Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Lusha&Zbeguica
Pagini: 1, 2, 3
Lusha&Zbenguica
Uite ca mi-am facut si eu un bloguletz..sa vedem ce voi scrie in el..idei am dar sa vedem si cu timpul cum voi sta...
Deocamdata m-am horatat sa pun cateva poze:
Eu si iubitul meu sotior


de Paste, anul acesta


in vizita la socri, impreuna cu marinarashul meu dragutz


cam asa ma trateaza mereu

poza e facuta la Vaslui, orasul meu natal, care mi-e foarte drag

Hmm si cam atat deocamdata....
Alondra
Buna Lusha!Sunteti un cuplu dragut, parca si semanati! biggrin.gif Sa fiti mereu fericiti si odata cu venirea lui bb si mai binecuvantati! wub.gif
Mi-e cunoscuta rau de tot uniforma sotului, te lasa sa pui poze cu el imbracat asa pe net? rolleyes.gif Al meu e terestru, dar nu indraznesc sa-l pun pe aici.. biggrin.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 05:59 PM) *
Buna Lusha!Sunteti un cuplu dragut, parca si semanati! biggrin.gif Sa fiti mereu fericiti si odata cu venirea lui bb si mai binecuvantati! wub.gif
Mi-e cunoscuta rau de tot uniforma sotului, te lasa sa pui poze cu el imbracat asa pe net? rolleyes.gif Al meu e terestru, dar nu indraznesc sa-l pun pe aici.. biggrin.gif


HHHHmmm nici nu m-am gandit daca ma lasa sau nu....Dar el e in marina civila asa ca nu cred sa fie probleme...
Am vazut ca stai acuma in Northfolk....daca imi aduc aminte bine ...A fost si Radu (sotul) pe acolo si i-a placut mult ca si orasel...si Savannah.. Mi-a spus ca daca ar fi sa ne mutam in S.U.A acolo m-ar duce....
Stiu ca iti doresti si tu bebe si sunt convinsa ca o sa te binecuvanteze Doamne Doamne..si noi ne doream de ceva timp dar cum tot plecat era Radu...a venit mai greu...si totusi uite ca a venit...important este sa crezi in Cel de Sus si vei vedea ca vei fi si tu o mamica fericita
Merci de urari..cam semanam si la caracter..uneori amandoi cu capul in nori ....
gabrielle2003
sunteti doi frumosi
sa fiti fericiti si sa va iubiti k acum
G.Raluca
Frumoase poze! Sunteti frumosi...o viata minunata impreuna va doresc ! trandafir.gif
Alondra
QUOTE(Lusha&Zbeguica @ Nov 13 2008, 09:07 PM) *
HHHHmmm nici nu m-am gandit daca ma lasa sau nu....Dar el e in marina civila asa ca nu cred sa fie probleme...
Am vazut ca stai acuma in Northfolk....daca imi aduc aminte bine ...A fost si Radu (sotul) pe acolo si i-a placut mult ca si orasel...si Savannah.. Mi-a spus ca daca ar fi sa ne mutam in S.U.A acolo m-ar duce....
Stiu ca iti doresti si tu bebe si sunt convinsa ca o sa te binecuvanteze Doamne Doamne..si noi ne doream de ceva timp dar cum tot plecat era Radu...a venit mai greu...si totusi uite ca a venit...important este sa crezi in Cel de Sus si vei vedea ca vei fi si tu o mamica fericita
Merci de urari..cam semanam si la caracter..uneori amandoi cu capul in nori ....

Da, stau in Norfolk acum, aici unde e cea mai mare baza navala din lume..de-aia probabil sotul tau a fost aici, e plin de marina .. biggrin.gif Cand a fost sotul tau aici si cat a stat? Ca oras mie nu mi se pare cine stie ce, e ca la tara aici (dar nu tara ca la noi)..populatia afro-americana e predominanta...de aceea mi-ar fi placut sa stam in orasul vecin Virginia Beach, insa eram mai departe de servici..Oricum, am batut toata zona asta de aici, deja e floare la ureche sa mergi 45 de minute cu masina la un mall vecin.. rolleyes.gif
Multumesc pt urari!Asa sa fie, precum spui tu...sa vina soarele si pe strada noastra.. partners.gif Mai asteptam poze! wink.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 13 2008, 06:12 PM) *
sunteti doi frumosi
sa fiti fericiti si sa va iubiti k acum


Multumesc mult Gabi...la cum e plecat , noi suntem mai mereu in luna de miere...chiar glumim cand mai implinim cate un an de casnicie....ca de fapt pt noi is doar cateva luni....Dar stii si tu putin cum e su sotul plecat...flacara parca e mai puternica ....nu?
Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:15 PM) *
Da, stau in Norfolk acum, aici unde e cea mai mare baza navala din lume..de-aia probabil sotul tau a fost aici, e plin de marina .. biggrin.gif Cand a fost sotul tau aici si cat a stat? Ca oras mie nu mi se pare cine stie ce, e ca la tara aici (dar nu tara ca la noi)..populatia afro-americana e predominanta...de aceea mi-ar fi placut sa stam in orasul vecin Virginia Beach, insa eram mai departe de servici..Oricum, am batut toata zona asta de aici, deja e floare la ureche sa mergi 45 de minute cu masina la un mall vecin.. rolleyes.gif
Multumesc pt urari!Asa sa fie, precum spui tu...sa vina soarele si pe strada noastra.. partners.gif Mai asteptam poze! wink.gif



Sotul meu sta de obicei cel mult o zi intr-un port...asta in cazurile fericite..in unele a stat si numai cateva ore.....dar in unele porturi chiar daca sta putin, merge foarte des si atunci apuca sa viziteze una alta...stiu ca imi spunea ca acolo este o nava muzeu..pe care ii parea rau ca nu a apucat sa o viziteze..gresec oare...ca atatea imi povesteste de pe unde merge ca le mai incurc si eu uneori.... blush.gif

o sa mai pun si poze dar dureaza multisor pana sa incarca pe photobucket..si de aia m-am oprit..poate maine va merge mai bine....
Lusha&Zbenguica
QUOTE(G.Raluca @ Nov 13 2008, 06:13 PM) *
Frumoase poze! Sunteti frumosi...o viata minunata impreuna va doresc ! trandafir.gif


iti multumesc Raluca...la fel va doresc si voua...e frumos sa iubesti si sa ti se raspunda cu aceeasi moneda... rolleyes.gif
G.Raluca
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:23 PM) *
iti multumesc Raluca...la fel va doresc si voua...e frumos sa iubesti si sa ti se raspunda cu aceeasi moneda... rolleyes.gif



Multumesc! Mare dreptate ai...fericire... rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:22 PM) *
Sotul meu sta de obicei cel mult o zi intr-un port...asta in cazurile fericite..in unele a stat si numai cateva ore.....dar in unele porturi chiar daca sta putin, merge foarte des si atunci apuca sa viziteze una alta...stiu ca imi spunea ca acolo este o nava muzeu..pe care ii parea rau ca nu a apucat sa o viziteze..gresec oare...ca atatea imi povesteste de pe unde merge ca le mai incurc si eu uneori.... blush.gif

o sa mai pun si poze dar dureaza multisor pana sa incarca pe photobucket..si de aia m-am oprit..poate maine va merge mai bine....

Nu gresesti deloc..este chiar in downtown Norfolk, vasul USS Wisconsin ii spune..daca intrii la mine pe blog, la Poze personale, printre primele pagini, poti vedea cateva imagini cu el, si de prin oras..smile.gif Dar tot nu mi-ai zis cand a fost...daca a fost din 2006 incoace...poate sotul chiar il cunoaste.. biggrin.gif Ca e imposibil sa nu fi vorbit cu cineva din comunitatea de aici..
Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:28 PM) *
Nu gresesti deloc..este chiar in downtown Norfolk, vasul USS Wisconsin ii spune..daca intrii la mine pe blog, la Poze personale, printre primele pagini, poti vedea cateva imagini cu el, si de prin oras..smile.gif Dar tot nu mi-ai zis cand a fost...daca a fost din 2006 incoace...poate sotul chiar il cunoaste.. biggrin.gif Ca e imposibil sa nu fi vorbit cu cineva din comunitatea de aici..

Da scuze...am omis acest lucru...A fost si in 2006 si in 2007...Stiu ca de obicei ei merg la un club care se numeste Sea Men's Club, si de acolo ma suna..in rest merg prin magazine ....
Lui ii placea foarte mult sa mearga la WalMart..acum in voiajul asta nu mai trece prin America de Nord si ii parea tare rau....
Alondra
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:40 PM) *
Da scuze...am omis acest lucru...A fost si in 2006 si in 2007...Stiu ca de obicei ei merg la un club care se numeste Sea Men's Club, si de acolo ma suna..in rest merg prin magazine ....
Lui ii placea foarte mult sa mearga la WalMart..acum in voiajul asta nu mai trece prin America de Nord si ii parea tare rau....

Ooo, misto..probabil merge in baza cea mare, nu cea langa care stau eu, daca spui ca merge la club, acolo lucreaza un singur roman care e tot de marina, probabil il cunoaste.. biggrin.gif Pacat ca nu mai trece pe aici anul asta, poate la anul, pana plecam noi..faceam o intalnire, il plimbam putin prin malluri, ca la asta ne pricepem cel mai bine! laugh.gif blush.gif De ce nu aplica si el pt un post aici, sunt sigura ca ar reusi, daca stie engleza.. Nu ti-ar placea sa stai 3 ani pe aici..biggrin.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:43 PM) *
Ooo, misto..probabil merge in baza cea mare, nu cea langa care stau eu, daca spui ca merge la club, acolo lucreaza un singur roman care e tot de marina, probabil il cunoaste.. biggrin.gif Pacat ca nu mai trece pe aici anul asta, poate la anul, pana plecam noi..faceam o intalnire, il plimbam putin prin malluri, ca la asta ne pricepem cel mai bine! laugh.gif blush.gif De ce nu aplica si el pt un post aici, sunt sigura ca ar reusi, daca stie engleza.. Nu ti-ar placea sa stai 3 ani pe aici..biggrin.gif


Nici nu stiam ca se poate..eu chiar ma gandeam sa ii propun sa incerce si intr-un port , sa fie loco...ca sa stam mai mult impreuna.....dar desigur nu aici ..ca in Constanta nu as rezista (no offense pentru fetele din Constanta...nu imi place ca e prea cald vara si vant taios iarna...asa la mare vin cu mare placere). poate intr-o zi o sa imi poti da mai multe detalii cu privire la asta...acuma is cam obosita si m-as duce sa ma intind putin..dar tinem legatura..eu una is foarte interesata...am facut si eu facultatea de litere, Italiana -Engleza..deci stiu si eu cate ceva...chiar m-ar interesa....si mai ales sa nu fie chiar pe termen extralung..pentru ca mi-e dor si de familia mea....de care oricum si aici la Cluj sunt cam departe,.......
Alondra
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:49 PM) *
Nici nu stiam ca se poate..eu chiar ma gandeam sa ii propun sa incerce si intr-un port , sa fie loco...ca sa stam mai mult impreuna.....dar desigur nu aici ..ca in Constanta nu as rezista (no offense pentru fetele din Constanta...nu imi place ca e prea cald vara si vant taios iarna...asa la mare vin cu mare placere). poate intr-o zi o sa imi poti da mai multe detalii cu privire la asta...acuma is cam obosita si m-as duce sa ma intind putin..dar tinem legatura..eu una is foarte interesata...am facut si eu facultatea de litere, Italiana -Engleza..deci stiu si eu cate ceva...chiar m-ar interesa....si mai ales sa nu fie chiar pe termen extralung..pentru ca mi-e dor si de familia mea....de care oricum si aici la Cluj sunt cam departe,.......

Pai aplici in Ro, la Bucuresti, dar el trebuie sa stie cum merg treburile, daca vorbesti cu el...sunt niste chestii care il avantajeaza daca le are, dar daca nu, oricum, incercarea moarte nu are...aici posturile sunt pt trei ani...ei dar daca in Constanta ti se pare cald vara, stai sa vezi aici ce cald e in iulie si cata umiditate..cu iarna e mai fain, ca nu e asa frig ca in RO, insa nici zapada nu e.. Tinem legatura ! Noapte buna! floare2.gif
ninina
oFloare1.gif ....foarte frumoase pozele...sunteti un cuplu minunat....dragostea sa creasca tot mai mult in caminul vostru tzuc.gif
....si......mai asteptam poze noi....... floare2.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ Nov 13 2008, 06:59 PM) *
oFloare1.gif ....foarte frumoase pozele...sunteti un cuplu minunat....dragostea sa creasca tot mai mult in caminul vostru tzuc.gif
....si......mai asteptam poze noi....... floare2.gif


Multumesc ninina...Doamne Ajuta asa sa fie si la fel va doresc si voua... hug.gif
gabrielle2003
QUOTE(Lusha&Zbeguica @ Nov 13 2008, 09:19 PM) *
Multumesc mult Gabi...la cum e plecat , noi suntem mai mereu in luna de miere...chiar glumim cand mai implinim cate un an de casnicie....ca de fapt pt noi is doar cateva luni....Dar stii si tu putin cum e su sotul plecat...flacara parca e mai puternica ....nu?

da cum sa nu??????????
ne gandeam anul trecut de REV cat am sta impreuna tot anul doh.gif
ne-au iesit cam 3 luni asa per total
si eu ma gandeam cu durere la un bebe si mai ales ca stiam la cat stam impreuna sunt slabe sanse
dar DD a avut grija de noi
a stat putin si bine-cum spun colegii lui care l-au vazut pe bebe
dr reusim noi k suntem fete descurcarete
Lusha&Zbenguica
QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 13 2008, 07:58 PM) *
da cum sa nu??????????
ne gandeam anul trecut de REV cat am sta impreuna tot anul doh.gif
ne-au iesit cam 3 luni asa per total
si eu ma gandeam cu durere la un bebe si mai ales ca stiam la cat stam impreuna sunt slabe sanse
dar DD a avut grija de noi
a stat putin si bine-cum spun colegii lui care l-au vazut pe bebe
dr reusim noi k suntem fete descurcarete



Da..si la noi a trecut ceva timp pana sa se fac roz liniuta la test..Ma si gandeam ca mai stau un an si apoi o sa il leg de pat si nu il mai las sa plece pana nu apare un semn de bebe.... Dar uite ca ne-a ajutat Doamne Doamne... sper sa fie cu noi pana la final si sa ne imbratzisam fetita cea mult asteptata partners.gif
De descurcat sunt convinsa ca o sa ne descurcam..uite ma uit la tine si asama bucur cand te vad cu un tonus asa de ridicat ..imi dai aripi sa alung gandurile negre care mai bat la usa uneroi......De vreo cateva zile nu le mai deschid.....si mi-e tare bine floare2.gif
ana80
sunteti tare dulci,parca ati fi doi adolescenti!multa fericire si sanatate la zbenguica! jucaus.gif
max
LA MULTI ANI, CLUJEANCA MEA SCUMPA!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(max @ Nov 25 2008, 03:48 PM) *
LA MULTI ANI, CLUJEANCA MEA SCUMPA!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif




WAAAWWWWW!!!!!!!!!!!! am ramas fara cuvinte cand am vazut mesajul. Iti multumesc foarte mult..si ma bucur ca si tu esti din Cluj, poate mai schimbam cateva cuvinte !!! Unde ai nascut? Ce parare ai despre doctorii din Cluj? Sper sa mai intri pe aici ca eu nu prea stiu cum sa te gasesc altfel.
Multumesc tare mult inca o data pentru urare...chiar m-a impresionat !!!! hug.gif
Alondra
Buna Lusha!Ce mai faci?
Uite in acest topic la Urari te-a felicitat mai multa lume de ziua ta! http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0
Sper ca ai petrecut bine! La multi ani! oFloare.gif
max
partners.gif
la Stanca am nascut, acum 3 ani. a fost un travaliu lung, dar la sala de nasteri, moasele-s tare dragute. eu cu moasa Iulia am nascut, o minune de femeie.
de medici? care cum. e ff important sa-ti placa medicul tau de la inceput, sa ai incredere in el si sa te convingi ca va veni indiferent de zi si de ora nasterii. in rest, Doamne ajuta, curaj, ca scapi repede wink.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(max @ Dec 2 2008, 01:10 PM) *
partners.gif
la Stanca am nascut, acum 3 ani. a fost un travaliu lung, dar la sala de nasteri, moasele-s tare dragute. eu cu moasa Iulia am nascut, o minune de femeie.
de medici? care cum. e ff important sa-ti placa medicul tau de la inceput, sa ai incredere in el si sa te convingi ca va veni indiferent de zi si de ora nasterii. in rest, Doamne ajuta, curaj, ca scapi repede wink.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif astea sunt pentru tine draga mamica fericita..Iti multumesc din suflet ca in sfarsit cineva de pe acest forum mi-a confirmat ceea ce simteam si eu, si anume ca e important sa ai incredere in medic in primul rand ....si multumesc si pentru faptul ca mi-a dat sperante si ca mai exista si asitente dragutze...Eu am foarte mare incredere in dl dr Sbarciu (medicul meu de ceva ani buni..cu el o sa si nasc) asa ca nu as schimba locul pentru nimic in lume. Ma bucur ca ai ramas totusi cu amintiri bune chiar daca ai avut un travaliu lung.
Iti doresc multa sanatate tie si familiei tale
Multumesc inca o data !!!!
tzuc.gif hug.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(max @ Dec 2 2008, 01:10 PM) *
partners.gif
la Stanca am nascut, acum 3 ani. a fost un travaliu lung, dar la sala de nasteri, moasele-s tare dragute. eu cu moasa Iulia am nascut, o minune de femeie.
de medici? care cum. e ff important sa-ti placa medicul tau de la inceput, sa ai incredere in el si sa te convingi ca va veni indiferent de zi si de ora nasterii. in rest, Doamne ajuta, curaj, ca scapi repede wink.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif




PS Imi pari foarte cunoscuta..Ai terminat cumva la Litere? sau Studii Europene...ISE ????....any of this???
max
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
te pup, sa ai grija de tine, sa fii curajoasa, ca totul va fi bine.
Nu, eu am terminat dreptul. stau in Manastur, poate m-ai vazut prin cartier?!
oricum, te pup si sunt alaturi de tine, daca ai nevioe de ceva.
sanatate multa tie si bebicului. tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(max @ Dec 5 2008, 08:10 AM) *
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
te pup, sa ai grija de tine, sa fii curajoasa, ca totul va fi bine.
Nu, eu am terminat dreptul. stau in Manastur, poate m-ai vazut prin cartier?!
oricum, te pup si sunt alaturi de tine, daca ai nevioe de ceva.
sanatate multa tie si bebicului. tzuc.gif



Da..poate...am stat si eu pe acolo cativa ani buni si poate de acolo te cunosc..Oricum am vazut ca suntem de aceeasi varsta si ma gandeam ca undeva ne-am intalnit...

Merci de urari!!!!
hug.gif
max
tzuc.gif
Alondra

Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Dec 21 2008, 02:07 AM) *



Ramona draga intotdeauna reusesti sa ma surprinzi in mod placut desigur..Am o mica insomnie si de aceea am intrat pe net..in ultimul timp am avut cate ceva de facut prin casa si dupa aia eram prea obosita sa mai intru si pe net. Poate in zilele urmatoare voi avea timp sa intru si sa colind si eu cum trebuie. Pup trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
dyana
Sarbatori fericite, zbenguicilor si sa aveti parte de ce e mai frumos! smile.gif

max
SARBATORI FERICITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(dyana @ Dec 24 2008, 11:05 PM) *
Sarbatori fericite, zbenguicilor si sa aveti parte de ce e mai frumos! smile.gif




QUOTE(max @ Dec 25 2008, 08:36 AM) *
SARBATORI FERICITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



Multumesc mult fetelor de urari...Va doresc si voua multe impliniri in noul an !!!!
Theo
Lusha.ce cuplu reusit sunteti,minunati amandoi !
Va pupam !
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Theo @ Jan 22 2009, 03:08 PM) *
Lusha ... ce cuplu reusit sunteti,minunati amandoi !
Va pupam !



Draga Theo, abia acum citesc ceea ce ai scris ... chiar in 22 ianuarie venisem cu fetitza acasa ... si tot in 22 s-au implinit 4 ani de casnicie ... desi eram cam rupti de oboseala a fost un moment extraordinar ...
Pupam!!!
andaro
Draga mea....si mie mi se pare ca ati fi frati si nu soti.... laugh.gif Suntetzi dragalashi amandoi.... tzuc.gif
Multa sanatate bb-ului tau, sacreasca mare iar ingerasii sa l pazeasca... tzuc.gif inger.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(aandaaro @ Feb 10 2009, 09:39 PM) *
Draga mea....si mie mi se pare ca ati fi frati si nu soti.... laugh.gif Suntetzi dragalashi amandoi.... tzuc.gif
Multa sanatate bb-ului tau, sacreasca mare iar ingerasii sa l pazeasca... tzuc.gif inger.gif



liwlol.gif hai ca asta nu am mai auzit-o .... dar sper ca e de bine notworthy.gif

Dar uite pentru ca weekend-ul asta este weekend-ul iubirii m-am hotarat sa pun cateva poze pe care imi propusesem sa le postez in data de 22 ianuarie.
Am ales data asta pentru ca se implineau fix 4 ani de la casatorie. Dar, din fericire, in 22 ianuarie nu am avut timp de asa ceva pentru ca in aceasta minunata zi ... pentru a intari si mai mult fortele familiei noastre ... a intrat pentru prima oara in casutza ei (si anoastra) Ameera Elena.
A fost parca incununarea celor patru ani de casnicie foarte dulci si frumosi, cu urcusuri si coborasuri, ca de altfel viatza in sine....
Lusha&Zbenguica
Am spus un DA hotarat la cununia civila...
urma sa mergem spre biserica...la fel de hotarati smile.gif


La biserica...moment pios


La restaurant ... sa inceapa marele chef !!!!!!!!!!!!
Lusha&Zbenguica
In pasi de vals...


O timida tentativa de salsa rolleyes.gif


Ce fericire !!! Iti multumesc Doamne Doamne ...


Lusha&Zbenguica
Impreuna cu fratele meu ...
Alondra
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Feb 15 2009, 02:20 PM) *

Ah....ce frumosi sunteti! wub.gif
Sa fiti fericiti toata viata, draga Lusha! eusa_clap.gif tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Feb 15 2009, 06:09 PM) *
Ah....ce frumosi sunteti! wub.gif
Sa fiti fericiti toata viata, draga Lusha! eusa_clap.gif tzuc.gif


Multumim la fel draga Ramona. tzuc.gif
giulia_0319
Danutza_rge
Lusha&Zbenguica
QUOTE(giulia_0319 @ Mar 2 2009, 02:04 PM) *



QUOTE(Danutza_rge @ Mar 2 2009, 03:50 PM) *



Va multumesc tare mult prietene dragi.
Va pup!!!!!!
Alondra

Lusha&Zbenguica
QUOTE(alondramona @ Mar 8 2009, 02:33 AM) *




hug.gif
roxanne
Lusha&Zbenguica
QUOTE(roxana30 @ Mar 8 2009, 07:53 PM) *

hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.