Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Momente Din Viata Noastra, In Imagini
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog hanuk26
Pagini: 1, 2, 3
hanuk26
Va multumesc tuturor pt frumoasele urari.....

Adevarat A Inviat !!!
hanuk26
uitati fetelor cu cine mi-am petrecut eu Pastele in brate....e asa un scumpic....l-am pupacit cat sa-mi ajunga pana in iulie cand il mai vad....

DD ajuta sa reusesc si eu sa am unul cat mai repede....ca tare placut e...


Miha27X
QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 02:00 AM) *
A venit ziua in care am dispozitia sa rasfoiesc printre poze si sa ma puteti cunoaste mai bine ...

Si cum e un inceput...voi incepe si eu de la prima zi a noastra ca sot si sotie ..urmand mai apoi sa mai dau cate un " update" la ocaziile mai importante....spun asta in speranta postarii unui nou test cu II rosii partners.gif

cu sotul meu iubit punand sigiliu juramantului luat


Doamne cat de frumosi sunteti amandoi, sa va dea Dumnezeu multa sanatate si intelegere, si ingerasi atatia cati vreti...
Am cazut in melancolie, eu sunt cu yubi meu de 4 ani impreuna dar nu am reusit sa oficializam relatie, sper din suflet sa fie anul acesta dupa ce aflam ca vom avea un jucaus.gif
Te pup Hanuk26 si va doresc ca si peste 20 de ani sa aratati la fel de bine....
hanuk26
MYKY...ce m-a emotionat mesajul tau....iti multumesc pt urari si va tin pumnii sa reusiti si voi sa va indepliniti visul.....nunta si bebelul...pupici
Miha27X
QUOTE(hanuk26 @ Apr 22 2009, 01:54 PM) *
MYKY...ce m-a emotionat mesajul tau....iti multumesc pt urari si va tin pumnii sa reusiti si voi sa va indepliniti visul.....nunta si bebelul...pupici


trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
tare mi-ar place sa ne putem intalni toate pe o campie plina de verdeata si flori si fiecare dintre noi (dar toate fara exceptie) sa fie insotita de cel putin un ingeras.
Zau ca-mi tineti moralul sus....luna trecuta eram praf (la 15 zile de intarziere imi venea si nesuferitul cm)....
pooop
hanuk26
pana la urma se va intampla si asta....deja mamicile mai vechi de pe forum s-au mai intalnit....si noi cele de la VSFM o vom face intr-o buna zi....pupici
Imi30
Sunteti o pereche frumoasa si vesela...cel putin asa deduc eu din poze.Ma bucur sa te "cunosc",asteptam cat de curand vesti mari si de la voi jucaus.gif .Te pup.
hanuk26
QUOTE(Imi30 @ May 14 2009, 08:09 AM) *
Sunteti o pereche frumoasa si vesela...cel putin asa deduc eu din poze.Ma bucur sa te "cunosc",asteptam cat de curand vesti mari si de la voi jucaus.gif .Te pup.


intr-adevar suntem cam zapaciti amandoi, ne place sa radem si sa inveselim atmosfera din jurul nostru...iti multumesc pt vizita, si te astept si pe tine cu vestea cea mai cat de curand. pupicei
ninina
QUOTE(hanuk26 @ Apr 21 2009, 02:38 PM) *
uitati fetelor cu cine mi-am petrecut eu Pastele in brate....e asa un scumpic....l-am pupacit cat sa-mi ajunga pana in iulie cand il mai vad....

DD ajuta sa reusesc si eu sa am unul cat mai repede....ca tare placut e...


Doamne ce dulce si scumpe e.....
Si eu am tinut unul in brate ieri...asa de dulce de iti venea sa-l manaci......
Superbe poze draga mea....
SA fiti fericiti si sa aveti o viata minunata trandafir.gif
hanuk26
QUOTE(ninina @ Jun 2 2009, 01:46 PM) *
Doamne ce dulce si scumpe e.....
Si eu am tinut unul in brate ieri...asa de dulce de iti venea sa-l manaci......
Superbe poze draga mea....
SA fiti fericiti si sa aveti o viata minunata trandafir.gif


multumes ninina...asa va fi si al tau.....un frumos si un scumpik....sa te bucuri de el impreuna cu sotul.....sarcina usoara in continuare....
hanuk26
aici sunt eu cu nepotelul cel mai mic..deja a crescut marisor...poze facute de mine (se vede) liwlol.gif





hanuk26
ne-am delectat cu lebenita rece...ca era asa cald...poftiti la o felie..







hanuk26
CEL MIC A FOST ATAT DE FERICIT CAND A INTRAT IN APA...INCONTINUU II MERGEA GURITA DE INCANTARE..

anku
QUOTE(hanuk26 @ Jul 24 2009, 11:47 PM) *
aici sunt eu cu nepotelul cel mai mic..deja a crescut marisor...poze facute de mine (se vede) liwlol.gif




poopam nepotelul tau...
e un frumos si un bebic duuuuuuuuuuuuuuuuuuulce tzuc.gif
anku
QUOTE(hanuk26 @ Jul 24 2009, 11:49 PM) *

cum faci tu pozele alea sa-mi stea apa in gura...
luni ma duc sa-mi iau pepene...
abia te-am gasit...
te-am cautat acolo la bloguri dar nu am gasit si numele tau....
poate mi-a scapat.... rolleyes.gif
hanuk26
multumim anku....

sunt un mik talent la poze nu? liwlol.gif

pai ce mai gasesti pepeni buni la ora asta? eu nu mai pap de vreo 2 luni ca deja erau trecuti...
anku
QUOTE(hanuk26 @ Oct 3 2009, 10:28 PM) *
multumim anku....

sunt un mik talent la poze nu? liwlol.gif

pai ce mai gasesti pepeni buni la ora asta? eu nu mai pap de vreo 2 luni ca deja erau trecuti...

da...mai gasesc...
nu stiu de unde i aduce...
la turci si rusi...
sunt inca buni...
dar sunt dovleci de aia mari de 10-15 kg...
si de aia nu am prea luat ca nu mancam atat si juma aruncam
dar ...o sa-i rog sa-mi taie jumate
iau unu mare si il taie si asa am numai 7-8 kg p jumate...
altefel esti sanatoasa???
da...
imi plac pozele tale...
aici se ia bani grei p asa ceva...se prelucreaza totul ca sa arate cat mai apetisant,se pun geluri etc ca sa le faca irezistibile si apoii le prelucreaza si p pc...
dar ale tale sunt naturale si arata super...
tzuc.gif
hanuk26
QUOTE(anku @ Oct 3 2009, 11:34 PM) *
da...mai gasesc...
nu stiu de unde i aduce...
la turci si rusi...
sunt inca buni...
dar sunt dovleci de aia mari de 10-15 kg...
si de aia nu am prea luat ca nu mancam atat si juma aruncam
dar ...o sa-i rog sa-mi taie jumate
iau unu mare si il taie si asa am numai 7-8 kg p jumate...
altefel esti sanatoasa???
da...
imi plac pozele tale...
aici se ia bani grei p asa ceva...se prelucreaza totul ca sa arate cat mai apetisant,se pun geluri etc ca sa le faca irezistibile si apoii le prelucreaza si p pc...
dar ale tale sunt naturale si arata super...
tzuc.gif

rolleyes.gif anima1.gif super.gif notworthy.gif trandafir.gif wow ce mi-o iau in cap de la asa complimente....tongue.gif

e bine ca gasesti pe acolo..la mine nu ar fi nici o problema ca e urias...toata vara a carat sotu din aia de 15 kile de a facut intindere la muschi si eu ii dadeam gata in 2 zile(singura) liwlol.gif
hanuk26
tot acolo la pescuit...am facut iar un mic photo-shooting cu nepotelul cel mic..imi venea sa-l mananc ce scump s-a facut..









Tania_25
anku


poopam nepotelul tau frumos si p tine!!! tzuc.gif
mia22_ro
natsandrea
anastasia80
maria26
simina_ana



Imi30
manu1981
La multi ani de 8 martie!
Multa sanatate si putere pentru a depasi cu bine toate obstacolele vietii!


hanuk26
va multumesc la toate pt frumoasele urari....si cu intarziere va daruiesc si eu cate un ghiocel din gradina mamei unde am petrecut mini-concediul...


hanuk26
ieri a revenit iarna in forta si am iesit cu nepotii la sanie si la bulgareala...ce distractie de milioane!!! omul de zapada a fost senzatia zilei...







ruxy
Buna seara frumoasooo...am venit in vizita...ma primesti?...te-am admirat indelung sa stii, sunteti un cuplu reusit si vesel...asta mi-a placut foarte tare...puuupici si imbratisari partners.gif
Iar nepoteii adorabili partners.gif Sa-ti traiasca!
hanuk26
QUOTE(ruxy @ Mar 12 2010, 11:51 PM) *
Buna seara frumoasooo...am venit in vizita...ma primesti?...te-am admirat indelung sa stii, sunteti un cuplu reusit si vesel...asta mi-a placut foarte tare...puuupici si imbratisari partners.gif
Iar nepoteii adorabili partners.gif Sa-ti traiasca!


multumesc mamica scumpa pt toate complimentele partners.gif in vizita te astept oricand cu mare drag....hug.gif
natsandrea

Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
perla163
Imi30
anku
sarbatori fericite din partea noastra!!!

hanuk26
va multumesc la toate pt frumoasele urari.....DD sa vi le dea inzecit........Sarbatori fericite!
livya
mia22_ro
pustiks
Sa va fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa si bucuroasa ca Ziua Invierii!
Saya
Paste fericit , biggrin.gif gospodino!
myha_ela1983
Miha27X
Un Paste Luminos si Fericit iti doresc Hanuk draga mea.....
mirela bz
anastasia80
erikutza
Hanuk sunteti un cuplu perfect, o sa vina si bb, tzuc.gif
hanuk26
QUOTE(erikutza @ Jul 27 2010, 10:56 AM) *
Hanuk sunteti un cuplu perfect, o sa vina si bb, tzuc.gif

multumim eri de compliment....sa dea DD sa fie asa......
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.