Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Admin Ranks
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog dyana
dyana
Intr-o dimineata frumoasa, dand scroll cu indemanare sa nu nimeresc porcul, imi cad ochii peste un topic din blogul lui Andrei: Am nevoie de idei. Ma ajutati?. Initial am crezut ca vrea sa isi decoreze casa si am deschis topicul, in timp ce ma gandeam pe unde am vazut vreo masa draguta laugh.gif El vroia insa, sa decoreze forumul doh.gif , deci nu am fost chiar departe tongue.gif . Folosindu-se de modul sau unic de a vedea culorile, pana seara, aveam un curcubeu de toata frumusetea. smile.gif
Cu multumiri Danutzei pentru emo original, mi-a venit ideea sa ii dam si noi lui Andrei posibilitatea de a i se evalua faptele. Mai exact, pentru fiecare lucru bun sa primeasca cate un asa ceva in cap , si pentru fiecare nazbatie, cate un din asta . nanner.gif

Ma gandeam ca fiecare propunere sa aiba nevoie de inca trei voturi de sustinere, pentru a fi valida.


Si pentru ca tocmai el sa nu ramana fara rank, propun ca dupa 10 sa devina Bronze Andrei,
dupa 20, Silver Andrei
si dupa 50 - Gold Andrei.

Dupa 5 sa devina Andrei de Tabla
dupa 10 - Andrei de Tinichea
si dupa 20 va cobori la gradul de Andrei de Aoleu (=aliaj semipretios, vandut cu preponderenta de catre bisnitarii din talcioc) wink.gif
Deocamdata se afla la gradul de Andrei.

Si la sfarsit, tragem linie (cine stie, poate il vom influenta si pe Mos Craciun wink.gif )
Va place ideea? Sugestii?
Rog seriozitate si exigenta. tongue.gif
Alondra
Eu n-am de ce sa-i dau decat ca e admin bun! smile.gif eusa_clap.gif
dyana
Si am si o propunere:

, pentru asta, de aici:

QUOTE(Andrei @ Feb 11 2009, 02:08 PM) *
mallina, probabil postarile de la categoria jocuri nu se vor aduna. Voi testa din punct de vedere tehnic si aceasta optiune
dyana
pai propune-l pentru un fapt concret, sa stim si noi ce-a facut tongue.gif
Alondra
QUOTE(dyana @ Feb 12 2009, 06:48 PM) *
pai propune-l pentru un fapt concret, sa stim si noi ce-a facut tongue.gif

Pt ansamblu..ca se ocupa de forum! rolleyes.gif
Claudia Elena
Andrei rules.... nanner.gif nanner.gif nanner.gif ...da' totusi dau un BAD ANDREI pentru culorile alea pe care le-a pus...nu-mi plac defel...
puka
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif super.gif
Draga mea Dyana, inca odata am impresia ca suntem pe aceeasi lungime de unda; chiar aseara gandindu-ma daca exista un topic de "sugestii si reclamatii', as fi zis eu in gandul meu, dar pana la urma, pt ca nu aveam reclamatii, am zis ca voi intitula un topic; " Impresii si ... nu gasesc al 2 lea cuvant (uuupss tocmai s-a deschis Porcusorul !!!! wub.gif laugh.gif ) si inca ceva : esti o tipa foarte directa si la obiect si asta-mi place tare mult.
Stii, se pune ca in viata sunt 2 feluri de oameni:
I - oamenii care fac
II - oamenii care nu recunosc laugh.gif super.gif

gabytza
QUOTE(dyana @ Feb 12 2009, 08:48 PM) *
pai propune-l pentru un fapt concret, sa stim si noi ce-a facut tongue.gif


As dorii sa il propun si eu la aceeasi categorie pentru faptul ca sterge mesajele celor care incearca sa ne vanda diverse chestii ( presupun ca el este "vinovatul").......mi-e greata de toate forumurile alea in care diferite persoane, sub un pretext sau altul incearca sa-si faca reclama........un trandafir.gif si de la noi
puka
Am uitat doh.gif in privinta Adminului ... ma mai gandesc yes.gif
LoriG
QUOTE(dyana @ Feb 12 2009, 06:46 PM) *
Si am si o propunere:

, pentru asta, de aici:


yes.gif .. deci trebuiesc 3 voturi pro pentru a i se acorda da?
Il poti considera pe al meu primul!

dyana
QUOTE(alondramona @ Feb 12 2009, 06:53 PM) *
Pt ansamblu..ca se ocupa de forum! rolleyes.gif

per ansamblu, sunt de acord cu tine; de asta mi-am si permis sa deschid topicul smile.gif

QUOTE(puka @ Feb 12 2009, 06:55 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif super.gif
Draga mea Dyana, inca odata am impresia ca suntem pe aceeasi lungime de unda; chiar aseara gandindu-ma daca exista un topic de "sugestii si reclamatii', as fi zis eu in gandul meu, dar pana la urma, pt ca nu aveam reclamatii, am zis ca voi intitula un topic; " Impresii si ... nu gasesc al 2 lea cuvant (uuupss tocmai s-a deschis Porcusorul !!!! wub.gif laugh.gif ) si inca ceva : esti o tipa foarte directa si la obiect si asta-mi place tare mult.
Stii, se pune ca in viata sunt 2 feluri de oameni:
I - oamenii care fac
II - oamenii care nu recunosc laugh.gif super.gif

eu recunosc ca.........am avut si muze pe masura laugh.gif
Danutza_rge
Dyana ma uimesti pe zi ce trece bere.gif

apropo de unde le luam cand vrem sa-i dam calificative? rolleyes.gif rolleyes.gif
dyana
QUOTE(Claudia Elena @ Feb 12 2009, 06:54 PM) *
Andrei rules.... nanner.gif nanner.gif nanner.gif ...da' totusi dau un BAD ANDREI pentru culorile alea pe care le-a pus...nu-mi plac defel...

ai dreptate.........si totusi, ce optiuni avea? mellow.gif

QUOTE(gabytza @ Feb 12 2009, 06:57 PM) *
As dorii sa il propun si eu la aceeasi categorie pentru faptul ca sterge mesajele celor care incearca sa ne vanda diverse chestii ( presupun ca el este "vinovatul").......mi-e greata de toate forumurile alea in care diferite persoane, sub un pretext sau altul incearca sa-si faca reclama........un trandafir.gif si de la noi

votat
dyana
reply la primul meu post, cred ca e cel mai usor, danutza
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Feb 12 2009, 09:14 PM) *
reply la primul meu post, cred ca e cel mai usor, danutza



Andrei
In cei aproape 3 ani de cand ma ocup de forumul UtileCopii, mi s-a intamplat de cateva ori bune sa primesc intrebari (sau sa aud pareri) de genul:

- "Nu te plictisesti pe un forum de mamici?" sau
- "Alt tip de forum nu gaseai sa administrezi? Tocmai de mamici si viitoare mamici?" sau
- "Forum de mamici? Ce plictiseala" sau
- "... si ce dracu faci acolo?"
...si cate si mai cate smile.gif

Eu vreau sa va spun ca am avut un mare noroc. Vreau sa va spun ca in acesti ani am descoperit o lume superba. Nu exagerez deloc. Lumea mamicilor, lumea celor ce isi doresc foarte mult un copil, lumea celor care au aflat si stiu ce este, cu adevarat, cel mai important in lumea asta. Zambetul unui copil.

Bun, o sa spuneti si cei cu asta? Ce-are topicul asta cu prefectura ta? smile.gif
Are. Pentru ca un topic ca acesta raspunde, de fapt, tuturor intrebarilor celor despre care va spuneam mai devreme:

- In forumul UtileCopii nu ma plictisesc niciodata
- Imi dau seama pe zi ce trece ca un alt tip de forum nu mi-as fi dorit sa administrez.
- NU ma plictisesc deloc. Absolut deloc. Ba mai mult. E super smile.gif
- Rad foarte des ( exemplu concret aici smile.gif ) si aflu foarte multe lucruri importante, datorita voua (va multumesc)

Cat despre culori.. eu am zis ca se pot schimba. Dar dat fiind ca totul este o joaca, are vreun sens? liwlol.gif
Alondra
QUOTE(Andrei @ Feb 12 2009, 07:24 PM) *
- In forumul UtileCopii nu ma plictisesc niciodata
- Imi dau seama pe zi ce trece ca un alt tip de forum nu mi-as fi dorit sa administrez.
- NU ma plictisesc deloc. Absolut deloc. Ba mai mult. E super smile.gif
- Rad foarte des ( exemplu concret aici smile.gif ) si aflu foarte multe lucruri importante, datorita voua (va multumesc)

Cateodata imi pun si eu intrebarile astea, ce caut eu aici, prin toate topicurile...ca mamica nu sunt! rolleyes.gif
Uite ca ai raspuns tu la toate intrebarile astea..smile.gif notworthy.gif
Si eu fac maine 1 an aici.....si SUNT DEPENDENTA! nanner.gif
Claudia Elena

- Cat despre culori.. eu am zis ca se pot schimba. Dar dat fiind ca totul este o joaca, are vreun sens? liwlol.gif
[/quote]
Am o idee...(waaaww....are o blonda o idee...) sa ne pui margaretute in functie de numarul de postari...o margareta...doua ...trei....
ninina
QUOTE(alondramona @ Feb 12 2009, 09:29 PM) *
Cateodata imi pun si eu intrebarile astea, ce caut eu aici, prin toate topicurile...ca mamica nu sunt! rolleyes.gif
Uite ca ai raspuns tu la toate intrebarile astea..smile.gif notworthy.gif
Si eu fac maine 1 an aici.....si SUNT DEPENDENTA! nanner.gif

Oooooooo RAmonik...deci maine bere.gif bere.gif avem sarbatoare aici.... nanner.gif nanner.gif ...LA mmai multi in continuare,,,, super.gif tzuc.gif
Claudia Elena
Vreau sa-mi apara Mami de Simina si vreo cateva margaretute.... partners.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Feb 12 2009, 07:32 PM) *
Oooooooo RAmonik...deci maine bere.gif bere.gif avem sarbatoare aici.... nanner.gif nanner.gif ...LA mmai multi in continuare,,,, super.gif tzuc.gif

Da! Mersi!La fel! tzuc.gif
ninina
MAi fetelor...eu sunt incantata cu culorile....sper ca nu sunteti de acord doar cu negru si alb....asta este pt batrani... liwlol.gif
Doar noi aici pe forum suntem fete tinere...ar trebuie sa fie asa colorat forumul....cel mai colorat.....
Bravo Andrei...ai zece voturi de la mine.... nanner.gif nanner.gif ..SA nu va mai zic...ca imi place rosu la nebunie....
Ai ales cele mai frumoase culori..daca alegeai galben nici nu se observa...ne trebuia ochelari....asa ca este super... eusa_clap.gif
puka
Ieri cand am deschis topicul "Am nevoie de idei. Ma ajutati?.", citind toate postarile care incepeau cu "Andrei..." imaginea mea a fost urmatoarea ;


Asa ca fetelor, cine ne suporta cel mai mult pe noi, cine ne rezolva greselile si cine are intotdeauna grija sa ne faca dedicatii ??? si sa nu uitam ca ne-a si cantat !!!
Dyana, eu ar trebui sa am doua voturi pt GOOD ANDREI GOOD ANDREI
dyana
ok, ok, m-ati convins: sunt si eu de acord cu un Good Andrei din oficiu (macar pt postul lacrimogen de mai sus laugh.gif ). Cu cel al pukai si al Claudiei se strang 3, iar propunerea Ramonei se va concretiza in primul .
Felicitari, Andrei. Cat despre ce spun ceilalti.......eu ce sa mai spun: mie mi se recomanda sa ma duc sa imi caut o slujba daca tot sunt "plecata" de acasa 7-8 ore pe zi...pe forum laugh.gif si na' eu sunt mamica doh.gif
ruxy
Dupa parerea mea Andrei merita locul I in top 100 admini de forumuri wink.gif

si fara doar si poate este BEST of THE BEST of THE BEST of THE BEST.........





si are toata lauda si stima hi.gif hi.gif hi.gif ...



Felicitari Andrei!!! guitar.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Alondra
Andrei, vezi cat esti de iubit!? smile.gif Cel mai bun admin ! eusa_clap.gif super.gif
gabytza
QUOTE(alondramona @ Feb 12 2009, 11:53 PM) *
Andrei, vezi cat esti de iubit!? smile.gif Cel mai bun admin ! eusa_clap.gif super.gif

Si cand te gandesti cate femei ai in jurul tau................ notworthy.gif , toti ar trebui sa-ti zica BRAVO ANDREI
dyana
QUOTE(gabytza @ Feb 12 2009, 09:57 PM) *
Si cand te gandesti cate femei ai in jurul tau................ notworthy.gif , toti ar trebui sa-ti zica BRAVO ANDREI

toti...ceilalti admini? liwlol.gif))))
laura83
QUOTE(rux25 @ Feb 12 2009, 09:30 PM) *
Dupa parerea mea Andrei merita locul I in top 100 admini de forumuri wink.gif

si fara doar si poate este BEST of THE BEST of THE BEST of THE BEST.........

si are toata lauda si stima hi.gif hi.gif hi.gif ...



Felicitari Andrei!!! guitar.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

subscriu, rux!!!
ANDREI IS THE BEST ADMIN IN THE WORLD
EMY2000
sincer vorbind m-am mai inscris si pe alte forumuri.dar asa cum m-am inscris tot asa le-am si lasat.est primul forum pe care am intrat si asa va ramane.nu ma atrage deloc sa intru in alta parte.aici am gasit niste fete de nota 10.iar de admin nici nu mai zic.e de nota 100.
Luka
QUOTE(Andrei @ Feb 12 2009, 07:24 PM) *
In cei aproape 3 ani de cand ma ocup de forumul UtileCopii, mi s-a intamplat de cateva ori bune sa primesc intrebari (sau sa aud pareri) de genul:

- "Nu te plictisesti pe un forum de mamici?" sau
- "Alt tip de forum nu gaseai sa administrezi? Tocmai de mamici si viitoare mamici?" sau
- "Forum de mamici? Ce plictiseala" sau
- "... si ce dracu faci acolo?"
...si cate si mai cate smile.gif

Eu vreau sa va spun ca am avut un mare noroc. Vreau sa va spun ca in acesti ani am descoperit o lume superba. Nu exagerez deloc. Lumea mamicilor, lumea celor ce isi doresc foarte mult un copil, lumea celor care au aflat si stiu ce este, cu adevarat, cel mai important in lumea asta. Zambetul unui copil.

Bun, o sa spuneti si cei cu asta? Ce-are topicul asta cu prefectura ta? smile.gif
Are. Pentru ca un topic ca acesta raspunde, de fapt, tuturor intrebarilor celor despre care va spuneam mai devreme:

- In forumul UtileCopii nu ma plictisesc niciodata
- Imi dau seama pe zi ce trece ca un alt tip de forum nu mi-as fi dorit sa administrez.
- NU ma plictisesc deloc. Absolut deloc. Ba mai mult. E super smile.gif
- Rad foarte des ( exemplu concret aici smile.gif ) si aflu foarte multe lucruri importante, datorita voua (va multumesc)

Cat despre culori.. eu am zis ca se pot schimba. Dar dat fiind ca totul este o joaca, are vreun sens? liwlol.gif



Vezi d-aia te iubim noi pe tine : ca esti mai destept si mai intelept ... ca altii ! hi.gif wink.gif
max
QUOTE(Claudia Elena @ Feb 12 2009, 07:31 PM) *
Am o idee...(waaaww....are o blonda o idee...) sa ne pui margaretute in functie de numarul de postari...o margareta...doua ...trei....


nono.gif Eu nu vreau margarete, ca nu-s pensiune liwlol.gif

pentru Andrei: good boy. ( am mai zis, l-as lua acasa, dar e tarziu yes.gif )
diutza
AM RAS CU LACRIMI CITIND ACEST TOPIC. DYANA ESTI O GHIDUSA.
Si pt ca ai avut asa o idee super, uite, trec si eu in dreptul lui Andrei un GOOD BOY pt ca, impins de cele 100 de ... gratii, ne-a cantat si ne-a aratat ca: ce nu face el pentru noi!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.