Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Fotografii
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog madasasa
Pagini: 1, 2, 3
madasasa
Buna dragele mele...Voi incerca sa adaug aici niste poze....Sper sa si reusesc... oFloare1.gif

Cununia civila - 19 iulie 2008














madasasa
Uite ca am reusit....asta inseamna ca voi continua.... rolleyes.gif
madasasa
Tot cununia civila....









maryhynt
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 02:14 PM) *
Tot cununia civila....











mada sunteti fff frumosi!
madasasa
Multumim din suflet maryhynt...

Sper sa ne dea Dumnezeu o papusa ca a voastra....curand... trandafir.gif
G.Raluca
Draga mea ,sunteti teribil de frumosi! Sa aveti o viata minunata impreuna !
Buchetelul de cale ...superb...! trandafir.gif
madasasa
Multumim pentru urari G.Raluca...

Vot urma si poze de la nunta...curand...

Pupici multi tzuc.gif
madasasa
QUOTE(G.Raluca @ Dec 4 2008, 04:30 PM) *
Draga mea ,sunteti teribil de frumosi! Sa aveti o viata minunata impreuna !
Buchetelul de cale ...superb...! trandafir.gif


Atat de mult mi-am dorit buchetelul de cale la cununie....si in afara de prietenii mei apropiati, toata lumea m-a judecat.
Ca nu e bine sa ai sau sa primesti cale la nunta....nu stiu, tot felul de supozitii....Oricum, eu nu le cred....
Mie mi se pare cel mai frumos buchet....bine, impreuna cu cel de la nunta, pe care o sa-l vedeti curand....
oFloare1.gif
G.Raluca
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 03:34 PM) *
Multumim pentru urari G.Raluca...

Vot urma si poze de la nunta...curand...

Pupici multi tzuc.gif


Abia astept sa-mi bucur ochii!
Pupici multi inapoi!
G.Raluca
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 03:36 PM) *
Atat de mult mi-am dorit buchetelul de cale la cununie....si in afara de prietenii mei apropiati, toata lumea m-a judecat.
Ca nu e bine sa ai sau sa primesti cale la nunta....nu stiu, tot felul de supozitii....Oricum, eu nu le cred....
Mie mi se pare cel mai frumos buchet....bine, impreuna cu cel de la nunta, pe care o sa-l vedeti curand....
oFloare1.gif



Minunat buchetelul ...delicat!
Nici eu nu dau importanta superstitiilor.Si u mi-am dorit mult buchetel din cale sau macar una ...dar nu am gasit in perioada aceea.
ana80
foarte,foarte frumosi.........sa fiti fericiti si viata sa va aduca numai bucurii si impliniri floare2.gif
alexandra81
Ai avut o rochie SUPERBA la cununia civila...E ceva deosebit...Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna... wub.gif
madasasa
QUOTE(ana80 @ Dec 4 2008, 05:23 PM) *
foarte,foarte frumosi.........sa fiti fericiti si viata sa va aduca numai bucurii si impliniri floare2.gif


Multumim mult...Si voua va dorim tot binele din lume, sanatate si multe multe impliniri ! oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(alexandra81 @ Dec 4 2008, 05:25 PM) *
Ai avut o rochie SUPERBA la cununia civila...E ceva deosebit...Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna... wub.gif


Multumim alexandra....La fel si voua, fericire si sanatate, sa va bucurati de baietelul vostru frumos !!!! oFloare1.gif
gabrielle2003
[quote name='madasasa' date='Dec 4 2008, 03:09 PM' post='382543']
Buna dragele mele...Voi incerca sa adaug aici niste poze....Sper sa si reusesc... oFloare1.gif

Cununia civila - 19 iulie 2009


sunteti superbi amandoi si va doresc un ingerash cat mai curand
cred ca data e gresita, nu?
2009? tongue.gif
madasasa
Multumim mult, gabrielle..speram la un jucaus.gif cat de curand....
Da, ai dreptate, este gresita data....probabil, nu o mai pot schimba.... oFloare.gif
Chiar daca se poate, nu stiu cum....

Pentru tine, oFloare1.gif
Alondra
Buna Mada!Ma bucur ca ti-ai facut blog si ai pus poze! eusa_clap.gif Sunteti 2 draguti!Sa va binecuvanteze DD repede si cu un bebe! jucaus.gif Sa fiti fericiti! oFloare.gif
Asteptam poze si de la nunta! smile.gif
ninina
Foarte faine pozele........ trandafir.gif trandafir.gif Sunteti doi frumosi....Zic si eu ca Ramona DD sa va incoroneze caminul vostru cu un jucaus.gif dulce si scump.... oFloare1.gif
katya_ro
Sunteti tare frumosi amandoi, dar tu esti sclipitoare! Va doresc sa va iubiti mereu ca acum si sa aveti parte numai de bine! trandafir.gif
ruxy
Vai Mada...cat esti de frumoasa...si ce cuplu frumos si plin de iubire rolleyes.gif ...Minunati...si inca ceva...ai niste ochisori...magici rolleyes.gif partners.gif trandafir.gif sa fiti fericiti toata viata tzuc.gif hug.gif
alinutza_872000
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 03:09 PM) *
Buna dragele mele...Voi incerca sa adaug aici niste poze....Sper sa si reusesc... oFloare1.gif

Cununia civila - 19 iulie 2009

s fiti fericiti impreuna...
p 19 iulie??d ziua my d nastere guitar.gif
alexandra81
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 11:35 AM) *
Multumim alexandra....La fel si voua, fericire si sanatate, sa va bucurati de baietelul vostru frumos !!!! oFloare1.gif


Multumim mult...Sa va dea DD si voua un bebe cat de curand bananab.gif floare2.gif
Lusha&Zbenguica
Superba rochia, superb buchetul si de voi doi ce sa mai zic...Se vede iubirea prin toti porii!!!
Felicitari!!!!!!!!!!
trandafir.gif
madasasa
QUOTE(alondramona @ Dec 4 2008, 07:06 PM) *
Buna Mada!Ma bucur ca ti-ai facut blog si ai pus poze! eusa_clap.gif Sunteti 2 draguti!Sa va binecuvanteze DD repede si cu un bebe! jucaus.gif Sa fiti fericiti! oFloare.gif
Asteptam poze si de la nunta! smile.gif


Buna Ramona ! Multumim mult de tot...si pentru urari...dar mai ales ca mi-ai fost o profesoara desavarsita. Mi-ai explicat ce si cum sa fac....iar eu am fost o eleva silitoare...Sa vezi cum mi-am notat absolut tot pe hartie...si am urmat pas cu pas ce am invatat de la tine. Multumesc inca o data pentru ajutor.
Astazi vor "veni" si pozele de la nunta....
Pentru tine, oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(ninina @ Dec 4 2008, 07:10 PM) *
Foarte faine pozele........ trandafir.gif trandafir.gif Sunteti doi frumosi....Zic si eu ca Ramona DD sa va incoroneze caminul vostru cu un jucaus.gif dulce si scump.... oFloare1.gif


Multumesc si tie ninina mult de tot ! Sper din suflet ca DD sa ne daruiasca un jucaus.gif
oFloare1.gif , cu drag...
madasasa
QUOTE(katya_ro @ Dec 4 2008, 07:18 PM) *
Sunteti tare frumosi amandoi, dar tu esti sclipitoare! Va doresc sa va iubiti mereu ca acum si sa aveti parte numai de bine! trandafir.gif


katya, iti multumim mult !!! Si eu va doresc numai fericire si bucurii, alaturi de ingerasul vostru scump !
oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(rux25 @ Dec 4 2008, 08:07 PM) *
Vai Mada...cat esti de frumoasa...si ce cuplu frumos si plin de iubire rolleyes.gif ...Minunati...si inca ceva...ai niste ochisori...magici rolleyes.gif partners.gif trandafir.gif sa fiti fericiti toata viata tzuc.gif hug.gif


Multumesc rux.....esti o scumpa, ca de fiecare data!
Toata dragostea din lume si voua.... oFloare1.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
madasasa
alinutza....multumim mult....ce frumos, chiar de ziua ta de nastere a fost nunta noastra...
Sa va dea Dumnezeu sanatate si fericire voua, si ingerasului vostru scump, Eduard !!!
Multi pupici si oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Dec 5 2008, 03:00 AM) *
Superba rochia, superb buchetul si de voi doi ce sa mai zic...Se vede iubirea prin toti porii!!!
Felicitari!!!!!!!!!!
trandafir.gif


Multumim 'Lusha&Zbenguica' ....Daca-ai stii ce emotionati am fost....de abia stateam in picioare amandoi !!!
Pentru tine, oFloare1.gif
madasasa
Buna din nou, fetele mele dragi...
V-am promis continuarea...deci...
Pregatirile pentru cununia religioasa...

Nasa si mirele(Bogdan)


Nasul si mirele



Mirele si nasul, la noi acasa



Prima poza mireasa


A doua...


Aici m-a vazut prima data...


Un sarut...


Noi doi...


Bogdan era atat de emotionat...


Emotii mari...


continuam imediat, oFloare1.gif
ninina
Ce draguti sunteti!!!! floare2.gif Esti o papusa scumpa Mada...normal sa fie mirele emotionat....Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult..iar ca rod al dragostei vostre sa va dea DD un jucaus.gif
madasasa
QUOTE(ninina @ Dec 5 2008, 02:06 PM) *
Ce draguti sunteti!!!! floare2.gif Esti o papusa scumpa Mada...normal sa fie mirele emotionat....Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult..iar ca rod al dragostei vostre sa va dea DD un jucaus.gif


Ai fost foarte rapida, draga mea ninina....Nici n-am salvat pozele...si ai venit la mine in vizita...
Voi continua imediat...in cateva minute..
Iar tu sa ai grija sa te distrezi azi cum n-ai mai facut-o demult....promiti?
Sa te-auda DD....mi-as dori sa fiu printre primele mamici din ianuarie 2009...cam atunci vom avea voie sa incercam din nou !!!
oFloare1.gif
madasasa
Continuarea pregatirilor....

Floricica...


Ne pregateam de plecare


Eu...


Plecarea spre biserica


Plecarea spre biserica2


Domnisoara si cavalerul de onoare


Matusa mea, Bogdan si verisorul meu drag


In masina


In masina2


Edi si Lidia


Poze de la cununia religioasa, zilele urmatoare...
Pupici tuturor... tzuc.gif oFloare1.gif
ana80
superbi amandoi floare2.gif floare2.gif
alexandra81
QUOTE(madasasa @ Dec 5 2008, 08:20 AM) *
In masina2

Poze de la cununia religioasa, zilele urmatoare...
Pupici tuturor... tzuc.gif oFloare1.gif


Ce frumoasa este poza asta wub.gif ...asteptam cu nerabdare si urmatoarele poze... bananab.gif
madasasa
QUOTE(ana80 @ Dec 5 2008, 03:16 PM) *
superbi amandoi floare2.gif floare2.gif


Multumim inca o data ana....
Cu mult drag, oFloare1.gif
madasasa
Si tie alexandra...iti multumesc din nou...
Vor veni si celelalte, promit !!!
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
alexandra81
QUOTE(madasasa @ Dec 5 2008, 09:32 AM) *
Si tie alexandra...iti multumesc din nou...
Vor veni si celelalte, promit !!!
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


Ai avut o rochie tare frumoasa...si simpla asa cum imi place mie floare2.gif
Lusha&Zbenguica
Mada..m-au emotionat foarte mult pozele de la tine,,,sunt chiar frumoase si cand spun frumoase ma refer la fericirea tuturor celor din poze..nu stiu..parca radiati cu totii..ceea ce mi se pare foarte normal..Ai reusit sa ii pui trandafirasul in piept...?(eu una asa de tare tremuram ca a durat ceva pana sa reusesc....)
Doamne Ajuta ca peste ceva timp sa te vedem si la una din rubricile mamici de....... 2009!!! (si de data asta sa fie pentru 9 luni mari si late )
madasasa
QUOTE(alexandra81 @ Dec 5 2008, 03:49 PM) *
Ai avut o rochie tare frumoasa...si simpla asa cum imi place mie floare2.gif


Da, mi-am dorit sa fie cat mai simpla cu putinta....si se pare ca mi-a reusit... oFloare1.gif
Pup fetita.... rolleyes.gif
alexandra81
QUOTE(madasasa @ Dec 5 2008, 10:34 AM) *
Da, mi-am dorit sa fie cat mai simpla cu putinta....si se pare ca mi-a reusit... oFloare1.gif
Pup fetita.... rolleyes.gif


Daca ma pupi pe mine e bine...daca il pupi pe Stefi...iar e bine ca multa lume credea ca e fetita in primele luni de viata... partners.gif
madasasa
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Dec 5 2008, 04:33 PM) *
Mada..m-au emotionat foarte mult pozele de la tine,,,sunt chiar frumoase si cand spun frumoase ma refer la fericirea tuturor celor din poze..nu stiu..parca radiati cu totii..ceea ce mi se pare foarte normal..Ai reusit sa ii pui trandafirasul in piept...?(eu una asa de tare tremuram ca a durat ceva pana sa reusesc....)
Doamne Ajuta ca peste ceva timp sa te vedem si la una din rubricile mamici de....... 2009!!! (si de data asta sa fie pentru 9 luni mari si late )


Iti multumesc din suflet 'Lusha&Zbenguica' ....Asa este, a fost o zi minunata pentru toata lumea...toti prietenii mi-au fost aproape, ceea ce a contat foarte mult...
Trandafirul in piept m-am chinuit mult sa-l pun....si pana la urma am avut nevoie de ajutor....dar a iesit poza !!!
Imi doresc din suflet sa fiu una dintre mamicile anului viitor....DD stie cu siguranta ce-mi doresc...si sper eu, ma va rasplati !!!
Te pup cu mare drag.... oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(alexandra81 @ Dec 5 2008, 04:37 PM) *
Daca ma pupi pe mine e bine...daca il pupi pe Stefi...iar e bine ca multa lume credea ca e fetita in primele luni de viata... partners.gif


Va pup pe amandoi cu mare mare drag....Da, semana cu o fetita, cel putin aici in poza de jos....
Cu drag, pentru amandoi... oFloare1.gif si tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(madasasa @ Dec 5 2008, 10:42 AM) *
Va pup pe amandoi cu mare mare drag....Da, semana cu o fetita, cel putin aici in poza de jos....
Cu drag, pentru amandoi... oFloare1.gif si tzuc.gif


partners.gif floare2.gif
G.Raluca
Draga mea,m-am umplut de energie pozitiva vazand asemenea poze ! Totul frumos si cu bun gust!
Miri superbi ,emotionati si plini de dragoste! Ai o frumusete aparte si ochi minunati!
Sa dea Domnul sa aveti o casnicie fericita si implinita !
Pt tine cu drag!

nalya
Doi frumosi wub.gif Iar florile sunt SUPERBE!Sa aveti parte numai de bucuri si de o echipa de fotbal biggrin.gif
Alondra
QUOTE(madasasa @ Dec 5 2008, 09:50 AM) *
Buna Ramona ! Multumim mult de tot...si pentru urari...dar mai ales ca mi-ai fost o profesoara desavarsita. Mi-ai explicat ce si cum sa fac....iar eu am fost o eleva silitoare...Sa vezi cum mi-am notat absolut tot pe hartie...si am urmat pas cu pas ce am invatat de la tine. Multumesc inca o data pentru ajutor.
Astazi vor "veni" si pozele de la nunta....
Pentru tine, oFloare1.gif

Buna Mada, ma bucur ca ti-a fost de folos ce am scris eu! biggrin.gif
Pozele de la nunta sunt superbe, si mie imi place rochita, ca e simpla, cum imi place si mie ..biggrin.gif Ati radiat de fericire ca miri, va doresc sa fiti la fel de fericiti toata viata, asa ca atunci!Si sa va dea Dumnezeu jucaus.gif mult dorit!Pupici! partners.gif
madasasa
QUOTE(G.Raluca @ Dec 5 2008, 06:18 PM) *
Draga mea,m-am umplut de energie pozitiva vazand asemenea poze ! Totul frumos si cu bun gust!
Miri superbi ,emotionati si plini de dragoste! Ai o frumusete aparte si ochi minunati!
Sa dea Domnul sa aveti o casnicie fericita si implinita !
Pt tine cu drag!



Draga mea Raluca, iti multumesc pentru florile minunate...
Cu drag, oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(nalya @ Dec 5 2008, 06:23 PM) *
Doi frumosi wub.gif Iar florile sunt SUPERBE!Sa aveti parte numai de bucuri si de o echipa de fotbal biggrin.gif


Multumesc nalya....mult...
Poate fi si o trupa de balet....viitorul tatic nu s-ar supara.... rolleyes.gif
Eu imi doresc cate unul din fiecare.... partners.gif
Dumnezeu imi va asculta ruga, sunt sigura !!!
Pentru tine, oFloare1.gif
madasasa
QUOTE(alondramona @ Dec 5 2008, 07:26 PM) *
Buna Mada, ma bucur ca ti-a fost de folos ce am scris eu! biggrin.gif
Pozele de la nunta sunt superbe, si mie imi place rochita, ca e simpla, cum imi place si mie ..biggrin.gif Ati radiat de fericire ca miri, va doresc sa fiti la fel de fericiti toata viata, asa ca atunci!Si sa va dea Dumnezeu jucaus.gif mult dorit!Pupici! partners.gif


Buna Ramona...ai fost tot timpul in "umbra" mea si am primit ajutor cand aveam nevoie....
De la toate fetele de aici am simtit acest lucru...si este minunat sa te simti...acasa, aici printre voi...
Sa ne ajute Dumnezeu pe amandoua sa ajungem mamici cu jucaus.gif jucaus.gif in brate...
Cu mare drag, oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.