Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Echipa Utilecopii A Intalnit Castigatorul Copilul Anului - Editia 1
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Intalniri UtileCopii. Mamici, tatici, copii - fata in fata :)
Pagini: 1, 2
Andrei
Echipa UtileCopii a intalnit castigatorul Copilul Anului

Da smile.gif
Am fost chiar acasa la castigator sa ducem cadourile, in valoare de 1.000 RON (10 milioane lei vechi)
Si pentru ca s-a intamplat ca el sa fie din Sibiu, am fost la Sibiu smile.gif unde am si filmat. smile.gif

Asa ca, mai jos, puteti vedea imagini video cu Vlad, castigatorul primei editii http://www.copilul-anului.ro dar si cu mamica, taticul, bunica si bunicul lui Vladut smile.gif

A inceput o noua editie COPILUL ANULUI, te poti inscrie deja smile.gif


PS: A fost un drum foarte frumos: Bucuresti - Pitesti - Dealul Negru - Valcea - Valea Oltului - Sibiu. Majoritatea stiti ca mi-e foarte drag sa conduc, asa ca a fost o placere, iar familia lui Vladut ne-a impresionat cu caldura si ospitalitatea cu care ne-a primit smile.gif
Andrei
Gataaaaaaaaaaaa smile.gif

Mai jos puteti vedea filmul cu Vladut, castigatorul editiei intai a concursului copilul-anului.ro



In cateva zile va incepe EDITIA II-a a concursului. Fiti pe faza smile.gif
Danutza_rge
bravo Andrei hi.gif ..............pentru tot , si pt ca ai fost pana acolo e un lucru mare , felicitari si puiutului care a iesit castigator bananab.gif ............ e tare dulce tzuc.gif

PS te-ai ca-m chinuit pana ai intrat in scara blocului
tongue.gif
irinaririna
super gestul... felicitari! hi.gif
Claudia Elena
Andrei si noi te salutam... partners.gif
Foarte frumos...pe mine chiar m-a emotionat... crybaby.gif

P.S. Imi place freza ta Andrei... biggrin.gif
liliana2u
Felicitari, Andrei, pt initiativa! Felicitari castigatorului!

si, Andrei, poti sa devii tatic, daca ai reusit tu sa asamblezi un scaun de masa, stii ce sa iei pt varsta fiecaruia wink.gif , deja esti priceput in ale cresterii bebicilor.. am vazut ca si trag puiutii la tine, asa ca treci la treaba si sa te vedem si pe tine parinte smile.gif
USA
AM PLANS CU VOI....ANDREI ESTI DE MILIOANEEE...SA-TI DEA DUMNEZEU SANATATE...SA ADUCI BUCURIE IN CAT MAI MULTE CASE CA IN ACEASTA A LUI VLADUT.....dar si in casele celorlalti.....una din case e si a a noastra!
tzuc.gif hi.gif hi.gif hi.gif hi.gif hi.gif
diana1318
Cum spunea si mallina ,cand priveam filmuletul primul gand care mi-a trecut prin minte a fost: pe cand un pui de Andrei ?

Eram cu Aida in brate cand l-am vizionat si am constatat ca ai lipici la bebelusi - fetita mea radea de cate ori apareai in cadru smile.gif ; bine , mai radea si cand canta broscuta tongue.gif , dar asta e alta poveste wink.gif

Felicitari si la cat mai multi castigatori !
cristinu_tza
Felicitari lui Vlad si felicitari tie Andrei!
Emotionant filmuletul, emotionanta bucuria acestui copil si a parintilor lui.
dekko_flori
felicitari vlad, pupam pe andrei
si te asteptam si pe la tg-jiu poate daca ai placerea sa vii
sa vezi si oltenia, chiar in vizita doar te asteptam , oFloare1.gif
G.Raluca
Esti minunat,Andrei! Bravo tie!Te salutam si noi! partners.gif
Felicitari,Vladut!Am trait emotia alaturi de voi! tzuc.gif
Alondra
Felicitari Vladut din Sibiu! eusa_clap.gif
Felicitari echipei UtileCopii pt acest concurs si ..la mai multe! bere.gif smile.gif
Luka
Felicitari ,Vladut! floare2.gif
Bravo , Andrei ! rolleyes.gif
Nu stiu de ce dar mi-au dat lacrimile ...
...si cred ca vreau si eu o broascutza ! blush.gif
EMY2000
ANDREI VREAU SA ZIC CA MI-AU DAT LACRIMILE.SI CHIAR.....PE CAND UN PUI DE ANDREI?TOCMAI AI SPUNEAM SURORI MELE CA AI LIPICI LA COPII , CA NICI ALEXA MEA NU A ZIS NIMIC CAND AI LUAT-O IN BRATE DESI NU PREA STA CINE NU CUNOASTE.ASA CA TE ASTEPTAM CU O ASEMENEA VESTE.FELICITARI INCA ODATA. tzuc.gif
Andrei
Va multumesc din suflet tuturor pentru vorbele frumoase. Dupa ce muncesti doua zile la un film pe care il tot revezi si iar si iar... ai impresia ca nu a iesit asa cum sperai. Si inca mai cred asta. Nu suntem profesionisti, am invatat sa filmam odata cu UtileCopii, iar singurul lucru pe care ne bazam este sufletul pe care il punem in ceea ce facem.

Ma bucur ca v-a placut si va multumesc inca o data. Cat priveste "puiul de Andrei", probabil ca cel ce si-l doreste cel mai mult este chiar Andrei, insa toate la timpul lor sau mai bine zis, atunci cand va fi dat sa fie smile.gif

Intre timp am adaugat filmul si in youtube. Cred ca se vede mai bine in trilulilu.ro

VALERIA OANA
Nu ma pot uita, dar sunt sigura ca a fost frumos. Felicitari
Alondra
QUOTE(Andrei @ Jan 28 2009, 06:09 PM) *
Va multumesc din suflet tuturor pentru vorbele frumoase. Dupa ce muncesti doua zile la un film pe care il tot revezi si iar si iar... ai impresia ca nu a iesit asa cum sperai. Si inca mai cred asta. Nu suntem profesionisti, am invatat sa filmam odata cu UtileCopii, iar singurul lucru pe care ne bazam este sufletul pe care il punem in ceea ce facem.

Ma bucur ca v-a placut si va multumesc inca o data. Cat priveste "puiul de Andrei", probabil ca cel ce si-l doreste cel mai mult este chiar Andrei, insa toate la timpul lor sau mai bine zis, atunci cand va fi dat sa fie smile.gif

Intre timp am adaugat filmul si in youtube. Cred ca se vede mai bine in trilulilu.ro


Off..la mine pe Trilulilu se intrerupea la fiecare 3 secunde!Asa l-am vazut pe tot! doh.gif Bine ca l-ai pus si pe Youtube!
Andrei, se iau fetele de tine cu puiul de Andrei, poate ar trebui sa te trec pe lista de Aspiranti biggrin.gif tongue.gif
Aaaa......si acuma am auzit mai bine, Aleea Taberei! bananab.gif Cartierul copilariei mele! bananab.gif
VALERIA OANA
Pe lista de aspiranti la ce? Sunt sigura ca procesul tehnologic ii place lui Andrei, dar cine este doamna....Andrei?
Alondra
QUOTE(VALERIA OANA @ Jan 28 2009, 06:16 PM) *
Pe lista de aspiranti la ce? Sunt sigura ca procesul tehnologic ii place lui Andrei, dar cine este doamna....Andrei?

Aspiranti la bebe! doh.gif
VALERIA OANA
Ce-ai fato....ma prind mai greu...sunt "blonda"
ruxy
Esti un om deosebit Andrei, ai tot respectul meu! trandafir.gif smile.gif Felicitari Echipei Utile! eusa_clap.gif
Mih@ela
OAU!!!
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif hi.gif
oktavia
Felicitari pentru munca depusa Andrei!
Felicitari si lui Vladut.
LoriG
Felicitari Domnisorului Vlad Turcu, pentru onorantul titlu bananab.gif si pentru cadourile minunate pe care le-a primit, felicitari parintilor, bunicilor, prietenilor, cunostintelor si noilor simpatizanti ai site-ului UTILECOPII! Cred ca sunt tare mandrii! Ma bucur din tot sufletul pentru voi!
Sa creasca mare mare, sa fie sanatos, cuminte si mancacios !
Felicitari pentru echipa Utile care a depus efortul de a merge la Sibiu!
puka
Ce pot sa spun... cuvintele sunt prea "simple" ca sa pot descrie emotiile ...
M-am bucurat pentru Vladut ca si cand ar fi fost puiul meu partners.gif
Bravo Echipa UtileCopii !!!
Andrei esti un om deosebit si pot sa spun ca datorita tie ne simtim ca intr-o familie hi.gif
Multumim oFloare1.gif
pitiflush
SUPERB!!!!!!! SI EU M-AM EMOTIONAT IN TIMPUL VIZIONARII.FELICITARI LUI VLADUT SI TUTUROR CARE AU PARTICIPAT LA ACEST CONCURS( copii,mamici , tatici, bunici, prieteni...).DAR MAI ALES ECHIPEI UTILECOPII.SUNTETI NEMAIPOMENITI.VA INVITAM SI NOI IN SPANIA DESI E CAM DEPARTE.DAR CINE STIE,POATE INTR-UN CONCEDIU DATI O FUGA PE AICI...NOI VA ASTEPTAM!!!! tzuc.gif
AdeDia
WOW!!!!SUPERB!!!!Felicitari Vladut!!! eusa_clap.gif Felicitari Andrei!!! eusa_clap.gif Felicitari echipei UtileCopii!!! eusa_clap.gif
...cata emotie si bucurie am in suflet dupa vizionarea acetui filmulet floare2.gif hug.gif tzuc.gif
...nu gasesc cuvinte potrivite sa ma exprim...imi vine sa spun intr-una WOW!!!
...ii doresc lui Vlad multa sanatate,fericire si bucurii alaturi de cei dragi...sa foloseasca sanatos toate cadourile primite tzuc.gif hug.gif ...felicitari parintilor ptr ingeras floare2.gif
...Tie Andrei si echipei UtileCopii...mult succes si multe impliniri in continuare trandafir.gif partners.gif oFloare.gif hug.gif
nico_dsb
buna ziua tuturor,sunt nicoleta ,mama lui Vladut sau mai bine zis a copilului anului. Incep prin a multumi echipei copilul anului ,ne-au facut o mare surpriza!! Nu ne-am asteptat sa fim castigatori dar, uite ca se poate :oFloare: ,a fost intr-adevar emotionant momentul cand am vazut ca puiul nostru e norocosul dar si momentul cand ne-au batut la usa incarcati de cadouri, nici nu pot spune in cuvinte ce mamica mandra sunt.Multumim inca o data tuturor care ne-au votat si mamicilor care ne-au felicitat.Vladut e foarte incantat de broscuta (asta ca am vazut ca a fost pe placul si altor mamici)dar si de celelalte cadouri (au fost chiar multe).Felicitari si celorlalti participanti si nu uitati incepe editia a doua!!!Inca o data mii de multumiri tuturor,multumim utilecopii ,succes si multa sanatate tuturor! :trandafir:
PS: Andrei chiar are lipici,Vladut a intins mainile ca vrea la el si lucrul asta nu l-a mai facut catre cineva pe care tocmai l-a cunoscut!!!!


lia maria71
felicitari tuturor,dar mai ales castigatorului!!!
Anca74
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Felicitari si pt Vlad si pt Andrei!
Dana75
Felicitari Andrei si felicitari castigatorului! eusa_clap.gif
dyana
Felicitari lui Vladut cel curajos si frumos, oFloare.gif echipei Utilecopii, atat partii deja celebre laugh.gif cat si celei enigmatice rolleyes.gif
elena31
Felicitari Andrei ! eusa_clap.gif M-ai emotionat pana la lacrimi !
Felicitari si lui Vladut ! jucaus.gif Sa creasca mare,sanatos si sa aduca numai bucurii parintilor si bunicilor! floare2.gif
CLAU_DITZA23
FELICITARI VLADUT SA CRESTI MARE SI SANATOS
CAT DESPRE TINE ANDREI NU AM CUVINTE ESTI UN OM TARE DEOSEBIT FELICITARI tzuc.gif
danna68
QUOTE(Andrei @ Jan 28 2009, 03:22 PM) *
Gataaaaaaaaaaaa smile.gif

Mai jos puteti vedea filmul cu Vladut, castigatorul editiei intai a concursului copilul-anului.ro



In cateva zile va incepe EDITIA II-a a concursului. Fiti pe faza smile.gif

Felicitari!!! oooo ce dulceata de copil Vladut, superb... felicitari Andrei te-ai descurcat foarte bine, se vede ca te plac piticii eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
damielenusa
felicitari castigatorului!
felicitari Andrei! notworthy.gif
mariceaus
F.Frumos Andrei!
Felicitari lui Vladut.
Si multumim ,Andrei pentru salutari...sper sa fim cu toti norocosi in viata.
Pupici la toate mamicile. trandafir.gif
jus_ro
Felicitari Vladut!!!!!!! oFloare1.gif
Felicitari Andrei!!!!!!!!! oFloare1.gif
sunt fara cuvinte rolleyes.gif ...minuant oFloare1.gif
pufosul
felicitari, andrei frumos si laudabil gestul tau, notworthy.gif
vladut, bravooooo pui frumos, meritai din plin totul, felicitari parintilor
erikblo
Felicitari Vladut!Sa cresti mare si sa te bucuri de cadouri.
Felicitari Andrei pt ca esti un om deosebit. eusa_clap.gif
liliana2u
QUOTE(Andrei @ Jan 28 2009, 06:09 PM) *
Ma bucur ca v-a placut si va multumesc inca o data. Cat priveste "puiul de Andrei", probabil ca cel ce si-l doreste cel mai mult este chiar Andrei, insa toate la timpul lor sau mai bine zis, atunci cand va fi dat sa fie smile.gif


Andrei, daca eu iti spun ca nu mai e mult si ti se va implini dorinta, ma crezi? eu chiar te-am vazut cu puiul tau, curand wink.gif .. si stiu ce spun, nu m-am inselat pana acum, am fete care sa confirme rolleyes.gif
asa ca sa nu ma injuri, dar chiar te vad in cel mult un an jumate... sa nu arunci cu rosii! smile.gif
Andrei
multumesc pentru urare mallina. m-as bucura sa fie cum zici tu smile.gif
georgeta23
o Doamne cat de emotionant sa te revad Andrei.... Am privit toti membrii fam filmul, tare frumos, ma faci sa regret inca o data ca nu mai pot fi alaturi de voi zi de zi si minut de minut.
TESYMO
FELICITARI VLAD ............ E UN COPIL FOARTE FRUMOS SI CUMINTE...DIN CUM S-A VAZUT DIN FILMULET.
FELICITARI ANDREI .... AI FACUT O TREABA EXCELENTA.
rucsandra
felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii floare2.gif jucaus.gif
gordunel
FELICITARII ANDREI ESTI ABSOLUT MINUNAT SI DEMN DE ADMIRAT.
Adina13Gabriela
Felicitari Vladut!Sa cresti mare si sa te bucuri de cadouri.
Felicitari Andrei! notworthy.gif
drg_rodica
Eu sunt bunica Rodica,fericita!As vrea sa va trimit mai multe poze cu Vladut imbracat cu minunatele haine pe care le-a primit dar nu stiu cum!Mama lui Vladut,Nicoleta,fiica mea ,zice ca nu are o adresa de mail unde sa le trimita.Cum sa facem ,Andrei?
Andrei
Bunica Rodica, trimite, te rog, pozele la adresa de mail info@tvcopii.ro smile.gif
Suntem curiosi sa le vedem smile.gif
Andrei
QUOTE(drg_rodica @ Feb 11 2009, 02:14 PM) *
Eu sunt bunica Rodica,fericita!As vrea sa va trimit mai multe poze cu Vladut imbracat cu minunatele haine pe care le-a primit dar nu stiu cum!Mama lui Vladut,Nicoleta,fiica mea ,zice ca nu are o adresa de mail unde sa le trimita.Cum sa facem ,Andrei?


Bunica Rodica, ne-a trimis pozele cu Vladut. Le voi adauga pe rand aici in forum smile.gif





















smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.