Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Andre Rieu
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Muzica
Pagini: 1, 2
ruxy

Exista fericire?...In aceasta sala cu siguranta....e magic rolleyes.gif

Andre Rieu in London playing Sirtaki greek greece dance
G.Raluca
Superb!Lui Catalin ii place tare mult...si mie . partners.gif Intradevar magic.
ruxy
Andre Rieu - Hava Nagila trandafir.gif
ruxy
Amigos para siempre- Andre Rieu trandafir.gif
lia maria71
foarte frumos!!!1impresionant!!!
ruxy
QUOTE(lia maria71 @ Nov 1 2008, 07:18 PM) *
foarte frumos!!!1impresionant!!!

Da Lia...cu adevarat impresionant rolleyes.gif
ruxy


Andre Rieu (Love Theme From Romeo & Juliet)
puka
QUOTE(rux25 @ Nov 1 2008, 01:20 PM) *
Exista fericire?...In aceasta sala cu siguranta....e magic rolleyes.gif

Andre Rieu in London playing Sirtaki greek greece dance



QUOTE(rux25 @ Nov 1 2008, 08:06 PM) *
Andre Rieu - Hava Nagila trandafir.gif



QUOTE(rux25 @ Nov 1 2008, 08:13 PM) *
Amigos para siempre- Andre Rieu trandafir.gif



QUOTE(rux25 @ Nov 5 2008, 12:18 AM) *
Andre Rieu (Love Theme From Romeo & Juliet)

Super Rux, multumesc oFloare1.gif , n-am mai simtit demult asa fior pe sira spinarii.... floare2.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(puka @ Nov 4 2008, 10:48 PM) *
Super Rux, multumesc oFloare1.gif , n-am mai simtit demult asa fior pe sira spinarii.... floare2.gif tzuc.gif

Cu mult mult drag....ti-a atins coarda de la vioara inimii partners.gif
ruxy
Andre Rieu - Danube Love

ruxy
Andre Rieu - Silent Night, Holy Night trandafir.gif

ninina
Doamne Rux ce frumos poate fi...............superb , superb, super,, m.a impresionat mult de tot....ce mi.ar place sa merg si eu la un asemenea concert...desi cred ca este foarte scump... floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Nov 7 2008, 05:22 PM) *
Doamne Rux ce frumos poate fi...............superb , superb, super,, m.a impresionat mult de tot....ce mi.ar place sa merg si eu la un asemenea concert...desi cred ca este foarte scump... floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Sa stii Ninina ca si pe mine ma bate un gand...si tot am sa o fac...probabil la Viena... rolleyes.gif tzuc.gif tzuc.gif
geocoto
QUOTE(rux25 @ Nov 7 2008, 05:24 PM) *
Sa stii Ninina ca si pe mine ma bate un gand...si tot am sa o fac...probabil la Viena... rolleyes.gif tzuc.gif tzuc.gif


Noi am vrut sa mergem la concert de Craciun si sa le fac o surpriza socrilor ca suntem cu totii fani dar am gasit bilet cu 350 euro si nu pot spune ca este chiar ieftin.
Andre este olandez dar cunoaste o multime de limbi.De Craciun tot timpul avem programe TV faine cu el.

Pup Geo trandafir.gif
ruxy
QUOTE(geocoto @ Nov 7 2008, 08:25 PM) *
Noi am vrut sa mergem la concert de Craciun si sa le fac o surpriza socrilor ca suntem cu totii fani dar am gasit bilet cu 350 euro si nu pot spune ca este chiar ieftin.
Andre este olandez dar cunoaste o multime de limbi.De Craciun tot timpul avem programe TV faine cu el.

Pup Geo trandafir.gif

Multumesc Geo...eu zic ca as da banii astia ca merita sincer...e de aur rolleyes.gif tzuc.gif
ruxy
Andre Rieu - valses de strauss trandafir.gif

ruxy
Andre Rieu - La Paloma trandafir.gif

ruxy
Andre Rieu - Concierto de Aranjuez 2005 trandafir.gif

ninina
QUOTE(rux25 @ Dec 4 2008, 09:46 PM) *
Andre Rieu - Concierto de Aranjuez 2005 trandafir.gif


hmmmmmm cum nu am stiut nimic ...ca doar eram acolo in 2005 .... crybaby.gif .....ce fain era daca mergeam....dar poate tot oi trai si- o sa merg odata....
ruxy
QUOTE(ninina @ Dec 4 2008, 08:01 PM) *
hmmmmmm cum nu am stiut nimic ...ca doar eram acolo in 2005 .... crybaby.gif .....ce fain era daca mergeam....dar poate tot oi trai si- o sa merg odata....

Ai fost acolo? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Ce frumos ar fi fost sa fi stiut rolleyes.gif tzuc.gif
Luka
Cand aud acest tip de muzica , ma vad imbracata intr-o roche frumoasa si dansand prin salile palatelor vieneze...
Imi doresc si eu sa ajung odata la un concert de Anul Noul la Viena !
Merci, Rux ! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ruxy
QUOTE(Luka @ Dec 4 2008, 09:11 PM) *
Cand aud acest tip de muzica , ma vad imbracata intr-o roche frumoasa si dansand prin salile palatelor vieneze...
Imi doresc si eu sa ajung odata la un concert de Anul Noul la Viena !
Merci, Rux ! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Cu drag scumpa mea tzuc.gif
ruxy


Andre rieu - The Godfather theme trandafir.gif
ninina
Rux draga....sti ce am facut toata seara asta...am stat pe you tube...si am ascultat multe concerte de Adre rieu.....m-am indragostit pur si simplu.....
Si m-am gandit sa iti multumesc inca odata pentru ca mi-ai descoperit aceste minunate melodii......Parca te inalta la cer...parca zbori....PARCA TRAIESTI....TE imbratisez... tzuc.gif hug.gif trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 17 2009, 08:53 PM) *
Rux draga....sti ce am facut toata seara asta...am stat pe you tube...si am ascultat multe concerte de Adre rieu.....m-am indragostit pur si simplu.....
Si m-am gandit sa iti multumesc inca odata pentru ca mi-ai descoperit aceste minunate melodii......Parca te inalta la cer...parca zbori....PARCA TRAIESTI....TE imbratisez... tzuc.gif hug.gif trandafir.gif trandafir.gif

Ma bucur nespus Ninina...e o frumusete de muzica....si te poarta pe aripi de vis rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
Rux draga...am gasit bilete...pentru concert...doar ca nu prea imi place ca este luna asta si cealata in Austria ...este aproape de noi..-..dar e cam frig...si e nasol pe vremea asta sa pleci de acasa....si doar spre sfarsitul anului mai are in FRanta si belgia..in rest toata vara nu are decat in Australia...si vreau sa zic ca nu e foarte scump...la 130 intrarea....of ce mi-ar place sa merg...dar cine stie poate ca o sa vina si in Romania ca o sa fim mai bogati laugh.gif .....
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 18 2009, 08:47 PM) *
Rux draga...am gasit bilete...pentru concert...doar ca nu prea imi place ca este luna asta si cealata in Austria ...este aproape de noi..-..dar e cam frig...si e nasol pe vremea asta sa pleci de acasa....si doar spre sfarsitul anului mai are in FRanta si belgia..in rest toata vara nu are decat in Australia...si vreau sa zic ca nu e foarte scump...la 130 intrarea....of ce mi-ar place sa merg...dar cine stie poate ca o sa vina si in Romania ca o sa fim mai bogati laugh.gif .....

Unde ai gasit bilete Ninina? rolleyes.gif smile.gif
ninina
QUOTE(rux25 @ Jan 18 2009, 10:52 PM) *
Unde ai gasit bilete Ninina? rolleyes.gif smile.gif

UIte aici http://www.worldticketshop.com/concerts/an...ieu_tickets.....
Poate ne vedem la un concert.... bananab.gif bananab.gif bananab.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 18 2009, 08:55 PM) *
UIte aici http://www.worldticketshop.com/concerts/an...ieu_tickets.....
Poate ne vedem la un concert.... bananab.gif bananab.gif bananab.gif trandafir.gif

Multumesc Ninina...ar fi frumos tzuc.gif ...e 229 de euro biletul la Viena... rolleyes.gif
ninina
QUOTE(rux25 @ Jan 18 2009, 11:26 PM) *
Multumesc Ninina...ar fi frumos tzuc.gif ...e 229 de euro biletul la Viena... rolleyes.gif

DA la Viena e mai scump...dar urmatorul dupa vien...nu-mi amintes...e tot aproape de Viena...ceva cu G incepe....este mai ieftin....si pt 100 de euro in minus...pt doua persoane vine 200 in minus...e bine, nu? oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 18 2009, 09:34 PM) *
DA la Viena e mai scump...dar urmatorul dupa vien...nu-mi amintes...e tot aproape de Viena...ceva cu G incepe....este mai ieftin....si pt 100 de euro in minus...pt doua persoane vine 200 in minus...e bine, nu? oFloare1.gif

E foarte bine partners.gif
ruxy
Ninina eu nu gasesc...locul unde ai zis...poti sa imi dai tu copy paste de pe pagina?
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 18 2009, 09:48 PM) *

Multumesc frumos Ninina, nu stiu de ce nu am gasit tzuc.gif
LoriG
QUOTE(rux25 @ Nov 1 2008, 11:20 AM) *
Exista fericire?...In aceasta sala cu siguranta....e magic rolleyes.gif

Andre Rieu in London playing Sirtaki greek greece dance



Doamne Ruxy ce-am mai ras! Suuper!
ruxy
Tango Jalousie trandafir.gif

ruxy
Andre Rieu - Brasil simphony trandafir.gif rolleyes.gif

ninina
QUOTE(rux25 @ Jan 31 2009, 08:43 PM) *
Andre Rieu - Brasil simphony trandafir.gif rolleyes.gif


Superb, minunat!!!!!!!!! oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 31 2009, 07:39 PM) *
Superb, minunat!!!!!!!!! oFloare1.gif

Asa ziceam si eu tzuc.gif smile.gif
ruxy
Andre Rieu - Shostakovich' Second Waltz trandafir.gif

ruxy
Plaisir D'amour trandafir.gif


Minunat!!!
ruxy
trandafir.gif
LoriG
QUOTE(rux25 @ Mar 13 2009, 11:49 PM) *
trandafir.gif

tzuc.gif
ruxy
QUOTE(LoriG @ Mar 13 2009, 11:50 PM) *
tzuc.gif



partners.gif

The Gadfly
ruxy
"La Canzone del Volga", Lehar-Rieu trandafir.gif

ruxy

Sa nu ratati ca merita! rolleyes.gif

Andre Rieu & 3 year old violinist, Akim Camara 2005 trandafir.gif

LoriG
Extraordinar! anima1.gif anima1.gif anima1.gif
cristina321711
QUOTE(rux25 @ Apr 10 2009, 12:08 PM) *
Sa nu ratati ca merita! rolleyes.gif

Andre Rieu & 3 year old violinist, Akim Camara 2005 trandafir.gif


senzational pustiul eusa_clap.gif
cristina321711
QUOTE(rux25 @ Apr 10 2009, 12:08 PM) *
Sa nu ratati ca merita! rolleyes.gif

Andre Rieu & 3 year old violinist, Akim Camara 2005 trandafir.gif


alexandra mea vrea sa mai vada o data pe cine canta la "polin"(violin-vioara) laugh.gif
ruxy
QUOTE(cristina321711 @ Apr 10 2009, 02:01 PM) *
alexandra mea vrea sa mai vada o data pe cine canta la "polin"(violin-vioara) laugh.gif

Ma bucur ca i-a placut micutei tale partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.