Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Sufletelul Meu, Fabio
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog isterikk
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
isterikk
inainte cu 6 ore de a naste biggrin.gif socul....... aici ma cosea,dar eu eram foarte mandra si fericita de puiul meu prima oara la san
Danutza_rge


DOAMNE CE FRUMOOOOOOOOOOS CE IMAGINI SUPERBE
gabrielle2003
isterik frumoase pozele cu fabio tzuc.gif
sa va bucurati de el hug.gif
ikarinusa
Frumoase amintiri ! Ai nascut in apa ?
Mai asteptam poze... partners.gif
isterikk
tony cu o zi in urma a plecat la servici la ora 5 dimineat iar in aceasta poza era a doua zi pe la 10 dimineata nedormit deci de 30 de ore dar tot cu camera in mana liwlol.gif a doua zi...
oktavia
Superb......sa fie sanatos, iubit si norocos si sa va aduca numai bucurii.
isterikk
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 06:40 PM) *
DOAMNE CE FRUMOOOOOOOOOOS CE IMAGINI SUPERBE

tzuc.gif
isterikk
QUOTE(gabrielle2003 @ Jan 9 2009, 06:41 PM) *
isterik frumoase pozele cu fabio tzuc.gif
sa va bucurati de el hug.gif

Multumim....si voi la fel de Casian hug.gif
isterikk
QUOTE(ikarinusa @ Jan 9 2009, 06:46 PM) *
Frumoase amintiri ! Ai nascut in apa ?
Mai asteptam poze... partners.gif

Da in apa biggrin.gif .Vin si restul
irinaririna
sa va fie de bine.... eu nu sunt inca in randul mamicilor... nu am vazut niciodata asemenea poze......
Felicitari!
isterikk
QUOTE(oktavia @ Jan 9 2009, 06:54 PM) *
Superb......sa fie sanatos, iubit si norocos si sa va aduca numai bucurii.

Si frumosul vostru sa fie sanatos floare2.gif ca asta i cel mai important.
isterikk
QUOTE(irinaririna @ Jan 9 2009, 06:57 PM) *
sa va fie de bine.... eu nu sunt inca in randul mamicilor... nu am vazut niciodata asemenea poze......
Felicitari!

Nu??????? liwlol.gif Eu si pana sa fiu insarcinata ma uitam la tot felul de filmulete de youtube iar in momentul propriu zis al nasterii i mi veneau in minte toate filmuletele pe care le am vazut. liwlol.gif Eu am mult mai multe poze dar din pacate nu le pot posta mult mult mai amanuntit :liwlol:Si acum ma cuprind emotiile cand mi aminesc oFloare.gif
Miha79
SUPERB partners.gif ..........sa va traiasca piticu sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el trandafir.gif
isterikk
QUOTE(Miha79 @ Jan 9 2009, 07:22 PM) *
SUPERB partners.gif ..........sa va traiasca piticu sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el trandafir.gif

La fel floare2.gif
ssimmona
Coplesitoare imagini! Felicitari! Sanatate si multa fericire in 3 va doresc! Te pup! tzuc.gif

isterikk
plecam din maternitate
isterikk
QUOTE(ssimmona @ Jan 9 2009, 07:31 PM) *
Coplesitoare imagini! Felicitari! Sanatate si multa fericire in 3 va doresc! Te pup! tzuc.gif

hug.gif hug.gif hug.gif
Sara1
Sa-ti traiasca sufletelul micut si sa fie sanatos si norocos! E tare scump! Deci ai nascut in apa? A durut? trandafir.gif
Danutza_rge
IMI PLACE LA MAXIM AIA IN CARE DOARME SOTUL TAU SI LANGA STA BEBE guitar.gif guitar.gif guitar.gif
alexandra81
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 02:10 PM) *
Nu??????? liwlol.gif Eu si pana sa fiu insarcinata ma uitam la tot felul de filmulete de youtube iar in momentul propriu zis al nasterii i mi veneau in minte toate filmuletele pe care le am vazut. liwlol.gif Eu am mult mai multe poze dar din pacate nu le pot posta mult mult mai amanuntit :liwlol:Si acum ma cuprind emotiile cand mi aminesc oFloare.gif

E bine ca a avut cine sa-ti faca poze notworthy.gif ...Sotului meu i se facuse rau pe afara cand m-a auzit chinuindu-ma laugh.gif ...Dar totul e bine cand se termina cu bine... tzuc.gif

QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 02:42 PM) *



Ce micut este aici...Ce drag imi este de ei asa micuti... wub.gif Si este tare expresiv...
isterikk
QUOTE(Sara1 @ Jan 9 2009, 08:08 PM) *
Sa-ti traiasca sufletelul micut si sa fie sanatos si norocos! E tare scump! Deci ai nascut in apa? A durut? trandafir.gif

Si ale tale oFloare.gif .Sincer????? da...... dar daca ar fii a doua ora fiindca mai vrem si o fetita biggrin.gif la fel as alege.
isterikk
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 08:21 PM) *
IMI PLACE LA MAXIM AIA IN CARE DOARME SOTUL TAU SI LANGA STA BEBE guitar.gif guitar.gif guitar.gif

si mie bere.gif
isterikk
QUOTE(alexandra81 @ Jan 9 2009, 08:21 PM) *
E bine ca a avut cine sa-ti faca poze notworthy.gif ...Sotului meu i se facuse rau pe afara cand m-a auzit chinuindu-ma laugh.gif ...Dar totul e bine cand se termina cu bine... tzuc.gif
Ce micut este aici...Ce drag imi este de ei asa micuti... wub.gif Si este tare expresiv...

Era sa raman si eu fara poze.O asistenta a spus lui tony sa se duca sa se dupa dupa aparat iar lui ii era teama de parca eu plecam undeva liwlol.gif Si oricum primele poze tot aceea asistenta le a facut .El a fost ocupat cu taierea cordonului biggrin.gif .
isterikk
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 09:33 PM) *
Era sa raman si eu fara poze.O asistenta a spus lui tony sa se duca sa se dupa dupa aparat iar lui ii era teama de parca eu plecam undeva liwlol.gif Si oricum primele poze tot aceea asistenta le a facut .El a fost ocupat cu taierea cordonului biggrin.gif .

A ti inteles sper (sa se duca blush.gif ) scriu cu fabio in brate.
ruxy
Sunt superbe momentele , sunt minunate fotografiile, ai o frumusete de copilas...sa fiti sanatosi, sunteti o familie tare frumoasa tzuc.gif
isterikk
QUOTE(rux25 @ Jan 9 2009, 09:35 PM) *
Sunt superbe momentele , sunt minunate fotografiile, ai o frumusete de copilas...sa fiti sanatosi, sunteti o familie tare frumoasa tzuc.gif

hug.gif hug.gif hug.gif
Sara1
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 09:36 AM) *
Si ale tale oFloare.gif .Sincer????? da...... dar daca ar fii a doua ora fiindca mai vrem si o fetita biggrin.gif la fel as alege.


Ale mele sunt baieti! Dar nu ma supar, ca mi-am dorit fete! partners.gif Eu iti doresc sa iti iasa fetita cea de a doua ! Dar se pare ca se fac greu fete in ziua de azi! Nu stiu la ce topic de mamici pentru nu stiu ce luna ma uitam si era acolo o listuta, si erau 5 fete si 16 baieti pe vine! Incredibil! O sa ajungem sa cumparam cu bani multi fetele pentru baietii nostri! laugh.gif
Stii ca si ai mei au avut exact aceeasi caciulita pe cap, amindoi, data din spital- si eu locuies in State. Poate au spitalele acelsi furnizori de caciulite! laugh.gif Dar daca zici ca te-a durut, care e avantajul nasterii in apa? Ti-au facut epidurala?
dyana
wooow cate emotii emana fotografiile tale cu bebele! Te fac sa retraiesti.... wub.gif Sa iti aduca numai bucurii! oFloare.gif
isterikk
QUOTE(Sara1 @ Jan 9 2009, 09:46 PM) *
Ale mele sunt baieti! Dar nu ma supar, ca mi-am dorit fete! partners.gif Eu iti doresc sa iti iasa fetita cea de a doua ! Dar se pare ca se fac greu fete in ziua de azi! Nu stiu la ce topic de mamici pentru nu stiu ce luna ma uitam si era acolo o listuta, si erau 5 fete si 16 baieti pe vine! Incredibil! O sa ajungem sa cumparam cu bani multi fetele pentru baietii nostri! laugh.gif
Stii ca si ai mei au avut exact aceeasi caciulita pe cap, amindoi, data din spital- si eu locuies in State. Poate au spitalele acelsi furnizori de caciulite! laugh.gif Dar daca zici ca te-a durut, care e avantajul nasterii in apa? Ti-au facut epidurala?

Vroiam sa spun si ale tale sufletele ti am vazut baietii acum cateva zile am tras cu ochiul oFloare.gif . Da tot ce este posibil sa fie acelasi furrnizori.Nu...... fara epidurala aici nu ti face daca nasti in apa dar pot sa ti spun ca a fost pe de o parte si foarte romantica nasterea mea liwlol.gif .Am stat cu tony in piscina 3 ore la ultimul etaj si admiram luminile orasului cand nu aveam contractii mari.Acum fac haz de necaz doh.gif C Se spune ca nu te doare atat de rau dar nu am de unde sa stiu ca nu am avut alta nastere oricum durerile le am suportat.
isterikk
QUOTE(dyana @ Jan 9 2009, 09:51 PM) *
wooow cate emotii emana fotografiile tale cu bebele! Te fac sa retraiesti.... wub.gif Sa iti aduca numai bucurii! oFloare.gif

Deci nu e doar imaginatia mea.mersi tzuc.gif
isterikk
aici era dupa ce am venit acasa a 3 a zi de viata Iar aici avea deja 8 zile bananab.gif am iesit prin parc
isterikk
aici avea 8 zile am copiat aceeasi poza
isterikk
doua saptamani........... si am implinit o luna smile.gif
Sara1
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 11:09 AM) *
Vroiam sa spun si ale tale sufletele ti am vazut baietii acum cateva zile am tras cu ochiul oFloare.gif . Da tot ce este posibil sa fie acelasi furrnizori.Nu...... fara epidurala aici nu ti face daca nasti in apa dar pot sa ti spun ca a fost pe de o parte si foarte romantica nasterea mea liwlol.gif .Am stat cu tony in piscina 3 ore la ultimul etaj si admiram luminile orasului cand nu aveam contractii mari.Acum fac haz de necaz doh.gif C Se spune ca nu te doare atat de rau dar nu am de unde sa stiu ca nu am avut alta nastere oricum durerile le am suportat.


Esti o scumpa! Cred ca-ti arde de romantisme in perioadele dintre contractii! La mine, cu toata epidurala, cind am inceput impinsul pentru scos pitic afara, strigam la sot sa nu ma atinga-saracu' voia sa ma incurajeze si respira odata cu mine incercind sa ma tina de mina!
Ar fii grozav sa poti utiliza piscina dupa ce au trecut toate necazurile! laugh.gif tzuc.gif
dyana
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 09:11 PM) *
Deci nu e doar imaginatia mea.mersi tzuc.gif

in mod siguuuuuuur! partners.gif
isterikk
QUOTE(Sara1 @ Jan 9 2009, 10:44 PM) *
Esti o scumpa! Cred ca-ti arde de romantisme in perioadele dintre contractii! La mine, cu toata epidurala, cind am inceput impinsul pentru scos pitic afara, strigam la sot sa nu ma atinga-saracu' voia sa ma incurajeze si respira odata cu mine incercind sa ma tina de mina!
Ar fii grozav sa poti utiliza piscina dupa ce au trecut toate necazurile! laugh.gif tzuc.gif

Eu nu am zis nici pas.I mi venea sa plang de durere si nu puteam.Am plans dupa...dar de fericire hug.gif
alexandra81
QUOTE(isterikk @ Jan 9 2009, 05:28 PM) *
aici avea 8 zile am copiat aceeasi poza


Ce frumos wub.gif Ce costumatie super !
isterikk
QUOTE(alexandra81 @ Jan 9 2009, 11:11 PM) *
Ce frumos wub.gif Ce costumatie super !

Crede ma i mi era si teama sa l imbrac la nceput sau sa i fac baita dar am fost nevoita ptr ca nu am avut pe nimeni langa mine doar sotul iar inainte nu am vazut niciodata cum se ngrijeste un bebelus.DD a fost langa mine si mi a dat putere si ncredere iar acum totul mi se pare floare la ureche.Aaaa baita mi a aratat infirmiera a 3 a zi dar a 4 a i am facut singura .bananab.gif
G.Raluca
Ce minunat!Am admirat totul...puiutul tau este o dulceata de baietel...sa creasca mare si sanatos!
trandafir.gif
isterikk
QUOTE(G.Raluca @ Jan 10 2009, 09:37 PM) *
Ce minunat!Am admirat totul...puiutul tau este o dulceata de baietel...sa creasca mare si sanatos!
trandafir.gif

Si fetita voastra este o finuta si sper sa va aduca toata fericirea din lume. partners.gif tzuc.gif
AdeDia
WOW!!!!!!ce poze minunate oFloare.gif ...superbe eusa_clap.gif ...intr-adevar pline de emotie....ca amintiri frumoase trandafir.gif ....bb e un dulce,iar tu o mamica scumpa....sa va traiasca,sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii tzuc.gif hug.gif
...D-ne ajuta si la o fetita notworthy.gif floare2.gif

p.s.-si mie imi place tare mult in costumatia cu pantalonii portocalii....e tare scump si dulce tzuc.gif hug.gif
ana80
ce poze frumoase si pline de emotie
sa creasca mare puiutul si sa va umple casa de bucurii!
ssimmona
Hmmm ce bebelus gustos am gasit aici!!! Sa creasca mare si sanatos! Sa aduca numai bucurii celor din jur! partners.gif
isterikk
QUOTE(AdeDia @ Jan 11 2009, 01:11 AM) *
WOW!!!!!!ce poze minunate oFloare.gif ...superbe eusa_clap.gif ...intr-adevar pline de emotie....ca amintiri frumoase trandafir.gif ....bb e un dulce,iar tu o mamica scumpa....sa va traiasca,sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii tzuc.gif hug.gif
...D-ne ajuta si la o fetita notworthy.gif floare2.gif
p.s.-si mie imi place tare mult in costumatia cu pantalonii portocalii....e tare scump si dulce tzuc.gif hug.gif

Sa dea Dumnezeu notworthy.gif .

QUOTE(ana80 @ Jan 11 2009, 01:54 AM) *
ce poze frumoase si pline de emotie
sa creasca mare puiutul si sa va umple casa de bucurii!

La fel si voua dulcica voastra floare2.gif .

QUOTE(ssimmona @ Jan 11 2009, 02:02 AM) *
Hmmm ce bebelus gustos am gasit aici!!! Sa creasca mare si sanatos! Sa aduca numai bucurii celor din jur! partners.gif

Eu i ti doresc sa vina si al tau in curand.....si sa fie la fel de gustos liwlol.gif si sanatos. tzuc.gif
ssimmona
biggrin.gif pai sincer cand il vad asa grasanel si pufos ca un cozonacel ... asociez si cu un gust buuuun ... iammy ... cred ca l-as maca ... eating.gif ... canibala de mine laugh.gif

isterikk
liwlol.gif
isterikk
Fabio dupa ce implinise o lunita smile.gif nu deranjati
isterikk
ssimmona
Hmm..ce baietel delicios si smecherit! Mi se pare mie sau seamana bine cu tati? E incedibili...te pierzi in ochii lui senini! wub.gif
isterikk
si.......am implinit 2 luni biggrin.gif de bucurie....mami alerga cu mine prin parc
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.