Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Captain Planet&the Planeteers
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog maryhynt
maryhynt
postez aici desenul preferat al meu ! si cel mai drag mie! am invatat multe despre cum sa am grija de planeta dupa ce l-am vizionat!







roxanne
La astea ma uitam si eu cand eram copil, nu pierdeam nici un episod laugh.gif
Alondra
Vai Mary, ce mi-ai rascolit amintirile!Ce-mi placeau desenele astea cand eram mica! Le urmaream mereu, cum spune si Roxana...wub.gif Cel mai mult imi placea cand ziceau : Gooooooooo Planet! laugh.gif
Si cand te gandesti ce prostii de desene animate vizioneaza copiii acum...sad.gif
maryhynt
ruleaza la noi in tara pe procinema!este reluare dimineatza la ora 8: 30,iar dupa-amiaza la ora 14:45!

fetele care aveti timp uitati-va k e fff frumos desenul!
shanty
eu am descarcat vreo 3 DVD cu desenele astea. nu au claritate exceptionala...dar o sa ma uit cu placere la ele cand o sa vina BB (chiar daca lui nu o sa ii placa poate biggrin.gif - o sa le punem sa le vada mami!! tongue.gif )
maryhynt
mai vreti? mai postez!



maryhynt
QUOTE(shanty @ Dec 3 2008, 04:23 PM) *
eu am descarcat vreo 3 DVD cu desenele astea. nu au claritate exceptionala...dar o sa ma uit cu placere la ele cand o sa vina BB (chiar daca lui nu o sa ii placa poate biggrin.gif - o sa le punem sa le vada mami!! tongue.gif )

bv!
maryhynt
QUOTE(alondramona @ Dec 3 2008, 04:17 PM) *
Vai Mary, ce mi-ai rascolit amintirile!Ce-mi placeau desenele astea cand eram mica! Le urmaream mereu, cum spune si Roxana...wub.gif Cel mai mult imi placea cand ziceau : Gooooooooo Planet! laugh.gif
Si cand te gandesti ce prostii de desene animate vizioneaza copiii acum...sad.gif


da ramo asa e ! si pe mine ma napadesc amintirile de cate ori ma uit la ele ! si ma gandesc ce batrana sunt!!!! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
in 90 aveam 10 ani si acu am 28! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
shanty
QUOTE(maryhynt @ Dec 3 2008, 06:22 PM) *
ruleaza la noi in tara pe procinema!este reluare dimineatza la ora 8: 30,iar dupa-amiaza la ora 14:45!

fetele care aveti timp uitati-va k e fff frumos desenul!

serios??!!
habar nu aveam. sper sa mai fie si dupa ce intru eu in concediu, ca deocamdata la orele alea sunt la munci. ca poate imi mai inregistrez si eu niste episoade....
shanty
QUOTE(maryhynt @ Dec 3 2008, 06:30 PM) *
da ramo asa e ! si pe mine ma napadesc amintirile de cate ori ma uit la ele ! si ma gandesc ce batrana sunt!!!! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
in 90 aveam 10 ani si acu am 28! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif


sa stii ca ai voie sa fii batrana doar de la 82 in sus tongue.gif !!
maryhynt
QUOTE(shanty @ Dec 3 2008, 04:31 PM) *
serios??!!
habar nu aveam. sper sa mai fie si dupa ce intru eu in concediu, ca deocamdata la orele alea sunt la munci. ca poate imi mai inregistrez si eu niste episoade....

da noi avem program fix! ne trezim la 8 mancam si ne uitam l desene!

QUOTE(shanty @ Dec 3 2008, 04:32 PM) *
sa stii ca ai voie sa fii batrana doar de la 82 in sus tongue.gif !!


da? nu stiam ms k miai spus!
roxanne
QUOTE(maryhynt @ Dec 3 2008, 04:30 PM) *
da ramo asa e ! si pe mine ma napadesc amintirile de cate ori ma uit la ele ! si ma gandesc ce batrana sunt!!!! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
in 90 aveam 10 ani si acu am 28! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif


Mamaaaa, ce batrana e.... doh.gif ca o bat acuma....Pai eu ce sa mai zic? ca am 31, si abia acum fac primul bebe? rolleyes.gif
maryhynt
QUOTE(roxana30 @ Dec 3 2008, 04:54 PM) *
Mamaaaa, ce batrana e.... doh.gif ca o bat acuma....Pai eu ce sa mai zic? ca am 31, si abia acum fac primul bebe? rolleyes.gif


mama ce tare esti roxi! da sa nu dai prea tare k ma doare! crybaby.gif
maryhynt


roxanne
QUOTE(maryhynt @ Dec 3 2008, 05:11 PM) *
mama ce tare esti roxi! da sa nu dai prea tare k ma doare! crybaby.gif


Promit! notworthy.gif
maryhynt
QUOTE(roxana30 @ Dec 3 2008, 05:28 PM) *
Promit! notworthy.gif

tzuc.gif
nalya
Mai vreau,mai vreau,te rog mai posteaza notworthy.gif notworthy.gif floare2.gif floare2.gif
maryhynt
QUOTE(nalya @ Dec 4 2008, 09:45 AM) *
Mai vreau,mai vreau,te rog mai posteaza notworthy.gif notworthy.gif floare2.gif floare2.gif


acu postez acu!
maryhynt






maryhynt
fetele mai departe va propun sa postati si voi !va rog k eu postez doar cand mai pot ! cand imi mai CRISTINA!
maryhynt
QUOTE(maryhynt @ Dec 4 2008, 12:42 PM) *
fetele mai departe va propun sa postati si voi !va rog k eu postez doar cand mai pot ! cand imi mai LASA TIMP CRISTINA!
nalya
QUOTE(maryhynt @ Dec 4 2008, 01:30 PM) *
acu postez acu!

Multumesc frumos,esti o dulce wub.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
maryhynt




maryhynt


Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.