentul in care postezi..el poate doar sa ti le stearga...daca ii scrii la Aria Tehnica..dar eu zic ca nu are rost, ca pe urma incepe topicul cu un gol ..biggrin.gif Mai bine le reiei si le pui iar, in alta postare..sau cum consideri tu! smile.gif
hanuk26
QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 09:06 PM) *
Nu, din pacate Optiunea de Edit ramane activa doar cam 15 minute din momentul in care postezi..el poate doar sa ti le stearga...daca ii scrii la Aria Tehnica..dar eu zic ca nu are rost, ca pe urma incepe topicul cu un gol ..biggrin.gif Mai bine le reiei si le pui iar, in alta postare..sau cum consideri tu! smile.gif

AM REZOLVAT ramonik...mai bine zis...Andrei o sa ma ajute si voi deschide un nou topic iar el va muta postarile voastre acolo....iupyyy....acum e cam tarziu sa ma apuk de upload-uri ca poate iar fac prostii cum am facut azi-noapte...dar maine seara ma pun pe treaba ....
hanuk26
nanner.gif super.gif super.gif super.gif am reusit sa rezolv fara alte complicatii...le-am sters toate din photobucket si le-am reincarcat la dimensiunea normala, si automat au aparut asa mari pe blog....NOROC CHIOR...ca sa vezi....
hanuk26
Un mic raid prin albumul : concediu in Felix

in drum spre Oradea..Gorunul

undeva pe langa o cascada la tara

savurand "vata de zahar pe bat" urcand spre Pestera Ursilor

o mik conferinta telefonik cu familia lasata acasa smile.gif

sus pe terasa, asteptand formarea grupului

ceva specific zonei liwlol.gif

ursul prins in gaura incercand sa scape..poveste ff interesanta spusa de ghid

acesta nici nu s-a mai obosit liwlol.gif

in parcul nuferilor....Superbi de altfel...

si ceva pestisori rosiatici..minunati

furand frumusetea locului...macar in poza

no comment liwlol.gif
Alondra
Super haioasa in ultima poza! smile.gif
Va place sa mergeti la munte Hanuk? rolleyes.gif
hanuk26
liwlol.gif Cat despre plimbari..da...suntem pentru....genul care vara cel putin weekend-urile le petrecem la verde..la gratare cu gasca...mie imi place mai mult pamantul sub picioare, sotului apa....dar impacam si varza si capra... tongue.gif
hanuk26
Cateva poze si cu cativa dintre nepoteii mei dragi:

2 fratiori frumosi

un alt nepotel scumpik

o frumusik
ninina
Frumoase poze Hanuk....frumosi nepoteii tai.....
Si noi am fsot la pesterea ursului anul trecut......adevarul e ca daca nu ai o bluza la tine...te cam congelezi.....e frumos ...mie mi-a pplacut....
Sunteti frumosi...si fericiti....si cat de curand veti fi si impliniti jucaus.gif
hanuk26
pai am fost si eu anuntata ca e ff rece acolo si mi-am legat o bluza pe la mijloc,

off topic" ce-mi place sa privesc un ticker ca al tau..ma cuprinde melancolia...verisoara mea a zis ca de aseara misca foarte tare bebele ei...are 20 saptamani...offff....
ninina
QUOTE(hanuk26 @ Feb 20 2009, 04:31 PM) *
pai am fost si eu anuntata ca e ff rece acolo si mi-am legat o bluza pe la mijloc,

off topic" ce-mi place sa privesc un ticker ca al tau..ma cuprinde melancolia...verisoara mea a zis ca de aseara misca foarte tare bebele ei...are 20 saptamani...offff....

Lasa iubita mea...ca in curand....o sa ai si tu un tiker de asta...nu dispera si roagate la DD sa iti trimita si tie bebe.... trandafir.gif si ai sa vezi ca va veni..... trandafir.gif
ninina
Alondra

pustiks
LA MULTI ANI DE 8 MARTIE!
liviuta
Foarte frumoase poze draga mea,dar mai frumosi suneti voi trandafir.gif
Iti doresc ca in curand sa vi cu o poza cu faimoasele liniute roz nanner.gif
hanuk26
QUOTE(liviuta @ Mar 11 2009, 02:49 PM) *
Foarte frumoase poze draga mea,dar mai frumosi suneti voi trandafir.gif
Iti doresc ca in curand sa vi cu o poza cu faimoasele liniute roz nanner.gif

multumesc draga liviuta, si eu imi doresc asta tare mult...ma rog acum ca acest tratament sa fie bun si sa ma vindece ca sa pot primi unda verde la bebe.

sa te ajute si pe tine DD sa ne dai in curand vestea cea buna..pupici
roxikira
Ce frumosi si eleganti ati fost la nunta tzuc.gif Va potriviti excelent tzuc.gif
Chiar ma gandeam acum cand ma uitam la poze ce frumos e parcul central din Bv...si colorat...mai ales vara smile.gif Ce oras frumos avem smile.gif
Sa-mi zici te rog la ce dr.endo. ai fost ca sa stiu sa-l ocolesc smile.gif ...ca vreau sa merg cat de curand...trebuie sa merg si la un dermato ca am o alergie tampita la toate cremele si produsele cosmetice...si daca tot merg,sa studiez putin si piata endocrinologica din Brasov liwlol.gif Te pupa Roxi tzuc.gif
hanuk26
Multumesc Roxi..

Suciu e dr...si chiar nu stiu ce sa fac...sa merg la el dupa ce refac analizele la finalul tratamentului sau nu? am vorbit cu cineva care a fost la PDR pe Vulturului la Varciu si care i-a dat sa faca cu totul alte analize fata de mine...si tot pt a afla daca are probleme cu tiroida...dar cum nu are probleme nu a fost nevoie de tratament ca sa stie mai multe despre comportam lui fata de pacienti..la hiperdia e 50 lei consultatia la PDR e 75 lei..nu ca ar conta asa de mult diferenta asta dar macar de am stii sigur ca ne vindeca si nu ne imbolnavesc mai tare si cu alte belele...
ssimmona
Frumos,frumos,frumos!!!! Am fost si eu la Felix!!! Imi pare bie ca te-am cnoscut! Pupici! partners.gif
hanuk26
rolleyes.gif multumesc simo...
roxikira
QUOTE(hanuk26 @ Mar 14 2009, 09:57 PM) *
Multumesc Roxi..

Suciu e dr...si chiar nu stiu ce sa fac...sa merg la el dupa ce refac analizele la finalul tratamentului sau nu? am vorbit cu cineva care a fost la PDR pe Vulturului la Varciu si care i-a dat sa faca cu totul alte analize fata de mine...si tot pt a afla daca are probleme cu tiroida...dar cum nu are probleme nu a fost nevoie de tratament ca sa stie mai multe despre comportam lui fata de pacienti..la hiperdia e 50 lei consultatia la PDR e 75 lei..nu ca ar conta asa de mult diferenta asta dar macar de am stii sigur ca ne vindeca si nu ne imbolnavesc mai tare si cu alte belele...

Eu pe Vulturului ma si gandeam sa merg prima data ca e dermato bun acolo...asa am auzit smile.gif Si nasa mea la fel a zis...ori la hiperdia ori pe vulturului ptr endo!
Eu zic sa schimbi...poate ai noroc si gasesti (gasim) un doctor mai capabil decat Suciu asta(unde are cabinet?) Mai ai putina rabdare smile.gif
hanuk26
la hiperdia are...sper sa fie bine pana la urma...
perla163
DRAGA MEA CE MAI FACI? AI AJUNS LA NOUL ENDOCRINOLOG? floare2.gif floare2.gif
hanuk26
Nu Perla...cu tot haosul din aceasta perioada cu cautatul unui apartament si mutatul....nu m-am mai ocupat de treaba asta...oricum..mai am 2 luni de tratament....abia duminik mi-a venit primul CM dupa 1 luna de anticonceptionale...sunt in ziua 5 si inca ma tine...

acum nu ma mai simt rau....chiar s-sa obisnuit organismul meu cu hormonii luati..si cred ca-si revine pana la urma...cand voi reface analizele voi merge cred la alta clinica pt rezultat..
perla163
floare2.gif
ruxy

LUMINA, PACE SI IUBIRE IN SUFLETELE VOASTRE!!! PASTE FERICIT!!!
ana80
Tania_25
ssimmona
Hristos a inviat!

Iti doresc Lumina si Bucurie in suflet si in viata! partners.gif
georgeta23
natsandrea
HRISTOS A INVIAT!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.