Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani...stefan, Stefania!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
andaro
Un gand bun, multa sanatate si La multi ani...tuturor celor care poarta numele Sfantului Stefan, cel dintai martir pentru Hristos. floare2.gif
AdeDia

La Multi Ani!!!!!!Stefan,Stefania...
...Multa sanatate,fericire,bucurii si o viata binecuvantata... floare2.gif
trandafir.gif partners.gif oFloare.gif floare2.gif



Danutza_rge
La Multi Ani Stefanut de Alexandra81......................Te iubim pui scump si drag
ana80
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE STEFAN,STEFANIA!




LA MULTI ANI STEFI,PUI DE ALEXANDRA81!
meaw_ela
La multzi ani frumosi Stefani si Stefanutze! Sa fiti sanatosi si sa crestetzi mari si frumosi! :trandafir: trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
cgaby
la multi ani sarbatoritilor zilei de azi! floare2.gif
Raul si mamica Roxy
' border='0'>La multi ani scumpul nostru Stefanut,prima aniversare..sa ne traiesti ,iubirea noastra nepretuita wub.gif
dyana
La multi ani, Stefan, Stefania! Sanatate si multe bucurii, tuturor!
Alondra


oktavia
LA MULTI ANI CU SANATATE CELOR CARE POARTA NUMELE SF. STEFAN.
SA FITI FERICITI SI OCROTITI DE SFANTUL STEFAN!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
elena31
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE DE STEFAN, STEFANIA ! MULTA SANATATE SI BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI !
oktavia
LA MULTI ANI CU SANATATE CELOR CARE POARTA FRUMOSUL NUME AL SF. STEFAN!
FIE CA SFANTUL STEFAN SA VA OCROTEASCA !
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
liliana2u
La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!
Mih@ela
La multi anisi din partea mea sarbatoritilor de astazi! trandafir.gif
Dana75
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi!
USA
La multi ani tuturor Stefanilor si Stefaniilor!...... trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bere.gif bere.gif bere.gif bere.gif
alexandra81
QUOTE(Danutza_rge @ Dec 26 2008, 07:07 PM) *
La Multi Ani Stefanut de Alexandra81......................Te iubim pui scump si drag


Multumim mult...Maine voi pune si cateva poze cu sarbatoritul zilei... floare2.gif

Spunem si noi LA MULTI ANI tuturor celor ce se sarbatoresc astazi...Sanatate, bucurii si numai bine partners.gif
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Dec 27 2008, 09:56 PM) *
Multumim mult...Maine voi pune si cateva poze cu sarbatoritul zilei... floare2.gif

Spunem si noi LA MULTI ANI tuturor celor ce se sarbatoresc astazi...Sanatate, bucurii si numai bine partners.gif

La multi ani fericiti pentru iubitul Stef partners.gif
alexandra81
QUOTE(rux25 @ Dec 27 2008, 05:58 PM) *
La multi ani fericiti pentru iubitul Stef partners.gif


Multumim mult...Va iubim wub.gif Astazi a fost adevarata petrecere aici...Dar Stefi a fost cuminte si a reusit sa si sufle in lumanarica de pe tort floare2.gif
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Dec 27 2008, 10:02 PM) *
Multumim mult...Va iubim wub.gif Astazi a fost adevarata petrecere aici...Dar Stefi a fost cuminte si a reusit sa si sufle in lumanarica de pe tort floare2.gif

Asteptam poze rolleyes.gif partners.gif
G.Raluca
QUOTE(alexandra81 @ Dec 27 2008, 10:56 PM) *
Multumim mult...Maine voi pune si cateva poze cu sarbatoritul zilei... floare2.gif

Spunem si noi LA MULTI ANI tuturor celor ce se sarbatoresc astazi...Sanatate, bucurii si numai bine partners.gif



La multi ani ,Stefi! Sa creasca mare si sanatos!
Tania_25
La multi ani Stefan,Stefania!
andaro
LA MULTI ANI...celor nascuti la data de 27.12 si celor care isi serbeaza onomastica - Stefanii si Stefani.... occasion.gif trandafir.gif
Alondra
La multi ani tuturor celor care poarta numele sf. Stefan!
Sa traiti cu numele!
zuzu
QUOTE(Alondra @ Dec 27 2009, 01:48 PM) *
La multi ani tuturor celor care poarta numele sf. Stefan!
Sa traiti cu numele!


multumesc si eu in numele lui Tudor Stefan biggrin.gif
alexandra81
Multumesc si eu din partea lui Stefan-Constantin... partners.gif partners.gif
Mikaell
La multi ani,tuturor celor care poarte numele de stefan,stefania!!!Sa aibe parte de toata fericirea din lume!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
maria26
La multi ani tuturor celor car isi sarbatoresc astazi ziua de nume! occasion.gif
roxanne



Mih@ela
La multi ani Alex81 puiului tau,Stefan! partners.gif partners.gif partners.gif
georgeta23
QUOTE(alexandra81 @ Dec 27 2009, 02:44 PM) *
Multumesc si eu din partea lui Stefan-Constantin... partners.gif partners.gif


La multi ani STefy mic Alex sa iti traiasca puiul mic, sa fie sanatosQ trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
katy85
multumesc si eu in numele fetitei mele alexandra-stefana, va pupam pe toti.sarbatori fericite.
katy85
QUOTE(georgeta23 @ Dec 27 2009, 10:51 PM) *
La multi ani STefy mic Alex sa iti traiasca puiul mic, sa fie sanatosQ trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

votat, vot 1, pupici.
delala

Sanatate, fericire si bucurii le dorim tuturor celor care poarta numele de Stefan, Stefana, Stefania !!!




mia22_ro
TUTUROR STEFANILOR SI STEFANIELOR UN CALDUROS LA MULTI ANI! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Alondra
La multi ani tuturor celor care
poarta numele Sf. Stefan!
Sa aveti o zi minunata! oFloare.gif
Anca74
La Multi ani , sarbatoritilor! trandafir.gif Dati si voi ceva de baut? bere.gif Un vin fiert....yami yami!
pup si urez distractie placuta, tuturor...orice varsta ati avea! hug.gif
anku
La multi ani sarbatoritilor de azi!!! occasion.gif
Alondra
La multi ani tuturor celor cu nume de Stefan!
Sa aveti o zi frumoasa!
manu1981
La multi ani tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua onomastica!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
USA
La multi multi ani, puiuka mea frumoasa!
Mamy si Dady si toti cei dragi, bunici, unchiuti si matusele, verisori si verisoare, prieteni...toti iti lasa cat un pupik azi de zii frumoasa a Sf Stefan! Sa ne cresti frumos, protejata de toate relele cu binecuvantarea Domnului mereu cu tine! Pupik Mica mea Stefania! occasion.gif tzuc.gif


Asemenea, gandul, milioane de pupicei si urari zboara si catre tatal meu Stefan si finuta mea Stefania din tara! Sa ne fiti sanatosi, voiosi, fericiti in orice clipa, cu multe realizari si binecuvantare! Va iubim! occasion.gif occasion.gif occasion.gif tzuc.gif


O zii frumoasa tuturor ce poarta un asa nume special pentru noi si nu numai...La multi ani azi de Sf Stefan! bere.gif bere.gif bere.gif bere.gif
simina_ana
Mi-am zis ca daca o sa am un baiat o sa-l cheme Stefan.....asa ca...La multi ani puiul meu drag.....Te iubim cu toata fiinta noastra!!!

PS. La multi ani USA pentru Stefanii din viata ta!!!!...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.