Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Muzica Piticilor Mei
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog CLAU_DITZA23
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jan 31 2009, 01:54 PM) *

Suuuuuuuper tare....cum sa nu le placa? rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif hug.gif
lia maria71
am constatat ca si alor mei le place muzica asta!!chris chiar a si cantat cu ei!!iar robi a dansat ca ei!!!
super!!
CLAU_DITZA23
Osa pun toate melodiile ce le plac lor aici si cand cer sa intru aici direct ca ma enerveaza sa caut de fiecare data pe net rolleyes.gif
CLAU_DITZA23
http://www.youtube.com/watch?v=mZbQgTlT1Y8
CLAU_DITZA23
http://www.youtube.com/watch?v=B6zsdYQnWu4
Danutza_rge
dyana
si mie imi place mult varianta asta pt gummy love1.gif Lara insa s-a cam saturat de ea; se uita acum la toate prostiile tongue.gif

Clau, poti sa iti faci un playlist pe youtube, ca sa iti fie mai usor, si sa ii dai play all.
ruxy
QUOTE(dyana @ Feb 21 2009, 11:25 AM) *
si mie imi place mult varianta asta pt gummy love1.gif Lara insa s-a cam saturat de ea; se uita acum la toate prostiile tongue.gif

Clau, poti sa iti faci un playlist pe youtube, ca sa iti fie mai usor, si sa ii dai play all.


Ai incercat sa dansezi cu ea pe melodie?

dyana
nu ma pot apropia de ea: vrea sa o las sa danseze singura laugh.gif
ruxy
QUOTE(dyana @ Feb 21 2009, 11:38 AM) *
nu ma pot apropia de ea: vrea sa o las sa danseze singura laugh.gif

Danseaza langa ea laugh.gif
dyana
QUOTE(rux25 @ Feb 21 2009, 11:47 AM) *
Danseaza langa ea laugh.gif

cine, eu? laugh.gif
ruxy
QUOTE(dyana @ Feb 21 2009, 11:52 AM) *
cine, eu? laugh.gif

Da chiar tu...e bine sa arati uneori ca poti fi si o mami amuzanta rolleyes.gif
dyana
QUOTE(rux25 @ Feb 21 2009, 12:41 PM) *
Da chiar tu...e bine sa arati uneori ca poti fi si o mami amuzanta rolleyes.gif

arat...dar aleg alt mod de a ma exprima biggrin.gif
ruxy
QUOTE(dyana @ Feb 21 2009, 12:46 PM) *
arat...dar aleg alt mod de a ma exprima biggrin.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif tu stii mai bine...dar esti frumoasa si ti-ar sta bine sa dansezi...ahhh plus ca face bine la silueta laugh.gif laugh.gif laugh.gif
dyana
QUOTE(rux25 @ Feb 21 2009, 12:47 PM) *
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif tu stii mai bine...dar esti frumoasa si ti-ar sta bine sa dansezi...ahhh plus ca face bine la silueta laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ma crezi ca prefer sa cant decat sa dansez? Macar asa stiu ca amuz...nu sochez liwlol.gif)))
ruxy
QUOTE(dyana @ Feb 21 2009, 01:20 PM) *
ma crezi ca prefer sa cant decat sa dansez? Macar asa stiu ca amuz...nu sochez liwlol.gif)))

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ruxy
Pentru pretiosii mei preferati partners.gif

Pinocchio

ruxy
Pinocchio Klick Klack

ruxy
Pinocchio "L'oiseau electrique"

LoriG

Pentru ca inca suntem bolnavioare si e week-end...amandoua ascultam ceva mai soft...



O impartasim cu voi!
Pupici!
CLAU_DITZA23
Iti multumim tare mult Ruxi sa stii ca sunt foarte incantati si le place mult tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(LoriG @ Feb 21 2009, 03:09 PM) *

Pentru ca inca suntem bolnavioare si e week-end...amandoua ascultam ceva mai soft...



O impartasim cu voi!
Pupici!

partners.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(Danutza_rge @ Feb 20 2009, 10:53 PM) *

Asta e preferata lor nu am avut timp sa o postez toata ziulicaimi spun,veau gumy bel rolleyes.gif
ruxy
Pentru pretiosii mei preferati partners.gif jucaus.gif jucaus.gif

Jordy - Dur Dur D'etre Bebe

CLAU_DITZA23
QUOTE(rux25 @ Mar 19 2009, 07:22 PM) *
Pentru pretiosii mei preferati partners.gif jucaus.gif jucaus.gif

Jordy - Dur Dur D'etre Bebe

Ruxi ce bucurie mi-ai facut melodia asta imi place si mie tare,tare mult poooop notworthy.gif oFloare1.gif
USA

Uram o zii a martisorului plina de frumos, iubire si binecuvantare mamy meu drag!
Va iubim!

Lusha&Zbenguica
O primavara plina de soare si voie buna!!!!


elena-koller
Va dorim o primavara fericita!
Tania_25
natsandrea
anku
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.