Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cele Mai Varza Voci De La Megastar 2009
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
Danutza_rge
tre sa aveti rabdare ca are 7 minute , e jale mare fetelor , eu nu mai pot de ras liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


maryhynt
am lesinat de ras ! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif nu mai pot!!!!!!!! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Oanaaa

ca sa te duci acolo???..... shji sa canti in halu ala....
Danutza_rge
i-a fiti atente la asta incepand cu minutul 1.25 doh.gif -

Oanaaa
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 09:20 PM) *
i-a fiti atente la asta incepand cu minutul 1.25 doh.gif -



aahhhh.... pe nebunii astia ii stiu
am ras cu lacrimi.... MARe e gradina Domnului..... doh.gif
raisa
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif am ras de ma doare burtica...sper sa nu o fi deranjat prea mult pe bebelina dar au fost prea tari...si comentariile pe masura liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(raisa @ Jan 13 2009, 08:25 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif am ras de ma doare burtica...sper sa nu o fi deranjat prea mult pe bebelina dar au fost prea tari...si comentariile pe masura liwlol.gif


raisa zi pthu si scuipa in san k sa nu iasa bb ca aia!
lia maria71
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
mia22_ro
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 09:13 PM) *
tre sa aveti rabdare ca are 7 minute , e jale mare fetelor , eu nu mai pot de ras :liwlol: :liwlol: :liwlol: :liwlol: :liwlol: :liwlol:

LE-AM MAI VAZUT PE ''VEDETE''ATUNCI CAND ERA MEGASTARUL DAR DACA VREA SA RAD DESCHID ACEST TOPIC doh.gif doh.gif doh.gif
roxanne




Babutza e super! liwlol.gif ...Cantece de pe vremea CAP-ului! liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.