Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Eu, Mami Si Tati
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Danutza_rge
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Danutza_rge

VA URMA
USA
Ma ce mumosiiiii.... wub.gif wub.gif wub.gif

Vreau si yo revista Clic o turaaaa.....ce mi dor sa ma lalai pe o asa revista..... wink.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 06:25 PM) *
Ma ce mumosiiiii.... wub.gif wub.gif wub.gif

Vreau si yo revista Clic o turaaaa.....ce mi dor sa ma lalai pe o asa revista..... wink.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

mersi , mersi floare2.gif floare2.gif

incearca sa intri pe site-ul lor, sau poate iti place s-o ...............rasfoiesti tongue.gif k si mie imi place bananab.gif bananab.gif
USA
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 05:29 PM) *
mersi , mersi floare2.gif floare2.gif

incearca sa intri pe site-ul lor, sau poate iti place s-o ...............rasfoiesti tongue.gif k si mie imi place bananab.gif bananab.gif

Am mai furat asa pe site.....dar vraja aia sa stai pe canapea la cafeluta cu frisca ..sa mearga TV-ul pe stiri romanesti...si sa citesti reviste de show! oFloare1.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Danutza_rge
QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 06:35 PM) *
Am mai furat asa pe site.....dar vraja aia sa stai pe canapea la cafeluta cu frisca ..sa mearga TV-ul pe stiri romanesti...si sa citesti reviste de show! oFloare1.gif
wub.gif wub.gif wub.gif

mare adevar ai scos din tine
USA
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 05:39 PM) *
mare adevar ai scos din tine

si mai ales cu tine alaturi si la o barfa mica.... wink.gif wink.gif wub.gif wub.gif
Danutza_rge
QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 06:46 PM) *
si mai ales cu tine alaturi si la o barfa mica.... wink.gif wink.gif wub.gif wub.gif

yummy..............ce bine suna.............. bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
ana80
ce baietel minunat....sa creasca mare sanatos!
Danutza_rge
QUOTE(ana80 @ Jan 6 2009, 06:56 PM) *
ce baietel minunat....sa creasca mare sanatos!

multumim frumos Ana floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Danutza_rge

VA URMA
puka
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 06:14 PM) *

Draga mea Danutza, Bogdanel o sa fie un mare filozof ! notworthy.gif
Sa pup eu ochisorii lui frumosi !!! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(puka @ Jan 7 2009, 12:03 AM) *
Draga mea Danutza, Bogdanel o sa fie un mare filozof ! notworthy.gif
Sa pup eu ochisorii lui frumosi !!! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Alondra
Ce familie frumoasa!Si bebe e un haios! wub.gif
Sa fiti sanatosi si voiosi mereu ! smile.gif
Danutza_rge
QUOTE(alondramona @ Jan 7 2009, 12:12 AM) *
Ce familie frumoasa!Si bebe e un haios! wub.gif
Sa fiti sanatosi si voiosi mereu ! smile.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
TESYMO
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 09:55 PM) *

Ce ochi frumosi are. Sa va traiasca, sa fie sanatos si cuminte. floare2.gif
La ce varsta i s-a inchis culoarea la ochi? Eu tot astept sa i se faca caprui la meu, dar nu cred ca mai sunt sanse ii raman verzi. smile.gif
ruxy
Frumosilor...toti...sa fiti sanatosi partners.gif trandafir.gif
puka
Danutza ce parere ai ? liwlol.gif

Danutza_rge
QUOTE(terbancea @ Jan 7 2009, 12:19 AM) *
Ce ochi frumosi are. Sa va traiasca, sa fie sanatos si cuminte. floare2.gif
La ce varsta i s-a inchis culoarea la ochi? Eu tot astept sa i se faca caprui la meu, dar nu cred ca mai sunt sanse ii raman verzi. smile.gif

pe la 5 luni sa-u definit ochisorii bine de tot rolleyes.gif
Danutza_rge
QUOTE(rux25 @ Jan 7 2009, 12:22 AM) *
Frumosilor...toti...sa fiti sanatosi partners.gif trandafir.gif

multumim scumpa RUX tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(puka @ Jan 7 2009, 01:00 AM) *
Danutza ce parere ai ? liwlol.gif

Ce pereche potrivita................. cred ca stii continuarea bananab.gif bananab.gif bananab.gif
dolly3
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 04:14 PM) *

imi place de el de l-as papa tot ! cind am vazut poza asta mica-mica la avatar, am salvat-o pentru ca semana grozav cu emilia noastra ! oFloare1.gif
si, ca si ea, in trei-patru luni s-a transformat complet, parca-s altii...frumos tare, sa va traiasca ! trandafir.gif
dolly3
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 09:55 PM) *

you rock !!! bouncy.gif
Danutza_rge
QUOTE(dolly3 @ Jan 7 2009, 01:33 AM) *
imi place de el de l-as papa tot ! cind am vazut poza asta mica-mica la avatar, am salvat-o pentru ca semana grozav cu emilia noastra ! oFloare1.gif
si, ca si ea, in trei-patru luni s-a transformat complet, parca-s altii...frumos tare, sa va traiasca ! trandafir.gif

QUOTE(dolly3 @ Jan 7 2009, 01:35 AM) *
you rock !!! bouncy.gif

da si eu am ramas socata de schimbarile de aspect ale copiilor hug.gif
AdeDia
...ce bb dulceee tzuc.gif hug.gif ...si mamica scumpa si tati drag floare2.gif
...sa va traiasca sanatos,sa va aduca numai bucurii tzuc.gif hug.gif trandafir.gif
Danutza_rge

Multumim ADe esti o dulce, si tu ai niste pretiosi tari de tot floare2.gif floare2.gif floare2.gif
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 05:55 PM) *

VA URMA

O frumusete de baiat...Sa va traiasca, sa fie sanatos si cuminte... wub.gif
Danutza_rge
QUOTE(alexandra81 @ Jan 7 2009, 02:25 PM) *
O frumusete de baiat...Sa va traiasca, sa fie sanatos si cuminte... wub.gif

MERSI ALEX floare2.gif
SI STEFANUTZU TAU E UN DULCE floare2.gif
Danutza_rge
primele mele ore din viata

alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 7 2009, 09:57 AM) *
primele mele ore din viata

Ce scump este! Imi aduc aminte cu drag de Stefi cand era asa mic...Dar, iarta-ma ca te intreb, de ce are fasa pusa pe ochisori?
dyana
ohooo, v-ati tras si blog, frumosilor; sa va traiasca! Sa il umpleti de poze! oFloare.gif

Bogdanel a avut icter la nastere? Mie mi se pare foarte rozaliu floare2.gif
Danutza_rge
QUOTE(alexandra81 @ Jan 8 2009, 02:53 AM) *
Ce scump este! Imi aduc aminte cu drag de Stefi cand era asa mic...Dar, iarta-ma ca te intreb, de ce are fasa pusa pe ochisori?

QUOTE(dyana @ Jan 8 2009, 03:20 AM) *
ohooo, v-ati tras si blog, frumosilor; sa va traiasca! Sa il umpleti de poze! oFloare.gif

Bogdanel a avut icter la nastere? Mie mi se pare foarte rozaliu floare2.gif

a avut icter prelungit ( asa la-m luat acasa pt ca era vara si mi-au zis sa-l mai tin la soare)
iar fasa o avea ca facea fototerapie pt icter
Danutza_rge

dyana
sunteti dinamovisti? ohmy.gif tongue.gif Nu e nimic, tot frumosi sunteti! wub.gif oFloare.gif
dyana
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 8 2009, 11:48 AM) *
a avut icter prelungit ( asa la-m luat acasa pt ca era vara si mi-au zis sa-l mai tin la soare)
iar fasa o avea ca facea fototerapie pt icter

cand am nascut eu, toti ceilalti copii erau mai rosiatici decat Lara, asa ca a fost diagnosticata cu icter laugh.gif
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Jan 9 2009, 05:35 PM) *
sunteti dinamovisti? ohmy.gif tongue.gif Nu e nimic, tot frumosi sunteti! wub.gif oFloare.gif

adica ce vrei sa spui cucoana?
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 11:29 AM) *

Ce scump este! Imi plac tare mult tricourile astea cu scrisuri pe ele, dar din pacate eu nu i-am luat lui Stefi pana acum decat o bluzita pe care scrie EU SUNT SEFUL...Ce, nu e corect? laugh.gif
ninina
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 05:29 PM) *

Doamne ce dulce si ce scump e...ai un print super....sa-ti traiasca si sa creasca mare.... oFloare1.gif trandafir.gif oFloare1.gif tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(alexandra81 @ Jan 9 2009, 06:03 PM) *
Ce scump este! Imi plac tare mult tricourile astea cu scrisuri pe ele, dar din pacate eu nu i-am luat lui Stefi pana acum decat o bluzita pe care scrie EU SUNT SEFUL...Ce, nu e corect? laugh.gif

raspuns corect Alex hi.gif ..Lui i le cumpara tas'u jucaus.gif

prefratul meu e unul pe care scrie '' TATA MUNCESTE SI MAMA CHELTUIESTE''
liliana2u
Danuta, acum stiu un motiv in plus pt care il iubesc pe fiul tau: este DINAMOVIST, ca aproape toata familia mea.. Ilinca mea era dinamovista din burtica, lovea de zor de bucurie cand inscriau baietii si era anti-Steaua, ca si mama-sa, dealtfel rolleyes.gif
De unde i-a luat sotul tau tricoul, ca tare i-as comanda si eu la mandra mea.. imi spui, te rog? floare2.gif
Sa-ti traiasca printisorul si sa ii iasa dintisorii fara dureri, ca tare rau este sa sufere..
Danutza_rge
QUOTE(mallina2u @ Jan 9 2009, 06:11 PM) *
Danuta, acum stiu un motiv in plus pt care il iubesc pe fiul tau: este DINAMOVIST, ca aproape toata familia mea.. Ilinca mea era dinamovista din burtica, lovea de zor de bucurie cand inscriau baietii si era anti-Steaua, ca si mama-sa, dealtfel rolleyes.gif
De unde i-a luat sotul tau tricoul, ca tare i-as comanda si eu la mandra mea.. imi spui, te rog? floare2.gif
Sa-ti traiasca printisorul si sa ii iasa dintisorii fara dureri, ca tare rau este sa sufere..

I LE-A LUAT DE LA STADION , AU UN MAGAZINAS CHIAR LA INTARE SI AU MARIMI DE LA MIC LA MARE , DACA VREI INTRA PE WWW.DINAMOVISTI .RO SI UITE-TE CE HAINE AU ACOLO. SI DACA NU MAI AU ACOLO AM O PRIETENA CARE ARE MAGAZIN DE HAINE PT BEBELUSI SI STIU CA A AVUT SI EA LA VANZARE.

SI EL A FOST TOT DIN BURTA , FACEA RAVAGII CAND SE UITA TATI LA MECI bananab.gif bananab.gif
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 12:06 PM) *
raspuns corect Alex hi.gif ..Lui i le cumpara tas'u jucaus.gif
prefratul meu e unul pe care scrie '' TATA MUNCESTE SI MAMA CHELTUIESTE''

Si ce...tata nu are dreptate liwlol.gif ? Ca pana acum noi munceam, noi cheltuiam...Acum muncim cu bebeii si cheltuim pt bebei (si pt noi) ce bani ne aduce tati acasa... bananab.gif Mai vrem poze cu bebe frumos...
Danutza_rge
QUOTE(ninina @ Jan 9 2009, 06:04 PM) *
Doamne ce dulce si ce scump e...ai un print super....sa-ti traiasca si sa creasca mare.... oFloare1.gif trandafir.gif oFloare1.gif tzuc.gif

MULTUMESC IUBITA,

SA STII CA A IESIT EXACT CUM MI-AM DORIT EU . floare2.gif floare2.gif floare2.gif
E COPILUL LA CARE AM VISAT DECAND MA STIU
Danutza_rge
QUOTE(alexandra81 @ Jan 9 2009, 06:16 PM) *
Si ce...tata nu are dreptate liwlol.gif ? Ca pana acum noi munceam, noi cheltuiam...Acum muncim cu bebeii si cheltuim pt bebei (si pt noi) ce bani ne aduce tati acasa... bananab.gif Mai vrem poze cu bebe frumos...

SE REZOLVA
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 12:17 PM) *
MULTUMESC IUBITA,

SA STII CA A IESIT EXACT CUM MI-AM DORIT EU . floare2.gif floare2.gif floare2.gif
E COPILUL LA CARE AM VISAT DECAND MA STIU

Si pui pariu ca daca DD te-ar fi intrebat cum sa fie copilasul tau...nu ti-l imaginai asa de frumos si de cuminte cum este acum?
liliana2u
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 04:15 PM) *
I LE-A LUAT DE LA STADION , AU UN MAGAZINAS CHIAR LA INTARE SI AU MARIMI DE LA MIC LA MARE , DACA VREI INTRA PE WWW.DINAMOVISTI .RO SI UITE-TE CE HAINE AU ACOLO. SI DACA NU MAI AU ACOLO AM O PRIETENA CARE ARE MAGAZIN DE HAINE PT BEBELUSI SI STIU CA A AVUT SI EA LA VANZARE.

SI EL A FOST TOT DIN BURTA , FACEA RAVAGII CAND SE UITA TATI LA MECI bananab.gif bananab.gif

o sa ma duc saptamana viitoare, ca azi am fost nevoita sa zbor cu taxiul acasa, la fetita mea, dar trec sa ma uit, ca e relativ aproape de biroul meu... sa ne intalnim noi si sa vezi ce o sa iasa cu atatia dinamovisti, chiar si baiatul Oanei joaca fotbal la Dinamo, asa ca ne inmultim repede rolleyes.gif
Danutza_rge
QUOTE(alexandra81 @ Jan 9 2009, 06:18 PM) *
Si pui pariu ca daca DD te-ar fi intrebat cum sa fie copilasul tau...nu ti-l imaginai asa de frumos si de cuminte cum este acum?

ASA E bananab.gif bananab.gif

SA-TI SPUN CEVA

AM O VERISOARA CARE ARE O FATA FOARTE REA . NU SUPORTA SA O ATINGA NIMENI SI PLANGE NUMAI DACA TE UITI LA EA. A FOST CU EA LA MEDIC SI IU-A SPUS CA COPILUL NU ARE NIMIC DOAR CA E UN COPIL RAU. ASTA A FOST RASPUNSUL MEDICULUI

IN CLIPA CAND ERAM PE MASA SI NASTEAM , MA-M INCHINAT SI MA-M RUGAT LA DUMNEZEU SA-MI DEA UN COPIL BUN SI SANATOS.

ITI DAU CUVANTUL CA RADE LA TOATA LUMEA SI STA CU ORICINE, E FOARTE LIPICIOS. SI MA REPET E EXACT CUM MI-AM DORIT FRUMOS SI PRIETENOS
Danutza_rge
QUOTE(mallina2u @ Jan 9 2009, 06:21 PM) *
o sa ma duc saptamana viitoare, ca azi am fost nevoita sa zbor cu taxiul acasa, la fetita mea, dar trec sa ma uit, ca e relativ aproape de biroul meu... sa ne intalnim noi si sa vezi ce o sa iasa cu atatia dinamovisti, chiar si baiatul Oanei joaca fotbal la Dinamo, asa ca ne inmultim repede rolleyes.gif

ABIA ASTEPT
Danutza_rge

dyana
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 04:01 PM) *
adica ce vrei sa spui cucoana?

nimic, eu tin cu Juve... rolleyes.gif tongue.gif
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 9 2009, 12:22 PM) *
ASA E bananab.gif bananab.gif

SA-TI SPUN CEVA

AM O VERISOARA CARE ARE O FATA FOARTE REA . NU SUPORTA SA O ATINGA NIMENI SI PLANGE NUMAI DACA TE UITI LA EA. A FOST CU EA LA MEDIC SI IU-A SPUS CA COPILUL NU ARE NIMIC DOAR CA E UN COPIL RAU. ASTA A FOST RASPUNSUL MEDICULUI

IN CLIPA CAND ERAM PE MASA SI NASTEAM , MA-M INCHINAT SI MA-M RUGAT LA DUMNEZEU SA-MI DEA UN COPIL BUN SI SANATOS.

ITI DAU CUVANTUL CA RADE LA TOATA LUMEA SI STA CU ORICINE, E FOARTE LIPICIOS. SI MA REPET E EXACT CUM MI-AM DORIT FRUMOS SI PRIETENOS

Cam asa este si nepotelul meu, dar rautatea vine din familie...Parintii l-au invatat sa nu dea jucarii si sa se joace mai bine singur decat sa se certe cu alti copii...Si noi cand am fost la Valcea de sarbatori pana nu se vedea Stefi cu Eric era bine...Eric se trezea si intreba de Stefi...apoi cand se intalneau Eric nu vroia sa se joace cu el din diferite motive...Nu intelegea ca Stefi este mic si percepe joaca in alt fel...

Eu mi-am invatat copilul iubitor si in colectivitate...Ii plac copii la nebunie, sta cu toata lumea si este f bine...Sunt fericita ca am un asa copilas wub.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.