Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Eu, Mami Si Tati
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Danutza_rge
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
dyana
QUOTE(myshelle_f @ Oct 4 2009, 08:13 PM) *
si platesti biletu....ca nu se da nimeni in spectacol pe degeaba liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Clar! Eu am fost mereu adepta datului un ban pentru show decat a datului un ban sa fac show-ul laugh.gif Asta pt ca nu stiu sa dansez, desigur liwlol.gif)
myshelle_f
atunci se lasa cu o stransatura la una acasa.....si....
Danutza_rge
cine face show pana la urma? dya faci un dans din buric? Daca tai bilete sa ma anunti vreau si eu 1 in primule randuri rolleyes.gif
dyana
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 4 2009, 08:53 PM) *
cine face show pana la urma? dya faci un dans din buric? Daca tai bilete sa ma anunti vreau si eu 1 in primule randuri rolleyes.gif

n-am buric tongue.gif
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Oct 4 2009, 09:54 PM) *
n-am buric tongue.gif


da fund ai ? sani? dai din ele atunci ............sa nu-mi spui ca nu ai nici din astea mad.gif
dyana
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 4 2009, 08:57 PM) *
da fund ai ? sani? dai din ele atunci ............sa nu-mi spui ca nu ai nici din astea mad.gif
rolleyes.gif
ha, am dar nu de dat rolleyes.gif
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Oct 4 2009, 10:00 PM) *
rolleyes.gif
ha, am dar nu de dat rolleyes.gif

pe langa fitze , mai esti si egoista , de cerut nu ti-a cerut ''niminea '', doar de aratat guitar.gif
Danutza_rge
te calicesti la un dans sleep.gif
LoriG
Ca impresar al Dyanei trebuie sa discutam clauzele contractuale cat si datele tehnice direct, nu vorbiti asa ...de capul vostru cu ARTISTA....si in plus sunt detalii gen, scena, sunet, lumini, regizor, prezentator care "coasta" bre!!! So...biletele se gasesc la mine!

In alta ordine de idei, daca tot ati ales sa va impartiti amabilitati pe topicul asta puteati macar sa il felicitati pe BBO pentru venerabila varsta de UN AN SI 5 LUNI.
Recunosc ca nici eu nu am apucat deci pupici Boborinule si sa-ti(ne) traiasca mami!
Danutza_rge
QUOTE(LoriG @ Oct 4 2009, 11:51 PM) *
Ca impresar al Dyanei trebuie sa discutam clauzele contractuale cat si datele tehnice direct, nu vorbiti asa ...de capul vostru cu ARTISTA....si in plus sunt detalii gen, scena, sunet, lumini, regizor, prezentator care "coasta" bre!!! So...biletele se gasesc la mine!

In alta ordine de idei, daca tot ati ales sa va impartiti amabilitati pe topicul asta puteati macar sa il felicitati pe BBO pentru venerabila varsta de UN AN SI 5 LUNI.
Recunosc ca nici eu nu am apucat deci pupici Boborinule si sa-ti(ne) traiasca mami!


merci mama Lori hug.gif ...........sa ne traiasca si Veve yes.gif si ...........la mai mare wub.gif

iar in privinta spectacolului m-am razgandit , am gasit altceva mai interesant nanner.gif
myshelle_f
QUOTE(LoriG @ Oct 4 2009, 11:51 PM) *
In alta ordine de idei, daca tot ati ales sa va impartiti amabilitati pe topicul asta puteati macar sa il felicitati pe BBO pentru venerabila varsta de UN AN SI 5 LUNI.
Recunosc ca nici eu nu am apucat deci pupici Boborinule si sa-ti(ne) traiasca mami!




Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 4 2009, 11:59 PM) *





deci CLAR ESTi TRA LA LA , am ras cu lacrimi ZUZO:))liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif
LoriG
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 4 2009, 11:54 PM) *
merci mama Lori hug.gif ...........sa ne traiasca si Veve yes.gif si ...........la mai mare wub.gif

iar in privinta spectacolului m-am razgandit , am gasit altceva mai interesant nanner.gif

Te-ai tzacanit? Ce cauti pe forum la ora asta? Si ce poate fi mai interesant....aud????
myshelle_f
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 5 2009, 12:02 AM) *

deci CLAR ESTi TRA LA LA , am ras cu lacrimi ZUZO:)) liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


v
Danutza_rge
QUOTE(LoriG @ Oct 5 2009, 12:03 AM) *
Te-ai tzacanit? Ce cauti pe forum la ora asta? Si ce poate fi mai interesant....aud????

nu pot face public anima1.gif
Danutza_rge
QUOTE(LoriG @ Oct 5 2009, 12:03 AM) *
Te-ai tzacanit? Ce cauti pe forum la ora asta? Si ce poate fi mai interesant....aud????

ma relaxez ..........tu?

QUOTE(myshelle_f @ Oct 5 2009, 12:04 AM) *
v

daca te tine DA
dyana
Ati luat-o rauuuuu pe aratura rolleyes.gif liwlol.gif)

La multi anisori si la multe lunite, Bobo! oFloare.gif
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Oct 5 2009, 12:16 AM) *
Ati luat-o rauuuuu pe aratura rolleyes.gif liwlol.gif)

La multi anisori si la multe lunite, Bobo! oFloare.gif


Multumim Dya tzuc.gif
Pai mai bine pe aratura decat pe langa wink.gif
LoriG
Eu nu pot vedea ce a scris zuza si nici nu mai am baterie la telefon : cry : asa ca va pup de langa o Kari maraita si va doresc distractie putina, ca asa sunt eu egoista tongue.gif
Pupici!
Danutza_rge
QUOTE(LoriG @ Oct 5 2009, 12:18 AM) *
Eu nu pot vedea ce a scria zuza si nici nu mai am baterie la telefon :cry: asa ca va pup de langa o Kari maraita si va doresc distractie purine, ca asa sunt eu egoista tongue.gif
Pupici!

poopam o Veveritza maraita .........ma duc langa Bobo ca e la fel si el , tati l-a aormit si eu il veghez, asa ca ne auzim maine forumistele mele dragi partners.gif
myshelle_f
si eu va doresc o noapte senzational de odihnitoare in ciuda maraicilor!! va pup cu drag si va trimit ingerasi sa va vegheze somnul
myshelle_f
mamicutz, cum ati dormit aseara?? ca azi ai fost scumpa la vedere!! eu am avut de lucru la calc si......te-am asteptat oFloare1.gif
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f)
mamicutz, cum ati dormit aseara?? ca azi ai fost scumpa la vedere!! eu am avut de lucru la calc si......te-am asteptat oFloare1.gif


aoleoooooooooo imi venea sa ma arunc azi noapte de la 7 pe la 3 l-a apucat niste crize de nervi pe Bobo , nu i-a intrat nimeni in voie , pana la urma l-am lasat sa planga si a adormit plangand, azi nu am avut timp de nimik , am fost decat la piata o fuga si dupa aia energie - baterie si-a facut numarul , acum i-am facut baie repede si il las sa se zbenguie pana pica, asa pot sa mai stau cu voi .............una peste alta tusim amandoi ca 2 magari tzuc.gif
gabrielle2003
imi pare rau k tusiti amandoi! oFloare1.gif
sanatate multa va dorim tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 5 2009, 10:43 PM) *
imi pare rau k tusiti amandoi! oFloare1.gif
sanatate multa va dorim tzuc.gif

merci Gabitzule hug.gif hug.gif hug.gif
Danutza_rge

myshelle_f
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 5 2009, 09:53 PM) *


sa nu-mi zici ca ii dai acadele pt ca are dinti multi biggrin.gif liwlol.gif liwlol.gif
si chiar imi pare rau ca tusiti!! numai eu stiu cum e sa auzi toata ziua buna-ziua pe unu tusing in urechea ta!!! nervi.gif sper sa va treaca!!!

si referitor la saritul tau pe geam: norocul eu e ...TZITZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aia ma salveaza mereu!!!!
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 5 2009, 11:10 PM) *
sa nu-mi zici ca ii dai acadele pt ca are dinti multi biggrin.gif liwlol.gif liwlol.gif
si chiar imi pare rau ca tusiti!! numai eu stiu cum e sa auzi toata ziua buna-ziua pe unu tusing in urechea ta!!! nervi.gif sper sa va treaca!!!

si referitor la saritul tau pe geam: norocul eu e ...TZITZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aia ma salveaza mereu!!!!


primeste acadea numai cand maninca tot si oricum dupa 2 minute o arunca.............de tusit suntem praf aman2, pe mine ma doare burta de cat am tusit ..............eu nu mai am tzitzi de la 4 luni si imi pare rau ca tare bine era crybaby.gif
myshelle_f
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 5 2009, 10:28 PM) *
primeste acadea numai cand maninca tot si oricum dupa 2 minute o arunca.............de tusit suntem praf aman2, pe mine ma doare burta de cat am tusit ..............eu nu mai am tzitzi de la 4 luni si imi pare rau ca tare bine era crybaby.gif


mai bine imi vedeam de ale mele! nervi.gif

Dar...la un control ati fost??? sa vezi ce aveti?
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 5 2009, 11:29 PM) *
mai bine imi vedeam de ale mele! nervi.gif

Dar...la un control ati fost??? sa vezi ce aveti?


pai Bobo de la rosu in gat a trecut la tuse ( da ce tuse nervi.gif ) si are si muci dimineata si seara doar ......iar eu pe cuv daca stiu de ce tusesc , eu mi-am luat un sirop de tuse si Bobo dupa 7 zile de Eurespal a trecut la antibiotic............iar despre titzi m-am resemnat oFloare1.gif
Danutza_rge
e aproape 11 si Duracell nu are stare , ma duc poate il pacalesc sa faca nani ca dupa aia nu ma mai inteleg cu el ............deja de la 9.30 ( ora lui) a trecut mult rolleyes.gif
Danutza_rge

myshelle_f
hai la o cana de ceai!! nu iti doarme duracellu?
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 8 2009, 11:55 PM) *
hai la o cana de ceai!! nu iti doarme duracellu?

hai
myshelle_f
pe unde ai umblat azi, madam?>> ai ajuns sau nu la .......BUFTEA biggrin.gif
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 9 2009, 12:00 AM) *
pe unde ai umblat azi, madam?>> ai ajuns sau nu la .......BUFTEA biggrin.gif

am ajuns , m-am relaxat total , d-l energie a fost in largul lui acolo
Danutza_rge
auzi Kari? Crezi ca am nimerit si noi pe forumul Utile Copii?


daaaaaaaaaaa, am reusit


maria26
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 10 2009, 10:22 PM) *
auzi Kari? Crezi ca am nimerit si noi pe forumul Utile Copii?


daaaaaaaaaaa, am reusit


CE MISTO.. ARE LAPTOP DE JUCARIE? DE CAND ZIC SI EU CA-I IAU....
Danutza_rge
QUOTE(maria26 @ Oct 10 2009, 10:24 PM) *
CE MISTO.. ARE LAPTOP DE JUCARIE? DE CAND ZIC SI EU CA-I IAU....


da amandoi au rolleyes.gif.........Veve in engleza si Bobo in romana:))
maria26
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 10 2009, 10:25 PM) *
da amandoi au rolleyes.gif.........Veve in engleza si Bobo in romana:))


eusa_clap.gif
myshelle_f
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 10 2009, 10:22 PM) *
auzi Kari? Crezi ca am nimerit si noi pe forumul Utile Copii?


daaaaaaaaaaa, am reusit!!!




sa vezi tu ce ii fac lu' mami ca pune poze cu noi pe forum fara acordul nostru scris!!!! si mai e una care rade de strungareatza mea!!! pe aia o tuuuuuuuuuuuund!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 10 2009, 10:31 PM) *
sa vezi tu ce ii fac lu' mami ca pune poze cu noi pe forum fara acordul nostru scris!!!! si mai e una care rade de strungareatza mea!!! pe aia o tuuuuuuuuuuuund!!!!!!!!!!!!!!!!!!

liwlol.gif liwlol.gifliwlol.gif
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 10 2009, 10:31 PM) *
sa vezi tu ce ii fac lu' mami ca pune poze cu noi pe forum fara acordul nostru scris!!!! si mai e una care rade de strungareatza mea!!! pe aia o tuuuuuuuuuuuund!!!!!!!!!!!!!!!!!!


apropo de cea care rade de strungarete...........cu dedicatie
myshelle_f
QUOTE(Danutza_rge @ Oct 12 2009, 02:21 PM) *
apropo de cea care rade de strungarete...........cu dedicatie


ce-ai draga?? nu ai dormit bine??? eu tocmai mi-am luat-o de la fie-mea: dupa un meci de 50 min (de cand am zis la cafea ca s-a trezit) fie=mea a castigat in lupta pt tzitzi!!!!!!!!!! nervi.gif pana nu i-am dat san nu mi- a tacut! si a plans bine de tot!!!! acu, e foarte vesela si satisfacuta!! sa o fi vazut cum ranjea cu sanu in gura liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif deci...ce mai ai si tu cu mine???
Danutza_rge
QUOTE(myshelle_f @ Oct 12 2009, 02:23 PM) *
ce-ai draga?? nu ai dormit bine??? eu tocmai mi-am luat-o de la fie-mea: dupa un meci de 50 min (de cand am zis la cafea ca s-a trezit) fie=mea a castigat in lupta pt tzitzi!!!!!!!!!! nervi.gif pana nu i-am dat san nu mi- a tacut! si a plans bine de tot!!!! acu, e foarte vesela si satisfacuta!! sa o fi vazut cum ranjea cu sanu in gura liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif deci...ce mai ai si tu cu mine???

hai ca te iert ca te-a lucrat fit'a in locul meu
LoriG
Danutzo pune pozele si pe topicul 1-2 ani a lu kari ca te dau in judecata ca ii folosesti imaginea tongue.gif

Miha, pune mana si da tzitzi la fata!!!! wife.gif wife.gif wife.gif
myshelle_f
QUOTE(LoriG @ Oct 12 2009, 02:28 PM) *
Danutzo pune pozele si pe topicul 1-2 ani a lu kari ca te dau in judecata ca ii folosesti imaginea tongue.gif

Miha, pune mana si da tzitzi la fata!!!! wife.gif wife.gif wife.gif


dar ii dau, draga!!!!!!!!!!!!
Danutza_rge
QUOTE(LoriG @ Oct 12 2009, 02:28 PM) *
Danutzo pune pozele si pe topicul 1-2 ani a lu kari ca te dau in judecata ca ii folosesti imaginea tongue.gif

Miha, pune mana si da tzitzi la fata!!!! wife.gif wife.gif wife.gif



ROGER hi.gif
dyana
v-ati trezit tare bine dispuse vad... una sta in cap si alta intr-o parte liwlol.gif)
Danutza_rge
QUOTE(dyana @ Oct 12 2009, 02:36 PM) *
v-ati trezit tare bine dispuse vad... una sta in cap si alta intr-o parte liwlol.gif)

care sta in cap si care sta intr-o parte? rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.