Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Nikita Si Naomi In Duet
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
maryhynt
maryhynt
nikita





NIKITA E GRAVIDA!

Danutza_rge
cu cine e frate asta gravida ? cu Arcul de Triumf? doh.gif doh.gif doh.gif

si ce voce de privighetoare are, .......................am plans cand am auzit-o cum canta m-a impresionat pana la lacrimi guitar.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif
giulia_0319
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 09:46 PM) *
cu cine e frate asta gravida ? cu Arcul de Triumf? doh.gif doh.gif doh.gif

si ce voce de privighetoare are, .......................am plans cand am auzit-o cum canta m-a impresionat pana la lacrimi guitar.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif hai ca m-ai dat gata! bouncy.gif
maryhynt
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 07:46 PM) *
cu cine e frate asta gravida ? cu Arcul de Triumf? doh.gif doh.gif doh.gif

si ce voce de privighetoare are, .......................am plans cand am auzit-o cum canta m-a impresionat pana la lacrimi guitar.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif


danutza de ce ai plans? de dureri de urechi? liwlol.gif


Danutza_rge
QUOTE(maryhynt @ Jan 13 2009, 09:49 PM) *
danutza de ce ai plans? de dureri de urechi? liwlol.gif


poi da ........................tu de ce credeai? doh.gif
maryhynt
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 07:51 PM) *
poi da ........................tu de ce credeai? doh.gif


tu nu mai poti de durere de urechi da yo nu mai pot de durere de burta de atata ras ,am lesinat de ras mai ales cand am vazuto aseara la capatos intrun filmulet deochiat sa zic asa! ocupa tot cadrul camerei de filmat! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif prietenul ei nu prea se mai vedea deloc liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Alondra
Doamne, au innebunit cei din showbizul romanesc? ohmy.gif
Ce emisiuni sunt astea, mai fetelor? ohmy.gif
maryhynt
QUOTE(alondramona @ Jan 13 2009, 08:06 PM) *
Doamne, au innebunit cei din showbizul romanesc? ohmy.gif
Ce emisiuni sunt astea, mai fetelor? ohmy.gif

liwlol.gif si asta nu e nimic ramo pe langa dan diaconescu direct!!!! sa vezi acolo show in fiecare seara!
Alondra
QUOTE(maryhynt @ Jan 13 2009, 08:08 PM) *
liwlol.gif si asta nu e nimic ramo pe langa dan diaconescu direct!!!! sa vezi acolo show in fiecare seara!

Sincer, nu ma uitam nici acasa la televiziunile astea de 2 bani..
Iar aici am ajuns sa mi se scarbeasca efectiv...halal! oFloare1.gif
maryhynt
QUOTE(alondramona @ Jan 13 2009, 08:10 PM) *
Sincer, nu ma uitam nici acasa la televiziunile astea de 2 bani..
Iar aici am ajuns sa mi se scarbeasca efectiv...halal! oFloare1.gif


te cred !pai mam saturat eu dapai tu!
Oanaaa
ca sa nu mai deschid alt topic cu ratati dinastia inca o faza tare apropo de Dan Diaconescu liwlol.gif
Danutza_rge
QUOTE(maryhynt @ Jan 13 2009, 09:55 PM) *
tu nu mai poti de durere de urechi da yo nu mai pot de durere de burta de atata ras ,am lesinat de ras mai ales cand am vazuto aseara la capatos intrun filmulet deochiat sa zic asa! ocupa tot cadrul camerei de filmat! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif prietenul ei nu prea se mai vedea deloc liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



sa ineleg ca are prieten? ohmy.gif
maryhynt
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 08:25 PM) *
sa ineleg ca are prieten? ohmy.gif


da si al naibii e frumusel!!
maryhynt
QUOTE(Oanaaa @ Jan 13 2009, 08:23 PM) *
ca sa nu mai deschid alt topic cu ratati dinastia inca o faza tare apropo de Dan Diaconescu liwlol.gif



cred k pe magda ciumac a batuto rau tolea k prea umbla ea hai-hui
nalya
cu aerul tau inferior,de superioritate........
nalya
QUOTE(Oanaaa @ Jan 13 2009, 09:23 PM) *
ca sa nu mai deschid alt topic cu ratati dinastia inca o faza tare apropo de Dan Diaconescu liwlol.gif

Da,da,de unde a luat tomberonul????????? unsure.gif
Oanaaa
QUOTE(nalya @ Jan 13 2009, 11:29 PM) *
Da,da,de unde a luat tomberonul????????? unsure.gif


lo fi furat de pe undeva... shi dupaial-a spalat.... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
TESYMO
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 07:46 PM) *
[size=5]cu cine e frate asta gravida ? cu Arcul de Triumf? doh.gif doh.gif doh.gif

liwlol.gif liwlol.gif

QUOTE(Oanaaa @ Jan 13 2009, 08:23 PM) *
ca sa nu mai deschid alt topic cu ratati dinastia inca o faza tare apropo de Dan Diaconescu liwlol.gif

Na ca si-a gasit si Dan Diaconescu ce cauta.................. liwlol.gif liwlol.gif
lia maria71
zau ca lumea asta a luat-o razna.....unii,fiindca au prea mult timp si nu stiu cum sa-l foloseasca,vin la tv ca sa ne ameteasca pe noi.....
eu nu ma prea uit la aceste emisiuni......dar cand vad ce e aicic ma crucesc!!!doamne,doamne,incotro merge tara asta?
mia22_ro
QUOTE(maryhynt @ Jan 13 2009, 08:27 PM) *

vai carpatosssssssssss,ce de par avea naomi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maryhynt
QUOTE(mia22_ro @ May 14 2009, 02:17 PM) *
vai carpatosssssssssss,ce de par avea naomi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



uitativa acum k pe acasa tv la povestiri adevarate! nikita iar face show
Anca1985
buna seara laugh.gif

am prins'o pe Nikita cateva secunde (mai mult nu am rezistat liwlol.gif ),acum cateva zile la Acces Direct intr'o rochie eleganta asa (zicea ea),cu niste sandale elegante (tot ea zicea),cu parul prins cochet asa (zicea din nou ea) DAR CU ACELASI COMPORTAMENT de mahalagioaica liwlol.gif oribila fiinta
roxanne
liwlol.gif Am vazut-o si eu azi, a fost invitata si la Kanal D... doh.gif
danna68
QUOTE(roxanne @ Jun 18 2009, 02:27 AM) *
liwlol.gif Am vazut-o si eu azi, a fost invitata si la Kanal D... doh.gif

eu nu am prins-o doh.gif dar nu cred ca am pierdut mare lucru... presupun ca voi ati ras cu lacrimi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(danna68 @ Jun 18 2009, 02:33 AM) *
eu nu am prins-o doh.gif dar nu cred ca am pierdut mare lucru... presupun ca voi ati ras cu lacrimi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


daa! liwlol.gif
roxanne
QUOTE(danna68 @ Jun 18 2009, 02:33 AM) *
eu nu am prins-o doh.gif dar nu cred ca am pierdut mare lucru... presupun ca voi ati ras cu lacrimi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


Daaaaaaaa, cu lacrimi de crocodil, ca de-acuma a devenit penibila, e de plans, nu de ras... doh.gif
maryhynt
si dak tot veni vorba de ACCES DIRECT
iata ce a mai facut NIKITA


roxanne
QUOTE(maryhynt @ Jul 27 2009, 06:36 PM) *
si dak tot veni vorba de ACCES DIRECT
iata ce a mai facut NIKITA


Ce vocabular....de inalta clasa....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.