Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Fiole De Pregnyl 5000 Ui
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Intrebari si raspunsuri. Scurt si la obiect! :)
ynna_alynna
Fetelor cine are macar doua fiole de pregnyl 5000 UI?m nevoie pt. inseminari si din pacate nu se mai gasesc pe piata libera.Multumesc cu anticipatie! oFloare.gif
Sabrina
QUOTE(ynna_alynna @ Nov 6 2008, 07:36 PM) *
Fetelor cine are macar doua fiole de pregnyl 5000 UI?m nevoie pt. inseminari si din pacate nu se mai gasesc pe piata libera.Multumesc cu anticipatie! oFloare.gif

Buna, eu nu sunt in tara, dar aici unde ma aflu eu, pot sa iti rezolv de citeva fiole, mai ales ca eu am avut ceva probleme in primele saptamini de sarcina si am folosit astfel de fiole, iar acum mi le poate elibera de la farmacie si fara reteta. Problema este daca mai poti astepta, parintii mei vin intr-o vizita aici, dar vor reveni in tara in perioada 30noiembrie. Anunta-ma daca va fi ok si le voi trimite parintilor mei. Din ce oras esti?
ynna_alynna
QUOTE(Sabrina @ Nov 9 2008, 10:14 AM) *
Buna, eu nu sunt in tara, dar aici unde ma aflu eu, pot sa iti rezolv de citeva fiole, mai ales ca eu am avut ceva probleme in primele saptamini de sarcina si am folosit astfel de fiole, iar acum mi le poate elibera de la farmacie si fara reteta. Problema este daca mai poti astepta, parintii mei vin intr-o vizita aici, dar vor reveni in tara in perioada 30noiembrie. Anunta-ma daca va fi ok si le voi trimite parintilor mei. Din ce oras esti?

Sunt din Galati si as aprecia tare mult ajutorul tau.Dca vrei imi poti lasa nr.de telefon sau poate chiar id de messenger sa putem lua legatura.Te rog nu ma uita ca nu mai am decat o fiola si nu prea am ce sa fac doar cu una.Si,in ceea ce priveste asteptatul e ok pot astepta.Dar in ceea ce priveste transportul trebuie avuta foarte mare grija,deoarece pregnylul nu poate sta in temperatura ridicata mai mult de 30 min din ce stiu eu.Eu il pastrez la rece,in frigider.Cred ca trebuie intrebat un medic. Multumesc pentru raspuns inca o data si sa-ti ajute Dumnezeu sa ai un bebic frumos si sanatos.Pupici! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
mihaelapelin
Buna
Si eu am nevoie de 6 fiole de pregnyl ca sa pot tine sarcina... ma poti ajuta te rog?
le platesc desigur....
mersi mult

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.