Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Tatal Anului
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
puka
Eu am fost socata de acest filmulet, cat m-am uitat nu stiam daca sa rad sau sa plang crybaby.gif

roxanne
Doamne...cred ca omului ii lipseste o doaga..... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif cred ca i-a dislocat toate incheieturile bietului copil.
ninina
Doamne fereste............saracul copil....si cu o papusa mie mila sa fac ce a facut barbatul asta cu copilul....
......exista gimnstica pt bebe...dar....asta nu prea seamana....
.....chiar socant wub.gif
Claudia Elena
Hmmm...interesanta gimnastica...am sa incerc si eu cu fica'mea... liwlol.gif

P.S.....glumesc...m-am ingrozit practic...
LoriG
QUOTE(puka @ Feb 4 2009, 07:37 PM) *
Eu am fost socata de acest filmulet, cat m-am uitat nu stiam daca sa rad sau sa plang crybaby.gif



Eu sper sa fie trucaj!
marimaria
Eu cred ca-i trucaj....e imposibil sa mainile copilului sa se poata roti in halul asta...incercati
Claudia Elena
QUOTE(marimaria @ Feb 4 2009, 07:44 PM) *
Eu cred ca-i trucaj....e imposibil sa mainile copilului sa se poata roti in halul asta...incercati


...sa incercam???esti sigura???
USA
E o nebunie curata........la varsta acestui pui.....se poate farte usor sparge un vas de sange din cauza acestor nebunii de miscari..so..ori e trucat....ori sunt nebuni......intrebarea este...cum de nu sa prins nici o autoritate de acest film????
mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Oanaaa
imposibil... sigur e trucajjjj .... NU SE POATE ASHA CEVA...... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
nu scotea nici un sunet bebe decii.... nu are cummmmmm oricum la inceput eram nervoasa, la un mom dat m-a bufnit rasu
G.Raluca
Deci interesant este ca bebelul se simtea foarte bine ...era tot un zambet rolleyes.gif
Socant mi sa parut si mie ...oare tati o fi de la circ?si stie ce face... rolleyes.gif
Danutza_rge
CRED CA E TRUCAT FILMULETUL mad.gif mad.gif mad.gif
liliana2u
Bebelusii sunt f. flexibili, iar cazul era expus ca fiind real, am transmis si eu filmuletul tuturor din lista mea, in urma cu vreo luna, se pare ca nu l-ati urmarit rolleyes.gif ca s-ar fi emis reactii, de la prietena ce mi l-a trimis am inteles ca bebeul are 9 luni, iar cel ce presta, e campion de aerobic sau gimnastica, ceh sau ceva origine slava...
andaro
Eu mai mult de 1 min nu m am putut uita ohmy.gif ....bietul copilash sad.gif ....altcumva n-a putut sa i verifice flexibilitatea? doh.gif
G.Raluca
QUOTE(mallina2u @ Feb 4 2009, 09:41 PM) *
Bebelusii sunt f. flexibili, iar cazul era expus ca fiind real, am transmis si eu filmuletul tuturor din lista mea, in urma cu vreo luna, se pare ca nu l-ati urmarit rolleyes.gif ca s-ar fi emis reactii, de la prietena ce mi l-a trimis am inteles ca bebeul are 9 luni, iar cel ce presta, e campion de aerobic sau gimnastica, ceh sau ceva origine slava...



...deci eram pe undeva pe aproape rolleyes.gif
liliana2u
QUOTE(G.Raluca @ Feb 4 2009, 08:47 PM) *
...deci eram pe undeva pe aproape rolleyes.gif


da, dar nu l-ai vazut deja, ca iti trimisesem... si chiar m-am minunat si eu.. dar nu as face copilului meu asa ceva..
G.Raluca
QUOTE(mallina2u @ Feb 4 2009, 09:49 PM) *
da, dar nu l-ai vazut deja, ca iti trimisesem... si chiar m-am minunat si eu.. dar nu as face copilului meu asa ceva..



...nu l-am vazut ...nu aveam program cu care sa pot vedea ...dar acum am notworthy.gif ...nici eu nu as face ...
alexandra81
Orice ai fi ca parinte si oricat de flexibil ar fi copilul tau....TREBUIE SA FII NEBUN sa faci asa ceva cu el.... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Eu ca mama nu as permite... oricata incredere as avea in sot... ohmy.gif
oktavia
Sigur este trucaj......nu se poate asa ceva.
cristinu_tza
Si eu zic ca e trucaj. Am ras de sot ca l-a vazut si el din nimereala si tot repeta: Ai mai, nu se poate asa ceva...e nebun asta...nu, nu pot sa cred...e criminal asta...si tot asa o tinea....smile.gif)
alexandra81
QUOTE(cristinu_tza2 @ Feb 4 2009, 05:05 PM) *
Si eu zic ca e trucaj. Am ras de sot ca l-a vazut si el din nimereala si tot repeta: Ai mai, nu se poate asa ceva...e nebun asta...nu, nu pot sa cred...e criminal asta...si tot asa o tinea....smile.gif)


Pai si avea mare dreptate oFloare1.gif
ams
daca e pe bune, e un imbecil. chiar daca admitem ca un copil este atat de flexibil, ar fi putut sa-i alunece din mana - si nu l-as fii vazut prea bine daca se izbea de vreun perete.

marimaria
Mie dupa primele miscari si zburat in aer mi-a venit sa dau la rate.
Daca e real cre ca bebe nu a mancat nimic toata ziua altfel dadea si el la rate.
dyanp
Daca-l vedeau serviciile sociale de aici, ii luau copilul. Sa-i dea Dumnnezeu sanatate sa nu-i pocneasca vreun vas pe creier. Ala nu e tata, e un inconstient.
marimaria
QUOTE(dyanp @ Feb 4 2009, 11:24 PM) *
Daca-l vedeau serviciile sociale de aici, ii luau copilul. Sa-i dea Dumnnezeu sanatate sa nu-i pocneasca vreun vas pe creier. Ala nu e tata, e un inconstient.


Asa si la noi, dar mi se pare ca filmuletul ala e cam vechi.....ati vazut cum e tuns tatal? Stil anii 80-90
ari05
DD fereste !!!!!!!!!!!
omul ala e handicapat ? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gif
inteleg ca sunt flexibili bebelasii... si poate fi ala campionu beep***beep la ce vrea el, dar sa faci asa ceva cu un bebelas ?!?!?! mad.gif sper si eu ca e trucat filmuletul !
Mih@ela
QUOTE(marimaria @ Feb 4 2009, 06:44 PM) *
Eu cred ca-i trucaj....e imposibil sa mainile copilului sa se poata roti in halul asta...incercati

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

psihopat tata..daca e...!!!
enyk
Saracu jucaus.gif ; in caz daca ste adevarat
-cu siguranta parintii aceea nu sunt persoane 100% sanatoase
-in orice cazi imi pare fff rau de jucaus.gif
nalya
QUOTE(marimaria @ Feb 4 2009, 08:44 PM) *
Eu cred ca-i trucaj....e imposibil sa mainile copilului sa se poata roti in halul asta...incercati

si eu sunt de parere ca e trucaj,la cum ii roteste manutele,in plus,ar urla bietul copil!totusi,asta e nebunie curata!!!mare ti-e gradina Doamne!!!
shanty
am vazut si eu filmuletul mai demult.... intr-adevar, si mie mi se pare un pic "socant" filmuletul, dar nici chiar sa imi permit sa-l fac pe tata imbecil si handicapat.....nu mi se pare corect..... oFloare1.gif
in primul rand, cred ca face de mult exercitii cu BB si a inceput cu unele mai usoare....eu am vazut bebei balansati de manute (nu ca in clipulet) si sunt tare incantati......in plus, cum a zis mallina, ei sunt foarte flexibili si mobili.........
intr-adevar, e putin cam mult, dar eu cred ca "s-au antrenat"
si ma scuzati, dar daca ati vedea cum arata o sedinta de gimnastica de performanta cu copii de 5 ani....vi s-ar parea mai socant....
atata timp cat BB nu plange si nu vomita, inseamna ca se simte OK (nu cred ca BBii pot rabda durerea in tacere si fara grimase), asa ca eu zic sa nu ne mai erijam in justitiari....ca nu stim toate detaliile........
nici eu nu as face asa ceva, dar pt ca nu ma simt in stare sa il tin.......
giulia_0319
ohmy.gif eu sper din tot sufletul sa fie trucaj...nu am rezistat sa ma uit ana la capat...mi-au tasnit lacrimile instant. sad.gif ...nu pot sa cred! mad.gif
lia maria71
zau ca nu ma pot uita la acest "tatic" ce face cu bebele!!!!!!!! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
Karmen
Cred ca nu poate fi numit "tatal anului", ci mai degraba "DEMENTUL ANULUI". Uite cui da Dumnezeu copii. Altii isi doresc copii din tot sufletul , iar inconstientul asta ii pune viata in pericol propriului sau copil. wife.gif
mariusforja
bunaseara mamici
parosama
e nebun?
fidodido
Nu e prima oara cand vad filmuletzul,,,dar tot raman fara replica..
ramoandy
sunt perfect deacord nu Karmen. asta nu se poate numi "tata" nici in cele mai urate cosmare ale lui. e un dement in toata puterea cuvantului. chiar asa:autoritatile ce fac? dorm in front. mad.gif mad.gif mad.gif nono.gif
Crizata
wink.gif) eu nu stiu ce sa mai cred ... m-as bucura sa fie trucaj:d
Mikaell



DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!!!!! DAR CE CREDE CA ACEL COPILAS E O PAPUSA SA FACA CE VREA CU EL????!!!!!!"MAMICA" LUI ASA O FI FACUT CU EL??!!!!!!!!! anima1.gif SPER TOTUSI SA FIE UN TRUCAJ!!!!!!!!!! sad.gif
maria2008
Eu cred ca e trucaj.Daca ar face cineva asa ceva cu copilul meu l-as strange de gat.Nici nu am putut sa ma uit pana la final. nervi.gif

mia22_ro
aveam emotii ca-l scapa...a distrus saracutu bebe
calinel

Ce baiat ... ELASTIC !!!
Iar tata ce nebunnnnnnnnnnnn !!!
mamiralu
doamne:))la inceput m-am speriat....dar apoi mi-am dat seama ca e trucat....nu avea cum sa faca asa ceva ...rupea mana din start...il vedeati cu mana in mana...doamne>.....e trucat totul:P:P::Pslava domnului
Kris&Robert
de-a dreptul SOCANT! asta daca ar fi adevarat!
ceea ce nu cred!
ingerasu
wacko.gif blush.gif nebunie?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.