Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mamici Din Judetul Vaslui
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
andrada01
[size="3"][/size]BUNA LA TOATA LUMEA MAMICI DIN JUDETUL VASLUI biggrin.gif VA ASTEPT LA DISCUTII[color="#00FF00"][/color]
andrada01
cristal_cristalin
QUOTE(andrada01 @ Dec 15 2008, 07:31 AM) *



Buna Andrada...!
Se pare ca Vaslui-ul nu e in zona ... sper sa mai intri aici ... si sa mai vorbim!!! oFloare1.gif
andrada01
Salut,si bine te-am gasit am vazut cam tirziu ca macar o persoana a intrat pe acest topic, deja ma lasasem pagubasa ca voi gasi pe cineva din jud vaslui. De unde esti?

otelita2002
buna eu sunt mamica din vaslui
rolleyes.gif
andrada01
Buna si bine ai venit!Sa-ti traiasca scumpetea de baiat si sa va bucurati de el.Am locuit pina acum 3 ani la Birlad iar acum sunt stabilita la buzau.Cum mai este pe acolo ca nu am mai fost de 1 an? floare2.gif floare2.gif floare2.gif
anaandreea
QUOTE(andrada01 @ Apr 12 2009, 01:20 PM) *
Buna si bine ai venit!Sa-ti traiasca scumpetea de baiat si sa va bucurati de el.Am locuit pina acum 3 ani la Birlad iar acum sunt stabilita la buzau.Cum mai este pe acolo ca nu am mai fost de 1 an? floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Andrada cu siguranta nu mai intri, vad ca ulima oara ai scris in aprilie, eu sunt din Barlad. Am sa mai intru aici sa vad daca ai raspuns. Pupici
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.