Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cate Putin Din Viatza Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog gabrielle2003
Pagini: 1, 2, 3, 4
gabrielle2003
deci asta sunt eu
cea de acum
ce o sa vedeti va fi ce a fost odata
gabrielle2003
unul din animalutzele mele
prinsese o musca si ink se juca cu ea chiar daca o omorase liwlol.gif
''mitzikao''-e numele ei
gabrielle2003
aici cu ''LEX''
Sufletelul meu de atunci
ii cumparam jucarii k unui copil
lia maria71
ce animale frumoase ai avut si ai!dar ce e cu lex?nu mai e?

gabrielle2003
QUOTE(lia maria71 @ Dec 21 2008, 12:11 AM) *
ce animale frumoase ai avut si ai!dar ce e cu lex?nu mai e?

nu crybaby.gif crybaby.gif
pe lex mi l-au omorat cainii vecinilor crybaby.gif
gabrielle2003
tot cu el
gabrielle2003
cea de jos din plus era iubita lui
ruxy
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 20 2008, 11:40 PM) *
cea de jos din plus era iubita lui

May frumoasooooooo!!! partners.gif partners.gif partners.gif
dyana
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 20 2008, 11:39 PM) *
nu crybaby.gif crybaby.gif
pe lex mi l-au omorat cainii vecinilor crybaby.gif

eu cred ca ii dadeam in judecata daca patea ceva cutu meu biggrin.gif Bietul de el...imi pare tare rau hug.gif

si nu te zgarci la poze; sunt f frumoase partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(rux25 @ Dec 21 2008, 12:44 AM) *
May frumoasooooooo!!! partners.gif partners.gif partners.gif


buna seara trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(dyana @ Dec 21 2008, 12:44 AM) *
eu cred ca ii dadeam in judecata daca patea ceva cutu meu biggrin.gif Bietul de el...imi pare tare rau hug.gif

si nu te zgarci la poze; sunt f frumoase partners.gif

ce am reusit sa scot din ce am
mi-s tare drag animalele
la acea vreme a fost scandal mare
gabrielle2003
dyana
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 20 2008, 11:49 PM) *
buna seara trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

ce am reusit sa scot din ce am
mi-s tare drag animalele
la acea vreme a fost scandal mare

eu sunt innebunita dupa caini rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif I-as lua pe toti la mine biggrin.gif
gabrielle2003
la o canutza de laptic cu mana putin rupta
aici scapasem de gips
gabrielle2003
QUOTE(dyana @ Dec 21 2008, 12:51 AM) *
eu sunt innebunita dupa caini rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif I-as lua pe toti la mine biggrin.gif

si eu la fel
mi-s dragi din tot sufeltul partners.gif
gabrielle2003
avea foarte multe jucarii
ruxy
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 20 2008, 11:53 PM) *
avea foarte multe jucarii

Offf...o frumusete...offf oFloare1.gif
gabrielle2003
ma jucam cu el ca un copil
toti imi spuneau k atunci cand o sa am un bebe
o sa fie nebunie
si asa este
oktavia
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 20 2008, 11:53 PM) *
avea foarte multe jucarii

Doamne, ce frumos este, zici ca-i jucarie...pacat ca nu mai este....
Alondra
Super poze! Imi place cum iti statea cu parul mai lung! smile.gif
Am trecut sa te salut si sa-ti urez:

pavoneitza
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 21 2008, 01:50 AM) *

ce mult imi place poza asta partners.gif
ai avut un cutzu super!parca era o jucarie de plus...semana cu jessy a mea crybaby.gif
nici ea nu mai e crybaby.gif
ninina
Foarte faine toate pozele....tu o zana...si mascota ta o dulce..imi pare rau ca nu o mai ai.... sad.gif floare2.gif
gabrielle2003
QUOTE(alondramona @ Dec 21 2008, 04:57 AM) *
Super poze! Imi place cum iti statea cu parul mai lung! smile.gif
Am trecut sa te salut si sa-ti urez:



multumesc la fel ramonik trandafir.gif partners.gif

QUOTE(pavoneitza @ Dec 21 2008, 12:36 PM) *
ce mult imi place poza asta partners.gif
ai avut un cutzu super!parca era o jucarie de plus...semana cu jessy a mea crybaby.gif
nici ea nu mai e crybaby.gif

e dureros cand ii pierzi dar eu vreau sa pastrez amintirile cu el
am foarte multe poze cu el
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 21 2008, 12:59 PM) *
Foarte faine toate pozele....tu o zana...si mascota ta o dulce..imi pare rau ca nu o mai ai.... sad.gif floare2.gif

multumesc ninia trandafir.gif
Luka
Ma bucur sa te cunosc si altfel ... pentru mine erai mama lui Casian ! oFloare.gif
Are un nume care-mi place foarte mult si era mortal in prima poza , imaginea aceea mi-a ramas , sa-ti traiasca si sa-l faci baiat mare !
Si Brasovul imi place ...
Legat de pisici si caini si eu sunt la fel... pe actualul meu motan il cheama Schumy ( de la Schumaher ) si este un birmanez tare iubit , insa sta cu parintii mei ...
Numai bine si sarbatori fericite in familie ! tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(Luka @ Dec 21 2008, 11:23 PM) *
Ma bucur sa te cunosc si altfel ... pentru mine erai mama lui Casian ! oFloare.gif
Are un nume care-mi place foarte mult si era mortal in prima poza , imaginea aceea mi-a ramas , sa-ti traiasca si sa-l faci baiat mare !
Si Brasovul imi place ...
Legat de pisici si caini si eu sunt la fel... pe actualul meu motan il cheama Schumy ( de la Schumaher ) si este un birmanez tare iubit , insa sta cu parintii mei ...
Numai bine si sarbatori fericite in familie ! tzuc.gif

multumesc Luka trandafir.gif
imi amintesc ca ti-a placut numele CASIAN de cand l-am scris aici
stiu prima poza a lui care am pus-o
o am pe telefonul meu si imi este foarte draga
Dragul de Schumy...........cred ca il iubesti foarte mult
giulia_0319
gabrielle, unde ai stat ascunsa, frumoaso???
imi plac pozele tale...iar acel cutu mic e superb de-a dreptul...ce pacat ca nu mai este crybaby.gif dar in amintirile tale va fi mereu viu!
sa-ti traiasca pintisorul, sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii! oFloare.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 21 2008, 10:42 PM) *
multumesc Luka trandafir.gif
imi amintesc ca ti-a placut numele CASIAN de cand l-am scris aici
stiu prima poza a lui care am pus-o
o am pe telefonul meu si imi este foarte draga
Dragul de Schumy...........cred ca il iubesti foarte mult



Poate prea mult ...

Pe primul motan , nu exagerez aproape l-am venerat , ceea ce nu-i normal ! crybaby.gif
Il chema Toulouse si desi nu mai e de 11 ani , inca , uneori ii "aud" torsul !
Asta-i partea proasta cu animalele , te atasezi de ele si e greu cand ... Am zis ca nu-mi mai trebuie dar dupa 6-7 luni cine venea cu Schumy in sacou acasa ?! Cui pe cui se scoate , e o vorba !
A ramas acasa la mine cu parintii mei dar "vorbim " zilnic la telefon , adica eu ii strig si el imi raspunde mauuuuuuuuuu , nu zice miau ! liwlol.gif
E nascut pe 8 aprilie 1998 si e fecior dar necastrat ! doh.gif

gabrielle2003
QUOTE(giulia_0319 @ Dec 22 2008, 12:02 AM) *
gabrielle, unde ai stat ascunsa, frumoaso???
imi plac pozele tale...iar acel cutu mic e superb de-a dreptul...ce pacat ca nu mai este crybaby.gif dar in amintirile tale va fi mereu viu!
sa-ti traiasca pintisorul, sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii! oFloare.gif

imi doresc sa creasca casian mare si atunci ne mai luam un cutzu asa frumos si cuminte cum a fost LEX

QUOTE(Luka @ Dec 22 2008, 12:09 AM) *
Poate prea mult ...

Pe primul motan , nu exagerez aproape l-am venerat , ceea ce nu-i normal ! crybaby.gif
Il chema Toulouse si desi nu mai e de 11 ani , inca , uneori ii "aud" torsul !
Asta-i partea proasta cu animalele , te atasezi de ele si e greu cand ... Am zis ca nu-mi mai trebuie dar dupa 6-7 luni cine venea cu Schumy in sacou acasa ?! Cui pe cui se scoate , e o vorba !
A ramas acasa la mine cu parintii mei dar "vorbim " zilnic la telefon , adica eu ii strig si el imi raspunde mauuuuuuuuuu , nu zice miau ! liwlol.gif
E nascut pe 8 aprilie 1998 si e fecior dar necastrat ! doh.gif

asa e cu acest atasament de animale oFloare1.gif
am avut foarte multe zile in care numai eu stiu cat l-am plans si ce furioasa am fost
dar acum el este acolo la DD si sigur bucura niste copii cuminti
in viitor se va intoarce la noi bananab.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 21 2008, 11:17 PM) *
imi doresc sa creasca casian mare si atunci ne mai luam un cutzu asa frumos si cuminte cum a fost LEX


asa e cu acest atasament de animale oFloare1.gif
am avut foarte multe zile in care numai eu stiu cat l-am plans si ce furioasa am fost
dar acum el este acolo la DD si sigur bucura niste copii cuminti
in viitor se va intoarce la noi bananab.gif



E putin sinistru dar noi ne vom duce la ei ! Oricum , undeva ne vom intalnii ! Asa simt si eu! floare2.gif
gabrielle2003
QUOTE(Luka @ Dec 22 2008, 12:36 AM) *
E putin sinistru dar noi ne vom duce la ei ! Oricum , undeva ne vom intalnii ! Asa simt si eu! floare2.gif

cu sigurantza ne vom intalni dar ma gandeam k poate DD mi-l va trimite printr-un alt catelush tongue.gif
lia maria71


gabrielle2003
QUOTE(lia maria71 @ Dec 22 2008, 12:43 AM) *



multumim la fel trandafir.gif
multa fericire si multa sanatate la toata familia ta
mamicutza2008
QUOTE(Luka @ Dec 21 2008, 11:09 PM) *
Poate prea mult ...

Pe primul motan , nu exagerez aproape l-am venerat , ceea ce nu-i normal ! crybaby.gif
Il chema Toulouse si desi nu mai e de 11 ani , inca , uneori ii "aud" torsul !
Asta-i partea proasta cu animalele , te atasezi de ele si e greu cand ... Am zis ca nu-mi mai trebuie dar dupa 6-7 luni cine venea cu Schumy in sacou acasa ?! Cui pe cui se scoate , e o vorba !
A ramas acasa la mine cu parintii mei dar "vorbim " zilnic la telefon , adica eu ii strig si el imi raspunde mauuuuuuuuuu , nu zice miau ! liwlol.gif
E nascut pe 8 aprilie 1998 si e fecior dar necastrat ! doh.gif




Sunteti frumosi.....Casian seamana cu tine.......doar ca e mai grasun la fatzuca biggrin.gif Sa-ti traiasca,sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Ma bag si eu in seama putin la subiectul animale de casa,desi nu am inca unul tocmai de frica ca atunci cand va muri voi suferi fff tare...........si bineinteles ce credeti ca mi-a recomandat sotul sa-mi iau ca animal de casa?............o cioara ,ca asta traieste 100-200 ani si sigur ma duc eu inaintea ei..... liwlol.gif
roxanne
QUOTE(mamicutza2008 @ Dec 22 2008, 11:51 AM) *
Sunteti frumosi.....Casian seamana cu tine.......doar ca e mai grasun la fatzuca biggrin.gif Sa-ti traiasca,sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Ma bag si eu in seama putin la subiectul animale de casa,desi nu am inca unul tocmai de frica ca atunci cand va muri voi suferi fff tare...........si bineinteles ce credeti ca mi-a recomandat sotul sa-mi iau ca animal de casa?............o cioara ,ca asta traieste 100-200 ani si sigur ma duc eu inaintea ei..... liwlol.gif


liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Mai bine o broasca testoasa, ca si aia traieste mult.
gabrielle2003
QUOTE(mamicutza2008 @ Dec 22 2008, 12:51 PM) *
Sunteti frumosi.....Casian seamana cu tine.......doar ca e mai grasun la fatzuca biggrin.gif Sa-ti traiasca,sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Ma bag si eu in seama putin la subiectul animale de casa,desi nu am inca unul tocmai de frica ca atunci cand va muri voi suferi fff tare...........si bineinteles ce credeti ca mi-a recomandat sotul sa-mi iau ca animal de casa?............o cioara ,ca asta traieste 100-200 ani si sigur ma duc eu inaintea ei..... liwlol.gif

ce dragutz sotul tau................ liwlol.gif
asa e cu animalele...........
multa suferintza daca li se intampla ceva
si daca esti intradevar mare iubitor....................
cum eu atunci nu aveam copil va dati seama cat m-am attsat de el crybaby.gif
gabrielle2003
QUOTE(roxana30 @ Dec 22 2008, 01:43 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Mai bine o broasca testoasa, ca si aia traieste mult.

dar totusi nu cred ca iti arata dragostea ca un caine sau ca o pisica
sotul ei o iubi si nu vrea sa sufere de aceea i-a recomandat ...cioara liwlol.gif liwlol.gif
gabrielle2003
mamicutza daca l-ai vedea pe sotul mu ai realiza ca scumpul meu casian deloc nu seamana cu mine.............. doh.gif
mamicutza2008
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 22 2008, 04:12 PM) *
dar totusi nu cred ca iti arata dragostea ca un caine sau ca o pisica
sotul ei o iubi si nu vrea sa sufere de aceea i-a recomandat ...cioara liwlol.gif liwlol.gif



......in mileniul asta nebun aproape totul este posibil..........as vrea sa o vad si pe asta cioara sau broasca........gudurandu-se la picioarele stapanului liwlol.gif
Iti dai sema ca de asta mi-a recomandat cioara. laugh.gif ...dar si pentru ca nu-si prea doreste el in casa animalut ,ca e mai greu de intretinut curatenia..........si mizeaza pe faptul ca nu-mi voi lua totusi o cioara liwlol.gif de asta mi-o recomanda cu atata dragoste......dar si cand s-a trezi cu cioara in casa (asa macar o zi ,ca sa-l sperii,sa creada ca a innebunit lupu'...........) sa-l vad eu atunci liwlol.gif.....


QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 22 2008, 04:13 PM) *
mamicutza daca l-ai vedea pe sotul mu ai realiza ca scumpul meu casian deloc nu seamana cu mine.............. doh.gif

si probabil toata lumea iti spune lucrul asta ,nu?...............bucura-te ca mai sunt si alte pareri, biggrin.gif
gabrielle2003
QUOTE(mamicutza2008 @ Dec 23 2008, 12:05 PM) *
......in mileniul asta nebun aproape totul este posibil..........as vrea sa o vad si pe asta cioara sau broasca........gudurandu-se la picioarele stapanului liwlol.gif
Iti dai sema ca de asta mi-a recomandat cioara. laugh.gif ...dar si pentru ca nu-si prea doreste el in casa animalut ,ca e mai greu de intretinut curatenia..........si mizeaza pe faptul ca nu-mi voi lua totusi o cioara liwlol.gif de asta mi-o recomanda cu atata dragoste......dar si cand s-a trezi cu cioara in casa (asa macar o zi ,ca sa-l sperii,sa creada ca a innebunit lupu'...........) sa-l vad eu atunci liwlol.gif.....


si probabil toata lumea iti spune lucrul asta ,nu?...............bucura-te ca mai sunt si alte pareri, biggrin.gif


da super tare sa se trezeasca cu o cioara intr-o zi in casa
si una de aia mare su neagra
liwlol.gif liwlol.gif guitar.gif liwlol.gif

iti dai seama k toti imi spun asta dar l-am analizat si mai gasesc si cate ceva de la mine
cred ca cel mai mult seamana la caracter si sunt ft happy bere.gif
dyana
Pentru iubitoarea mea preferata de animale, un Craciun plin de bucurii si o iarna frumoasa! smile.gif

alinutza_872000
sora my ne asemenam perfect..suntem identice...
amandoua k 2 picaturi...
d-asta esti u soara my!
gabrielle2003
QUOTE(dyana @ Dec 25 2008, 03:19 AM) *
Pentru iubitoarea mea preferata de animale, un Craciun plin de bucurii si o iarna frumoasa! smile.gif


vaii ce dragutz este tzuc.gif tzuc.gif
of ce imi vine sa ii pap urechile astea frumoase
multumesc dyana trandafir.gif
pentru moment mi-am adus aminte de LEX notworthy.gif crybaby.gif
gabrielle2003
QUOTE(alinutza_872000 @ Dec 30 2008, 07:07 PM) *
sora my ne asemenam perfect..suntem identice...
amandoua k 2 picaturi...
d-asta esti u soara my!

acu' ti-ai dat seama?????????? mad.gif
cam tarziu
ninina
Gabriela draga mea..de cand am vazut prima data pozele imi pareai cunoscuta...semeni foarte bine cu verisoarele sotului meu din Codlea...stau si ma gandesc daca nu te.am vazut pe undeva...nu cumva ai prietene prin Codlea?? laugh.gif ....m-am intors sa vad daca nu te-am vazut la piscina...dar daca pui o poza de pe acolo...poate imi reamintesc mai bine....
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 31 2008, 01:33 PM) *
Gabriela draga mea..de cand am vazut prima data pozele imi pareai cunoscuta...semeni foarte bine cu verisoarele sotului meu din Codlea...stau si ma gandesc daca nu te.am vazut pe undeva...nu cumva ai prietene prin Codlea?? laugh.gif ....m-am intors sa vad daca nu te-am vazut la piscina...dar daca pui o poza de pe acolo...poate imi reamintesc mai bine....

nu am facut poze la piscina crybaby.gif crybaby.gif
am uitat camera........ crybaby.gif
nu am prietene in codlea................ bere.gif
dar ma bucur k tu ai fost
abia acasa mi-am dat seama de unde te cunosc tzuc.gif
va pupam pe amandoi bere.gif
LoriG
Buna gabrielle2003!

Eu sunt Lori, iar fetitza din fotografii este minunea mea Karina.
Ne-a placut ce ne-ai dezvaluit din viata ta..si mai asteptam fotografii.
Avem si noi o caltelusa Luly se cheama, in carnetul de sanatate Lolita, dar momentan nu am poze cu ea pentru ca mi-am facut curatenie totala in calculator:)), este alba, bichon maltez...dar de o buna perioada o tin la mama, cand o sa creasca Karina putin o sa negociem. Am avut-o si pe mama ei pe care o chema Cosette, tot alba si pe Lessy care era un canish negru. A ramas doar Luly...
Sa nu ne intristam! vorbim alta data despre animalute smile.gif

Maine anul se'nnoieste smile.gif) si pentru voi e primul revelion cu bb, va pupam si va uram distractie placuta.
Karinutza il pupa pe Casian! partners.gif


bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
gabrielle2003
QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 02:39 PM) *
Buna gabrielle2003!

Eu sunt Lori, iar fetitza din fotografii este minunea mea Karina.
Ne-a placut ce ne-ai dezvaluit din viata ta..si mai asteptam fotografii.
Avem si noi o caltelusa Luly se cheama, in carnetul de sanatate Lolita, dar momentan nu am poze cu ea pentru ca mi-am facut curatenie totala in calculator:)), este alba, bichon maltez...dar de o buna perioada o tin la mama, cand o sa creasca Karina putin o sa negociem. Am avut-o si pe mama ei pe care o chema Cosette, tot alba si pe Lessy care era un canish negru. A ramas doar Luly...
Sa nu ne intristam! vorbim alta data despre animalute smile.gif

Maine anul se'nnoieste smile.gif) si pentru voi e primul revelion cu bb, va pupam si va uram distractie placuta.
Karinutza il pupa pe Casian! partners.gif


bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif




Important este ca am petrecut momente frumoase alaturi de ei si eu numai pe acelea le am in suflet............
si noi va pupam si va dorim UN AN NOU FERCIT
si indeplinirea tuturor dorintelor.......... tzuc.gif
AdeDia

An Nou Binecuvantat!!!
La Multi Ani!!!!




gabrielle2003
am mai gasit o poza cu ''LEX''
uneori Ii spuneam SNECKS guitar.gif liwlol.gif
gabrielle2003
QUOTE(AdeDia @ Jan 1 2009, 03:00 PM) *
An Nou Binecuvantat!!!
La Multi Ani!!!!



la multi ani pentru intreaga ta familie
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.